Menu
Your Cart

Pulkstenis Montblanc 1858 Automatic Dual Time

Pulkstenis Montblanc 1858 Automatic Dual Time

Kolekcija Montblanc 1858, kas atšķiras ar oriģinālu dizainu un izcilu mehānismu, — tā ir viena no lieliskāko 1930.gados izlaisto hronogrāfu Minerva pārdomāta versija. Kolekcijas vintāžas stils akcentēts ar bronzu, materiālu, kuru pirmoreiz izmantoja Montblanc.


Izvēlētais materiāls, kas ir pulksteņmeistarības vēstures neatņemama daļa, akcentē Nama tradicionālo Šveices pulksteņu mākslu un tās uzticību tradīcijām. Pirmoreiz pulksteņu industrijā bronza ir papildināta ar tēraudu. Tamlīdzīga divu dažādu metālu kombinācija piešķir izstrādājumam vintāžas stila izskatu. Modeļa Montblanc 1858 Automatic Dual ciparnīca tradicionāli melnā krāsā eleganti kontrastē ar Cathedral rādītājiem un arābu cipariem bēšā krāsā ar luminiscējošo pārklājumu Super-LumiNova.


41 mm diametra korpuss no satinēta nerūsējošā tērauda, uzvilkšanas galviņa un bronzas bezel. Otrās laika joslas rādītājs, kas aprīko kalibru MB 29.19 ar automātisku uzvilkšanu, izstrādāts un ražots Manufaktūrā Montblanc. Modeli papildina mājas laika rādītājs un dienas/nakts indikators. Nobeiguma akcents — 1930. gadu Montblanc logotips, kas rotā modeļa ciparnīcu un teļa ādas siksniņa konjaka krāsā, ar tradicionālo bēšo nošuvumu zem austiņu līmeņa. Šīs detaļas piešķir modelim vintāžas stilu.


  • Artikuls: 116479
  • Rokas pulkstenis
  • Kalibrs: MB 29.19 ar augsti funkcionālu ražošanas funkciju
  • Mehānisma tips: Automātiskais mehānisms
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds / bronza
  • Diametrs: 41 mm
Pulksteiņi
Rokas Pulksteiņi *
Kolekcija
Montblanc 1858 *
Mehānisma tips
Automātiska *
Diametrs
44 mm *
Korpusa materiāls
Nerūsējošais tērauds / bronza *
Ūdensizturība
3 bar (30 m) *

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi