Grozs

Vizītkaršu maciņi

Montblanc

Vizītkaršu maciņš Montblanc Meisterstück Sfumato

Vizītkaršu maciņš Montblanc Meisterstück Sfumato Kolekcija Meisterstück Sfumato piedāvā plašu unikālu izstrādājumu izvēli. Jaunus modeļus izgatavo kvalificēti meistari no mīkstas, graudainas ādas, rokām apgleznotas ar sfumato efektu. Daudzfunkcionālu vizītkaršu maciņu var izmantot, lai uzglabātu vizītkartes, kredītkartes, čekus un dokumentus. Modelis ērti ietilpst kabatā un somā. Artikuls: 118362 Vizītkaršu maciņš Krāsa: Petrol Blue Iekšējais nodalījums: Nodalījums vizītkartēm, 2 nodalījumi kartēm, papildu nodalījums Izmēri: 7 x 10,5 cm..

245.00€ Bez nodokļa: 202.48€

Vizītkaršu maciņš 4 cc Montblanc Sartorial sieviešu
SALE
Montblanc

Vizītkaršu maciņš 4 cc Montblanc Sartorial sieviešu

Vizītkaršu maciņš 4 cc Montblanc Sartorial sieviešu Vizītkaršu maciņš izgatavots no Itālijas graudainās teļa ādas ar saffiano iespiedumu, Montblanc emblēmas plāksne ar zelta pārklājumu, kokvilnas odere rubīna krāsā. Artikuls: 114610 Vizītkaršu maciņš 4 cc Krāsa: Melns Iekšējais nodalījums: 2 nodalījumi vizītkartēm, 2 papildus nodalījumi Izmēri: 8 x 10,5 cm..

OFF -20%

164.00€ 205.00€ Bez nodokļa: 135.54€

Vizītkaršu maciņš Montblanc Extreme
SALE
Montblanc

Vizītkaršu maciņš Montblanc Extreme

Vizītkaršu maciņš Montblanc Extreme Vizītkaršu maciņš Montblanc Extreme ir izgatavots no inovācijas ādas ar oglekļa šķiedru tekstūru. Jauna pelēka krāsa piešķir izstrādājumam vieglu raksturu. Artikuls: 116367 Maks Krāsa: Pelēks / Melns Izmēri: 7,5 x 11 cm..

OFF -20%

132.00€ 165.00€ Bez nodokļa: 109.09€

Montblanc

Vizītkaršu maciņš Montblanc Meisterstück Sfumato

Vizītkaršu maciņš Montblanc Meisterstück Sfumato ar U nodalījumu Vizītkaršu maciņš no itāļu mīkstās, graudainās teļa ādas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas, ar žakarda oderi. Montblanc emblēma ar pallādija pārklājumu. Vizītkaršu maciņš ar Montblanc Shield tehnoloģiju, kas ir pievienota kabatas zelta krāsas oderei un palielina aizsardzību pret personas datu neatļautu lasīšanu, kopēšanu un / vai viltošanu. Artikuls: 123726 Vizītkaršu maciņš Materiāls: Āda Krāsa: Zils Iekšējais nodalījums: Nodalījums vizītkartēm, 2 nodalījumi kredītkartēm, papildu kabata Izmēri: 7 x 10.5 cm..

245.00€ Bez nodokļa: 202.48€

Montblanc

Vizītkaršu maciņš Montblanc Meisterstück Sfumato

Vizītkaršu maciņš Montblanc Meisterstück Sfumato ar U nodalījumu Vizītkaršu maciņš no itāļu mīkstās, graudainās teļa ādas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas, ar žakarda oderi. Montblanc emblēma ar pallādija pārklājumu. Vizītkaršu maciņš ar Montblanc Shield tehnoloģiju, kas ir pievienota kabatas zelta krāsas oderei un palielina aizsardzību pret personas datu neatļautu lasīšanu, kopēšanu un / vai viltošanu. Artikuls: 123727 Vizītkaršu maciņš Materiāls: Āda Krāsa: Burgundi Iekšējais nodalījums: Nodalījums vizītkartēm, 2 nodalījumi kredītkartēm, papildu kabata Izmēri: 7 x 10.5 cm..

245.00€ Bez nodokļa: 202.48€

Montblanc

Vizītkaršu maciņš Montblanc Sartorial ar nodalījumu

Vizītkaršu maciņš Montblanc Sartorial ar nodalījumu Benzīn-Zils Montblanc Sartorial vizītkaršu maciņš no ādas ar nodalījumu vizītkartēm, kredītkartēm un papildu kabatu aizmugurē. Artikuls: 124375 Vizītkaršu maciņš Materiāls: Āda Krāsa: Benzīn-Zils Iekšējais nodalījums: Nodalījums vizītkartēm, 3 nodalījumi kredītkartēm, papildu kabata aizmugurē Izmēri: 7 x 10.5 x 2 cm..

205.00€ Bez nodokļa: 169.42€

Rāda:6 no 6

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvāti sieviešu un vīriešu ādas vizītkaršu maciņi Montblanc. Vizītkaršu maciņi no pazīstama pasaules zīmola, ar ietilpīgu nodalījumu kartēm, vizītkartēm un banknotēm, kļūs par neaizstājamu palīgu ikdienas dzīvē. Izvēlieties iecienītāku Montblanc vizītkaršu maciņu no ādas no mūsu plašas kolekcijas.