Menu
Your Cart

Auskari

Zīmols: Roberto Coin
Auskari Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Rozā Zelta ar Malahītiem, Rubīniem un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa..
4 480,00€
Bez nodokļa:3 702,48€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Icons Square Baltais Zelts Happy Diamonds Icons Square līnija ir Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī un ir kā oriģināla, tā arī mūžīga. Iedvesmojoties no ūdenskrituma dzirkstošajiem ūdens pilieniem, kustīgie briljanti brīvi pārvietojas starp diviem safīra sti..
6 685,00€
Bez nodokļa:5 524,79€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Icons Round Baltais Zelts Happy Diamonds Icons Round līnija ir Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī un ir kā oriģināla, tā arī mūžīga. Iedvesmojoties no ūdenskrituma dzirkstošajiem ūdens pilieniem, kustīgie briljanti brīvi pārvietojas starp diviem safīra stikl..
4 440,00€
Bez nodokļa:3 669,42€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Icons Round Rozā Zelts Happy Diamonds Icons Round līnija ir Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī un ir kā oriģināla, tā arī mūžīga. Iedvesmojoties no ūdenskrituma dzirkstošajiem ūdens pilieniem, kustīgie briljanti brīvi pārvietojas starp diviem safīra stikliem..
4 440,00€
Bez nodokļa:3 669,42€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Baltais Zelts ar oniksu Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no baltā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas s..
3 590,00€
Bez nodokļa:2 966,94€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Baltais Zelts ar tirkīzu Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no baltā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas ..
3 590,00€
Bez nodokļa:2 966,94€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Rozā Zelts Happy Hearts līnija ir Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī un ir unikāla un rotaļīga. Iedvesmojoties no ūdenskrituma dzirkstošajiem ūdens pilieniem, divi briljanti brīvi kustās starp diviem šo auskaru sirds formas safīra stikliem 18 karātu rozā zelta..
2 985,00€
Bez nodokļa:2 466,94€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Rozā Zelts ar malahītu Happy Hearts siržu savienojums, kas kronē šos auskarus no 750 proves rozā zelta, rada papildus elegances noti, radošumu un entuziasmu Happy Diamonds kolekcijā. Starp dažāda lieluma dabīgā malahīta sirdīm, viena sirds mirdz daudz vairāk nekā citas:..
7 160,00€
Bez nodokļa:5 917,36€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Rozā Zelts ar oniksu Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no rozā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas sirsn..
3 590,00€
Bez nodokļa:2 966,94€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Rozā Zelts ar Rozā akmeni Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no rozā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas si..
3 590,00€
Bez nodokļa:2 966,94€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Rozā Zelts ar Sarkanu akmeni Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šie vienmēr aktuālie auskari no rozā zelta 750 proves kalpo kā spīdošs mīlestības simbols. Elegantas..
3 590,00€
Bez nodokļa:2 966,94€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Ice Cube Dzeltenais Zelts Šiem auskarim no 750 proves dzeltenā zelta ir Fairmined® sertifikāts, un tie ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Auskari līdz pusei ir inkrustēti ar briljantiem un tie piesaista uzmanību ar nevainojamo akmeņu tīrības un cēlum..
1 960,00€
Bez nodokļa:1 619,83€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Ice Cube Rozā Zelts Šiem auskarim no 750 proves rozā zelta ir Fairmined® sertifikāts, un tie ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet moderna: apvienojiet vairākas rotaslietas vienā Ice ..
1 380,00€
Bez nodokļa:1 140,50€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Happy Emotions Baltais Zelts Happy Emotion juvelierizstrādājumu spirālveida dizains apvieno nepārspējamo greznību ar izsmalcinātu skaistumu. Šajā 18 karātu baltā zelta auskaros dārgmetāls veido elegantus viļņus elipses formā, kas savīti spirālē. Artikuls: 839216-100..
5 640,00€
Bez nodokļa:4 661,16€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Imperiale Coctail Jewellery Rozā Zelts Smalkie rozā zelta auskari no Imperiale kolekcijas pilnībā atklāj krāsaino akmens skaistumu. Gluži kā smalkas mežģīnes, dārgmetāls spilvenveidā ieskauj divus ametistus. Rozā zelta Imperiale auskari ir sievišķīga, iespaidīga rotaslieta ar smalkā..
