Grozs

Visi juvelierizstrādājumi

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti Chopard, Montblanc ekskluzīvie juvelierizstrādājumi, kur tiek apvienoti stils un izstrādājuma pilnība. To dizains, izsmalcinātība un jutekliskums piesaistīs uzmanību un piešķirs Jūsu tēlam elegances noti. Izvēlieties iecienītākās Chopard, Montblanc rotas no mūsu plašas kolekcijas


Aproce Chopard Happy Hearts James Bond 007 Limited Edition
CHOPARD

Aproce Chopard Happy Hearts James Bond 007 Limited Edition

Aproce Chopard Happy Hearts - Golden Hearts Rose Gold James Bond 007 Džeimss Bonds ir valdzinošākais varonis pasaulē, gluži kā Chopard ir glamūrīgākais pulksteņu izgatavotājs un juvelieris pasaulē. Spēcīga sakritība starp iedomāto pasauli, ko radījusi Chopard iztēle, un varoņa kulta filmas: fantastiskas, jutekliskas, vieglas, ar humora izjūtu, kas demonstrē laimīgu tikai reto. Chopard ir filmas “No Time To Die” oficiālais sponsors un izveidoja Happy Hearts - Golden Hearts kolekciju, kurā tiek prezentēta jaunā iemīļotās kolekcijas versija. Chopard līdzpriekšsēdētāja un mākslinieciskā vadītāja Karolīna Šoifele saka, ka kolekcija atspoguļo viņas vīziju par Džeimsa Bonda sievieti: apņēmīgu un drosmīgu. Sirds motīvs ir kolekcijas centrā. Karolīna Šoifele norāda, ka franču valodas ekvivalents cœur nāk no latīņu valodas "cor", kas nozīmē “drosme” un ir sinonīms drosmei. Chopard jaunā kolekcija ir izgatavota, izmantojot videi draudzīgus materiālus, ieskaitot ētisku zeltu. Šo zeltu iegūst a..

3 055.00€ Bez nodokļa: 2 524.79€

Aproce Chopard Happy Hearts James Bond 007 Limited Edition
CHOPARD

Aproce Chopard Happy Hearts James Bond 007 Limited Edition

Aproce Chopard Happy Hearts - Golden Hearts Rose Gold James Bond 007Džeimss Bonds ir valdzinošākais varonis pasaulē, gluži kā Chopard ir glamūrīgākais pulksteņu izgatavotājs un juvelieris pasaulē. Spēcīga sakritība starp iedomāto pasauli, ko radījusi Chopard iztēle, un varoņa kulta filmas: fantastiskas, jutekliskas, vieglas, ar humora izjūtu, kas demonstrē laimīgu tikai reto. Chopard ir filmas “No Time To Die” oficiālais sponsors un izveidoja Happy Hearts - Golden Hearts kolekciju, kurā tiek prezentēta jaunā iemīļotās kolekcijas versija. Chopard līdzpriekšsēdētāja un mākslinieciskā vadītāja Karolīna Šoifele saka, ka kolekcija atspoguļo viņas vīziju par Džeimsa Bonda sievieti: apņēmīgu un drosmīgu. Sirds motīvs ir kolekcijas centrā. Karolīna Šoifele norāda, ka franču valodas ekvivalents cœur nāk no latīņu valodas "cor", kas nozīmē “drosme” un ir sinonīms drosmei. Chopard jaunā kolekcija ir izgatavota, izmantojot videi draudzīgus materiālus, ieskaitot ētisku zeltu. Šo zeltu iegūst ar ..

