Grozs

Ceļojumu somas & aksesuāri

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas Montblanc, Chopard ceļojumu somas, koferi un rokas bagāža, kas būs lielisks aksesuārs izbraucieniem ārpus pilsētas un lidojumiem. Izvēlieties sev pasaulslaveno zīmolu Chopard, Montblanc iecienītāko ceļojuma somu un aksesuāru no mūsu plašas kolekcijas.


Ceļojuma soma Montblanc Meisterstück Soft Grain
MONTBLANC

Ceļojuma soma Montblanc Meisterstück Soft Grain

Ceļojuma soma Montblanc Meisterstück Soft Grain maza izmēra Daudzpusīgā kompaktā ceļojuma soma ir stilīgs un praktisks aksesuārs, ko var izmantot kā ikdienas somu vai mazu ceļojuma somu. Artikuls: 126248 Ceļojuma soma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 45 x 22 x 31 cm..

1 250.00€ Bez nodokļa: 1 033.06€

Ceļojuma soma Montblanc M_Gram 4810
MONTBLANC

Ceļojuma soma Montblanc M_Gram 4810

Ceļojuma soma Montblanc M_Gram 4810 Montblanc piedāvā jaunu modeli ar printu "M" burta veidā, kas ir veltījums Maison senajām tradīcijām. Šī ceļojuma soma būs stilīgs un ērts aksesuārs neilgam ceļojumam. Artikuls: 127425 Ceļojuma soma Materiāls: Āda Krāsa: Zila Izmēri: 50 x 30 x 29 cm..

1 190.00€ Bez nodokļa: 983.47€

Ceļojuma soma Montblanc Extreme 2.0
MONTBLANC

Ceļojuma soma Montblanc Extreme 2.0

Ceļojuma soma Montblanc Extreme 2.0 Pateicoties efektīgai melnai krāsai, gludas ādas kombinācijai ar oglekļa šķiedras reljefa iespiedumu un matētiem, melniem, metāliskiem elementiem, šī ceļojuma soma kļūs par ideālu pavadoni jauniem pilsētas džungļu pētniekiem gan ikdienā, gan nedēļas nogalēs, gan īsos ceļojumos. Somai ir viens galvenais nodalījums un viens aizmugurējais nodalījums ar rāvējslēdzēju. Iekšpusē ir: viens atvērts nodalījums ar mīkstām sienām, viens nodalījums ar rāvējslēdzēju, divi atvērti nodalījumi un cilpas trim rakstīšanas instrumentiem. Turklāt modeli papildina noņemama un regulējama josta bez zīmola marķējuma un sistēma piestiprināšanai pie čemodāna. Artikuls: 123941 Ceļojuma soma Āda: Itāļu graudaina teļa āda, hroma miecēta, pilnībā caurkrāsota, gluda, ar oglekļa šķiedras reljefu Kokvilnas oderējums Izmēri: 45 x 22 x 29 cm..

1 190.00€ Bez nodokļa: 983.47€

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Medium
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Medium

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Medium Vidēja izmēra dokumentu soma ir modernas un vienlaikus elegantas formas biznesa aksesuārs, kas paredzēts aktīviem pilsoņiem. Modelis izceļas ar novatorisku dizaina rāvējslēdzēju, kas kalpo gan kā aizdare, gan kā plecu siksna. Dokumentu soma izgatavota no itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Gluda āda, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu. Artikuls: 123932 Dokumentu soma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Nodalījums: 1 galvenais nodalījums, 1 priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts nodalījums klēpjdatoram līdz 13" (33 x 22 cm), 2 atvērti nodalījumi mobilajiem tālruņiem, stiprinājumi 3 rakstīšanas instrumentiem un 1 rāvējslēdzēja nodalījums Izmēri: 39 x 11,5 x 29 cm..

985.00€ Bez nodokļa: 814.05€

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 liela izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 liela izmēra

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 liela izmēra Šī mugursoma dziļi melnā krāsā, no gludas ādas, ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu, un matētiem, melniem, metāliskiem elementiem. Šis modelis ir ideāls pavadonis jauniem pilsētas džungļu pētniekiem, kas dzīvo notikumiem bagātu dzīvi. Lielajai mugursomai ir trīs galvenie nodalījumi un viens atvērts priekšējais nodalījums. Modelis ir aprīkots arī ar praktisku sistēmu piestiprināšanai pie kofera, un tam ir 2 regulējamas plecu siksnas. Artikuls: 123938 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 liels atvērts nodalījums, 2 nodalījumi mobilajiem tālruņiem, stiprinājumi 2 rakstīšanas instrumentiem un 1 nodalījums ar rāvējslēdzi Izmēri: 32 x 46 x 17 cm..

