Grozs

Visi juvelierizstrādājumi

Pasquale Bruni

Aproce Pasquale Bruni Joli

Aproce Pasquale Bruni Joli no 18 karātu rozā zelta, ar rozā halcedonu, baltiem un šampanieša krāsas dimantiem "Ak, mēness... tavs skatiens mani apbur kā visskaistākie ziedi." Jevgenija Bruni. Sapņainie ziedi uz dejojošiem kātiem sasniedz Mēnesi, harmoniskā debesu un pavarda savienībā. Uzzied mēness krāsas. Debesis ir indigo zilā krāsā, mēnesi attēlo balts ahāts, un sieviete atveras rozā halcedonā, kas ir mēness intīmākā krāsa. Dārgakmeņi aizsargā debesis, zemi un visu, kas pieder sievietei. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieciskām tehnikām, un katrs darbs ir patiesi unikāls. Šī iemesla dēļ karāti un zelta svars var nedaudz atšķirties. Artikuls: 15949R Aproce Pasquale Bruni Materiāls: 18kt Rozā Zelts 100% Šampanieša krāsas Briljanti: 43 akmeņi Šampanieša krāsas Briljantu svars: 0,35 ct Baltie Briljanti: 32 akmeņi Briljantu svars: 0,26 ct Rozā halcedons, Zieda izmērs 19 mm Produkta svars: 14,35 gAproces apkārtmērs: 16,5 cm..

5 730.00€ Bez nodokļa: 4 735.54€

Pasquale Bruni

Aproce Pasquale Bruni Petit Garden

Aproce Pasquale Bruni Petit Garden, Baltais zelts ar dimantiem, mazs zieds Smalkā dārzā, starp brīnišķīgās dabas skaistumu, ar rokām atlasīti mazi tīra prieka noslēpumi. Baltā zelta dzeja iziet cauri briljantu gaismai, kā ziedu un to lapu deja, tikmēr baltā zelta aura izpaužas ziedu tīrībā. Mīlestības un brīnuma smarža apvieno ziedus un vietas, sirds ceļā uz visslepenākajiem dārziem. Bali salas garīgums, Havaju salu brīnišķīgā daba ar vareno okeānu un neatkārtojamiem skatiem: Petit Garden ir dzimis no šo tālo zemju siltām atmiņām. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieciskām tehnikām, un katrs darbs ir patiesi unikāls. Šī iemesla dēļ karāti un zelta svars var nedaudz atšķirties. Artikuls: 15426BX Aproce Pasquale Bruni Materiāls: 18kt Baltais Zelts 100% Baltie Briljanti: 103 akmeņi Briljantu svars: 0,86 ct Produkta svars: 8,5 gAproces apkārtmērs: 16,5 cm..

6 100.00€ Bez nodokļa: 5 041.32€

Pasquale Bruni

Aproce Pasquale Bruni Petit Joli

Aproce Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu rozā zelta ar zaļu ahātu, baltiem un šampanieša krāsas dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz Jūsu ādas. Kolekcija paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgu saikni starp dabu un sievieti. Ziedi, kas mirdz debesu, kosmosa un zemes krāsās. Krāsas ar košu, bet izsmalcinātu raksturu. Zaļais ahāts personificē Mātes-dabas absolūto enerģiju, spēka un aizsardzības kombināciju. Harizmātisks akmens, kas pilnībā pauž dabas spēku kā veltījumu enerģijai, kas dzirkstī ikvienā sievietē. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieciskām tehnikām, un katrs darbs ir patiesi unikāls. Šī iemesla dēļ karāti un zelta svars var nedaudz atšķirties. Artikuls: 16140R Aproce Pasquale Bruni Materiāls: 18kt Rozā Zelts 100% Šampanieša krāsas Briljanti: 2 akmeņi Šampanieša krāsas Briljantu svars: 0,03 ct Baltie Briljanti: 1 akmens Briljantu svars: 0,01 ct Zaļš Ahāts: Ziedu izmērs 12 mm Prod..

