Grozs

Biznesa somas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas augstas kvalitātes Chopard, Montblanc biznesa somas. Somas paredzētas plašam klientu lokam: sākot no jauniem darījumu cilvēkiem, kuri nēsā tikai nepieciešamās lietas, līdz klientiem, kuri dod priekšroku klasiskiem, ietilpīgiem aksesuāriem. Izvēlieties iecienītāku Chopard, Montblanc biznesa somu no mūsu plašas kolekcijas.


Dokumentu soma Montblanc M_Gram 4810
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc M_Gram 4810

Dokumentu soma Montblanc M_Gram 4810 Slim Montblanc piedāvā jaunu modeli ar printu "M" burta veidā, kas ir veltījums Maison senajām tradīcijām. Praktiska un stilīga, šai A4 formāta dokumentu mapei ir nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 atvērti nodalījumi un 2 cilpas rakstāmpiederumiem. Regulējama un noņemama plecu siksna. Artikuls: 127409 Dokumentu soma Materiāls: Āda Krāsa: Zila..

905.00€ Bez nodokļa: 747.93€

Datorsoma Montblanc Extreme 2.0
MONTBLANC

Datorsoma Montblanc Extreme 2.0

Datorsoma Montblanc Extreme 2.0 Stilīga, mūsdienīgas formas biznesa soma klēpjdatoram, kas paredzēta aktīviem pilsoņiem. Pateicoties funkcionālajai noņemamai plecu siksnai, šo modeli var nēsāt gan kā mapi rokā, gan arī uz pleca vai pāri plecam. Praktiskais ārējais nodalījums ļauj paturēt pie rokas visus sīkumus, kas nepieciešami dinamiskai pilsētas dzīvei. Iekšējais nodalījums ar vairākiem atdalītājiem ir rūpīgi pārdomāts. Dokumentu soma izgatavota no itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Gluda āda, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu. Artikuls: 123933 Datorsoma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Izmēri: 37 x 3.5 x 27 cm..

620.00€ Bez nodokļa: 512.40€

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Medium
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Medium

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Medium Vidēja izmēra dokumentu soma ir modernas un vienlaikus elegantas formas biznesa aksesuārs, kas paredzēts aktīviem pilsoņiem. Modelis izceļas ar novatorisku dizaina rāvējslēdzēju, kas kalpo gan kā aizdare, gan kā plecu siksna. Dokumentu soma izgatavota no itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Gluda āda, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu. Artikuls: 123932 Dokumentu soma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Nodalījums: 1 galvenais nodalījums, 1 priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts nodalījums klēpjdatoram līdz 13" (33 x 22 cm), 2 atvērti nodalījumi mobilajiem tālruņiem, stiprinājumi 3 rakstīšanas instrumentiem un 1 rāvējslēdzēja nodalījums Izmēri: 39 x 11,5 x 29 cm..

985.00€ Bez nodokļa: 814.05€

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Ultra Slim Black
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Ultra Slim Black

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Ultra Slim Black Īpaši plāna dokumentu soma ar stilīgu dizainu, kas paredzēta mūsdienu pilsētniekam, ar inovatīvu rāvējslēdzēja konstrukciju, kas var kalpot gan kā aizdare, gan kā plecu siksna. Dokumentu soma izgatavota no itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Gluda āda, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu. Artikuls: 123931 Dokumentu soma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Iekšējais nodalījums: 1 galvenais polsterēts nodalījums klēpjdatoram līdz 13" (L 33 x H 22 cm), 2 atvērtas kabatas mobilajiem tālruņiem, 3 rakstīšanas instrumentu cilpas un 1 rāvējslēdzējs Izmēri: 38 x 29 x 7 cm..

845.00€ Bez nodokļa: 698.35€

Portfelis Montblanc Extreme 2.0 Black
MONTBLANC

Portfelis Montblanc Extreme 2.0 Black

Portfelis Montblanc Extreme 2.0 Black Portfelis Montblanc Extreme, kas izgatavots no itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Gluda āda, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu, ar regulējamu plecu siksnu. Artikuls: 123930 Portfelis Krāsa: Melna Materiāls: Āda Nodalījumi: 1 galvenais nodalījums, 1 kabata aizmugurē ar rāvējslēdzēju Iekšējais nodalījums: Polsterēts nodalījums klēpjdatoram, 2 atvērtas kabatas mobilajiem telefoniem, 3 rakstāmpiederumu cilpas, 1 rāvējslēdzēja kabata un 1 atvērta kabata zem atloka Izmēri: 37 x 10 x 25 cm..

785.00€ Bez nodokļa: 648.76€

Soma Montblanc Extreme 2.0 Medium
MONTBLANC

Soma Montblanc Extreme 2.0 Medium

Soma Montblanc Extreme 2.0 Medium Šī soma dziļi melnā krāsā, no gludas ādas, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras drukātu motīvu, un matētu, melnu, metālisku apdari, ir ideāls pavadonis jauniem profesionāļiem, kas dzīvo rosīgā pilsētā. Vidēja izmēra moderna soma būs lielisks kolekcijas papildinājums. Pateicoties noņemamai rokas siksnai, to var nēsāt divos dažādos veidos. Tam ir viens galvenais nodalījums, divi atvērtie nodalījumi mobilajiem tālruņiem un stiprinājumi diviem rakstīšanas instrumentiem. Soma izgatavota no itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Gluda āda, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu. Artikuls: 123934 Soma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Izmēri: 27 x 2 x 20 cm..

