Grozs

Kapilāru pildspalvas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas Montblanc kapilāru pildspalvas StarWalker, kas atspoguļo Montblanc pamatvērtības mūsdienu interpretācijā, kuras pamatā ir laikam nepakļauts avangarda dizains. Paplašiniet savu kolekciju ar vienmēr noderīgajiem Montblanc kapilāru pildspalvām StarWalker.

FILTRS


Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Precious Resin Jaunā StarWalker kolekcija simbolizē tiekšanos pēc zvaigznēm. Tā ir veltītījums kosmosa izpētei un tālām galaktikām, kas kļuva par vienu no pārsteidzošākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem. Jaunais kolekcijas dizains simbolizē visu astronautu aprakstītās intensīvās emocijas, raugoties uz zemeslodi, kas planē kosmosa telpā kā koši zila bumba. Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, tika izstrādāta StarWalker kolekcijas emblēma: caurspīdīgais zilais kupols zem Montblanc emblēmas, kas atgādina Zemi, kas parādās virs Mēness horizonta. Pildspalvai StarWalker Precious Resin korpuss un vāciņš izgatavoti no melniem, vērtīgiem sveķiem, ar elementiem ar platīna pārklājumu. Artikuls: 118847 Kapilāru pildspalva Montblanc tintes: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green..

375.00€ Bez nodokļa: 309.92€

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Blue Planet Doué StarWalker Blue Planet kolekcija simbolizē pastaigu starp zvaigznēm, tālo galaktiku izpēti un dalību vienā no apbrīnojamākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem - kosmosa atklāšanā. Pētot Zemeslodi tuvplānā, mēs iedvesmojamies no dzīvības avota - ūdens. StarWalker kolekcijas emblēma, kas izstrādāta, izmantojot īpašu tehnoloģiju - caurspīdīgs zils kupols ar "peldošu" zvaigzni - atgādina Zemeslodi, kas paceļas virs Mēness horizonta. StarWalker Blue Planet Doué rakstīšanas instrumentam ir zils, no vērtīgiem sveķiem izstrādāts, korpuss, vāciņš un elementi apstrādāti ar platīnu. Artikuls: 125260 Kapilāru pildspalva..

480.00€ Bez nodokļa: 396.69€

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Blue Planet Precious Resin StarWalker Blue Planet kolekcija simbolizē pastaigu starp zvaigznēm, tālo galaktiku izpēti un dalību vienā no apbrīnojamākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem - kosmosa atklāšanā. Pētot Zemeslodi tuvplānā, mēs iedvesmojamies no dzīvības avota - ūdens. StarWalker kolekcijas emblēma, kas izstrādāta, izmantojot īpašu tehnoloģiju - caurspīdīgs zils kupols ar "peldošu" zvaigzni - atgādina Zemeslodi, kas paceļas virs Mēness horizonta. StarWalker Precious Resin rakstīšanas instrumentam ir zils, no vērtīgiem sveķiem izstrādāts korpuss un vāciņš un ar platīnu apstrādāti elementi. Artikuls: 125291 Kapilāru pildspalva..

385.00€ Bez nodokļa: 318.18€

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Blue Planet Metal Doué StarWalker Blue Planet kolekcija simbolizē pastaigu starp zvaigznēm, tālo galaktiku izpēti un dalību vienā no apbrīnojamākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem - kosmosa atklāšanā. Pētot Zemeslodi tuvplānā, mēs iedvesmojamies no dzīvības avota - ūdens. StarWalker kolekcijas emblēma, kas izstrādāta, izmantojot īpašu tehnoloģiju - caurspīdīgs zils kupols ar "peldošu" zvaigzni - atgādina Zemeslodi, kas paceļas virs Mēness horizonta. StarWalker Blue Planet Metal Doué kapilāru pildspalvai ir ar platīnu pārklāts vāciņš un metāla korpuss ar "guilloché" rakstu, ar caurspīdīgu zilas lakas pārklājumu. Artikuls: 125285 Kapilāru pildspalva Krāsa: Zila..

755.00€ Bez nodokļa: 623.97€

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Doué
MONTBLANC

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Doué

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Doué Jaunā StarWalker kolekcija simbolizē tiekšanos pie zvaigznēm. Tā ir veltīta kosmosa izpētei un tālām galaktikām, kas ir kļuvušas par vienu no pārsteidzošākajiem un zīmīgākajiem cilvēces sasniegumiem. Jaunais kolekcijas dizains simbolizē visu astronautu aprakstītās intensīvās emocijas, raugoties uz Zemi, kas planē kosmosā kā koši zila bumba. Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, tika izstrādāta StarWalker kolekcijas emblēma: caurspīdīgais zilais kupols zem Montblanc emblēmas atgādina Zemi, kas paceļas virs Mēness horizonta. Rakstīšanas instrumentam StarWalker Doué ir melns dārgo sveķu korpuss un vāciņš, kā arī elementi ar platīna pārklājumu. Artikuls: 118872 Kapilāru pildspalva Klips ar platīna pārklājumu un individuālu sērijas numuru Montblanc kapilāru pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green..

470.00€ Bez nodokļa: 388.43€

Rāda:5 no 5