Grozs

Visi rakstāmpiederumi

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti ekskluzīvi rakstāmpiederumi Chopard, Montblanc - kolekcionāru pildspalvas, lodīšu pildspalvas, kapilāra, tintes, rolleru pildspalvas, zīmuļi un biroja piederumi. Populārākās kolekcijas ir tādas kā StarWalker, Meisterstuck, PIX, Great Characters un citas. Izvēlieties iecienītākos Chopard, Montblanc rakstāmpiederumus no mūsu plašas kolekcijas.


Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Precious Resin Jaunā StarWalker kolekcija simbolizē tiekšanos pēc zvaigznēm. Tā ir veltītījums kosmosa izpētei un tālām galaktikām, kas kļuva par vienu no pārsteidzošākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem. Jaunais kolekcijas dizains simbolizē visu astronautu aprakstītās intensīvās emocijas, raugoties uz zemeslodi, kas planē kosmosa telpā kā koši zila bumba. Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, tika izstrādāta StarWalker kolekcijas emblēma: caurspīdīgais zilais kupols zem Montblanc emblēmas, kas atgādina Zemi, kas parādās virs Mēness horizonta. Pildspalvai StarWalker Precious Resin korpuss un vāciņš izgatavoti no melniem, vērtīgiem sveķiem, ar elementiem ar platīna pārklājumu. Artikuls: 118847 Kapilāru pildspalva Montblanc tintes: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green..

375.00€ Bez nodokļa: 309.92€

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Classique
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Classique

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Classique ar platīna pārklājumu Lodīšu pildspalva Meisterstück Classique ir Montblanc izsmalcinātā dizaina etalons. Vāciņš un korpuss ir izgatavoti no vērtīgiem melniem sveķiem un ir dekorēti ar baltu Montblanc emblēmu. Trīs gredzeni ar platīna pārklājumu un iegravētu vārdu Montblanc kopā ar spalvu, kas ir roku darbs un izgatavota no zelta - patiess, laikam nepakļauts izsmalcināts Montblanc dizains. Mūsdienās individualitāte kļūst arvien retāk izpaužama, tāpēc lodīšu pildspalvas kodoliņi palīdzēs Jums atspoguļot rakstīšanas stilu, kas piemīt tikai Jums. Artikuls: 2866 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

380.00€ Bez nodokļa: 314.05€

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition Merlina Monro (1926-1962) ir kļuvusi par amerikāņu kulta ikonu, kuru atpazīst visā pasaulē. Aktrisi uzskata par Lī Strasberga brīnumu un vienu no populārākajiem 1950. gadu seksa simboliem. Līdz pat šai dienai viņa turpina iedvesmot sievietes visā pasaulē, uzsverot savu kultūras un stila ikonas statusu. Mūzas Merlinas Monro rakstāmrīka dizains veidots iedvesmojoties no Ferragamo augstapapēžu kurpēm, kuras Monro valkāja, atspoguļojot savu sievišķību un jutekliskumu.Rakstāmrīka krāsa attiecināma uz viņai raksturīgo lūpu krāsas toni (Ruby Tuesday no Max Factor). Klipa forma ar pērli atgādina viņas rotaslietas un mīlestību uz pērlēm. Kods: 116068Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalva Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

710.00€ Bez nodokļa: 586.78€

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker Blue Planet Doué StarWalker Blue Planet kolekcija simbolizē pastaigu starp zvaigznēm, tālo galaktiku izpēti un dalību vienā no apbrīnojamākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem - kosmosa atklāšanā. Pētot Zemeslodi tuvplānā, mēs iedvesmojamies no dzīvības avota - ūdens. StarWalker kolekcijas emblēma, kas izstrādāta, izmantojot īpašu tehnoloģiju - caurspīdīgs zils kupols ar "peldošu" zvaigzni - atgādina Zemeslodi, kas paceļas virs Mēness horizonta. StarWalker Blue Planet Doué lodīšu pildspalvai ir zils, no vērtīgiem sveķiem izstrādāts korpuss un ar platīnu apstrādāti elementi. Artikuls: 125282 Lodīšu pildspalva..

