Grozs

Mugursomas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas Montblanc mugursomas, kas ir neatņemams mūsdienu aksesuārs. Katra Montblanc mugursomu kolekcija ir izgatavota no kvalitatīviem materiāliem, lai nodrošinātu izstrādājumu izturību un uzticamību. Izvēlieties iecienītāku Montblanc mugursomu no mūsu plašas kolekcijas.


Mugursoma Montblanc M_Gram 4810
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc M_Gram 4810

Mugursoma Montblanc M_Gram 4810 ar atloku Montblanc piedāvā jaunu modeli ar printu "M" burta veidā, kas ir veltījums Maison senajām tradīcijām. Šajā mugursomā ar atloku ir polsterēts nodalījums un priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju. Plašajā iekšējā nodalījumā var ievietot A4 formāta dokumentus un 13 collu klēpjdatoru. Iekšpusē ir arī nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 atvērti nodalījumi un 2 cilpas rakstāmpiederumiem. Mugursoma izgatavota no auduma ar pārklājumu un gludas graudainas govs ādas kombinācijas, hromā miecētas, caurkrāsotas. Artikuls: 127423 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Zila..

1 030.00€ Bez nodokļa: 851.24€

Mugursoma Montblanc M_Gram 4810
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc M_Gram 4810

Mugursoma Montblanc M_Gram 4810 Sling Montblanc piedāvā jaunu modeli ar printu "M" burta veidā, kas ir veltījums Maison senajām tradīcijām. Šajā ērtajā somā ir galvenais nodalījums un priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju, svarīgāko lietu uzglabāšanai. Artikuls: 127437 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Zila..

785.00€ Bez nodokļa: 648.76€

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 liela izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 liela izmēra

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 liela izmēra Šī mugursoma dziļi melnā krāsā, no gludas ādas, ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu, un matētiem, melniem, metāliskiem elementiem. Šis modelis ir ideāls pavadonis jauniem pilsētas džungļu pētniekiem, kas dzīvo notikumiem bagātu dzīvi. Lielajai mugursomai ir trīs galvenie nodalījumi un viens atvērts priekšējais nodalījums. Modelis ir aprīkots arī ar praktisku sistēmu piestiprināšanai pie kofera, un tam ir 2 regulējamas plecu siksnas. Artikuls: 123938 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 liels atvērts nodalījums, 2 nodalījumi mobilajiem tālruņiem, stiprinājumi 2 rakstīšanas instrumentiem un 1 nodalījums ar rāvējslēdzi Izmēri: 32 x 46 x 17 cm..

985.00€ Bez nodokļa: 814.05€

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 maza izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 maza izmēra

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 maza izmēra Šī mugursoma dziļi melnā krāsā, no gludas ādas, ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu, un matētiem, melniem, metāliskiem elementiem. Šis modelis ir ideāls pavadonis jauniem pilsētas džungļu pētniekiem, kas dzīvo notikumiem bagātu dzīvi. Maza izmēra mugursomai ir trīs galvenie nodalījumi un viens atvērts priekšējais nodalījums. Mugursoma izgatavota no Itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas, ar kokvilnas oderi, ar piestiprināšanas sistēmu čemodānam un divām regulējamām plecu siksnām. Artikuls: 123937 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts klēpjdatora nodalījums, 2 mobilo tālruņu kabatas, 1 polsterēta atvērta kabata, 1 rāvējslēdzēja kabata, 3 rakstīšanas instrumentu cilpas Izmēri: 27.5 x 14 x 40 cm..

905.00€ Bez nodokļa: 747.93€

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium
MONTBLANC

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium Sērija My Montblanc Nightflight ir īpaši izstrādāta mūsdienu ceļotājiem, kuri ceļojuma aksesuārus vērtē pēc viegluma un to elegances. Vidēja izmēra mugursomai ir divi galvenie nodalījumi un daudz citu: nodalījums ar mīkstām sienām klēpjdatoram, papildu nodalījums dokumentu un piederumu glabāšanai, divi nodalījumi mobilajiem tālruņiem, stiprinājumi trim rakstīšanas instrumentiem un vairāki ārējie un iekšējie nodalījumi, no kuriem viens ir aprīkots ar Montblanc Shield tehnoloģiju (oderējums ar RFID bloķēšanas funkciju). Modeli papildina arī sistēma mugursomas piestiprināšanai pie kofera un neilona pārklājums, lai pasargātu to no lietus. Modeli var personalizēt, izmantojot iegravētus iniciāļus uz tam pievienotajām vārda birkām melnā, sarkanā vai zilā krāsā. Izturīgs, rievots neilona audums, izturīgs pret mitrumu, traipiem un bojājumiem, mīksta āda miecēta, caurkrāsota. Artikuls: 124147 Dokumentu soma Krāsa: Zila Materiāls: Audums un ..

720.00€ Bez nodokļa: 595.04€

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium
MONTBLANC

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium

Mugursoma My Montblanc Nightflight vidēja izmēra Sērija My Montblanc Nightflight izveidota speciāli ceļotājiem, kuri novērtē ceļa piederumu vieglumu un eleganci. Vidēja lieluma mugursoma ar 1 galveno nodalījumu un daudziem papildus nodalījumiem. Nodalījums ar polsterētām sienām klēpjdatoram, papildus uzglabāšanas nodalījums dokumentiem un aksesuāriem, divi nodalījumi mobilajam tālrunim, trīs cilpas rakstāmpiederumiem un vairāki ārējie un iekšējie nodalījumi, viens no kuriem ir izveidots ar Montblanc Shield tehnoloģiju (bloķēšanas funkcija RFID). Somu papildina satelīta sistēma, kas dod iespēju somu uzvilkt uz kofera. Somai mugurpusē ir neliela kabata ar rāvējslēdzi, kurā uzglabājas neilona pārklājs, kas aizsargā pret lietu. Somu var personalizēt, izmantojot daudzkrāsainus ādas žetonus, uz kuriem var iespiest iniciāļus, žetonu krāsas: melna, sarkana vai zila. Artikuls: 119048 Mugursoma Krāsa: melna Kabatu izkārtojums: 1 galvenais nodalījums, 1iekšējais nodalījums ar rāvējslēdzi, 2 ..

