Grozs

Viedpulksteņi

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti Montblanc Summit 2 viedpulksteņi. Montblanc Summit 2 viedpulkstenis ir luksusa mobilais pulkstenis, kuru darbina Google Wear OS un tas kalpos par lielisku Jūsu personīgo digitālo palīgu. Šis pulkstenis ir aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģiskajām īpašībām un ir Montblanc Summit kolekcijas flagmanis. Izvēlieties iecienītāku Montblanc viedpulksteni, kas izcels Jūsu personību.


Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+
MONTBLANC

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+ no nerūsējoša bronzas krāsas tērauda un ādas Montblanc Summit 2+ viedpulkstenis ir luksusa mobilais pulkstenis, kuru darbina Google Wear OS. Tā aprīkojums ļauj mūsu klientiem ne tikai izbaudīt lielāku displeju un papildu lietojumprogrammas, piemēram, lietotni Montblanc Stress Management, bet arī piedāvā iespēju pieslēgties savienojamības partneru LTE tīkliem. Šis pulkstenis ir aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģiskajām īpašībām un ir Montblanc Summit kolekcijas flagmanis. Khaki teļa ādas siksna ar regulējamu saliekamo aizdari no nerūsējošā tērauda. Der visiem Montblanc Summit 2 un Summit viedpulksteņiem. Korpusa aizmugurējais materiāls: nerūsējošā tērauda korpuss ar brūnu PVD pārklājumu Uzvilkšanas galviņa: pagriežama ar spiedpogu Ūdensizturība: IPx8 bar ūdens aizsardzība Korpusa diametrs: 43,5 mm Korpusa biezums: 14,3 mm Kristāla tips: safīrs Kristāla apraksts: Safīrs ir izturīgs pret skrāpējumiem Kristāls pret skrāpējumiem: X Svars: 93.7 g Art..

1 190.00€ Bez nodokļa: 983.47€

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+
MONTBLANC

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+ no nerūsējoša tērauda un ādas Montblanc Summit 2+ viedpulkstenis ir luksusa mobilais pulkstenis, kuru darbina Google Wear OS. Tā aprīkojums ļauj mūsu klientiem ne tikai izbaudīt lielāku displeju un papildu lietojumprogrammas, piemēram, lietotni Montblanc Stress Management, bet arī piedāvā iespēju pieslēgties savienojamības partneru LTE tīkliem. Šis pulkstenis ir aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģiskajām īpašībām un ir Montblanc Summit kolekcijas flagmanis. Melna teļa ādas siksniņa ar regulējamu aizdari, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda, der visiem Montblanc Summit 2 un Summit viedpulksteņiem. Korpusa aizmugurējais materiāls: nerūsējošā tērauda korpuss Uzvilkšanas galviņa: pagriežama ar spiedpogu Ūdensizturība: IPx8 bar ūdens aizsardzība Korpusa diametrs: 43,5 mm Korpusa biezums: 14,3 mm Kristāla tips: safīrs Kristāla apraksts: Safīrs ir izturīgs pret skrāpējumiem Kristāls pret skrāpējumiem: X Svars: 93,6 g Artikuls: 127647 Displejs: 1,3 col..

1 190.00€ Bez nodokļa: 983.47€

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+
MONTBLANC

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+ no nerūsējoša melna tērauda un ādas Montblanc Summit 2+ viedpulkstenis ir luksusa mobilais pulkstenis, kuru darbina Google Wear OS. Tā aprīkojums ļauj mūsu klientiem ne tikai izbaudīt lielāku displeju un papildu lietojumprogrammas, piemēram, lietotni Montblanc Stress Management, bet arī piedāvā iespēju pieslēgties savienojamības partneru LTE tīkliem. Šis pulkstenis ir aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģiskajām īpašībām un ir Montblanc Summit kolekcijas flagmanis. Sporta, kaučuka, melna siksniņa ar melnu rombveida rakstu un regulējamu nerūsējošā tērauda aizdari. Tika izstrādāts lielākai izturībai un komfortam. Der visiem Montblanc Summit 2 un Summit viedpulksteņiem. Korpusa aizmugurējais materiāls: nerūsējošā tērauda korpuss ar melnu DLC pārklājumu Uzvilkšanas galviņa: pagriežama ar spiedpogu Ūdensizturība: IPx8 bar ūdens aizsardzība Korpusa diametrs: 43,5 mm Korpusa biezums: 14,3 mm Kristāla tips: safīrs Kristāla apraksts: Safīrs ir izturīgs pret ..

1 190.00€ Bez nodokļa: 983.47€

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+
MONTBLANC

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2+ no nerūsējoša zelta krāsas tērauda un ādas Montblanc Summit 2+ viedpulkstenis ir luksusa mobilais pulkstenis, kuru darbina Google Wear OS. Tā aprīkojums ļauj mūsu klientiem ne tikai izbaudīt lielāku displeju un papildu lietojumprogrammas, piemēram, lietotni Montblanc Stress Management, bet arī piedāvā iespēju pieslēgties savienojamības partneru LTE tīkliem. Šis pulkstenis ir aprīkots ar vismodernākajām tehnoloģiskajām īpašībām un ir Montblanc Summit kolekcijas flagmanis. Krēmveida Sartorial teļa ādas siksna ar regulējamu aizdari, kas izgatavota no tērauda ar zelta pārklājumu. Der visiem Montblanc Summit 2 un Summit viedpulksteņiem. Korpusa aizmugurējais materiāls: nerūsējošā tērauda korpuss ar zelta PVD pārklājumu Uzvilkšanas galviņa: pagriežama ar spiedpogu Ūdensizturība: IPx8 bar ūdens aizsardzība Korpusa diametrs: 43,5 mm Korpusa biezums: 14,3 mm Kristāla tips: safīrs Kristāla apraksts: Safīrs ir izturīgs pret skrāpējumiem Kristāls ..

1 190.00€ Bez nodokļa: 983.47€

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2
MONTBLANC

Viedpulkstenis Montblanc Summit 2

Pulkstenis Montblanc Summit 2 no melnā tērauda, sērija ar sprādzi Milānas Pinuma Tehnikā Pulksteņu māksla un jaunākā valkājama tehnoloģija harmoniski apvienojas ar Montblanc Summit 2 viedo pulksteni, kura izmērs ir 42 mm un kas paredzēts gan vīriešiem, gan sievietēm. Unikāls tehnisko īpašību kopums un piekļuve ekskluzīviem pielikumiem padara tos par perfektu pavadoni aktīvajā dzīvē, kas piepildīta ar kustībām, ceļojumiem un jauniem atklājumiem. Artikuls: 119723 Rokas pulksteņi Materiāls: Nerūsējošais tērauds ar melnu DLC pārklājumu Korpusa aizmugure: Stikls un stikla šķiedra Uzgriežamā galviņa: Rotējoša Spiedpogas: Programmējamas Ūdens izturīgs: 50 metri / 5 ATM Diametrs: 42 mm Siksnas materiāls: nerūsējošais tērauds Krāsa: melna Tips: Salokāma aizdare Displejs: 1,2 collas, AMOLED pilnībā apaļš, 390 x 390 (327 ppi) OS: Wear OS no Google Procesors: Qualcomm Snapdragon Wear 3100 Saderība: iOS 9.3+ un Android 4.4+ (izņemot Go sēriju) Jauda: 340 mAh (viena pilna diena), 4-5 papildu dien..

1 220.00€ Bez nodokļa: 1 008.26€

Rāda:5 no 5