Grozs

Ādas izstrādājumi

Chopard

Karšu maks Chopard Classic

Karšu maks Chopard Classic Red Calfskin Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Šis kompaktais un elegantais karšu turētājs viegli iekļaujas kabatā un vienmēr ir pa rokai. Nepieciešamais aksesuārs no elegantas sarkanas teļa ādas, izgreznots ar Chopard logotipu ar rozā zelta toņu burtiem, tā ir klasiskā stila kvintesence, mūžīga un neaizvietojama. Artikuls: 95015-0540 Karšu maks Krāsa: Sarkana Iekšējais nodalījums: 4 nodalījumi kartēm Izmērs: 7,7 cm x 9,8 cm..

170.00€ Bez nodokļa: 140.50€

Chopard

Karšu maks Chopard Classic

Karšu maks Chopard Classic Blue Calfskin Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Šis kompaktais un elegantais karšu turētājs viegli iekļaujas kabatā un vienmēr ir pa rokai. Nepieciešamais aksesuārs no elegantas, zilas teļa ādas, izgreznots ar Chopard logotipu ar rozā zelta toņu burtiem, tā ir klasiskā stila kvintesence, mūžīga un neaizvietojama. Artikuls: 95015-0523 Karšu maks Krāsa: Zila Iekšējais nodalījums: 4 nodalījumi kartēm Izmērs: 7,7 cm x 9,8 cm..

170.00€ Bez nodokļa: 140.50€

Chopard

Maks Chopard

Maks Chopard Mini Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Šīs plaukstas lieluma maks, kam vienmēr atradīsies vieta Jūsu somiņā, izpauž stila iemiesojumu. Metāla rozā zelta krāsas siltie toņi, kas apzīmēti ar Chopard logotipu, izdevīgi kontrastē ar gaiši-zilas krāsas teļa ādu. Kompakts, ērts un grezns. Artikuls: 95015-0503 Maki Krāsa: Gaiši zila Materiāls: Teļa āda Iekšējais nodalījums: 6 nodalījumi kredītkartēm, 2 nodalījumi banknotēm, 1 nodalījums monētām ar rāvējslēdzēju Izmērs: 8,2 cm x 11 cm x 2 cm..

315.00€ Bez nodokļa: 260.33€

Chopard

Maks Chopard

Maks Chopard Mini Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Šīs plaukstas lieluma maks, kam vienmēr atradīsies vieta Jūsu somiņā, izpauž stila iemiesojumu. Metāla rozā zelta krāsas siltie toņi, kas apzīmēti ar Chopard logotipu, izdevīgi kontrastē ar fuksijas krāsas teļa ādu. Kompakts, ērts un grezns. Artikuls: 95015-0504 Maki Krāsa: Fuksijas Materiāls: Teļa āda Iekšējais nodalījums: 6 nodalījumi kredītkartēm, 2 nodalījumi banknotēm, 1 nodalījums ar rāvējslēdzēju monētām Izmērs: 8,2 cm x 11 cm x 2 cm..

315.00€ Bez nodokļa: 260.33€

Chopard

Maks Chopard Classic

Maks Chopard Classic with Zip Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Gludais Classic maks ir īpaši funkcionāls ar dažādiem nodalījumiem un garu, zelta krāsas rāvējslēdzēju. Augstas kvalitātes fuksijas krāsas teļāda, ar smalku Chopard logotipu, demonstrē zīmola rūpīgo pieeju izvēlētiem materiāliem. 8 nodalījumi kredītkartēm 2 nodalījumi banknotēm 1 nodalījums ar rāvējslēdzēju monētām 1 liels nodalījums pierakstiem un papīriem Artikuls: 95015-0509 Maki Krāsa: Fuksijas Iekšējais nodalījums: 8 nodalījumi kredītkartēm, 2 nodalījumi banknotēm, 1 nodalījums monētām ar rāvējslēdzēju, 1 liels nodalījums pierakstiem un papīriem Izmērs: 11 cm x 20 cm x 2,5 cm..

620.00€ Bez nodokļa: 512.40€

Chopard

Maks Chopard Classic

Maks Chopard Classic with Zip Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Gludais Classic maks ir īpaši funkcionāls ar dažādiem nodalījumiem un garu, zelta krāsas rāvējslēdzēju. Augstas kvalitātes gaiši zilas krāsas teļāda, ar smalku Chopard logotipu, demonstrē zīmola rūpīgo pieeju izvēlētiem materiāliem. 8 nodalījumi kredītkartēm 2 nodalījumi banknotēm 1 nodalījums ar rāvējslēdzēju monētām 1 liels nodalījums pierakstiem un papīriem Artikuls: 95015-0508 Maki Krāsa: Gaiši zila Iekšējais nodalījums: 8 nodalījumi kredītkartēm, 2 nodalījumi banknotēm, 1 nodalījums monētām ar rāvējslēdzēju, 1 liels nodalījums pierakstiem un papīriem Izmērs: 11 cm x 20 cm x 2,5 cm..

620.00€ Bez nodokļa: 512.40€

Chopard

Maks Chopard Continental

Maks Chopard Continental Fuksijas krāsas Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Šajā pagarinātajā makā ir nevainojamas līnijas, kas akcentētas ar smalku rozā zelta krāsas metāla apdari. Tajā ir vairāki nodalījumi ikdienas vajadzībām. Izgatavots no augstas kvalitātes fuksijas krāsas teļādas, tas iemieso nesalīdzināmu eleganci, ko izceļ Chopard logotips. Artikuls: 95015-0519 Maki Krāsa: Fuksijas Materiāls: Teļa āda Iekšējais nodalījums: 12 nodalījumi kredītkartēm, 2 nodalījumi banknotēm, 1 nodalījums ar rāvējslēdzēju monētām Izmērs: 10,5 cm x 19 cm x 3 cm..