1 150.00€ Bez nodokļa: 950.41€

Pasquale Bruni

Aproce Pasquale Bruni Ton Joli

Aproce Pasquale Bruni Ton Joli no 18 karātu rozā zelta ar baltu un zaļu ahātu, baltiem un šampanieša krāsas dimantiem "Laimi var atrast rozā zelta ziedā, dārgakmens raksturā, sievišķību - lapiņas maigajā gaismā, Ton Joli!" Jevgenija Bruni. Ton Joli saglabā taglio Bon Tone, smalko ekskluzīvu griezumu, kuru patentējis Pasquale Bruni. Kolekcija ir Nama leģendārā piecu ziedlapiņu zieda interpretācija jaunās, izsmalcinātās proporcijās. Dārgakmeņi saplūst ziedā no rozā zelta, ko ieskauj balta un šampanieša krāsas briljantu lapa. Jaunākie darbi, kas tika prezentēti 2020. gadā, apvieno zaļā ahāta spēku ar baltā ahāta samtaino mēnesi. Mīlestībā pret debesīm un zemi mēs jūtam, ka sievietes var paveikt jebko. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieciskām tehnikām, un katrs darbs ir patiesi unikāls. Šī iemesla dēļ karāti un zelta svars var nedaudz atšķirties. Artikuls: 16129R Aproce Pasquale Bruni Materiāls: 18kt Rozā Zelts 100% Šampanieša krāsas Brilja..

4 100.00€ Bez nodokļa: 3 388.43€

Pasquale Bruni

Auskari Pasquale Bruni Bon Ton

Auskari Pasquale Bruni Bon Ton no 18 karātu rozā zelta ar rozā kvarcu un dimantiem Bon Ton ir zieds, kas iemieso mātes-dabas sirdi. Nama ikoniskā kolekcija ir skaidra, eleganta un brīva dzīvesveida simbols, kas pielāgojas pārmaiņām sabiedrībā, nenododot savu būtību, pateicoties zieda vienkāršībai un iedzimtajai grācijai. Tā dārgakmeņos ir rozā kvarca dzeja, mūžīgās mīlestības akmens, apskāvieni starp debesīm un halcedona jūru, piena kvarca jutekliska mēness tīrība, brūnā kvarca zemes siltums - tas viss ir unikāls, pateicoties patentētā un ikoniskā Bon Ton griezuma skaistumam, ko raksturo maigās, nelīdzenās piecu ziedlapiņu malas, kas veido kabošona piestiņu pašā akmens sirdī. Ziedu vainags ļauj dārgakmeņu dzīvespriecīgajai un jutekliskajai gaismai vibrēt uz ādas, kas gūst labumu no tās enerģijas un valdzina ar bezgalīgu sirsnību. Rozā kvarcs, mūžīgās mīlestības dārgakmens, uzrunā sirdi kā smalka dzeja. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatniecis..

5 170.00€ Bez nodokļa: 4 272.73€

Pasquale Bruni

Auskari Pasquale Bruni Figlia Dei Fiori

Auskari Pasquale Bruni Figlia Dei Fiori no 18 karātu baltā zelta ar Londonas zilo topāzu un dimantiem “Mēs esam ziedu un mēness meitas, Figlia dei Fiori ir veltījums sievietes radošajam garam un brīvībai”, Jevgenija Bruni. Figlia dei Fiori cildina brīvību un mīlestību pret dabu. Ziedu pieskārieni ieskauj ķermeni kā planētas. Sievietes nes sev līdzi Visumu pašā mātes-dabas sirdī. Akmeņu un baltā zelta kombinācijas atspoguļo bezgalīgās debesis un visu to neizmērojamību. Londonas zilais topāzs, iekšējā skaistuma un patiesības akmens, harmonijā ar Visumu un dievišķo. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieciskām tehnikām, un katrs darbs ir patiesi unikāls. Šī iemesla dēļ karāti un zelta svars var nedaudz atšķirties. Artikuls: 15990B AuskariPasquale Bruni Materiāls: 18kt Baltais Zelts 100% Baltie Briljanti: 30 akmeņi Briljantu svars: 0,11 ct Londonas zilais topāzs: Zieda izmērs 5 mm Produkta svars: 2,63 g..

