Menu
Your Cart

Rakstāmpiederumi

Zīmols: Montblanc
Piezīmju grāmata #146 Montblanc Great Characters, Elvis Presley Montblanc piezīmju grāmatiņa # 146, lieliski varoņi Elviss Preslijs, balts ar lapām ar līnijām. Ražots Itālijā. 96 loksnes / 192 lappuses. Artikuls: 125912 Piezīmju grāmata Krāsa: Balts Izmēri: 21 x 15 cm..
70,00€ 90,00€
Bez nodokļa:57,85€
Zīmols: Montblanc
Spalvas tīrītājs Montblanc / 8 Vienības iepakojumā Lieliski papildina rakstāmrīku aksesuāru klāstu. Kods: 110681 Spalvas tīrītājs Izmērs: iepakojumā 8 vienības..
10,00€
Bez nodokļa:8,26€
Zīmols: Montblanc
Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, Spalvas izmērs EF Kolekcija Rouge et Noir veidota svinot Montblanc novatorisko garu un 110. gada dienu. Šī jaunā leģendārā rakstāmrīka interpretācija ir veidota garāka un ar plānāku siluetu, ..
640,00€ 910,00€
Bez nodokļa:528,93€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Racing Palladium Smalkas līnijas un klasiskas sacīkšu auto sportisks raksturs: lodīšu pildspalva Racing - tā ir himna leģendārajām sporta mašīnām. Noapaļotas formas, pallādija pārklājums un riepu protektora zīmējums, uz no melna kaučuka korpusa, pasvītro pildspalvas vīrišķ..
460,00€
Bez nodokļa:380,17€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Classic Racing Palladium Smalkas līnijas un klasiskais sacīkšu auto sportisks raksturs: lodīšu pildspalva Racing - tā ir himna leģendārajām sporta mašīnām. Pildspalvas korpuss ir paslēpts zem melna kaučuka ar riepu protektora zīmējumu un elementi ir pārklāti ar pallādiju, ..
500,00€
Bez nodokļa:413,22€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Classic Racing Palladium Smalkas līnijas un klasiskais sacīkšu auto sportisks raksturs: lodīšu pildspalva Racing - tā ir himna leģendārajām sporta mašīnām. Pildspalvas korpuss ir paslēpts zem melna kaučuka ar riepu protektora zīmējumu un elementi ir pārklāti ar pallādiju, ..
500,00€
Bez nodokļa:413,22€
Zīmols: Chopard
Pildspalva Rolleris Chopard Racing Slick Black Resin Šīs stilīgas Racing pildspalvas maldinoši vienkāršs dizains ir speciāli izstrādāts, lai iegūtu maksimālu estētisko un fizisko baudījumu no rakstīšanas procesa. Gluds, melns pildspalvas korpuss ir ārkārtīgi ērts un apdares elementi, ar pallādija p..
440,00€
Bez nodokļa:363,64€
Zīmols: Chopard
Pildspalva Rolleris Chopard Imperiale Black Resin Nepārspējama savā sievišķībā pildspalva Imperiale kļūst par uzticīgu tās īpašnieces pavadoni un padara rakstīšanu par mākslas veidu. Izsmalcināto korpusu no melnajiem sveķiem papildina vāciņš un dekoratīvie elementi ar rozā zelta pārklājumu. Kā deko..
394,00€
Bez nodokļa:325,62€
Zīmols: Chopard
Pildspalva Rolleris Chopard Impero Black Rubber-Palladium Plated Pildspalva no Impero kolekcijas veidota klasiskā stilā, tajā tiek atspoguļota brenda izsmalcinātība. Elegantas, gludas formas tiek veidotas no mūsdienu matēta, melna kaučuka, ar pallādiju pārklāti elementi padara pildspalvas dizainu p..
450,00€
Bez nodokļa:371,90€
Zīmols: Chopard
Tintes Pildspalva Chopard Impero Black Rubber-Ruthenium Plated Tintes pildspalva no Impero kolekcijas veidota klasiskajā stilā, tajā atklājas brenda izsmalcinātība. Elegantas, gludas formas tiek veidotas no mūsdienu matēta, melna kaučuka, ar rutēniju pārklāti elementi padara pildspalvas dizainu par..
815,00€
Bez nodokļa:673,55€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Racing Viaggio Nepārspējama savā sievišķībā, pildspalva Viaggio kļūst par uzticīgu tās īpašnieces pavadoni un padara rakstīšanu par mākslas veidu. Nepārspējami gluds korpuss. Šis stilīgais modelis ir pilnībā izgatavots no metāla un pārklāts ar rozā zeltu. Artikuls: 95013..
360,00€
Bez nodokļa:297,52€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Racing Viaggio Nepārspējama savā elegancē, pildspalva Viaggio kļūst par uzticīgu tā īpašnieka pavadoni un padara rakstīšanu par mākslas veidu. Nepārspējami gluds korpuss. Šis stilīgais modelis ir pilnībā izgatavots no melnas lakas un ar pallādiju pārklātiem elementiem. A..