440.00€ Bez nodokļa: 363.64€

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Medium
MONTBLANC

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Medium

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight vidēja izmēra ar 2 priekšējām kabatām..

720.00€ Bez nodokļa: 595.04€

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Medium
MONTBLANC

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Medium

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight vidēja izmēra My Montblanc Nightflight izveidota speciāli ceļotājiem, kuri novērtē ceļa piederumu vieglumu un eleganci. Dokumentu soma vidēja izmēra ar speciālo nodalījumu klēpjdatoram un papildus nodalījums dokumentu un piederumu glabāšanai. Ir arī divi nodalījumi mobilajam tālrunim, divi - rakstīšanas instrumentiem un vairāki ārējie un iekšējie nodalījumi, viens no kuriem ir Montblanc Shield tehnoloģija (bloķēšanas funkcija RFID). Priekšpusē atrodas viegli atdalāma kabata, ko var piestiprināt un noņemt ar rāvējslēdzēju un to var nēsāt atsevišķi, kā kompaktu dokumentu mapi. Noņemama, maināma garuma plecu siksna un regulējama sistēma ļauj somu uzvilkt uz kofera un personificēt, izmantojot daudzkrāsainus personifikācijas ādas žetonus, uz kuriem var iespiest inicāļus, žetonu kŗāsas: sarkana zila vai melna. Artikuls: 118248 Dokumentu soma Krāsa: melna Iekšējais izkārtojums: nodalījums ar polsterētām sienām klēpjdatoram, 2 nodalījumi mobilajam t..

700.00€ Bez nodokļa: 578.51€

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Slim
MONTBLANC

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Slim

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Slim Sērija My Montblanc Nightflight ir īpaši izstrādāta mūsdienu ceļotājiem, kuri ceļojuma aksesuārus vērtē pēc viegluma un to elegances. Ergonomiskajā kompaktajā dokumentu somā ir īpašs nodalījums klēpjdatoram un papildu nodalījums dokumentu un piederumu glabāšanai. Modelim ir arī divi nodalījumi mobilajiem tālruņiem, stiprinājumi diviem rakstīšanas instrumentiem un vairāki ārējie un iekšējie nodalījumi, no kuriem viens ir aizsargāts ar Montblanc Shield tehnoloģiju (oderējums ar RFID bloķēšanas funkciju). Augšējie rokturi, noņemama, regulējama plecu siksna un sistēma piestiprināšanai pie kofera ļauj produktu nēsāt dažādos veidos. Modeli var personalizēt, izmantojot iegravētus iniciāļus uz tam pievienotajām vārda birkām melnā, sarkanā vai zilā krāsā. Izturīgs, rievots neilona audums, izturīgs pret mitrumu, traipiem un bojājumiem, mīksta āda miecēta, caurkrāsota. Artikuls: 124144 Dokumentu soma Krāsa: Zila Materiāls: Audums un āda Izmēri: 39 ..

620.00€ Bez nodokļa: 512.40€

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Slim
MONTBLANC

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Slim

Dokumentu soma My Montblanc Nightflight Tieva My Montblanc Nightflight izveidota speciāli ceļotājiem, kuri novērtē ceļa piederumu vieglumu un eleganci. Ergonomiska, kompakta dokumentu soma. Nodalījums dokumentiem un piederumu glabāšanai.Modelim ir arī divi nodalījumi mobilajiem telefoniem, divas cilpas rakstāmpiederumiem un vairāki ārējie un iekšējie nodalījumi, viens no kuriem ir ar Montblanc aizsarg tehnoloģiju Shield (uzlikta bloķēšanas funkcija RFID).Divi ādas rokturi, noņemama, maināma garuma plecu siksna un somu var uzlikt uz kofera. Somu var personalizēt, izmantojot daudzkrāsainus( Zilu, Sarkanu, Melnu) ādas ieliktnīšus uz kuriem var iespiest iniciāļus. Artikuls: 118246 Dokumentu soma Krāsa: melna Iekšējie nodalījumi: nodalījums ar polsterētām sienām klēpjdatoram, 2 nodalījumi mobilajam tālrunim, 1 nodalījums ar aukliņu , 2 papildus nodalījumi un 2 cilpas rakstāmpiederumiem Izmēri: 39 x 30 x 5,5 cm Jostas materiāls: noņemama un regulējama garuma plecu siksna ar firmas nosau..

620.00€ Bez nodokļa: 512.40€

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Flat
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Flat

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Flat Plakana soma dokumentiem Meisterstück Soft Grain. Itāļu graudaina teļa āda, hroma miecēta, pilnībā caurkrāsota. Artikuls: 118731 Dokumentu soma Krāsa: Melns Izmēri: 29 x 40 cm..

825.00€ Bez nodokļa: 681.82€

Dokumentu Soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Flat
MONTBLANC

Dokumentu Soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Flat

Dokumentu Soma Meisterstück Soft Grain Plakana Plakana Meisterstück Soft Grain dokumentu soma. Artikuls: 118733 Dokumentu Soma Krāsa: Zila Kabatas: Galvenais nodalījums slēgts ar rāvējslēdzi, atvērta kabata, 3 cilpas rakstāmpiederumiem Izmēri: 40 x 29 cm Jostas materiāli: noņemama regulējama plecu siksna ar zīmola nosaukumu..

825.00€ Bez nodokļa: 681.82€

Rāda:12 no 59