Grozs

Rokas pulksteņi

Chopard

Pulkstenis Chopard Happy Sport

Pulkstenis Chopard Happy Sport Automatic 36 mm Stilīgais, sievišķīgais Happy Sport pulkstenis ir aprīkots ar mehānisku kalibru ar automātisku uzvilkšanu. 750. proves rozā zelta korpusa izteiksmīga kombinācija ar pulētu bēzeli ar dimantu inkrustāciju un ādas siksniņu izpauž Chopard ideju par ikdienas izskatu. Uz perlamutra ciparnīcas izceļas romiešu cipari un rozā zelta bultiņas. Kustīgie dimanti dejo rotaļīgu deju, pilnu ar gaismu un prieku. 1 safīrs = 0.17 ct (uzvilkšanas galviņa) 7 briljanti = 0.35 ct (kustīgie) 38 briljanti = 1.96 ct (inkrustācija) Funkcijas un Specifikācijas: Stundas, minūšu un sekunžu bultiņas Datuma lodziņš starp "pulkstens 4 un 5" Stundas un minūšu bultiņas ir "zobena" stilā Uzvilkšanas galviņa ir no rozā zelta un rotāta ar safīru Bēzelis ir inkrustēts ar briljantiem Laika rezerve ir 42 stundas Ūdensnecaurlaidība līdz 30 m Artikuls: 274808-5006 Rokas pulkstenis Kalibrs: Sellita SW300 Mehānisma Tips: Mehānika ar automātisku uzvilkšanu Materiāls: Rozā zelts D..

25 800.00€ Bez nodokļa: 21 322.31€

Chopard

Pulkstenis Chopard Classic Racing

Pulkstenis Chopard Classic Racing Mille Miglia GTS Automatic Power Control 2020. Gada oktobrī Chopard ar lepnumu atsāka savu vadošā sponsora un oficiālā hronometrista lomu slavenajā Itālijas klasisko automašīnu rallijā Mille Miglia, turpinot tradīciju, ko Chopard māja ir uzturējusi kopš 1988. gada. Katru gadu Chopard apņemšanās piedalīties šajā pasākumā sniedz iespēju Maison līdzpriekšsēdētājam Karlam-Fridriham Scheufele parādīt savu aizraušanos ar automašīnām, piedaloties 1000 jūdžu (1600 km) izturības sacensībās, kurās konkurenti veic cilpu no Brešas līdz Romai un atpakaļ.Un katru gadu Chopard māja prezentē jaunu Mille Miglia pulksteņu kolekciju, lai atzīmētu to, ko regulāri sauc par skaistākajām sacīkstēm pasaulē. Šim jaunajam izdevumam kolekcijai pievienojas arī Mille Miglia GTS Azzurro Power Control hronogrāfs, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda un 18K rozā zelta (ierobežots izlaidums līdz 500 eksemplāriem), ar ciparnīcu, kas tika iedvesmota no informācijas paneļa elementiem. Š..

9 840.00€ Bez nodokļa: 8 132.23€

Chopard

Pulkstenis Chopard Happy Sport

Pulkstenis Chopard Happy Sport Automatic 33 mm Stilīgais Happy Sport 33 mm pulkstenis, ar automātisku uzvilkšanu, burtiski izstaro sievišķību. Kombinācija, no nerūsējoša tērauda, pulēta bezeļa un zilas ādas siksniņas, izpauž Chopard stilu. Pēlēcīga sudrabota ciparnīca, ar guilloché zīmējumu centrā, izceļas ar romiešu cipariem un sudrabkrāsas bultiņām. Pieci slavenie Chopard kustīgie dimanti izpilda rotaļīgu gaismas un prieka piepildītu deju. Funkcijas un Specifikācijas: Stundas, minūšu un sekunžu bultiņas Stundas un minūšu bultiņas ir "zobena" stilā Uzvilkšanas galviņa ir no nerūsējoša tērauda un rotāta ar safīru Laika rezerve ir 42 stundas Artikuls: 278608-3001 Rokas pulkstenis Kalibrs: Chopard 09.01-C Mehānisma Tips: Mehānika ar automātisku uzvilkšanu Materiāls: Nerūsējošais tērauds Diametrs: 33 mm Ūdensnecaurlaidība: 30 m..

7 310.00€ Bez nodokļa: 6 041.32€

Chopard

Pulkstenis Chopard Happy Sport

Pulkstenis Chopard Happy Sport Automatic 36 mm Stilīgais, sievišķīgais Happy Sport pulkstenis no rozā zelta un nerūsējošā tērauda ir aprīkots ar mehānisku kalibru ar autouzvilkšanu. Gluds, sportisks korpuss, kas lieliski pieskaņots rozā zelta un nerūsējošā tērauda aprocei, un mūsdienīga, vara toņa ciparnīca, izpauž Chopard ideju par ikdienas izskatu. Kustīgie dimanti izpilda rotaļīgu gaismas un prieka piepildītu deju. Priecīgs noskaņojums: septiņi kustīgie dimanti skaisti spīd un smalki griežas un rotē ciparnīcas augšējā daļā. Visi dimanti un akmeņi, ko izmanto Chopard, ir izcilas kvalitātes. Funkcijas un Specifikācijas: Stundas, minūtes un sekundes bultiņas Datuma lodziņš starp "pulkstens 4 un 5" Vara toņa ciparnīca ar guilloché zīmējumu centrā Stundas un minūšu bultiņas ir "zobena" stilā Uzvilkšanas galviņa rotāta ar safīru Laika rezerve ir 42 stundas Artikuls: 278559-6019 Rokas pulkstenis Kalibrs: Sellita SW300 Mehānisma Tips: Mehānika ar automātisku uzvilkšanu Materiāls: Rozā ..