445.00€ Bez nodokļa: 367.77€

Chopard

Maks Chopard Continental

Maks Chopard Continental Gaiši zils Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Šajā pagarinātajā makā ir nevainojamas līnijas, kas akcentētas ar smalku rozā zelta krāsas metāla apdari. Tajā ir vairāki nodalījumi ikdienas vajadzībām. Izgatavots no augstas kvalitātes gaiši zilas krāsas teļādas, tas iemieso nesalīdzināmu eleganci, ko izceļ Chopard logotips. Artikuls: 95015-0518 Maki Krāsa: Gaiši zila Materiāls: Teļa āda Iekšējais nodalījums: 12 nodalījumi kredītkartēm, 2 nodalījumi banknotēm, 1 nodalījums monētām ar rāvējslēdzēju Izmērs: 10,5 cm x 19 cm x 3 cm..

445.00€ Bez nodokļa: 367.77€

Chopard

Soma ar rāvējslēdzēju Chopard Classic

Soma ar rāvējslēdzēju Chopard Classic no Zilas Tēļa ādas Chopard aksesuāri demonstrē tradicionālo amatniecības meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām. Chopard greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Izsmalcinātai Chopard Classic somai no zilas, graudainas ādas piemīt mūžīga elegance. Papildu ērtībām tam ir liels rāvējslēdzējs, un tas ir lieliski piemērots planšetdatora, klēpjdatora vai svarīgu dokumentu glabāšanai. Pateicoties ļoti plānajam biezumam, to var nēsāt rokā vai portfelī. Artikuls: 95012-0343 Somas Krāsa: Zila Iekšējais nodalījums: 1 plakana kabata Aizdare: rāvējslēdzējs Izmērs: 25,5 cm x 34 cm х 2,5 cm..

535.00€ Bez nodokļa: 442.15€

Chopard

Soma Chopard Ice Cube

Soma Chopard Ice Cube Mini Chain Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Miniatūras Ice Cube somas nevainojamā elegance ir saistīta ar tās tīrajām līnijām un dizaina vienkāršību. Zaļa stepēta teļa āda un nevainojams līniju dizains, ko akcentē miniatūra kvadrātveida sprādze ar Chopard raksturīgo “C” burtu. Šo gludo, izsmalcināto somu var nēsāt rokā vai pār plecu, pateicoties tās noņemamai plecu siksnai. 1 iekšēja kabata ar rāvējslēdzēju Noņemama plecu siksniņa ķēdītes veidā Rozā zelta krāsas furnitūra Artikuls: 95000-1060 Fashion soma Krāsa: Zaļa Materiāls: Teļa āda Izmērs: 12 x 20,5 x 4 cm..

1 170.00€ Bez nodokļa: 966.94€

Chopard

Soma Chopard Ice Cube

Soma Chopard Ice Cube Mini Chain Radot Chopard izstrādājumus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatu meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām aksesuāros. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Miniatūras Ice Cube somas nevainojamā elegance ir saistīta ar tās tīrajām līnijām un dizaina vienkāršību. Melna stepēta teļa āda un nevainojams lineārs dizains, ko akcentē miniatūra kvadrātveida sprādze ar Chopard raksturīgo “C” burtu. Šo gludo, izsmalcināto somu var nēsāt rokā vai pār plecu, pateicoties tās noņemamai plecu siksnai. 1 iekšēja kabata ar rāvējslēdzēju Noņemama plecu siksniņa ķēdītes veidā Rozā zelta krāsas furnitūra Artikuls: 95000-1059 Fashion soma Krāsa: Melna Materiāls: Teļa āda Izmērs: 12 x 20,5 x 4 cm..

1 170.00€ Bez nodokļa: 966.94€

Chopard

Soma Chopard Tokyo

Soma Chopard Tokyo ar "caviare" printu Soma Tokyo sniedz nosvērtas elegances sajūtu. Rozā zelta furnitūra pasvītro ādas izcilo kvalitāti. Skatoties uz to, kādā stilā Jūs ģērbsieties, šo somiņu, bordo krāsā ar "caviare" printu, varēsiet nēsāt ar spīdīgu, metāla ķēdīti vai ādas siksniņu. Somai ir divas noņemamas siksnas (1 ādas/ 1 ķēdītes veidā). Bordo krāsas teļa āda ar "caviare" printu. Furnitūra pārklāta ar rozā zeltu. Artikuls: 95000-0724 Pilsētas soma Krāsa: Bordo Materiāls: Teļa āda Izmērs: 12 x 20 x 5 cm..

945.00€ Bez nodokļa: 780.99€

Rāda:12 no 162

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti Chopard, Montblanc ekskluzīvi ādas izstrādājumi - maki, portmone, biznesa somas, mugursomas, jostas un dažādi aksesuāri - augstas kvalitātes preces izsmalcinātam, elegantam stilam mūsdienīgam vīrietim un sievietei. Izvēlieties iecienītākus Chopard, Montblanc ādas izstrādājumus no mūsu plašas kolekcijas.