Grozs

Maciņi vai penāļi rakstāmlietām

MONTBLANC

Maciņš Meisterstück Classique 1 pildspalvai

Maciņš Meisterstück Classique vienai pildspalvai Ar elegantu un praktisku maciņu Montblanc pildspalvai jūs varat ņemt līdzi visvērtīgākos rakstīšanas instrumentus Meisterstück Classique vai LeGrand izmēra. Maciņš ir izgatavots no melnas graudainās teļa ādas ar žakarda oderi. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā. Artikuls: 101871 Maciņš pildspalvai Krāsa: Melns Iekšējais nodalījums: Šaurs nodalījums 1 rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram Izmēri: 3,5 x 15 cm..

110.00€ Bez nodokļa: 90.91€

MONTBLANC

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Maciņš ir izgatavots no dabīgas ādas ar safjāna iespiedumu. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā, piemērots vienam rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram. Artikuls: 118699 Maciņš pildspalvai Krāsa: Melns Iekšējais nodalījums: Šaurs nodalījums 1 rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram Izmēri: 3,5 x 15 cm..

110.00€ Bez nodokļa: 90.91€

MONTBLANC

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Maciņš ir izgatavots no dabīgas ādas ar safjāna iespiedumu. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā, piemērots vienam rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram. Artikuls: 118701 Maciņš pildspalvai Krāsa: Indigo Iekšējais nodalījums: Šaurs nodalījums 1 rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram Izmēri: 3,5 x 15 cm..

110.00€ Bez nodokļa: 90.91€

MONTBLANC

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Maciņš ir izgatavots no dabīgas ādas ar safjāna iespiedumu. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā, piemērots vienam rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram. Artikuls: 118702 Maciņš pildspalvai Krāsa: Sarkans Iekšējais nodalījums: Šaurs nodalījums 1 rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram Izmēri: 3,5 x 15 cm..

110.00€ Bez nodokļa: 90.91€

MONTBLANC

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Maciņš ir izgatavots no dabīgas ādas ar safjāna iespiedumu. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā, piemērots vienam rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram. Artikuls: 118704 Maciņš pildspalvai Krāsa: Tumši pelēks Iekšējais nodalījums: Šaurs nodalījums 1 rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram Izmēri: 3,5 x 15 cm..

110.00€ Bez nodokļa: 90.91€

MONTBLANC

Futrālis Montblanc Meisterstück Selection 1 pildspalvai ar rāvējslēdzēju

Futrālis Montblanc Meisterstück Selection 1 pildspalvai ar rāvējslēdzēju Meisterstück Selection UNICEF kolekcija atbalsta Montblanc iniciatīvu pagodināt UNICEF jauno kapsulu kolekciju, kas veidota no oriģināli gludas un ādas ar iespiedumu kombinācijas. Šis elegantais pildspalvas korpuss ir piemērots vienam rakstāmpiederumam, kura izmērs ir Meisterstück Classique vai LeGrand, un kas ir elegants ceļojuma pavadonis Jūsu visvērtīgākajai lodīšu vai tintes pildspalvai. Artikuls: 116319 Futrālis Krāsa: Melns Materiāls: Āda Izmēri: 17х5 cm..

175.00€ Bez nodokļa: 144.63€

MONTBLANC

Futrālis Montblanc Meisterstück Urban 1 pildspalvai

Futrālis Montblanc Meisterstück Urban 1 pildspalvai Futrālis vienai pildspalvai ar minimālisma dizainu un kolekcijas zīmola elementu - metāla stūri ar matētu pallādija pārklājumu - ir ideāls biznesa dzīvesveida papildinājums. Izstrādāts leģendārajā elegantajā Montblanc stilā, tas aizsargās jebkuru rakstīšanas instrumentu no bojājumiem. Graudaina teļa āda, hroma miecēta, pilnībā caurkrāsota. Artikuls: 124105 Futrālis Krāsa: Melna Materiāls: Āda Izmēri: 4.5 x 2 x 16.5 cm..

