Menu
Your Cart

Auskari

Zīmols: Roberto Coin
Auskari Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Rozā Zelta ar Malahītiem, Rubīniem un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa..
4 545,00€
Bez nodokļa:3 756,20€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Icons Square White Gold Happy Diamonds Icons Square līnija ir Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī un ir kā oriģināla, tā arī mūžīga. Iedvesmojoties no ūdenskrituma dzirkstošajiem ūdens pilieniem, kustīgie briljanti brīvi pārvietojas starp diviem safīra stikli..
6 685,00€
Bez nodokļa:5 524,79€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Icons Round White Gold Happy Diamonds Icons Round līnija ir Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī un ir kā oriģināla, tā arī mūžīga. Iedvesmojoties no ūdenskrituma dzirkstošajiem ūdens pilieniem, kustīgie briljanti brīvi pārvietojas starp diviem safīra stikliem..
4 150,00€
Bez nodokļa:3 429,75€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Icons Round Rose Gold Happy Diamonds Icons Round līnija ir Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī un ir kā oriģināla, tā arī mūžīga. Iedvesmojoties no ūdenskrituma dzirkstošajiem ūdens pilieniem, kustīgie briljanti brīvi pārvietojas starp diviem safīra stikliem ..
4 150,00€
Bez nodokļa:3 429,75€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with Onyx White Gold Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no baltā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas sirs..
3 360,00€
Bez nodokļa:2 776,86€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with Turquoise White Gold Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no baltā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas s..
3 360,00€
Bez nodokļa:2 776,86€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Rose Gold Happy Hearts līnija ir Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī un ir unikāla un rotaļīga. Iedvesmojoties no ūdenskrituma dzirkstošajiem ūdens pilieniem, divi briljanti brīvi kustās starp diviem šo auskaru sirds formas safīra stikliem 18 karātu rozā zelta ..
2 985,00€
Bez nodokļa:2 466,94€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with Malachite Rose Gold Happy Hearts siržu savienojums, kas kronē šos auskarus no 750 proves rozā zelta, rada papildus elegances noti, radošumu un entuziasmu Happy Diamonds kolekcijā. Starp dažāda lieluma dabīgā malahīta sirdīm, viena sirds mirdz daudz vairāk nekā cita..
6 690,00€
Bez nodokļa:5 528,93€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with Onyx Rose Gold Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no rozā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas sirsniņa..
3 360,00€
Bez nodokļa:2 776,86€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with Rose Stone Rose Gold Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no rozā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas si..
3 360,00€
Bez nodokļa:2 776,86€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with Red Stone Rose Gold Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no rozā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas sir..
3 360,00€
Bez nodokļa:2 776,86€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Ice Cube Yellow Gold Šiem auskarim no 750 proves dzeltenā zelta ir Fairmined® sertifikāts, un tie ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Auskari līdz pusei ir inkrustēti ar briljantiem un tie piesaista uzmanību ar nevainojamo akmeņu tīrības un cēluma spo..
1 830,00€
Bez nodokļa:1 512,40€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Ice Cube Rose Gold Šiem auskarim no 750 proves rozā zelta ir Fairmined® sertifikāts, un tie ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet moderna: apvienojiet vairākas rotaslietas vienā Ice C..
1 290,00€
Bez nodokļa:1 066,12€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Happy Emotions White Gold Happy Emotion juvelierizstrādājumu spirālveida dizains apvieno nepārspējamo greznību ar izsmalcinātu skaistumu. Šajā 18 karātu baltā zelta auskaros dārgmetāls veido elegantus viļņus elipses formā, kas savīti spirālē. Artikuls: 839216-1001 A..
5 270,00€
Bez nodokļa:4 355,37€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Imperiale Coctail Jewellery Rose Gold Smalkie rozā zelta auskari no Imperiale kolekcijas pilnībā atklāj krāsaino akmens skaistumu. Gluži kā smalkas mežģīnes, dārgmetāls spilvenveidā ieskauj divus ametistus. Rozā zelta Imperiale auskari ir sievišķīga, iespaidīga rotaslieta ar smalkām..
