Menu
Your Cart

Pulkstenis Chopard Classic Racing 44,5 mm

Pulkstenis Chopard Classic Racing Grand Prix De Monaco Historique G.P.M.H. 2016 Race Edition

Kopš 2002. gada Chopard ir Oficiālais Hronometrists un arī sponsors vēsturiskajām Monako Grand Prix sacīkstēm. Par godu rallijam kompānija ir izlaidusi hronogrāfu kolekciju ar automātisku uzvilkšanu, ar izcilām tehniskām īpašībām un dizainu. Modelis GPMH 2016 Race Edition no titāna un nerūsējošā tērauda nebija izņēmums. Elementi, kas ir izgatavoti sudrabpelēkajā tonī "metallik", asociējās ar gludām formām vēsturisko sacīkšu automašīnām. Sekunžu bultiņa, kas vienmērīgi kustas un ir spilgti sarkanā krāsā, un ar kuru ritmiski kustas arī 30 minūšu un 12 stundu skaitītāju bultiņas, ienesot pulksteņa dizainā dinamisku noti. Otrais skaitītājs atrodas uz "pulkstens 9", datums atrodas uz "pulkstens 3". Tahometra skala ar apzīmējumiem no 60 līdz 300 km/h ir iegravēta uz bezela.


Oriģināla auduma siksniņa atbilstošā tonī uzsver spilgtu vizuālo efektu. Augsto tehnoloģiju apvienība un leģendāras sacensības deva iedvesmu perfektajam pulksteņa dizainam klasiskajiiem autosacīkšu cienītājiem visā pasaulē. Šis sertificētais hronometra mehānisms ar autouzvilkšanu piedāvā 46 stundas laika rezervi.


Viss efekts tiek papildināts ar auduma siksniņu papildus krāsā. Šim modelim ir divas pieskaņotas siksnas: viena NATO un viena teļādas siksniņa. Tehnoloģijas un estētika, kas iedvesmojusi leģendārās sacensības, apvienojās, lai radītu perfektu pulksteni klasiskajiem motosporta entuziastiem no visas pasaules.


Funkcijas un Specifikācijas:
Stundas, minūtes un maza sekunžu bultiņa (atrodas uz diska uz "pulkstens 9")
Datuma lodziņš atrodas uz "pulkstens 3"
Hronogrāfa funkcijas ir redzamas uz 30 minūšu skaitītāja uz "pulkstens 12" pozīcijas, 12 stundu skaitītāja uz "pulkstens 6" un centrālās hronogrāfa sekunžu bultiņas
Tahometra skala ar apzīmējumiem no 60 līdz 300 km/h ir iegravēta uz bezela
Bultas un indeksi ir pārklāti ar Super-LumiNova luminiscējošo sastāvu
Ieskrūvējama uzvilkšanas galviņa
Laika rezerve ir 46 stundas
Ūdensnecaurlaidība līdz 100 m
Numurēts limit­ēts izdevums no 500 eksemplāriem


  • Artikuls: 168570-3002
  • Rokas pulkstenis
  • Kalibrs: Valgrange A07.211
  • Mehānisma Tips: Mehānika ar automātisku uzvilkšanu
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds / Titāns
  • Diametrs: 44,5 mm
  • Ūdensnecaurlaidība: 100 m
Pulksteiņi
Rokas Pulksteiņi *
Kolekcija
Classic Racing G.P.M.H *
Mehānisma tips
Automātiska *
Diametrs
44,5 mm *
Korpusa materiāls
Nerūsējošais tērauds ar titānu *
Ūdensizturība
10 bar (100 m) *