Menu
Your Cart

Biznesa somas

Zīmols: Montblanc
Soma Montblanc Sartorial, Tumši pelēka Soma izgatavota no split teļādas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas ar Saffiano printu. Montblanc emblēma ar gredzenu ar pallādija pārklājumu. Artikuls: 126056 Soma Kabatas: 1 galvenais nodalījums Iekšējais nodalījums: 1 atvērta kabata, 6 nodalīju..
365,00€ 520,00€
Bez nodokļa:301,65€
Zīmols: Montblanc
Soma Montblanc Meisterstück, Bordo Soma Clutch Pochette ir veidota no Meisterstück ādas ar Montblanc spīdīgu apdari. Viegla un kompakta, to var izmantot kā vidēja izmēra ceļojumu somu, kuru var ievietot lielākā somā vai nēsāt rokā. Plašs iekšējais nodalījums ar karšu kabatām un atvērtiem nodalīju..
405,00€ 580,00€
Bez nodokļa:334,71€
Zīmols: Chopard
Dokumentu soma Chopard Classic with Palladium finish Neliela dokumentu soma Classic ir izgatavota no greznas melnas teļādas, kuras skaistumu pastiprina metāliskās detaļas ar matēta pallādija pārklājumu. Šis universālais aksesuārs apvieno smalkas minimālisma dizaina līnijas ar gludu furnitūru un ele..
1 530,00€
Bez nodokļa:1 264,46€
Zīmols: Chopard
Dokumentu soma Chopard Classic with Palladium finish Neliela dokumentu soma Classic ir izgatavota no greznas brūnas teļādas, kuras skaistumu pastiprina metāliskās detaļas ar matēta pallādija parklājumu. Šis universālais aksesuārs, apvieno smalkas minimālisma dizaina līnijas ar gludu furnitūru un el..
1 600,00€
Bez nodokļa:1 322,31€
Zīmols: Chopard
Dokumentu soma Chopard Classic with Palladium finish Neliela dokumentu soma Classic ir izgatavota no greznas, tumši pelēkas teļādas, kuras skaistumu pastiprina metāliskās detaļas ar matēta pallādija pārklājumu. Šis universālais aksesuārs apvieno smalkas minimālisma dizaina līnijas ar gludu furnitūr..
1 480,00€
Bez nodokļa:1 223,14€
Zīmols: Chopard
Dokumentu soma Chopard Classic with Palladium finish Neliela dokumentu soma Classic ir izgatavota no greznas, tumši zilas teļādas, ko skaistumu pastiprina metāliskās detaļas ar matēta pallādija pārklājumu. Šis universālais aksesuārs apvieno smalkas minimālisma dizaina līnijas ar gludu furnitūru un ..
1 600,00€
Bez nodokļa:1 322,31€
Zīmols: Chopard
Soma ar rāvējslēdzēju Chopard Classic no Zilas Tēļa ādas Chopard aksesuāri demonstrē tradicionālo amatniecības meistarību un rūpīgu uzmanību detaļām. Chopard greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko ticību. Izsmalcinātai Chopa..
580,00€
Bez nodokļa:479,34€
Rāda 7 no 7 (Kopā lapu - 1)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas augstas kvalitātes Chopard biznesa somas. Somas paredzētas plašam klientu lokam: sākot no jauniem darījumu cilvēkiem, kuri nēsā tikai nepieciešamās lietas, līdz klientiem, kuri dod priekšroku klasiskiem, ietilpīgiem aksesuāriem. Izvēlieties iecienītāku Chopard biznesa somu no mūsu kolekcijas.