Grozs

Austiņas

Bang & Olufsen

Austiņas Bang & Olufsen BeoPlay H95

Bezvadu austiņas Bang Olufsen BeoPlay H95 ar ANC adaptīvo trokšņu slāpēšanas sistēmu 95 meistarības un dizaina gadi Bezvadu austiņas Bang & Olufsen BeoPlay H95 izstrādātas ar īpašu uzmanību pret sīkumiem ilgstošai komfortablai lietošanai. Aitādas ausu spilventiņi ar atmiņas funkciju ideāli pieguļ un nodrošina pasīvu trokšņu slāpēšanu. Galvas stīpa ir izstrādāta ilgai un ērtai valkāšanai. Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma automātiski pielāgojas apkārtnei. Austiņas atrodas ērtā alumīnija kastītē un ir līdznēsājamas. Starp bezvadu austiņām Beoplay H95 ir nepārspēts ražotāja skaņas inženieru noregulēts modelis. Frekvenču diapazons: 20-22 000 Hz Uzlabotas audio atskaņošanas funkcijas: Adaptīva aktīvā trokšņu slāpēšana Skaņas pārraides režīms Skaļruņa izmērs: 40 mm titāna elektrodinamiskais skaļrunis Skaļruņa jutīgums: 101,5 dB, 1 mW @ kHz Pretestība: 12 omi +/- 15% Pielāgojams audio ekvalaizers: Pieejami pieci sākotnējie iestatījumi, kas pilnībā konfigu..

NEW
HIT

800.00€ Bez nodokļa: 661.16€

Austiņas Bang & Olufsen BeoPlay H9i
SALE
Bang & Olufsen

Austiņas Bang & Olufsen BeoPlay H9i

Augsta kvalitāte bezvadu austiņas BeoPlay H9i Bang & Olufsen  Visgreznākās Beoplay H9i Bang & Olufsen austiņas, kas apvieno aktīvu trokšņu izolāciju, bezvadu sakarus, inovatīvo alumīnija skārienjūtīgo interfeisu un izcilu skaņu Bang & Olufsen Signature Sound. Elegants aptverošs dizains ir radīts maksimālam komfortam, tāpēc Jūs varat baudīt mūziku visu dienu bez jebkādas noguruma sajūtas. Ērtībai un komfortam tāpat ražošanā tiek izmantota mīksta aitāda un adaptīvās putas ar formas atmiņas efektu — Jūs vienkārši negribēsiet ņemt nost savas Beoplay H9i.Paplašināta aktīva trokšņu slāpēšanaCaurspīdīguma režīmsTuvošanās sensoriAtskaņošanas laiks līdz 18 stundāmBezvadu sakari caur BluetoothLietojumprogramma: Beoplay App2 digitālie balss mikrofoni MEMSIntuitīvi saprotams skārienjūtīgais interfeiss – pārvaldiet ar pieskārieniemDizains: Jakob WagnerIzmēri: 195 x 200 x 52 mmKrāsas: Black, Natural, LimestoneMateriāli: Alumīnijs, tekstils, āda, po..

OFF -20%

399.00€ 499.00€ Bez nodokļa: 329.75€

Bang & Olufsen

Austiņas Bang & Olufsen BeoPlay HX

Austiņas Bang & Olufsen BeoPlay HX Pašas greznākās austiņas - Bang & Olufsen HX apvieno adaptīvo ANC trokšņu slāpēšanas sistēmu, bezvadu, ar inovatīvo alumīnija pieskāriena interfeisu un Bang & Olufsen Signature Sound Uzlabota adaptīvā trokšņa samazināšana Pārredzamības režīms Tuvuma sensori Spēles laiks līdz 35 stundām Bezvadu savienojums, izmantojot Bluetooth Bluetooth: Bluetooth 5.1 12 m darbības diapazons Iegaumē pēdējās 8 pārī savienotās ierīces Sertifikāti: Google Fast Pair Made for iPhone (MFI) Microsoft Swift Pair Savienojumi: Bluetooth 5.1 USB-C pieslēgvieta 3,5 mm minispraudnis Dizains: MNML Krāsas: Black Anthracite, Sand, Timber Iepakojumā: Austiņas Beoplay HX Kabelis no USB-A uz USB-C (1,25 m) 3,5 mm stereokabelis (1,25 m) Stilīga auduma somiņa Īsā pamācība Piederumi: Stilīga auduma somiņa Ausu spilventiņi (K/L) Kabelis no USB-A uz USB-C (1,25 m) 3,5 mm stereokabelis (garš un īss) Lidojuma adapteris Fu..

NEW

500.00€ Bez nodokļa: 413.22€

Bang & Olufsen

Austiņas BeoPlay E6 Bang & Olufsen

Bezvadu austiņas BeoPlay E6 Bang & Olufsen - ieliekamās austiņas ar iebūvētu mikrofonu / tālvadību Pilnībā bezvadu augstākās kvalitātes austiņas ar lielisku skanējumu Bang & Olufsen.Vieglas, kompaktas in-ear austiņas Beoplay E6 ir īpaši radītas aktīvam dzīvesveidam. Īpaša uzmanība Beoplay E6 Bang & Olufsen izstrādē bija veltīta ērtai un drošai pielāgošanās spējai ausij un ergonomikai. Austiņas ir lieliski piemērotas ikdienas kustīgajam ritmam, tās ir aizsargātas pret putekļiem, šļakatām, un ir izgatavotas no drošiem, ilgmūžīgiem materiāliem. Turklāt austiņas nodrošina piesātinātu skaņu Bang & Olufsen Signature Sound.Skaņa Bang & Olufsen Signature Sound Aizsardzība pret putekļiem un ūdens iekļūšanu Materiāls - alumīnijs un tekstils Autonomā režīmā var strādāt līdz 5 stundām Jauni uzgaļi komfortablākam novietojumam ausī Jauna iebūvēta pults ar skārienjūtīgām alumīnija pogām Jauns lādētājs, iespēja papildus uzlādēt izmantošanas laikā Dizains: Jakob Wagner Iz..