280,00€
Bez nodokļa:231,41€
Zīmols: Chopard
Pildspalva Rolleris Chopard Superfast Black Matt Lacquer-Palladium Plated Vīriešu sporta un dizaina faniem pildspalva rolleris Chopard’s Superfast kalpo kā vizītkarte. Šajā izcilajā rakstīšanas piederumā tā apvieno spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Izsmalcināta, matēta, melna la..
790,00€
Bez nodokļa:652,89€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Superfast Black Matt Lacquer-Palladium Plated Vīriešu sporta un dizaina faniem lodīšu pildspalva Chopard’s Superfast kalpo kā vizītkarte. Šajā izcilajā rakstīšanas piederumā tā apvieno spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Izsmalcināta, matēta, melna laka n..
735,00€
Bez nodokļa:607,44€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Superfast Black Matt Lacquer-Black Finish With Red Accent Vīriešu sporta un dizaina faniem lodīšu pildspalva Chopard’s Superfast kalpo kā vizītkarte. Šajā izcilajā rakstīšanas piederumā tā apvieno spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Izsmalcināta, matēta, ..
790,00€
Bez nodokļa:652,89€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Racer Red Resin-Palladium Plated Chopard Racer pildspalvā ir apvienotas spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Tā godā vintage automašīnas un sacīkstes. Izgatavota no pulēta sarkana cēlsveķa ar pallādija pārklājumu un detaļām no melnā cēlsveķa. Pildspalvas a..
525,00€
Bez nodokļa:433,88€
Zīmols: Chopard
Pildspalva Rolleris Chopard Racer Black Resin-Palladium Plated Chopard Racer rolleru pildspalvā ir apvienotas spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Tā godā vintage automašīnas un sacīkstes. Izgatavota no pulēta melna cēlsveķa ar pallādija pārklājumu un detaļām no sarkanā cēlsveķa. P..
625,00€
Bez nodokļa:516,53€
Zīmols: Chopard
Pildspalva Rolleris Chopard Racer Grey Resin-Palladium Plated Chopard Racer rolleru pildspalvā ir apvienotas spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Tā godā vintage automašīnas un sacīkstes. Izgatavota no pulēta pelēka cēlsveķa ar pallādija pārklājumu un detaļām no sarkanā cēlsveķa. P..
600,00€
Bez nodokļa:495,87€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Classic Superfast Black Resin-Palladium Plated Vīriešu sporta un dizaina faniem lodīšu pildspalva Chopard’s Superfast kalpo kā vizītkarte. Šajā izcilajā rakstīšanas piederumā tā apvieno spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Izsmalcināts, spīdīgs, melns cēls..
615,00€
Bez nodokļa:508,26€
Zīmols: Chopard
Pildspalva Rolleris Chopard Classic Superfast Black Resin-Palladium Plated Vīriešu sporta un dizaina faniem pildspalva rolleris Chopard’s Superfast kalpo kā vizītkarte. Šajā izcilajā rakstīšanas piederumā tā apvieno spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Izsmalcināts, spīdīgs, melns ..
730,00€
Bez nodokļa:603,31€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Classic Superfast Brown Resin-Rose Gold Plated Vīriešu sporta un dizaina faniem lodīšu pildspalva Chopard’s Superfast kalpo kā vizītkarte. Šajā izcilajā rakstīšanas piederumā tā apvieno spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Izsmalcināts, brūns akrila cēlsve..
615,00€
Bez nodokļa:508,26€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard Ice Cube Black Resin Šīs lodīšu pildspalvas vāciņš ir dekorēts ar atpazīstamu Ice Cube motīvu. Šim stilīgajam modelim ir nepārspējami gluda korpusa forma, un tas ir mākslinieciski izstrādāts no melna cēlsveķa ar spīdīgiem, rozā zelta pārklājuma elementiem. Vāciņa augšdaļ..
460,00€
Bez nodokļa:380,17€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard L.U.C 1860 "Ruche" Decor Black Resin Chopard L.U.C 1860 izsmalcināta rakstāmpiederumu līnija atstāj īsto greznības sajūtu. Sarežģītais „šūnveida” zīmējums sniedz melnam cēlsveķa korpusam patīkamu uz pieskārieniem reljefainu rakstu, kas kontrastē ar spīdīgiem rozā zelta pār..
620,00€
Bez nodokļa:512,40€
Zīmols: Chopard
Lodīšu Pildspalva Chopard L.U.C 1860 "Ruche" Decor Palladium Plated Chopard L.U.C 1860 izsmalcināta rakstāmpiederumu līnija atstāj īsto greznības sajūtu. Sarežģītais „šūnveida” zīmējums sniedz korpusam, ar pallādija pārklājumu, patīkamu uz pieskārieniem reljefainu rakstu, kas kontrastē ar gludiem, ..
600,00€
Bez nodokļa:495,87€
Rāda 24 no 55 (Kopā lapu - 3)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti ekskluzīvi rakstāmpiederumi Chopard, Montblanc - kolekcionāru pildspalvas, lodīšu pildspalvas, kapilāra, tintes, rolleru pildspalvas, zīmuļi un biroja piederumi. Populārākās kolekcijas ir tādas kā StarWalker, Meisterstuck, PIX, Great Characters un citas. Izvēlieties iecienītākos Chopard, Montblanc rakstāmpiederumus no mūsu plašas kolekcijas.