430.00€ Bez nodokļa: 355.37€

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur Boyfriend Montblanc Bonheur kolekcijas dizainu iedvesmoja 20. gadsimta 20. gadu modes revolūcija, kas iemieso eleganci un brīvību. Sievišķīgi kontūrētus modeļus raksturo lakoniska melnā vērtīgo sveķu kombinācija ar rutēnija apdares elementiem, kas izsaka sieviešu eleganci un brīvību. Šis rakstīšanas instruments, gluži kā melna kleita, ir nepieciešams katrai sievietei. Artikuls: 118498 Pildspalva rolleris..

595.00€ Bez nodokļa: 491.74€

Pildspalva rolleris Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble

Pildspalva rolleris Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble Special Edition Vērtīga melnā un koraļļu krāsas laka ar marmora rakstu un Montblanc emblēmu no koraļļu un ziloņkaula krāsas sveķiem. Gara, izsmalcināta forma. Sarkanā marmora raksts atgādina krāsu, ko 1920. gados izmantoja Montblanc. Artikuls: 119853 Pildspalva rolleris Dizains: Vintage izskats Klips: Čūskas klips vintage izskatā..

755.00€ Bez nodokļa: 623.97€

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Red Gold-Coated Classique
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Red Gold-Coated Classique

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Red Gold-Coated Classique Rolleru pildspalva The Meisterstück Red Gold Classique, kuras korpuss ar uzgali ir izgatvots no vērtīgajiem sveķiem dziļi melnā krāsā ir ne tikai rakstīšanas instruments, bet arī elegants luksusa etalons. Ekskluzīvās apdares detaļas noformējums ar sarkanā zelta pārklājumu un Montblanc balto zvaigzni nosaka izsmalcinātu estētikas paraugu. Artikuls: 112678 Rolleris Montblanc rolleru kodoļiņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue, India Orange. Montblanc kapilāra kodoļiņi: Mystery Black, Pacific Blue, Amethyst Purple, Barbados Blue..

430.00€ Bez nodokļa: 355.37€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119836 Lodīšu..

OFF -20%

596.00€ 745.00€ Bez nodokļa: 492.56€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119835 Pild..

OFF -20%

648.00€ 810.00€ Bez nodokļa: 535.54€

2 Kodoliņi (B) Montblanc kapilāru pildspalvām, Royal Blue
MONTBLANC

2 Kodoliņi (B) Montblanc kapilāru pildspalvām, Royal Blue

2 Kodoliņi (B) Montblanc kapilāru pildspalvām, Royal Blue 2 Kodoliņi ir piemēroti Montblanc visām kapilāru / rolleru pildspalvām, izņemot pildspalvu rolleri Meisterstück LeGrand. Artikuls: 124500 Kodoliņi Krāsa: Royal Blue..

15.30€ Bez nodokļa: 12.64€

2 Kodoliņi (B) Montblanc lodīšu pildspalvai, Mystery Black
MONTBLANC

2 Kodoliņi (B) Montblanc lodīšu pildspalvai, Mystery Black

2 Kodoliņi (B) Montblanc lodīšu pildspalvai, Mystery Black Kodoliņi Montblanc lodīšu pildspalvai, Mystery Black. Der visām Montblanc lodīšu pildspalvām, izņemot Meisterstück Homage to W.A. Mocarts. Iepakojuma komplekts = 2 kodoliņi, kodoliņa tips = B = Broad. Artikuls: 116191 Kodoliņi lodīšu pildspalvai Krāsa: Mystery Black..

15.30€ Bez nodokļa: 12.64€

2 Kodoliņi (F) Montblanc pildspalvai rolleris, Royal Blue
MONTBLANC

2 Kodoliņi (F) Montblanc pildspalvai rolleris, Royal Blue

2 Kodoliņi (F) Montblanc pildspalvai rolleris, Royal Blue 2 Kodoliņi ir piemēroti visām Montblanc pildspalvām rolleriem un kapilāru pildspalvām, izņemot Meisterstück LeGrand, Montblanc M un Heritage Collection pildspalvas rolleri. Artikuls: 124501 Kodoliņi Krāsa: Royal Blue..

15.30€ Bez nodokļa: 12.64€

Rāda:12 no 221