Menu
Your Cart

Pasquale Bruni

Zīmols: Pasquale Bruni
Aproce Pasquale Bruni Petit Garden, Baltais zelts ar dimantiem, mazs zieds Smalkā dārzā, starp brīnišķīgās dabas skaistumu, ar rokām atlasīti mazi tīra prieka noslēpumi. Baltā zelta dzeja iziet cauri briljantu gaismai, kā ziedu un to lapu deja, tikmēr baltā zelta aura izpaužas ziedu tīrībā. Mī..
6 280,00€
Bez nodokļa:5 190,08€
Zīmols: Pasquale Bruni
Aproce Pasquale Bruni Joli no 18 karātu rozā zelta, ar rozā halcedonu, baltiem un šampanieša krāsas dimantiem "Ak, mēness... tavs skatiens mani apbur kā visskaistākie ziedi." Jevgenija Bruni. Sapņainie ziedi uz dejojošiem kātiem sasniedz Mēnesi, harmoniskā debesu un pavarda savienībā. Uzzied mēn..
4 850,00€ 5 730,00€
Bez nodokļa:4 008,26€
Zīmols: Pasquale Bruni
Aproce Pasquale Bruni Ton Joli no 18 karātu rozā zelta ar baltu un zaļu ahātu, baltiem un šampanieša krāsas dimantiem "Laimi var atrast rozā zelta ziedā, dārgakmens raksturā, sievišķību - lapiņas maigajā gaismā, Ton Joli!" Jevgenija Bruni. Ton Joli saglabā taglio Bon Tone, smalko ekskluzīvu g..
3 720,00€ 4 380,00€
Bez nodokļa:3 074,38€
Zīmols: Pasquale Bruni
Aproce Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu rozā zelta ar zaļu ahātu, baltiem un šampanieša krāsas dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz Jūsu ādas. Kolekcija paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgu saikni starp dabu un sievieti. Ziedi, kas mirdz debe..
1 150,00€
Bez nodokļa:950,41€
Zīmols: Pasquale Bruni
Aproce Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu Rozā Zelta ar Baltu Ahātu, Baltiem un Šampanieša krāsas Dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz Jūsu ādas. Kolekcija paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgu saikni starp dabu un sievieti. Ziedi, kas mirdz deb..
1 150,00€
Bez nodokļa:950,41€
Zīmols: Pasquale Bruni
Aproce Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu Rozā Zelta ar Rozā Halcedonu, Baltiem un Šampanieša krāsas Dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz Jūsu ādas. Kolekcija paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgu saikni starp dabu un sievieti. Ziedi, kas mirdz ..
1 150,00€
Bez nodokļa:950,41€
Zīmols: Pasquale Bruni
Aproce Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu Rozā Zelta ar Zaļu un Baltu Ahātu, Oniksu, Zilo Mēnesi (Balta Ahāta un Lapis Lazurīts dublets), Rozā Halcedonu, Karneolu un Dimantiem "Esi brīva un kaislīga kā savvaļas, ziedošas krāsu pļavas burvība." Eugenia Bruni Petit Joli ir ziedu sapnis uz jū..
3 480,00€
Bez nodokļa:2 876,03€
Zīmols: Pasquale Bruni
Aproce Pasquale Bruni Bon Ton no 18 karātu rozā zelta ar piena kvarcu Bon Ton ir zieds, kas iemieso mātes-dabas sirdi. Nama ikoniskā kolekcija ir skaidra, eleganta un brīva dzīvesveida simbols, kas pielāgojas pārmaiņām sabiedrībā, nenododot savu būtību, pateicoties zieda vienkāršībai un iedzimtaj..
1 490,00€ 1 760,00€
Bez nodokļa:1 231,41€
Zīmols: Pasquale Bruni
Aproce Pasquale Bruni Figlia Dei Fiori no 18 karātu Baltā Zelta ar Mēness akmeni, Lazurītu, Tirkīzu, Londonas Zilo Topāzu, Oniksu un Briljantiem "Mēs esam ziedu un mēness meitas, Figlia dei Fiori ir veltījums sievietes radošajam garam un brīvībai." Jevgēnija Bruni. Figlia dei Fiori svin brīvību u..
1 950,00€
Bez nodokļa:1 611,57€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Petit Garden, Baltais zelts ar dimantiem, mazs zieds Smalkā dārzā, starp brīnišķīgās dabas skaistumu, ar rokām atlasīti mazi tīra prieka noslēpumi. Baltā zelta dzeja iziet cauri briljantu gaismai, kā ziedu un to lapu deja, tikmēr baltā zelta aura izpaužas ziedu tīrībā. M..
4 450,00€
Bez nodokļa:3 677,69€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Bon Ton no 18 karātu rozā zelta ar rozā kvarcu un dimantiem Bon Ton ir zieds, kas iemieso mātes-dabas sirdi. Nama ikoniskā kolekcija ir skaidra, eleganta un brīva dzīvesveida simbols, kas pielāgojas pārmaiņām sabiedrībā, nenododot savu būtību, pateicoties zieda vienkāršībai..
4 370,00€ 5 200,00€
Bez nodokļa:3 611,57€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Stelle in Fiore no 18 karātu baltā zelta ar dimantiem "Daba mūs vienmēr mīl, dienā - caur ziediem, bet naktī - caur zvaigznēm" (Jevgenija Bruni) Tas ir zvaigžņu šarms naktī un ziedu skaistums dienā, kas rada Stelle in Fiore. Kolekcija tika iedvesmota no lapu dejas, ka..
14 260,00€
Bez nodokļa:11 785,12€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Petit Garden no 18 karātu baltā zelta krāsā ar ziliem safīriem Smalkā dārzā, starp brīnišķīgās dabas skaistumu, ar rokām atlasīti mazi tīra prieka noslēpumi. Rozā zelta dzeja iziet cauri briljantu gaismai, kā ziedu un to lapu deja, tikmēr baltā zelta aura izpaužas ziedu..