3 860.00€ Bez nodokļa: 3 190.08€

Auskari Chopard Happy Hearts James Bond 007 Limited Edition
CHOPARD

Auskari Chopard Happy Hearts James Bond 007 Limited Edition

Auskari Chopard Happy Hearts - Golden Hearts Rose Gold James Bond 007Džeimss Bonds ir valdzinošākais varonis pasaulē, gluži kā Chopard ir glamūrīgākais pulksteņu izgatavotājs un juvelieris pasaulē. Spēcīga sakritība starp iedomāto pasauli, ko radījusi Chopard iztēle, un varoņa kulta filmas: fantastiskas, jutekliskas, vieglas, ar humora izjūtu, kas demonstrē laimīgu tikai reto. Chopard ir filmas “No Time To Die” oficiālais sponsors un izveidoja Happy Hearts - Golden Hearts kolekciju, kurā tiek prezentēta jaunā iemīļotās kolekcijas versija. Chopard līdzpriekšsēdētāja un mākslinieciskā vadītāja Karolīna Šoifele saka, ka kolekcija atspoguļo viņas vīziju par Džeimsa Bonda sievieti: apņēmīgu un drosmīgu. Sirds motīvs ir kolekcijas centrā. Karolīna Šoifele norāda, ka franču valodas ekvivalents cœur nāk no latīņu valodas "cor", kas nozīmē “drosme” un ir sinonīms drosmei. Chopard jaunā kolekcija ir izgatavota, izmantojot videi draudzīgus materiālus, ieskaitot ētisku zeltu. Šo zeltu iegūst ar..

3 430.00€ Bez nodokļa: 2 834.71€

Kulons Chopard Happy Hearts James Bond 007 Limited Edition
CHOPARD

Kulons Chopard Happy Hearts James Bond 007 Limited Edition

Kulons Chopard Happy Hearts - Golden Hearts Rose Gold James Bond 007 Džeimss Bonds ir valdzinošākais varonis pasaulē, gluži kā Chopard ir glamūrīgākais pulksteņu izgatavotājs un juvelieris pasaulē. Spēcīga sakritība starp iedomāto pasauli, ko radījusi Chopard iztēle, un varoņa kulta filmas: fantastiskas, jutekliskas, vieglas, ar humora izjūtu, kas demonstrē laimīgu tikai reto. Chopard ir filmas “No Time To Die” oficiālais sponsors un izveidoja Happy Hearts - Golden Hearts kolekciju, kurā tiek prezentēta jaunā iemīļotās kolekcijas versija. Chopard līdzpriekšsēdētāja un mākslinieciskā vadītāja Karolīna Šoifele saka, ka kolekcija atspoguļo viņas vīziju par Džeimsa Bonda sievieti: apņēmīgu un drosmīgu. Sirds motīvs ir kolekcijas centrā. Karolīna Šoifele norāda, ka franču valodas ekvivalents cœur nāk no latīņu valodas "cor", kas nozīmē “drosme” un ir sinonīms drosmei. Chopard jaunā kolekcija ir izgatavota, izmantojot videi draudzīgus materiālus, ieskaitot ētisku zeltu. Šo zeltu iegūst a..

2 845.00€ Bez nodokļa: 2 351.24€

Aproce Chopard Chopardissimo
CHOPARD

Aproce Chopard Chopardissimo

Aproce Chopard Chopardissimo White and Rose Gold Chopardissimo kolekcija no Chopard ir unikāla rotaslietu šedevru pasaule. Aproces pārsteidz ar visdažādākajām formām un idejām. Šis modelis ir ļoti izsmalcināts, pateicoties 18 karātu baltā un rozā zelta kombinācijai. Divi šo dārgmetālu riņķi ir dekorēti ar iegravētu zīmola logotipu, savstarpēji saplūst un veido elegantu vienotību. Aproce ir ķēdītes veidā no rozā zelta, ko var pielāgot tā īpašnieka plaukstas locītavai. Artikuls: 859099-9202 Rokassprādzes Materiāls: Baltais un Rozā Zelts..

2 010.00€ Bez nodokļa: 1 661.16€

Aproce Chopard Happy Diamonds Icons Heart
CHOPARD

Aproce Chopard Happy Diamonds Icons Heart

Aproce Chopard Happy Diamonds Icons Heart White Gold Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī ir unikāla un priekpilna kolekcija Icons Heart. Gluži kā dzirkstoša ūdenskrituma pilieni, 4 kustīgie briljanti brīvi pārvietojas jautrā dejā starp diviem safīra stikliem šajā aprocē no 750. proves baltā zelta lielājā un mazajā sirdī, radot izsmalcinātu gaismas spēli. Artikuls: 85A614-1002 Aproces Materiāls: 18kt Baltais Zelts 100% Briljantu svars: 0,20 ct 4 briljanti = 0.20 ct (kustīgie) Izmērs M..