985.00€ Bez nodokļa: 814.05€

Ceļojumu maks My Montblanc Nightflight
MONTBLANC

Ceļojumu maks My Montblanc Nightflight

Ceļojumu maks My Montblanc Nightflight ar diviem nodalījumiem My Montblanc Nightflight izveidota speciāli ceļotājiem, kuri novērtē ceļa piederumu vieglumu un eleganci. Neparasti funkcionāls ceļojumu maks salīdzināms ar mazu somu. Ir nodalījums viedtālrunim un 1 cilpa rakstāmpiederumiem, nodalījums kartēm un banknotēm. Šo ceļojumu maku var nēsāt rokās, kā elegantu aksesuāru. Artikuls: 118256 Ceļojumu maks Krāsa: melna Iekšējie nodalījumi: nodalījums mobīlajam telefonam (8 x 16 x 2 cm), 1 cilpa rakstāmpiederumam, nodalījumi kredītkartēm, nodalījums lidmašīnas biļetēm, 2 nodalījumi banknotēm, 2 papildus nodalījumi, 1 nodalījums ar rāvējslēdzēju Izmēri: 23 x 13 x 4cm..

480.00€ Bez nodokļa: 396.69€

Koferis Montblanc #MY4810 Cabin Compact Black
MONTBLANC

Koferis Montblanc #MY4810 Cabin Compact Black

Koferis Montblanc #MY4810 Cabin Compact Black Atrodiet pareizo ceļojuma pavadoni. Kompakts čemodāns rokas bagāžai ar četriem riteņiem, kas izgatavots no polikarbonāta ar ādas elementim, un tas piesaista uzmanību ar atpazīstamu dizainu. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas daudz laika pavada biznesa braucienos un kas dod priekšroku bagāžai ar vairākiem ergonomiskiem nodalījumiem. Parasti tiek pieņemts kā rokas bagāža. Tomēr, tā kā ierobežojumi attiecībā uz bagāžas izmēru un svaru katrā avio kompānijā atšķiras, ieteicams pirms izlidošanas pārbaudīt šo informāciju gaisa pārvadātāja noteikumos. 4 klusie riteņi uz lodīšu gultņiem, stingrs, izvelkams rokturis ar vairākām fiksācijas pozīciju iespējām, ērta roktura apdare no ādas, bagāžas birka un 3 birkas dažādās krāsās bagāžas personalizēšanai (melna, zila, sarkana). Artikuls: 124471 Koferis Izmēri: 35 x 55 x 21 cm (tilpums 34 l) Materiāls: polikarbonāts ar mīkstas ādas elementim..

640.00€ Bez nodokļa: 528.93€

Koferis Montblanc #MY4810 Cabin Red
MONTBLANC

Koferis Montblanc #MY4810 Cabin Red

Koferis Montblanc #MY4810 Cabin Red Leģendārais Montblanc # MY4810 čemodāns sarkanā krāsā ir projekta (RED) ietvaros, kura mērķis ir HIV / AIDS apkarošana. 5 eiro no katra sērijas produkta (RED) pārdošanas tiks ziedoti Globālajam fondam HIV / AIDS programmu atbalstam, lai palīdzētu novērst vīrusa pārnešanu no HIV inficētām mātēm viņu jaundzimušajiem. Uz šī četrriteņu, sarkanā polikarbonāta, ar sarkanu ādas apdari čemodāna uz sarkanās oderes ir izvietoti uzraksti. Šis kompaktais koferis ir ideāli piemērots īsiem komandējumiem vai nedēļas nogalēm. Parasti to pieņem kā rokas bagāžu. Tomēr, tā kā ierobežojumi attiecībā uz bagāžas izmēru un svaru katrā avio kompānijā atšķiras, ieteicams pirms izlidošanas pārbaudīt šo informāciju gaisa pārvadātāja noteikumos. 4 klusie riteņi uz lodīšu gultņiem, stingrs, izvelkams rokturis ar vairākām fiksācijas pozīciju iespējām, ērta roktura apdare no ādas, bagāžas birka un birkas dažādās krāsās bagāžas personalizēšanai (melna un sarkana). Artikuls: 125..

765.00€ Bez nodokļa: 632.23€

Koferis Montblanc #MY4810 carry-on Compact Silver
MONTBLANC

Koferis Montblanc #MY4810 carry-on Compact Silver

Koferis Montblanc #MY4810 carry-on Compact Silver Atrodiet pareizo ceļojuma pavadoni. Kompakts čemodāns rokas bagāžai ar četriem riteņiem, kas izgatavots no polikarbonāta ar ādas elementim, un tas piesaista uzmanību ar atpazīstamu dizainu. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas daudz laika pavada biznesa braucienos un kas dod priekšroku bagāžai ar vairākiem ergonomiskiem nodalījumiem. Parasti tiek pieņemts kā rokas bagāža. Tomēr, tā kā ierobežojumi attiecībā uz bagāžas izmēru un svaru katrā avio kompānijā atšķiras, ieteicams pirms izlidošanas pārbaudīt šo informāciju gaisa pārvadātāja noteikumos. 4 klusie riteņi uz lodīšu gultņiem, stingrs, izvelkams rokturis ar vairākām fiksācijas pozīciju iespējām, ērta roktura apdare no ādas, bagāžas birka un 3 birkas dažādās krāsās bagāžas personalizēšanai (melna, zila, sarkana). Artikuls: 124472 Koferis Krāsa: Sudraba Izmēri: 35 x 55 x 21 cm (tilpums 34 l) Materiāls: polikarbonāts ar mīkstas ādas elementim..