3 480,00€
Bez nodokļa:2 876,03€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Je T'Aime no 18 karātu Baltā Zelta ar Londonas Zilo Topāzu un Dimantiem "Lapas apskāvienā mīlestība uzplaukst zieda veidolā" Eugenia Bruni Atzīšanās mīlestībā starp sievieti un dabu, gluži kā zieds, kas apskauj savu lapu un mīl sevi. Šoreiz zieds parādās visā savā veselu..
3 590,00€
Bez nodokļa:2 966,94€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Petit Garden no 18 karātu Baltā Zelta ar Dimantiem, Vidēja izmēra zieds Smalkā dārzā, starp brīnišķīgās dabas skaistumu, ar rokām atlasīti mazi tīra prieka noslēpumi. Baltā zelta dzeja iziet cauri briljantu gaismai, kā ziedu un to lapu deja, tikmēr baltā zelta aura izpau..
7 100,00€
Bez nodokļa:5 867,77€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Bon Ton no 18 karātu Rozā Zelta ar Rozā Kvarcu Bon Ton ir zieds, kas iemieso mātes-dabas sirdi. Nama ikoniskā kolekcija ir skaidra, eleganta un brīva dzīvesveida simbols, kas pielāgojas pārmaiņām sabiedrībā, nenododot savu būtību, pateicoties zieda vienkāršībai un iedzimtaj..
3 570,00€
Bez nodokļa:2 950,41€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Petit Joli no18 karātu Rozā Zelta ar Zilo Mēnesi (Balta Ahāta un Lapis Lazuris dublets), Baltiem un Šampanieša krāsas Dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz jūsu ādas. Kolekcija ir paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgo saikni st..
1 990,00€
Bez nodokļa:1 644,63€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu Rozā Zelta ar Zaļu un Baltu Ahātu, Oniksu, Zilo Mēnesi (Balta Ahāta un Lapis Lazurīts dublets), Rozā Halcedonu, Karneolu un Dimantiem "Esi brīva un kaislīga kā savvaļas, ziedošas krāsu pļavas burvība." Eugenia Bruni Petit Joli ir ziedu sapnis uz j..
5 700,00€
Bez nodokļa:4 710,74€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Joli no 18 karātu Rozā Zelta ar Zilo Mēnesi (Balta Ahāta un Lapis Lazurīta dublets), Baltā Ahāta un Perlamutra dublets, Baltiem un Šampanieša krāsas Dimantiem "Ak, mēness... tavs skatiens mani apbur kā visskaistākie ziedi." Jevgenija Bruni. Sapņainie ziedi uz dejojošiem kāt..
6 450,00€
Bez nodokļa:5 330,58€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu Rozā Zelta ar Baltu Ahātu, Baltiem un Šampanieša krāsas Dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz Jūsu ādas. Kolekcija paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgu saikni starp dabu un sievieti. Ziedi, kas mirdz de..
1 990,00€
Bez nodokļa:1 644,63€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Ton Joli Bouquet no 18 karātu Rozā Zelta ar Baltu un Zaļu Ahātu, Baltiem un Šampanieša krāsas Dimantiem "Laimi var atrast rozā zelta ziedā, dārgakmens raksturā, sievišķību - lapiņas maigajā gaismā, Ton Joli!" Jevgenija Bruni. Ton Joli saglabā taglio Bon Tone, smalko eksk..
6 680,00€
Bez nodokļa:5 520,66€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu Rozā Zelta ar Rozā Halcedonu, Baltiem un Šampanieša krāsas Dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz Jūsu ādas. Kolekcija paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgu saikni starp dabu un sievieti. Ziedi, kas mirdz..
1 990,00€
Bez nodokļa:1 644,63€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Mandala no 18K rozā zelta ar perlamutru un briljantiem Auskari Pasquale Bruni Mandala ir izgatavoti no 18 kt rozā zelta, inkrustēti ar baltiem briljantiem, perlamutru. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieciskām tehnikām, un katrs ..
6 500,00€
Bez nodokļa:5 371,90€
Zīmols: Pasquale Bruni
Auskari Pasquale Bruni Ghirlanda no 18K baltā zelta ar zilu halcedonu, baltiem ahātiem, briljantiem Auskari Pasquale Bruni Ghirlanda ir izgatavoti no 18K baltā zelta ar zilu halcedonu, baltiem ahātiem, briljantiem. *Ar rokām darinātas Pasquale Bruni rotaslietas izgatavotas Itālijā ar amatnieci..
9 170,00€
Bez nodokļa:7 578,51€
Rāda 24 no 79 (Kopā lapu - 4)

Mobius Luxury Online Store Jūs atradīsiet Pasquale Bruni ekskluzīvus juvelierizstrādājumus no baltā, dzeltenā un rozā zelta, tādus kā, aproces, gredzenus, kaklarotas un auskarus. Bon Ton, Petit Joli, Ton Joli, Giardini Segreti, Je T'Aime un Petit Garden kolekcijas ir paredzētas sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā garā. Pasquale Bruni rotaslietas simbolizē sieviešu pasauli, kas domāta atklājumiem, kur plaukst ziedi, ziedlapiņas un tauriņi, kur ķermenis un kustība ir pilnīgā harmonijā. Izvēlieties savus iecienītākus Pasquale Bruni juvelierizstrādājumus no mūsu plašās kolekcijas.