4 660.00€ Bez nodokļa: 3 851.24€

Aproce Chopard Happy Hearts
CHOPARD

Aproce Chopard Happy Hearts

Aproce Chopard Happy Hearts with Lapis Lazuli White Gold Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas centrālu sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šī moderna aproce no baltā zelta 750. proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielākā sirds inkrustēta ar dabisku lazurītu, otrā mazākā sirdī - otrā pusē, ir viens no slavenajiem kustīgiem briljantiem Chopard - gaišs mīlestības simbols. Artikuls: 857482-1503 Aproces Materiāls: Baltais Zelts Lazurīts 1 briljants = 0.05 ct (kustīgs) Izmērs M, iekšā 17,0 cm..

2 745.00€ Bez nodokļa: 2 268.60€

Aproce Chopard Happy Hearts
CHOPARD

Aproce Chopard Happy Hearts

Aproce Chopard Happy Hearts with Black Thaitian Mother-of-Pearl Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šī moderna aproce no rozā zelta 750. proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē, lielāka sirds inkrustēta ar melnu Thaiti perlamutru, otrā pusē, mazākā sirdī ir viens no slavenajiem kustīgiem Chopard briljantiem, kas ir spilgts mīlestības simbols. Artikuls: 857482-5306 Aproces Materiāls: 18kt Rozā Zelts 100% Melnais Thaiti Perlamutrs 1 briljants = 0.05 ct (kustīgs) Izmērs M, iekšā 17 cm..

2 825.00€ Bez nodokļa: 2 334.71€

Aproce Chopard Happy Hearts
CHOPARD

Aproce Chopard Happy Hearts

Aproce Chopard Happy Hearts with Malachite Rose Gold Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas centrālu sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šī moderna aproce no rozā zelta 750. proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielāka sirds inkrustēta ar dabisku malahītu, otrā mazākā sirdī - otrā pusē, ir viens no slavenajiem kustīgajiem briljantiem Chopard - spilgts mīlestības simbols. Artikuls: 857482-5106 Aproces Materiāls: Rozā Zelts Malahīts 1 briljants = 0.05 ct (kustīgs) Izmērs M, iekšā 17.0 cm..

3 100.00€ Bez nodokļa: 2 561.98€

Aproce Chopard Happy Hearts
CHOPARD

Aproce Chopard Happy Hearts

Aproce Chopard Happy Hearts with Onyx Rose Gold Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas centrālu sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šī moderna aproce no rozā zelta 750 proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielāka sirds inkrustēta ar dabīgu oniksu, otrā mazākā sirdī, otrajā pusē, ir viens no slavenajiem kustīgiem briljantiem Chopard - gaišs mīlestības simbols. Artikuls: 857482-5203 Aproces Materiāls: Rozā Zelts Onikss 1 briljants = 0.05 ct (kustīgs) Izmērs M, iekšā 17,0 cm..

2 745.00€ Bez nodokļa: 2 268.60€

Aproce Chopard Happy Hearts
CHOPARD

Aproce Chopard Happy Hearts

Aproce Chopard Happy Hearts "Naked Heart Foundation" with Rose MOP White Gold Chopard kompānija vienmēr uzskatīja par savām pamatvērtībām cēlumu un dāsnumu. Happy Hearts kolekcija, kas apvieno Chopard sirds motīvu un leģendāros kustīgos briljantus, apvieno arī sievietes ar plašu sirdi visā pasaulē. "Mazie dimanti paveic lielas lietas." Kopā ar Natāliju Vodyanovu Chopard izveidoja rokassprādzi, lai atbalstītu fondu Naked Heart Foundation. Artikuls: 857482-1706 Aproces Materiāls: 18kt Baltais zelts 100% Rozā perlamutrs 1 briljants = 0.05 ct (kustīgs) Izmērs M, iekšā 17,0 cm..

2 935.00€ Bez nodokļa: 2 425.62€

Aproce Chopard Happy Hearts
CHOPARD

Aproce Chopard Happy Hearts

Aproce Chopard Happy Hearts with Red Stone White Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šī moderna aproce no baltā zelta 750. proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielākā sirds inkrustēta ar sarkanu akmeni, otrā pusē - mazākā sirdī ir viens no slavenajiem kustīgiem Chopard briljantiem - mirdzošs mīlestības simbols. Artikuls: 857482-1703 Aproces Materiāls: Baltais Zelts Sarkans Akmens 1 briljants = 0.05 ct (kustīgs) Izmērs M, iekšā 17,0 cm..

2 745.00€ Bez nodokļa: 2 268.60€

Rāda:12 no 350