Grozs

Bang & Olufsen
ATVĒRT INTERNETA VEIKALU


LAIPNI LŪDZAM OFICIĀLAJĀ BANG & OLUFSEN VEIKALĀ
MĒS PIEDĀVĀJAM PLAŠU UN UNIKĀLU B&O PRODUKCIJAS KLĀSTU


Ar pilnu Bang & Olufsen sortimenta klāstu Jūs varat iepazīties mūsu veikalā Elizabetes ielā 69, Rīgā, kā arī mūsu jaunajā INTERNETA VEIKALĀ, kuru esam atvēruši Jūsu ērtībām. Tajā ar dažiem klikšķiem Jūs varat iegādāties sev vēlamās preces.

Mēs vienmēr esam gatavi Jums sniegt noderīgu informāciju - neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties Bang & Olufsen produkciju, saņemt par tiem informāciju, vai vienkārši iepazīties ar mūsu jaunajiem TV paneļiem, audio skaļruņiem, bezvadu skaņas sistēmām, austiņām un citiem unikālajiem kolekcijas aksesuāriem un produktiem.

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu veikalu, lai iepazītos ar jaunajiem bezvadu skaļruņiem BeoLab 18, BeoLab 50, BeoSound 1 un BeoSound 2 un to fantastisko dizainu. Sajūtiet izteiksmīgo skaņas kvalitāti un apskatiet citus produktus no jaunās kolekcijas. Aicinām Jūs apmeklēt mūsu salonu darba laikā, vai piesakiet individuālu produkta demonstrāciju Jūsu mājās.

Mēs ar nepacietību gaidām tikšanos ar Jums gan mūsu veikalā, gan arī tiešsaistē mūsu jaunajā Interneta veikalā.
Aicinām Jūs apmeklēt mūsu veikalu, lai iepazītos ar jaunajiem bezvadu skaļruņiem BeoLab 18, BeoLab50,
BeoSound 1 un BeoSound 2 un to fantastisko dizainu. Sajūtiet izteiksmīgo skaņas kvalitāti un apskatiet citus produktus no jaunās kolekcijas. Aicinām Jūs apmeklēt mūsu salonu darba laikā, vai piesakiet individuālu produkta demonstrāciju Jūsu mājās.

Mēs ar nepacietību gaidām tikšanos ar Jums gan mūsu veikalā, gan arī tiešsaistē mūsu jaunajā Interneta veikalā.
Jaunā Bang & Olufsen Pavasara/vasaras kolekcija izceļas ar Skandināvijas vasaras maigajām un smalkajām krāsu gammām – Tu noteikti pazīsti to atsvaidzinošo un spirgto sajūtu, kad drūmie un aukstie ziemas mēneši nomainās pret silto un gaišo sezonu un daba atveras jaunam dzīves posmam.

SS19 Kolekcija pieejama ierobežotā daudzumā, kolekciju veido labākās klases austiņas, skaļruņi un aksesuāri jaunā, gaisīgā krāsu gammā, kas viegli paceļas no zemes un caur mežiem traucas pretī gaišzilajām debesīm. SS19 kolekcijas krāsu gammā ietilpst tonis Clay – dziļa un dabiska krāsa, kura izvēlēta iedvesmojoties no skandināvijas valstu vasaras un vērienīgajām piekrastes klintīm. Tonis Pine – tumši zaļā krāsa atgādina skandināvu mežu piesātināto svaigo gaisu un izteiktos kontrastus. Un tonis Sky – gaiši zils, viegls tonis, kas atgādina dzestru vasaras pēcpusdienas vēju.PAVASARA / VASARAS KOLEKCIJA 2020


Beoplay E6 – vieglas, ausīs liekamas (in-ear) austiņas ar bagātīgu Bang & Olufsen skaņu, ergonomiski iederas aktīva dzīvesveida ikdienā. Stingrs bass un bagātīga, dinamiska skaņa, Beoplay E6 austiņas ir piemērotas pat visprasīgākajiem mūzikas cienītājiem. Izgatavotas no ilgtspējīgiem materiāliem, izturīgas pret putekļiem un traipiem.
SS19 krāsas: Sky


UZZINĀT VAIRĀK

Beoplay H9i – labākās kvalitātes bezvadu austiņas, ar stiprinājumiem, lai nēsātu uz ausīm (over-ear), ar iebūvētiem mīkstiem, ādas spilventiņiem. Beoplay H9i austiņām piemīt papildu trokšņa izolācijas sistēma (Active noise cancellation), inovatīvs alumīnija saskarnes interfeiss un izcilā Bang & Olufsen Signature skaņa. Nekāda trokšņa, vien tīra skaņa. Darbības laiks līdz pat 18 stundām.
SS19 krāsas: Clay un Pine.


UZZINĀT VAIRĀK


Beoplay A1 – viegli pārnēsājams Bluetooth skaļrunis, kas paredzēts gan mūzikai, gan zvaniem. Izcila veiktspēja un neliels izmērs, Beoplay A1 ir ideāls skaļrunis, ko paņemt līdzi dodoties ārpus mājām. Perfekti piemērots tiem, kas ciena izcilu skaņu un lielisku dizainu.
SS19 krāsas: Clay, Pine un Sky


UZZINĀT VAIRĀK

Aksesuāri – neliela izmēra maisiņš, paredzēts ausīs ievietojamajām austiņām (earphones) un nedaudz lielāka soma austiņām, kas nēsājamas uz galvas (headphones), abi aksesuāri izgatavoti no Ria materiāla no Kvadrat/Raf Simons kolekcijas. Iedvesma Ria krāsu gammai nāk no īpašas gleznošanas tehnikas – Pointilisma (Pointillism), kur dinamiski krāsu lauki tiek veidoti no precīziem, individuāliem punktiem.PIERAKSTIETIES MŪSU SPECIĀLO PIEDĀVĀJUMU SAŅEMŠANAI UN SEKOJIET JAUNO PRODUKTU AKTUALITĀTĒM!