1 690.00€ Bez nodokļa: 1 396.69€

Pasquale Bruni

Auskari Pasquale Bruni Petit Garden

Auskari Pasquale Bruni Petit Garden no 18 karātu baltā zelta krāsā ar ziliem safīriem Smalkā dārzā, starp brīnišķīgās dabas skaistumu, ar rokām atlasīti mazi tīra prieka noslēpumi. Rozā zelta dzeja iziet cauri briljantu gaismai, kā ziedu un to lapu deja, tikmēr baltā zelta aura izpaužas ziedu tīrībā. Mīlestības un brīnuma smarža apvieno ziedus un vietas, sirds ceļā uz visslepenākajiem dārziem. Bali salas garīgums, Havaju salu brīnišķīgā daba ar vareno okeānu un neatkārtojamiem skatiem: Petit Garden ir dzimis no šo tālo zemju siltām atmiņām. Petit Garden kolekcija izsauc spilgtas, krāsainas emocijas. Iedvesmojoties no satriecoši eksotiskā zieda Frangipani, mēs jau gandrīz uztveram tā nepārprotamo smaržu, kas metaforiski nes mūsu ķermeni un dvēseli uz tropiem. Pavé zilos safīrus rotā melna nokrāsa ar rokām uzklātajā zeltā, atraisot visu mūsdienu sievišķības spēku, aizvedot mūs tur, kur skaidras nakts bezgalīgās debesis nemanāmi saplūst piesātinātā jūras zilumā. *Ar rokām darinātas..

3 480.00€ Bez nodokļa: 2 876.03€

Pasquale Bruni

Auskari Pasquale Bruni Petit Garden

Auskari Pasquale Bruni Petit Garden, Baltais zelts ar dimantiem, mazs zieds Smalkā dārzā, starp brīnišķīgās dabas skaistumu, ar rokām atlasīti mazi tīra prieka noslēpumi. Baltā zelta dzeja iziet cauri briljantu gaismai, kā ziedu un to lapu deja, tikmēr baltā zelta aura izpaužas ziedu tīrībā. Mīlestības un brīnuma smarža apvieno ziedus un vietas, sirds ceļā uz visslepenākajiem dārziem. Bali salas garīgums, Havaju salu brīnišķīgā daba ar vareno okeānu un neatkārtojamiem skatiem: Petit Garden ir dzimis no šo tālo zemju siltām atmiņām. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieciskām tehnikām, un katrs darbs ir patiesi unikāls. Šī iemesla dēļ karāti un zelta svars var nedaudz atšķirties. Artikuls: 15384B Auskari Pasquale Bruni Materiāls: 18kt Baltais Zelts 100% Baltie Briljanti: 96 akmeņi Briljantu svars: 0,71 ct Produkta svars: 4,87 g..

4 320.00€ Bez nodokļa: 3 570.25€

Pasquale Bruni

Auskari Pasquale Bruni Petit Joli

Auskari Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu rozā zelta ar zaļu ahātu, baltiem un šampanieša krāsas dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz Jūsu ādas. Kolekcija paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgu saikni starp dabu un sievieti. Ziedi, kas mirdz debesu, kosmosa un zemes krāsās. Krāsas ar košu, bet izsmalcinātu raksturu. Zaļais ahāts personificē Mātes-dabas absolūto enerģiju, spēka un aizsardzības kombināciju. Harizmātisks akmens, kas pilnībā pauž dabas spēku kā veltījumu enerģijai, kas dzirkstī ikvienā sievietē. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieciskām tehnikām, un katrs darbs ir patiesi unikāls. Šī iemesla dēļ karāti un zelta svars var nedaudz atšķirties. Artikuls: 16113R Auskari Pasquale Bruni Materiāls: 18kt Rozā Zelts 100% Šampanieša krāsas Briljanti: 4 akmeņi Šampanieša krāsas Briljantu svars: 0,04 ct Baltie Briljanti: 2 akmeņi Briljantu svars: 0,02 ct Zaļš ahāts, zieda..

1 990.00€ Bez nodokļa: 1 644.63€

Pasquale Bruni

Auskari Pasquale Bruni Stelle in Fiore

Auskari Pasquale Bruni Stelle in Fiore no 18 karātu baltā zelta ar dimantiem "Daba mūs vienmēr mīl, dienā - caur ziediem, bet naktī - caur zvaigznēm" (Jevgenija Bruni) Tas ir zvaigžņu šarms naktī un ziedu skaistums dienā, kas rada Stelle in Fiore. Kolekcija tika iedvesmota no lapu dejas, kas ceļo kā krītošas ​​zvaigznes visskaistākās naktīs, ar savu siltumu apveltot pirmos rītausmas starus pavasara dārzos. Ziedošo zvaigžņu sajaukums rada gaismas apskāvienus starp ziediem un zvaigznēm, gaismu, kas kļūst aptveroša un brīvi plūst pāri ādai. Baltais zelts savijas ar baltiem briljantiem rītausmas jutekliskajā gaismā. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieciskām tehnikām, un katrs darbs ir patiesi unikāls. Šī iemesla dēļ karāti un zelta svars var nedaudz atšķirties. Artikuls: 15791B Auskari Pasquale Bruni Materiāls: 18kt Baltais Zelts 100% Baltie Briljanti: 328 akmeņi Briljantu svars: 2,75 ct Produkta svars: 15,31 g..

