Grozs

Biznesa somas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas augstas kvalitātes Chopard, Montblanc biznesa somas. Somas paredzētas plašam klientu lokam: sākot no jauniem darījumu cilvēkiem, kuri nēsā tikai nepieciešamās lietas, līdz klientiem, kuri dod priekšroku klasiskiem, ietilpīgiem aksesuāriem. Izvēlieties iecienītāku Chopard, Montblanc biznesa somu no mūsu plašas kolekcijas.


Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Ultra Slim Black
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Ultra Slim Black

Dokumentu soma Montblanc Extreme 2.0 Ultra Slim Black Īpaši plāna dokumentu soma ar stilīgu dizainu, kas paredzēta mūsdienu pilsētniekam, ar inovatīvu rāvējslēdzēja konstrukciju, kas var kalpot gan kā aizdare, gan kā plecu siksna. Dokumentu soma izgatavota no itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Gluda āda, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu. Artikuls: 123931 Dokumentu soma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Iekšējais nodalījums: 1 galvenais polsterēts nodalījums klēpjdatoram līdz 13" (L 33 x H 22 cm), 2 atvērtas kabatas mobilajiem tālruņiem, 3 rakstīšanas instrumentu cilpas un 1 rāvējslēdzējs Izmēri: 38 x 29 x 7 cm..

845.00€ Bez nodokļa: 698.35€

Soma Montblanc Extreme 2.0 Medium
MONTBLANC

Soma Montblanc Extreme 2.0 Medium

Soma Montblanc Extreme 2.0 Medium Šī soma dziļi melnā krāsā, no gludas ādas, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras drukātu motīvu, un matētu, melnu, metālisku apdari, ir ideāls pavadonis jauniem profesionāļiem, kas dzīvo rosīgā pilsētā. Vidēja izmēra moderna soma būs lielisks kolekcijas papildinājums. Pateicoties noņemamai rokas siksnai, to var nēsāt divos dažādos veidos. Tam ir viens galvenais nodalījums, divi atvērtie nodalījumi mobilajiem tālruņiem un stiprinājumi diviem rakstīšanas instrumentiem. Soma izgatavota no itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Gluda āda, kas ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu. Artikuls: 123934 Soma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Izmēri: 27 x 2 x 20 cm..

440.00€ Bez nodokļa: 363.64€

Dokumentu Soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Flat
MONTBLANC

Dokumentu Soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Flat

Dokumentu Soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Plakana Plakana Meisterstück Soft Grain dokumentu soma. Artikuls: 118734 Dokumentu Soma Krāsa: Sarkana Kabatas: Galvenais nodalījums slēgts ar rāvējslēdzi, atvērta kabata, 3 cilpas rakstāmpiederumiem Izmēri: 40 x 29 cm Jostas materiāli: noņemama regulējama plecu siksna ar zīmola nosaukumu..

825.00€ Bez nodokļa: 681.82€

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Urban Ultra Slim
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Urban Ultra Slim

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Urban Ultra Slim Black Sākot ar īpaši plāniem modeļiem līdz lieliem modeļiem ar diviem rāvējslēdzēju nodalījumiem, Meisterstück Urban dokumentu somu klāsts ir paredzēts plašam klientu lokam: sākot no jauniem darījumu cilvēkiem, kuri nēsā tikai nepieciešamās lietas, līdz klientiem, kuri dod priekšroku klasiskiem, ietilpīgiem aksesuāriem. Īpaši plāna dokumentu soma, kas izgatavota no mīkstas ādas un ko papildina metāla elementi ar matētu pallādija apdari, izceļas ar unikālām detaļām, kas uzsver tā izpildes meistarību. Tā būs ideāls ikdienas pavadonis jauniem pilsoņiem. Modelim ir viens galvenais nodalījums, viens ērts priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju un ērti cauruļveida rokturi. Iekšpusē ir ērti nodalījumi, kas nepieciešami lietu ergonomiskai organizēšanai kompaktā vidē. Modelis ir aprīkots arī ar praktisku sistēmu somas piestiprināšanai pie kofera. Dokumentu soma izgatavota no Itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Artikuls: 124075 Doku..

