Menu
Your Cart

Gredzeni

Zīmols: Roberto Coin
Gredzens Roberto Coin Princess Flower mazā izmērā no 18 karātu Rozā Zelta ar Malahitu, Rubīnu un Briljantiem Princess Flower gredzens ar malahītu, rubīnu un briljantiem no 18k rozā zelta. Maza versija. Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbola..
3 185,00€
Bez nodokļa:2 632,23€
Zīmols: Roberto Coin
Gredzens Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Baltā Zelta ar Rubīnu un Briljantiem Princess Flower gredzens ar rubīnu un briljantiem no 18k baltā zelta. Mazā versija. Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu –..
3 480,00€
Bez nodokļa:2 876,03€
Zīmols: Roberto Coin
Gredzens Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Rubīnu un Briljantiem Princess Flower gredzens ar rubīnu un briljantiem no 18k dzeltenā zelta. Mazā versija. Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skais..
2 030,00€
Bez nodokļa:1 677,69€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Yellow Gold Šī 18 karātu dzeltenā zelta Ice Cube gredzena slavenais un urbanistiskais, ģeometriskais dizains apvieno eleganci un modernitāti. Gaismas zibspuldze iemirdzas uz rūpīgi izstrādātajām kvadrātveida malām, kā svaiga ledus spīdums, un dzirkstošie 4 centrālie bril..
1 560,00€
Bez nodokļa:1 289,26€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Diamonds Themes White Gold Happy Diamonds Bows jeb Bante dod jaunu izpausmi kolekcijai Happy Diamonds. Tradicionāli sievišķīgs, ar dzirkstošu eleganci, 18K baltā zelta gredzens ar briljantiem un bagetes griezuma briljantu centrā, eleganti piekļaujas pirkstam. Mūsdienu sievi..
7 220,00€
Bez nodokļa:5 966,94€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo White Gold Liela izmēra, bet harmoniskas proporcijas, kliedzošs dizains, bet smalks stils - Chopardissimo tās ir izsmalcinātas rotaslietas katrai dienai. Šis vidēja izmēra 750 proves baltā zelta gredzens ir rotāts ar iegravētu kaligrāfisko logotipu Chopard. Mūžīgi m..
3 020,00€
Bez nodokļa:2 495,87€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Diamonds Happy Hearts Rose Gold Happy Hearts līnija ir Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas centrā un ir unikāla un rotaļīga. Iedvesmojoties no ūdenskrituma dzirkstošajiem ūdens pilieniem, viens briljants brīvi kustās starp diviem šī gredzena sirds formas safīra stīkliem ..
1 830,00€
Bez nodokļa:1 512,40€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube White Gold Šis daudzveidīgs gredzens no baltā zelta 750 proves ir daļa no spilgtas rotu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šis gred..
890,00€
Bez nodokļa:735,54€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rose Gold Šis daudzveidīgs gredzens no rozā zelta 750 proves ir daļa no spilgtas rotu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šis gredze..
890,00€
Bez nodokļa:735,54€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rose Gold Šis daudzveidīgs gredzens no rozā zelta 750 proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām, kas daļēji inkrustētas ar izsmalcinātiem briljantiem, kas izstaro noslēpumainu mirdzumu. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdz..
1 980,00€
Bez nodokļa:1 636,36€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Rose Gold Pilnīgi unikāla un nevainojami izcila Chopardissimo kolekcija - tā ir Chopard vizītkarte. Šis 18 karātu rozā zelta gredzens ir rotāts ar zīmola kaligrāfisko logotipa gravējumu. Mūsdienīgais un aktuālais produkts atšķiras ar smalkām un prasmīgi izpildītām d..
1 570,00€
Bez nodokļa:1 297,52€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo White Gold Viegli atpazīstama un izsmalcināta Chopardissimo kolekcija - ir Chopard vizītkarte. 750 proves baltā zelta gredzenu aptver gravējums ar zīmola kaligrāfisko logotipu, kas graciozi akcentē spožo apaļā briljanta krāšņumu. Mūžīga elegance mūsdienīgā interpret..
1 750,00€
Bez nodokļa:1 446,28€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Rose Gold Viegli atpazīstama un izsmalcināta Chopardissimo kolekcija ir Chopard vizītkarte. 750 proves rozā zelta gredzenu aptver gravējums ar zīmola kaligrāfisko logotipu, kas graciozi akcentē spožo apaļā briljanta krāšņumu. Mūžīga elegance mūsdienīgā interpretācij..
1 750,00€
Bez nodokļa:1 446,28€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Diamonds Happy Emotion Rose Gold Happy Emotion juvelierizstrādājumu spirālveida dizains apvieno sevī nepārspējamu greznību ar izsmalcinātu skaistumu. Šis rozā zelta 750 proves gredzena metāls tiek savīts spirālē, it kā sekotu ritmam, ko nosaka kustūgo briljantu deja. A..