14 060.00€ Bez nodokļa: 11 619.83€

Pasquale Bruni

Gredzens Pasquale Bruni Bon Ton

Gredzens Pasquale Bruni Bon Ton Contrarié no 18 karātu rozā zelta, ar rozā kvarcu, piena kvarcu un dimantiem Bon Ton Contrarié gredzens ar rozā kvarcu, piena kvarcu un briljantiem. Bon Ton ir zieds, kas iemieso mātes-dabas sirdi. Nama ikoniskā kolekcija ir skaidra, eleganta un brīva dzīvesveida simbols, kas pielāgojas pārmaiņām sabiedrībā, nenododot savu būtību, pateicoties zieda vienkāršībai un iedzimtajai grācijai. Tā dārgakmeņos ir rozā kvarca dzeja, mūžīgās mīlestības akmens, apskāvieni starp debesīm un halcedona jūru, piena kvarca jutekliska mēness tīrība, brūnā kvarca zemes siltums - tas viss ir unikāls, pateicoties patentētā un ikoniskā Bon Ton griezuma skaistumam, ko raksturo maigās, nelīdzenās piecu ziedlapiņu malas, kas veido kabošona piestiņu pašā akmens sirdī. Ziedu vainags ļauj dārgakmeņu dzīvespriecīgajai un jutekliskajai gaismai vibrēt uz ādas, kas gūst labumu no tās enerģijas un valdzina ar bezgalīgu sirsnību. Rozā kvarcs, mūžīgās mīlestības dārgakmens, uzrunā sird..

4 680.00€ Bez nodokļa: 3 867.77€

Pasquale Bruni

Gredzens Pasquale Bruni Bon Ton

Gredzens Pasquale Bruni Bon Ton no 18 karātu rozā zelta ar rozā kvarcu un dimantiem Bon Ton ir zieds, kas iemieso mātes-dabas sirdi. Nama ikoniskā kolekcija ir skaidra, eleganta un brīva dzīvesveida simbols, kas pielāgojas pārmaiņām sabiedrībā, nenododot savu būtību, pateicoties zieda vienkāršībai un iedzimtajai grācijai. Tā dārgakmeņos ir rozā kvarca dzeja, mūžīgās mīlestības akmens, apskāvieni starp debesīm un halcedona jūru, piena kvarca jutekliska mēness tīrība, brūnā kvarca zemes siltums - tas viss ir unikāls, pateicoties patentētā un ikoniskā Bon Ton griezuma skaistumam, ko raksturo maigās, nelīdzenās piecu ziedlapiņu malas, kas veido kabošona piestiņu pašā akmens sirdī. Ziedu vainags ļauj dārgakmeņu dzīvespriecīgajai un jutekliskajai gaismai vibrēt uz ādas, kas gūst labumu no tās enerģijas un valdzina ar bezgalīgu sirsnību. Rozā kvarcs, mūžīgās mīlestības dārgakmens, uzrunā sirdi kā smalka dzeja. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieci..

2 990.00€ Bez nodokļa: 2 471.07€

Rāda:12 no 384

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti Chopard, Pasquale Bruni un Montblanc ekskluzīvie juvelierizstrādājumi, kur tiek apvienoti stils un izstrādājuma pilnība. Jūs varat iegādāties ekskluzīvus saderināšanās un kāzu gredzenus, kaklarotas, rokassprādzes, auskarus, kulonus no rozā, dzeltenā un baltā zelta ar dimantiem. Chopard, Pasquale Bruni vai Montblanc juvelierizstrādājumu dizains, izsmalcinātība un jutekliskums piesaistīs uzmanību un piešķirs Jūsu tēlam elegances noti. Izvēlieties iecienītāku Chopard, Pasquale Bruni vai Montblanc juvelierizstrādājumu no mūsu plašas kolekcijas.