1 170.00€ Bez nodokļa: 966.94€

Dokumentu soma Chopard Classic
CHOPARD

Dokumentu soma Chopard Classic

Dokumentu soma Chopard Classic with Palladium finish Neliela dokumentu soma Classic ir izgatavota no greznas, tumši pelēkas teļādas, kuras skaistumu pastiprina metāliskās detaļas ar matēta pallādija pārklājumu. Šis universālais aksesuārs apvieno smalkas minimālisma dizaina līnijas ar gludu furnitūru un eleganti papildina gan lietišķo tēlu, gan arī ikdienas stilu. Iekšējais nodalījums: 1 liels nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 plakanas kabatas Ārējais nodalījums: 1 plakana kabata un rāvējslēdzējs Noņemama ādas plecu siksna Artikuls: 95012-0219 Ceļojuma soma Krāsa: Pelēka Iekšējais nodalījums: 1 liels nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 plakanas kabatas Ārējais nodalījums: 1 plakana kabata un rāvējslēdzējs Izmērs: 29 x 36 x 5 cm..

1 480.00€ Bez nodokļa: 1 223.14€

Dokumentu soma Chopard Classic
CHOPARD

Dokumentu soma Chopard Classic

Dokumentu soma Chopard Classic with Palladium finish Neliela dokumentu soma Classic ir izgatavota no greznas, tumši zilas teļādas, ko skaistumu pastiprina metāliskās detaļas ar matēta pallādija pārklājumu. Šis universālais aksesuārs apvieno smalkas minimālisma dizaina līnijas ar gludu furnitūru un eleganti papildina gan lietišķo tēlu, gan arī ikdienas stilu. Iekšējais nodalījums: 1 liels nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 plakanas kabatas Ārējais nodalījums: 1 plakana kabata un rāvējslēdzējs Noņemama ādas plecu siksna Artikuls: 95012-0231 Ceļojuma soma Krāsa: Zila Iekšējais nodalījums: 1 liels nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 plakanas kabatas Ārējais nodalījums: 1 plakana kabata un rāvējslēdzējs Izmērs: 29 x 36 x 5 cm..

1 480.00€ Bez nodokļa: 1 223.14€

Dokumentu soma Chopard Classic
CHOPARD

Dokumentu soma Chopard Classic

Dokumentu soma Chopard Classic with Palladium finish Neliela dokumentu soma Classic ir izgatavota no greznas melnas teļādas, kuras skaistumu pastiprina metāliskās detaļas ar matēta pallādija pārklājumu. Šis universālais aksesuārs apvieno smalkas minimālisma dizaina līnijas ar gludu furnitūru un eleganti papildina gan lietišķo tēlu, gan arī ikdienas stilu. Iekšējais nodalījums: 1 liels nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 plakanas kabatas Ārējais nodalījums: 1 plakana kabata un rāvējslēdzējs Noņemama ādas plecu siksna Artikuls: 95012-0217 Ceļojuma soma Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 liels nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 plakanas kabatas Ārējais nodalījums: 1 plakana kabata un rāvējslēdzējs Izmērs: 29 x 36 x 5 cm..

1 480.00€ Bez nodokļa: 1 223.14€

Dokumentu soma Chopard Classic
CHOPARD

Dokumentu soma Chopard Classic

Dokumentu soma Chopard Classic with Palladium finish Neliela dokumentu soma Classic ir izgatavota no greznas brūnas teļādas, kuras skaistumu pastiprina metāliskās detaļas ar matēta pallādija parklājumu. Šis universālais aksesuārs, apvieno smalkas minimālisma dizaina līnijas ar gludu furnitūru un eleganti papildina gan lietišķo tēlu, gan arī ikdienas stilu. Iekšējais nodalījums: 1 liels nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 plakanas kabatas Ārējais nodalījums: 1 plakana kabata un rāvējslēdzējs Noņemama ādas plecu siksna Artikuls: 95012-0218 Ceļojuma soma Krāsa: Brūna Iekšējais nodalījums: 1 liels nodalījums ar rāvējslēdzēju, 2 plakanas kabatas Ārējais nodalījums: 1 plakana kabata un rāvējslēdzējs Izmērs: 29 x 36 x 5 cm..

