Menu
Your Cart

Juvelierizstrādājumi

Zīmols: Roberto Coin
Aproce Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Rubīnu Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcijas Princess Flowe..
1 600,00€
Bez nodokļa:1 322,31€
Zīmols: Roberto Coin
Auskari Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Rozā Zelta ar Malahītiem, Rubīniem un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa..
4 545,00€
Bez nodokļa:3 756,20€
Zīmols: Roberto Coin
Gredzens Roberto Coin Princess Flower mazā izmērā no 18 karātu Rozā Zelta ar Malahitu, Rubīnu un Briljantiem Princess Flower gredzens ar malahītu, rubīnu un briljantiem no 18k rozā zelta. Maza versija. Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbola..
3 185,00€
Bez nodokļa:2 632,23€
Zīmols: Roberto Coin
Gredzens Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Baltā Zelta ar Rubīnu un Briljantiem Princess Flower gredzens ar rubīnu un briljantiem no 18k baltā zelta. Mazā versija. Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu –..
3 480,00€
Bez nodokļa:2 876,03€
Zīmols: Roberto Coin
Gredzens Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Rubīnu un Briljantiem Princess Flower gredzens ar rubīnu un briljantiem no 18k dzeltenā zelta. Mazā versija. Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skais..
2 030,00€
Bez nodokļa:1 677,69€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower lielā izmērā no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Rubīnu Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcijas P..
1 330,00€
Bez nodokļa:1 099,17€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower mazā izmērā no 18 karātu Rozā Zelta ar Malahītu, Rubīnu un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora ..
2 920,00€
Bez nodokļa:2 413,22€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Baltā Zelta ar Rubīnu un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcijas Pr..
1 835,00€
Bez nodokļa:1 516,53€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower vidējā izmērā no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Rubīnu un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķ..
1 820,00€
Bez nodokļa:1 504,13€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Baltā Zelta ar Tsavorītu, Rubīnu un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – ko..
3 975,00€
Bez nodokļa:3 285,12€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower mazā izmērā no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcij..
2 725,00€
Bez nodokļa:2 252,07€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Briljantiem un Rubīnu Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcijas..
3 105,00€
Bez nodokļa:2 566,12€
Zīmols: Chopard
Rokassprādze Chopard Happy Hearts with Malachite Rose Gold Happy Hearts sirdžu savienojums, kas kronē šo 18 karātu zelta rokassprādzi, rada papildu eleganci, radošumu un entuziasmu Happy Diamonds kolekcijai. Starp dažāda lieluma dabīgā malahīta sirdīm ir viens, kas spīd daudz vairāk nekā jebkurš ci..
5 090,00€
Bez nodokļa:4 206,61€
Zīmols: Chopard
Rokassprādze Chopard Happy Hearts with Tahitian MOP Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šīs simbola skaidrojumus. Uz modernas 18 karātu zelta rokassprādzes eleganti spīd sirdis no dabīgas, melnās Tahiti pērles u..
8 410,00€
Bez nodokļa:6 950,41€
Zīmols: Chopard
Rokassprādze Chopard Happy Hearts with Red Stone Rose Gold Happy Hearts sirdžu savienojums, kas kronē šo 18 karātu zelta rokassprādzi, rada papildu eleganci, radošumu un entuziasmu Happy Diamonds kolekcijai. Starp dažāda lieluma sirdīm no sarkana akmens ir viens, kas spīd daudz vairāk nekā jebkurš ..
3 100,00€
Bez nodokļa:2 561,98€
Zīmols: Chopard
Ķēdīte (kājai) Chopard Ice Cube with Diamonds Yellow Gold Šī daudzpusīgā potīšu ķēdīte, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves dzeltenā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ar uz pusi iestrādātiem briljantiem, tas piesaista uzmanību ar nevainoja..
2 170,00€
Bez nodokļa:1 793,39€
Zīmols: Chopard
Ķēdīte (kājai) Chopard Ice Cube with Diamonds White Gold Šī daudzpusīgā potīšu ķēdīte, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves baltā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ar uz pusi iestrādātiem briljantiem, tas piesaista uzmanību ar nevainojamu a..
2 240,00€
Bez nodokļa:1 851,24€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Ice Cube with Diamonds Rose Gold Šī daudzpusīgā aproce, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves rozā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ar uz pusi iestrādātiem briljantiem, tas piesaista uzmanību ar nevainojamu akmeņu tīrību un c..
2 290,00€
Bez nodokļa:1 892,56€
Zīmols: Chopard
Ķēdīte (kājai) Chopard Ice Cube Rose Gold Šī daudzpusīgā potīšu ķēdīte, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves rozā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ķēdītes stilu iedvesmojušas asas līnijas un vēss ledus kubiņu spīdums. Esiet moderna: apvien..
1 290,00€
Bez nodokļa:1 066,12€
Zīmols: Chopard
Ķēdīte (kājai) Chopard Ice Cube with Diamonds Rose Gold Šī daudzpusīgā potīšu ķēdīte, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves rozā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ar uz pusi iestrādātiem briljantiem, tas piesaista uzmanību ar nevainojamu akm..
2 240,00€
Bez nodokļa:1 851,24€
Zīmols: Chopard
Rokassprādze Chopard Happy Diamonds Good Luck Charms Rose Gold Juvelierizstrādājumu Good Luck Charms līnijā kustīgie briljanti ir harmoniski apvienoti ar veiksmes simbolu. Šajā aproces elegantajā, sievišķīgajā 18 karātu rozā zelta ķēdītē ir ievietots dekoratīvs plaukstas formas elements, kur iekšpu..
1 655,00€
Bez nodokļa:1 367,77€
Zīmols: Chopard
Rokasspradze Chopard Imperiale with Amethyst Rose Gold Smalka Imperiale rokassprādze, ko rotā karaliskais ametists: akmens spilgti izceļas uz 750 proves spīdīgā rozā zelta fona. Brīnišķīgā, karaliskā, violeta ametista rāmējums, ko iedvesmojuši seno izšuvumu raksti, izstaro izsmalcinātu majestātis..
3 570,00€
Bez nodokļa:2 950,41€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts "Petra Nemcova" with Red Stone Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šī moderna aproce no rozā zelta 750 proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pus..
3 050,00€
Bez nodokļa:2 520,66€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts with Diamonds Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šī moderna aproce no rozā zelta 750 proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielāka sirds i..
6 140,00€
Bez nodokļa:5 074,38€
Rāda 24 no 572 (Kopā lapu - 24)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti Boucheron, Chopard, Pasquale Bruni, Roberto Coin un Chaumet ekskluzīvie juvelierizstrādājumi, kur tiek apvienoti stils un izstrādājuma pilnība. Jūs varat iegādāties ekskluzīvus saderināšanās un kāzu gredzenus, kaklarotas, rokassprādzes, auskarus, kulonus no rozā, dzeltenā un baltā zelta ar dimantiem un dārgakmeņiem. Boucheron, Chopard, Pasquale Bruni, Roberto Coin un Chaumet juvelierizstrādājumu dizains, izsmalcinātība un jutekliskums piesaistīs uzmanību un piešķirs Jūsu tēlam elegances noti. Izvēlieties iecienītāku juvelierizstrādājumu no mūsu plašas kolekcijas.