3 760,00€
Bez nodokļa:3 107,44€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Baltais Zelts ar Tirkīzu Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunas, oriģinālas krāsu interpretācijas. Šie 18 karātu baltā zelta auskari ar elegantām sirdīm, kas izgatavoti no tirkīza akmens, pagodina mīlestību un modernu..
2 250,00€
Bez nodokļa:1 859,50€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Rozā Zelts ar oniksu Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunas, oriģinālas krāsu interpretācijas. Šie 18 karātu rozā zelta auskari ar elegantām sirdīm, kas izgatavoti no dabīga oniksa, pagodina mīlestību un modernu sie..
2 250,00€
Bez nodokļa:1 859,50€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Rozā Zelts ar perlamutru Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunas, oriģinālas krāsu interpretācijas. Šie 18 karātu rozā zelta auskari ar elegantām sirdīm, kas izgatavoti no dabīga perlamutra, pagodina mīlestību un moder..
2 250,00€
Bez nodokļa:1 859,50€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Hearts Rozā Zelts ar Sarkanu akmeni Līnija Happy Hearts ieņem nozīmīgu sirds motīvu Happy Diamonds kolekcijā, piedāvājot jaunas, oriģinālas krāsu interpretācijas. Šie 18 karātu rozā zelta auskari ar elegantām sirdīm, kas izgatavoti no sarkana akmens, pagodina mīlestību un mode..
2 250,00€
Bez nodokļa:1 859,50€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Imperiale Lace Jewellery Baltais Zelts Imperiale 18K baltā zelta auskari ar izsmalcinātu filigrānu un elegantu ametista kvartetu, ar neparastu griezumu - ir stila un izsmalcinātības kvintesence. Gluži kā smalkas mežģīnes, to motīvu līkumainās līnijas ir iedvesmojuši senie izšuvumi, ..
11 200,00€
Bez nodokļa:9 256,20€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Imperiale Lace Jewellery Rozā Zelts Imperiale 18K rozā zelta auskari ar izsmalcinātu filigrānu un elegantu ametista kvartetu, ar neparastu griezumu - ir stila un izsmalcinātības kvintesence. Gluži kā smalkas mežģīnes, to motīvu līkumainās līnijas ir iedvesmojuši senie izšuvumi, un t..
12 000,00€
Bez nodokļa:9 917,36€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Happy Dreams Baltais Zelts Jaunā Happy Diamonds līnija aizrauj leģendāros Chopard kustīgus brilijantus elpu aizraujošā prieka un gaismas sapņu zemes ceļojumā. Mūsdienu sievietei patīk sapņot. Noslēpumains smaids spēlē uz viņas lūpām, viņas iztēle aizved viņu uz sapņu ..
7 830,00€
Bez nodokļa:6 471,07€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Happy Dreams Rozā Zelts Jaunā Happy Diamonds līnija aizrauj leģendāros Chopard kustīgus brilijantus elpu aizraujošā prieka un gaismas sapņu zemes ceļojumā. Mūsdienu sievietei patīk sapņot. Noslēpumains smaids spēlē uz viņas lūpām, viņas iztēle aizved viņu uz sapņu pas..
4 240,00€
Bez nodokļa:3 504,13€
Zīmols: Chopard
Auskari Chopard Happy Diamonds Happy Dreams Rozā Zelts aunā Happy Diamonds līnija aizrauj leģendāros Chopard kustīgus brilijantus elpu aizraujošā prieka un gaismas sapņu zemes ceļojumā. Mūsdienu sievietei patīk sapņot. Noslēpumains smaids spēlē uz viņas lūpām, viņas iztēle aizved viņu uz sapņu pasa..
7 830,00€
Bez nodokļa:6 471,07€
Rāda 24 no 161 (Kopā lapu - 7)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti izsmalcināti un eleganti auskari Boucheron, Roberto Coin, Chopard, Pasquale Bruni un Chaumet katrai dienai un saviesīgiem pasākumiem. Boucheron, Chopard, Pasquale Bruni, Roberto Coin vai Chaumet auskari no baltā, dzeltenā un rozā zelta un sudraba ar dimantiem un dārgakmeņiem, kalpos par izcilas mīlestības simbolu. Izvēlieties iecienītākus auskarus no mūsu plašas kolekcijas.