3 300,00€
Bez nodokļa:2 727,27€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Imperiale Rose Gold Smalks rozā zelta gredzens no Imperiale kolekcijas pilnībā atklāj krāsaino akmens skaistumu. Gluži kā smalkas mežģīnes, dārgmetāls ieskauj mazo zaļo ahātu spilvena veidā. Rozā zelta Imperiale gredzens ir sievišķīga rotaslieta ar smalkām proporcijām. Artik..
3 180,00€
Bez nodokļa:2 628,10€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Diamonds Joaillerie Rose Gold Chopard pārsteigumiem rotaslietu pasaulē nav gala. Happy Diamonds Joaillerie līnija ir burvīgs šī fakta piemērs. Skaistās daļiņas, kas atrodas šajā ziedu "pušķī", izstaro pavasara prieka un jaunības svētkus. Šis modelis pats par sevi ir pārstei..
10 890,00€
Bez nodokļa:9 000,00€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Diamonds Themes - Butterfly White Gold Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijā īpašo vietu aizņem unikālā līnija Happy Diamonds ar mūžīgām rotaslietām. Šis apbrīnojamais Happy Diamonds gredzens 18K baltā zelta noteikti ir sievišķīgs un pilnīgi oriģināls. Piesātināts ar dzīves..
5 315,00€
Bez nodokļa:4 392,56€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Hearts with Onyx White Gold Šis 18K baltā zelta Happy Hearts gredzens ir vērtīgs papildinājums Happy Diamonds kolekcijai. Divu kontrastējošu siržu maigu pieskārienu savienība simbolizē starojošu harmonijas vienību. Lielā sirdī ir dabisks melns onikss, un mazajā sirdī ir vie..
1 790,00€
Bez nodokļa:1 479,34€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Hearts with Blue Stone White Gold Šis 18K baltā zelta Happy Hearts gredzens ir vērtīgs papildinājums Happy Diamonds kolekcijai. Divu kontrastējošu siržu maigu pieskārienu savienība simbolizē starojošu harmonijas vienību. Lielā sirdī ir zilais akmens, un mazajā sirdī ir vien..
1 790,00€
Bez nodokļa:1 479,34€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Hearts with Opal Stone White Gold Šis 18K baltā zelta Happy Hearts gredzens ir vērtīgs papildinājums Happy Diamonds kolekcijai. Divu kontrastējošu siržu maigu pieskārienu savienība simbolizē starojošu harmonijas vienību. Lielā sirdī ir opāls ar briljantiem, un mazajā sirdī ..
4 360,00€
Bez nodokļa:3 603,31€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Hearts with Onyx Rose Gold Šis 18K rozā zelta Happy Hearts gredzens ir vērtīgs papildinājums Happy Diamonds kolekcijai. Divu kontrastējošu siržu maigu pieskārienu savienība simbolizē starojošu harmonijas vienību. Lielā sirdī ir oniks, un mazajā sirdī ir viens kustīgs brilja..
1 790,00€
Bez nodokļa:1 479,34€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Hearts with MOP Rose Gold Šis 18K rozā zelta Happy Hearts gredzens ir vērtīgs papildinājums Happy Diamonds kolekcijai. Divu kontrastējošu siržu maigu pieskārienu savienība simbolizē starojošu harmonijas vienību. Lielā sirdī ir perlamutrs (MOP), un mazajā sirdī ir viens kust..
1 790,00€
Bez nodokļa:1 479,34€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Hearts with Black Tahitian MOP Rose Gold Šis 18K rozā zelta Happy Hearts gredzens ir vērtīgs papildinājums Happy Diamonds kolekcijai. Divu kontrastējošu siržu maigu pieskārienu savienība simbolizē starojošu harmonijas vienību. Lielā sirdī ir dabīgais melnais Taiti perlamutr..
1 870,00€
Bez nodokļa:1 545,45€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Happy Hearts with Rose Stone Rose Gold Šis 18K rozā zelta Happy Hearts gredzens ir vērtīgs papildinājums Happy Diamonds kolekcijai. Divu kontrastējošu siržu maigu pieskārienu savienība simbolizē starojošu harmonijas vienību. Lielā sirdī ir rozā akmens, un mazajā sirdī ir viens ku..
1 790,00€
Bez nodokļa:1 479,34€
Rāda 24 no 202 (Kopā lapu - 9)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti eleganti zelta Boucheron, Chopard, Pasquale Bruni, Roberto Coin un Chaumet gredzeni no zelta un platīnas, ar briljantiem un dārgakmeņiem - pārsteigumiem rotaslietu pasaulē nav gala, ko, kā īstus mākslas darbus, radīja augstas klases meistari. Boucheron, Chopard, Roberto Coin, Pasquale Bruni un Chaumet gredzeni - tas ir veltījums mūsdienīgai, pārliecinātai par sevi sievietei. Izvēlieties iecienītāku gredzenu no mūsu plašas kolekcijas.