640.00€ Bez nodokļa: 528.93€

Koferis Montblanc #MY4810 Pilot
MONTBLANC

Koferis Montblanc #MY4810 Pilot

Koferis Montblanc #MY4810 Pilot Atrodiet pareizo ceļojuma pavadoni. Kompakts čemodāns rokas bagāžai ar diviem riteņiem, kas izgatavoti no polikarbonāta ar ādas apdari, un tam piemīt uzreiz atpazīstams dizains. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas daudz laika pavada biznesa braucienos un kas dod priekšroku bagāžai ar speciāliem nodalījumiem klēpjdatoram un dokumentiem. Tā izmēri ir 43 x 40 x 22 cm (ietilpība 33 litri). Parasti tiek pieņemts kā rokas bagāža. Tomēr, tā kā ierobežojumi attiecībā uz bagāžas izmēru un svaru katrā avio kompānijā atšķiras, ieteicams pirms izlidošanas pārbaudīt šo informāciju gaisa pārvadātāja noteikumos. Artikuls: 124152 Koferis Āda: augstas kvalitātes polikarbonāts ar mīkstu ādas apdari Odere: žakarda odere ar sešstūra rakstu Apdares elementi / emblēma: Montblanc emblēma, gredzens ar pallādija pārklājumu Iekšpuses nodalījums: plašs nodalījums apģērbam ar elastīgām siksnām un rāvējslēdzēju, 2 vidēja lieluma, plakani nodalījumi ar rāvējslēdzēju, vizītkaršu turē..

660.00€ Bez nodokļa: 545.45€

Koferis Montblanc #MY4810 rokas bagāža
MONTBLANC

Koferis Montblanc #MY4810 rokas bagāža

Koferis Montblanc #MY4810 rokas bagāža ar 4 riteņiem Koferis Montblanc - atklājiet jauno bagāžas kolekciju # MY4810 un atrodiet pareizo ceļojuma pavadoni. Kompakts čemodāns ar četriem riteņiem ir izgatavots no polikarbonāta ar ādas apdari un uzreiz atpazīstamu dizainu. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas daudz laika pavada biznesa braucienos un dod priekšroku bagāžai ar vairākiem ergonomiskiem nodalījumiem. Parasti pieņem kā rokas bagāžu. Tomēr, tā kā ierobežojumi attiecībā uz bagāžas nodalījuma izmēru un svaru katrā uzņēmumā atšķiras, ieteicams pirms izlidošanas pārbaudīt šo informāciju gaisa pārvadātāja noteikumos. Artikuls: 118727 Koferis Krāsa: Melna Materiāls: Āda, polikarbonāts Iekšējais nodalījums: Plašs nodalījums apģērbam ar elastīgām siksnām un rāvējslēdzi, 1 liels plakans nodalījums, nodalījums apģērbam ar rāvējslēdzēju, 1 vidējs un 2 mazi plakani nodalījumi ar rāvējslēdzēju, nodalījums vizītkartēm Izmēri: 38 x 55 x 23 cm (ietilpība 37 litri)..

640.00€ Bez nodokļa: 528.93€

Koferis Montblanc #MY4810 rokas bagāža
MONTBLANC

Koferis Montblanc #MY4810 rokas bagāža

Koferis Montblanc #MY4810 rokas bagāža Atrodiet pareizo ceļojuma pavadoni. Kompakts čemodāns rokas bagāžai ar četriem riteņiem, kas izgatavoti no polikarbonāta ar ādas apdari, un tam piemīt uzreiz atpazīstams dizains. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas daudz laika pavada biznesa braucienos un kas dod priekšroku bagāžai ar vairākiem ergonomiskiem nodalījumiem. Tā izmēri ir 38 x 55 x 23 cm (ietilpība 37 litri). Parasti tiek pieņemts kā rokas bagāža. Tomēr, tā kā ierobežojumi attiecībā uz bagāžas izmēru un svaru katrā avio kompānijā atšķiras, ieteicams pirms izlidošanas pārbaudīt šo informāciju gaisa pārvadātāja noteikumos. Artikuls: 124153 Koferis Āda: augstas kvalitātes polikarbonāts ar mīkstu ādas apdari Odere: žakarda odere ar sešstūra rakstu Apdares elementi / emblēma: Montblanc emblēma, gredzens ar pallādija pārklājumu Iekšējais nodalījums: plašs nodalījums apģērbam ar elastīgām siksnām un rāvējslēdzēju, 1 liels, plakans nodalījums ar rāvējslēdzēju, nodalījums apģērbam ar rāvējslē..

640.00€ Bez nodokļa: 528.93€

Rāda:12 no 47