299.00€ Bez nodokļa: 247.11€

Bang & Olufsen

Austiņas BeoPlay E8 3 Gen Bang & Olufsen

Austiņas BeoPlay E8 3 Gen B&O - ieliekamās austiņas ar iebūvētu mikrofonu / tālvadībuPilnībā bezvadu premium klases austiņas ar lielisku skanējumu Bang & Olufsen Beoplay E8 3 Gen - ir pilnveidota Beoplay E8 un E8 2.0 versija. Pilnībā atjaunināts futrāļa dizains un funkcionalitāte - tagad ar bezvadu uzlādes iespēju un USB-C savienojumu lādēšanai ar kabeli. Premium austiņas E8 3 Gen nodrošina lielisku, dabisku skaņu un ir paredzētas ilgstošai izmantošanai. Austiņu izgatavošanai izmanto tādus materiālus kā āda un anodēts alumīnijs. Visi materiāli ir izturīgi un ilgmūžīgi. Austiņu korpuss ir veidots no teksturētas, izturīgas gumijas un polimēra, kas aizsargā no sviedriem un ūdens. Pieci uzgaļu veidi nodrošina ideālu austiņu pielāgošanos auss kanālam un perfektu basu skanējumu. Samazināts austiņu izmērs un svars, salīdzinot ar iepriekšējām versijām. Sarunas skaidrībai pievienots vēl viens mikrofons. Pateicoties jaunajai Bluetooth 5.1 tehnoloģijai, austiņu kvalitāte, ..

NEW
HIT

350.00€ Bez nodokļa: 289.26€

Austiņas BeoPlay Earset Bang & Olufsen
SALE
Bang & Olufsen

Austiņas BeoPlay Earset Bang & Olufsen

BeoPlay Earset Bang & Olufsen - Kulta klasika bez vadiemPremium klases bezvadu atvērta tipa austiņas ar stiprinājumu.Austiņas ir radītas mūzikai ar Bang & Olufsen skaņu režisoru izstrādātājiem iestatījumiem spēcīgam skaņas iespaidam. Earset akustiskās īpašības ir optimizētas labākam skaņas sniegumam ar minimāliem skaņas zudumiem. Austiņu konstrukcija nodrošina ērti regulējamu iegulšanu ausīs un ļauj dzirdēt apkārtējās skaņas, neietekmējot skaņas kvalitāti. Iebūvētā pults no anodēta alumīnija ar trīs pogām un iebūvēto mikrofonu ļauj pārvaldīt mūziku, atbildēt uz zvaniem un aktivizēt Siri vai Google Assistant – tas viss, neizvelkot viedtālruni no kabatas.Augsta skaņas kvalitāte Bang & OlufsenBezvadu skaņa Bang & Olufsen SignatureIzturīgi premium klases materiāli ilgtermiņa izmantošanaiBezvadu Bluetooth pieslēgumsDarbības laiks līdz 5 stundām Bluetooth režīmāIzturīgi premium klases materiāli ilgtermiņa izmantošanaiMaksimāls komforts ar elastīgu regulēšanas sistēmuIebūvēta ..

OFF -33%

199.00€ 299.00€ Bez nodokļa: 164.46€

Austiņas BeoPlay H8i Bang & Olufsen
SALE
Bang & Olufsen

Austiņas BeoPlay H8i Bang & Olufsen

Bezvadu austiņas BeoPlay H8i B&OAugstas kvalitātes bezvadu austiņas BeoPlay H8i Bang & Olufsen. Mūsdienīgs, modernizēts austiņu dizains darbojas ergonomiski. Beoplay H8i ir ideāls stila un funkcionalitātes apvienojums. Tās ir vienas no vieglākajām austiņām savā klasē. Jūs vienkārši nevēlēsieties tos noņemt!Aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēmaAtskaņošanas laiks līdz 30 stundām Bezvadu pieslēgums caur Bluetooth Caurspīdīguma režīms Tuvošanās sensori Dizains: Jakob WagnerIzmēri: 180 x 186 x 51 mm Krāsas: Black, Natural Materiāli: Alumīnijs, tekstils, āda, polimērs, kaučuks. Svars: 215 g (225 g ar audiokabeli) Kabeļi: 1.2 m audiokabelis 3.5 mm jack, 1.25 m USB-A uz USB-C kabeli Skaļruņi: Elektrodinamiskais draiveris, diametrs 40 mm Bluetooth: 4.2 AAC codec, Savienojamība ar Bluetooth 1.1 - 4.2 Frekvenču diapazons: 20 - 20,000 Hz Ierīces valdība: 3 pogas – ieslēgt/izslēgt, trokšņu slāpēšana un caurspīdīguma režīms.3 pogas – skaļuma regulēšana, Bluetooth-savienošana, atskaņot u.c. Mikro..

OFF -13%

349.00€ 399.00€ Bez nodokļa: 288.43€

Rāda:7 no 7