3 520,00€
Bez nodokļa:2 909,09€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Imperiale Coctail Jewellery Rose Gold Smalkie rozā zelta auskari no Imperiale kolekcijas pilnībā atklāj krāsaino akmens skaistumu. Gluži kā smalkas mežģīnes, dārgmetāls spilvenveidā ieskauj divus zaļos ahātus. Rozā zelta Imperiale auskari ir sievišķīga, iespaidīga rotaslieta ar smal..
3 430,00€
Bez nodokļa:2 834,71€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with Turquoise White Gold Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunas, oriģinālas krāsu interpretācijas. Šie 18 karātu baltā zelta auskari ar elegantām sirdīm, kas izgatavoti no tirkīza akmens, pagodina mīlestību un modern..
2 110,00€
Bez nodokļa:1 743,80€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with Onyx Rose Gold Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunas, oriģinālas krāsu interpretācijas. Šie 18 karātu rozā zelta auskari ar elegantām sirdīm, kas izgatavoti no dabīga oniksa, pagodina mīlestību un modernu sievie..
2 110,00€
Bez nodokļa:1 743,80€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with MOP Rose Gold Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunas, oriģinālas krāsu interpretācijas. Šie 18 karātu rozā zelta auskari ar elegantām sirdīm, kas izgatavoti no dabīga perlamutra, pagodina mīlestību un modernu sie..
2 110,00€
Bez nodokļa:1 743,80€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts with Red Stone Rose Gold Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunas, oriģinālas krāsu interpretācijas. Šie 18 karātu rozā zelta auskari ar elegantām sirdīm, kas izgatavoti no sarkana akmens, pagodina mīlestību un modernu ..
2 110,00€
Bez nodokļa:1 743,80€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Imperiale Lace Jewellery White Gold Imperiale 18K baltā zelta auskari ar izsmalcinātu filigrānu un elegantu ametista kvartetu, ar neparastu griezumu - ir stila un izsmalcinātības kvintesence. Gluži kā smalkas mežģīnes, to motīvu līkumainās līnijas ir iedvesmojuši senie izšuvumi, u..
11 200,00€
Bez nodokļa:9 256,20€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Imperiale Lace Jewellery Rose Gold Imperiale 18K rozā zelta auskari ar izsmalcinātu filigrānu un elegantu ametista kvartetu, ar neparastu griezumu - ir stila un izsmalcinātības kvintesence. Gluži kā smalkas mežģīnes, to motīvu līkumainās līnijas ir iedvesmojuši senie izšuvumi, un to..
11 200,00€
Bez nodokļa:9 256,20€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Happy Dreams White Gold Jaunā Happy Diamonds līnija aizrauj leģendāros Chopard kustīgus brilijantus elpu aizraujošā prieka un gaismas sapņu zemes ceļojumā. Mūsdienu sievietei patīk sapņot. Noslēpumains smaids spēlē uz viņas lūpām, viņas iztēle aizved viņu uz sapņu pas..
7 320,00€
Bez nodokļa:6 049,59€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Happy Dreams Rose Gold Jaunā Happy Diamonds līnija aizrauj leģendāros Chopard kustīgus brilijantus elpu aizraujošā prieka un gaismas sapņu zemes ceļojumā. Mūsdienu sievietei patīk sapņot. Noslēpumains smaids spēlē uz viņas lūpām, viņas iztēle aizved viņu uz sapņu pasa..
3 960,00€
Bez nodokļa:3 272,73€
Rāda 24 no 149 (Kopā lapu - 7)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti izsmalcināti un eleganti auskari Boucheron, Roberto Coin, Chopard, Pasquale Bruni un Chaumet katrai dienai un saviesīgiem pasākumiem. Boucheron, Chopard, Pasquale Bruni, Roberto Coin vai Chaumet auskari no baltā, dzeltenā un rozā zelta un sudraba ar dimantiem un dārgakmeņiem, kalpos par izcilas mīlestības simbolu. Izvēlieties iecienītākus auskarus no mūsu plašas kolekcijas.