720.00€ Bez nodokļa: 595.04€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Large
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Large

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Large Cenšoties izpildīt aktīvo mūsdienu klientu vēlmes, stila cienītājiem Montblanc piedāvā modernu modeli ikdienai. Mugursomu raksturo nepārspējamais tā izmēram praktiskums, un tā būs neaizstājama biznesa tikšanās laikā aktīvā pilsētas dzīvē. Lielajai mugursomai ir divi galvenie nodalījumi, viens priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju un neliels nodalījums aizmugurē ar neilona pārvalku no lietus. Modelis ir aprīkots arī ar praktisku sistēmu somas piestiprināšanai pie kofera. Mugursoma izgatavota no Itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Artikuls: 124088 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts klēpjdatora nodalījums, 2 mobilo tālruņu kabatas, 2 rakstīšanas instrumentu cilpas, kā arī kabatas ar rāvējslēdzēju un atvērtas Izmēri: 28.5 x 13 x 39.5 cm..

1 310.00€ Bez nodokļa: 1 082.64€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Slim
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Slim

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Slim Cenšoties izpildīt aktīvo mūsdienu klientu vēlmes, stila cienītājiem Montblanc piedāvā modernu modeli ikdienai. Kompakto mugursomu raksturo nepārspējamais tā izmēram praktiskums, un tā būs neaizstājama biznesa tikšanās laikā aktīvā pilsētas dzīvē. Tam ir viens galvenais nodalījums ar rāvējslēdzēju, viens priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju un neliels nodalījums aizmugurē ar neilona pārvalku no lietus. Modelis ir aprīkots arī ar praktisku sistēmu somas piestiprināšanai pie kofera. Mugursoma izgatavota no Itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Artikuls: 124086 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts nodalījums klēpjdatoriem līdz 13" (L 33 x H 22 cm), 2 kabatas mobilajam telefonam, 2 rakstāmpiederumu cilpas un 1 kabata ar rāvējslēdzēju Izmēri: 27.5 x 9.5 x 38.5 cm..

1 110.00€ Bez nodokļa: 917.36€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Slim
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Slim

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Slim, Melna Šai kompaktajai mugursomai no mīkstas ādas ir priekšējā kabata ar rāvējslēdzēju, kas ir lieliski piemērota ikdienas priekšmetiem, un divas polsterētas plecu siksnas, kas padara ērtu mugursomas nēsāšanu. Mugursoma no graudainas un gludas govs ādas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas. Mugursoma ar piestiprināšanas sistēmu pie kofera. Artikuls: 126235 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 30 x 9 x 43 cm..

1 010.00€ Bez nodokļa: 834.71€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra Vidēja izmēra mugursoma no kolekcijas Meisterstück Soft Grain, kas izgatavota no gludas un dabīgas melnas, graudainas ādas, patiks biznesa stila cienītājiem. To var nēsāt uz viena pleca, kā arī parastajā veidā, pateicoties praktiskai rāvējslēdzēja siksnai, ko var pārveidot divās atsevišķās siksnās. Artikuls: 118737 Mugursoma Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 nodalījums ar rāvējslēdzi Izmēri: 27 x 36 x 15.5 cm..

700.00€ Bez nodokļa: 578.51€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain, vidēja izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain, vidēja izmēra

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra, Melna Montblanc Meisterstuck mugursoma no mīkstas, graudainas ādas - ir stilīgs un ērts aksesuārs. Modelis, ar priekšējo nodalījumu ar rāvējslēdzēju un ērtām amortizējošām siksnām, ietvers sevī visu nepieciešamo ikdienas dzīvei. Tā ir lieliski piemērota gan darījuma izbraucieniem, gan atpūtai. Mugursoma no graudainas un gludas govs ādas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas. Mugursoma ar piestiprināšanas sistēmu pie kofera. Artikuls: 126234 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 30 x 13 x 43 cm..

1 110.00€ Bez nodokļa: 917.36€

Mugursoma Montblanc Sartorial Calligraphy Liela
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Sartorial Calligraphy Liela

Mugursoma Montblanc Sartorial Calligraphy noapaļotas formas Liela Šī gada Montblanc Sartorial bestselleri ir dekorēti ar grafiti rakstiem. Plašs un vienlaikus neticami viegls modelis nodrošinās drošu un organizētu Jūsu mantu glabāšanu, kā arī ātru piekļuvi visam, kas Jums nepieciešams. Galvenajā nodalījumā ar rāvējslēdzēju ietilpst nodalījums ar mīkstām sienām klēpjdatoram, 1 nodalījumu-starpsienu ar rāvējslēdzēju, cilpas 2 rakstīšanas instrumentiem un papildu nodalījums ar rāvējslēdzēju. Divi ārējie nodalījumi ar rāvējslēdzēju nodrošina ātru piekļuvi svarīgākajām lietām, piemēram, atslēgām un biļetēm. Komplektā ietilpst arī praktisks lietus pārsegs mazā aizmugurējā nodalījuma iekšpusē. Itāļu teļa āda split, hroma miecēta, pilnībā caurkrāsota, ar Saffiano printu. Ir sistēma piestiprināšanai pie kofera. Artikuls: 124137 Mugursoma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Izmeri: 310 x 120 x 400 mm..

845.00€ Bez nodokļa: 698.35€

Rāda:12 no 18