1 480.00€ Bez nodokļa: 1 223.14€

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Selection Ultraslim
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Selection Ultraslim

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Selection Ultraslim, Melna Šī ultra plānā, no govs ādas dokumentu soma, ar aligotora ādas rakstu, ir elegances un praktiskuma iemiesojums. Ideāli piemērota sanāksmēm, pateicoties izmēram, kurā ietilpst A4 formāta mape, 2 rakstīšanas instrumentu cilpām un 2 atvērtiem nodalījumiem mobilajiem tālruņiem. Artikuls: 126627 Dokumentu soma Krāsa: Melna 1 polsterēts galvenais nodalījums Izmēri: 37 x 27 x 4.5 cm..

1 150.00€ Bez nodokļa: 950.41€

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Ultraslim
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Ultraslim

Dokumentu soma Montblanc Meisterstück Soft Grain Ultraslim, Melna Dokumentu soma ar gludu ādas apdari un ietilpīgu nodalījumu apvieno eleganci un praktiskumu. Aksesuārs būs neaizstājams pavadonis biznesa tikšanās laikā. Modeļa iekšpusē ir galvenais nodalījums A4 formāta dokumentiem, stiprinājumi 2 rakstīšanas instrumentiem un 2 atvērtie nodalījumi mobilajiem tālruņiem. Graudainas un gludas govs ādas kombinācija, hroma miecēta, pilnībā caurkrāsota. Artikuls: 126230 Dokumentu soma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 37 x 4,5 x 27 cm..

985.00€ Bez nodokļa: 814.05€

Dokumentu soma Montblanc Sartorial liela izmēra
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Sartorial liela izmēra

Dokumentu soma Montblanc Sartorial liela izmēra Soma dokumentiem, kas izgatavoti no itāļu teļa zamšādas, hroma miecēšanas, pilnībā krāsoti, ar reljefu ar Maroku. Montblanc firmas žakarda oderējums, misiņiem pārklāts palādija pārklājums, Montblanc emblēma gredzenā, kas pārklāts ar pallādiju. Artikuls: 113180 Dokumentu soma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Nodalījumi: 2 galvenie nodalījumi, priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju Iekšējais nodalījums: nodalījumi 3 rakstāmrīkiem, nodalījums mobilajam tālrunim, nodalījums ar rāvējslēdzēju Izmēri: 41 x 30 x 12 cm..

1 070.00€ Bez nodokļa: 884.30€

Dokumentu soma Montblanc Sartorial ultra plāna
MONTBLANC

Dokumentu soma Montblanc Sartorial ultra plāna

Dokumentu soma Montblanc Sartorial ultra plāna, Melna Montblanc Sartorial kolekcija ir mūsdienu elegances iemiesojums. Šī īpaši kompaktā dokumentu soma, kas izgatavota no ādas ar leģendāro Saffiano printu, ir tikai 4 cm plāna un to var izmantot kā klēpjdatora somu. Modelim ir ērti rokturi un plecu siksna. Priekšējā atvērtā kabata ir ļoti ērta biļešu un nelielu priekšmetu glabāšanai, kuriem vienmēr jābūt pa rokai. Artikuls: 118689 Dokumentu soma Materiāls: Āda Krāsa: Melns Izmēri: 37 x 4 x 27 cm..

885.00€ Bez nodokļa: 731.41€

Rāda:12 no 23