185.00€ Bez nodokļa: 152.89€

MONTBLANC

Futrālis Montblanc Meisterstück Urban 2 pildspalvām

Futrālis Montblanc Meisterstück Urban 2 pildspalvām Futrālis divām pildspalvām ar raksturīgu minimālisma dizainu un kolekcijas zīmolu - metāla stūri ar matētu pallādija apdari - ir ideāls biznesa dzīvesveida papildinājums. Izstrādāts leģendārajā elegantajā Montblanc stilā, tas aizsargā jebkuru rakstīšanas instrumentu no bojājumiem. Graudaina teļa āda, hroma miecēta, pilnībā caurkrāsota. Artikuls: 124107 Futrālis Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 70 x 20 x 165 mm..

205.00€ Bez nodokļa: 169.42€

MONTBLANC

Futrālis Montblanc Meisterstück Selection StarWalker Zip 1 pildspalvai

Futrālis Montblanc Meisterstück Selection StarWalker Zip 1 pildspalvai Meisterstück Selection StarWalker futrālis 1 pildspalvai tika īpaši izstrādāts rakstīšanas instrumentam no sērijas StarWalker. To rotājošie grafiskie motīvi saskan ar rakstīšanas instrumentu motīviem un rakstīšanas piederumiem šajā sezonā. Pateicoties šim stilīgam, modernam futrālim, ceļojuma laikā Jūs varat paņemt sev visvērtīgāko lodīšu vai tintes pildspalvu. Graudaina teļa āda, hroma miecēta, caurkrāsota, ar digitālo printu. Artikuls: 124475 Futrālis Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 45 x 20 x 165 mm..

235.00€ Bez nodokļa: 194.21€

MONTBLANC

Futrālis Montblanc Meisterstück 2 pildspalvām

Futrālis Montblanc Meisterstück 2 pildspalvām Korpuss diviem rakstīšanas instrumentiem, kas izgatavoti no melnas graudainas teļa ādas, melnas žakarda oderes, nodalījums diviem rakstīšanas instrumentiem, piemēram, Meisterstück Classique vai Le Grand pildspalvas izmēriem. Spīdīga, graudaina teļa āda, hroma miecēta, pilnībā caurkrāsota. Artikuls: 14311 Futrālis Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 45 x 160 x 30 mm..

165.00€ Bez nodokļa: 136.36€

MONTBLANC

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai

Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai, Zils Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Maciņš ir izgatavots no dabīgas ādas ar safjāna iespiedumu. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā, piemērots vienam rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram. Artikuls: 124196 Maciņš pildspalvai Krāsa: Zils Iekšējais nodalījums: Šaurs nodalījums 1 rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram Izmēri: 3,5 x 15 cm..

110.00€ Bez nodokļa: 90.91€

MONTBLANC

Futrālis Montblanc Sartorial 1 pildspalvai

Futrālis Montblanc Sartorial 1 pildspalvai, Zils Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Maciņš ir izgatavots no dabīgas ādas ar safjāna iespiedumu. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā, piemērots vienam rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram. Artikuls: 124195 Futrālis Krāsa: Zils Iekšējais nodalījums: Šaurs nodalījums 1 rakstīšanas instrumentam Meisterstück Classique vai LeGrand izmēram Izmēri: 3,5 x 15 cm..

110.00€ Bez nodokļa: 90.91€

Rāda:12 no 12

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti Montblanc maciņi un penāļi rakstāmlietām. Pasaulslavenā zīmola pildspalvu maciņš, vienai vai vairākām pildspalvām, kļūs par elegantu ceļojuma pavadoni Jūsu visvērtīgākajai lodīšu vai tintes pildspalvai. Izvēlieties iecienītāku Montblanc futlāri, penāli rakstāmlietām no mūsu kolekcijas.