13 900.00€ Bez nodokļa: 11 487.60€

Chopard

Pulkstenis Chopard Happy Sport

Pulkstenis Chopard Happy Sport Automatic 36 mm Stilīgais, sievišķīgais Happy Sport pulkstenis no nerūsējošā tērauda ir aprīkots ar mehānisku kalibru ar autouzvilkšanu. Gluds, sportisks korpuss, kas lieliski pieskaņots nerūsējošā tērauda aprocei, un mūsdienīga rozā toņa ciparnīca izpauž Chopard ideju par ikdienas izskatu. Kustīgie dimanti izpilda rotaļīgu gaismas un prieka piepildītu deju. Priecīgs noskaņojums: septiņi kustīgie dimanti skaisti mirdz un smalki griežas un rotē ciparnīcas augšējā daļā. Visi dimanti un akmeņi, ko izmanto Chopard, ir izcilas kvalitātes. Funkcijas un Specifikācijas: Stundas, minūtes un sekundes bultiņas Datuma lodziņš starp "pulkstens 4 un 5" Rozā ciparnīca ar guilloché zīmējumu pa centru Stundas un minūšu bultiņas ir "zobena" stilā Uzvilkšanas galviņa rotāta ar safīru Laika rezerve ir 42 stundas Artikuls: 278559-3025 Rokas pulkstenis Kalibrs: Sellita SW300 Mehānisma Tips: Mehānika ar automātisku uzvilkšanu Materiāls: Nerūsējošais tērauds Diametrs: 36 mm..

9 250.00€ Bez nodokļa: 7 644.63€

Chopard

Pulkstenis Chopard Happy Sport

Pulkstenis Chopard Happy Sport The First 33 mm Pulkstenis Happy Sport The First ir pārdomāta oriģināla modeļa versija, kas parādījās 1993. gadā. Atpazīstamas dizaina detaļas, tādas kā ikoniskie, dejojošie dimanti un oļu rokassprādze, ir papildinātas ar oriģināliem elementiem: jaunu 33 mm diametra korpusu, kas ir veidots pēc zelta attiecības principiem un Chopard Manufaktūras mehānismu 09.01-C ar automātisku uzvilkšanu. Kalibrs ir izstrādāts un ražots Chopard pašu fabrikas sienās. Elegantais, pulēts bezelis, kas vienmērīgi saplūst ar eleganti izliektām stiprinājumu austiņām, lieliski kontrastē ar septiņu kustīgo briljantu rotaļīgo deju vieglumu. Metāla aproce dod modelim izsmalcinātu pieskārienu, kas atbilst mūsdienu Chopard sievietes tēlam. Tehniskā izcilība, stils un sievišķības būtība: viss vienā pulkstenī bez mazākā kompromisa. Limitēts izlaidums 1993. eksemplāri Funkcijas un Specifikācijas: Stundas, minūtes un sekundes bultiņas Stundas un minūšu bultiņas ir "zobena" stilā Uzvi..

9 850.00€ Bez nodokļa: 8 140.50€

Chopard

Pulkstenis Chopard Happy Sport

Pulkstenis Chopard Happy Sport Automatic Happy Ocean 40 mm Šim augstākās tehnoloģijas pulkstenim, ar oriģinālo dizainu un ūdensnecaurlaidību līdz 300 metriem, ir Chopard mehānisms ar automātisku uzvilkšanu. Pagriežamais vienā pusē zils bezelis papildina 40 mm lielu tērauda korpusu un atgādina par jūras krāsām un koraļļiem. Tā viļņotā forma atvieglo manipulāciju ar pulksteni iegremdēšanas brīdī. Ieskrūvējama uzvilkšanas galviņa ir atzīmēta ar "C" un aizmugures vāciņš ir dekorēts ar gravējumu viļņu veidā.Eleganta, zila ciparnīcas krāsa asociējas ar okeāna dziļumiem. Baltais minūšu rādītājs izceļas uz tās fona ar savu luminiscējošo maliņu, kas mirgo tumsā un dziļumā. Stundas indeksi un bultiņas arī ir izcelti ar baltu krāsu, bet pārējie indikatori, kas ir nepieciešami niršanai, ir izcelti ar zaļo krāsu. Korpusā, kā smalkā akvārijā, kur, līdzīgi gaisa burbulīšiem vai mazām mirdzošām zivtiņām, dējo pieci kustīgie briljanti. Eleganti un vienlaikus sportiska stila pulksteņi Happy Ocean ir id..

12 600.00€ Bez nodokļa: 10 413.22€

Chopard

Pulkstenis Chopard Alpine Eagle

Pulkstenis Chopard Alpine Eagle Nerūsējošais tērauds un Rozā zelts Aktuālie, izsmalcinātie un izteiksmīgie jaunie Alpine Eagle modeļi, sporta šiks stilā, ir pirmo St Moritz rokas pulksteņu mūsdienu versija, kuru 1980. gadā izveidoja Karls-Fridrihs Šoifele, pašreizējais Chopard nama līdzpriekšsēdētājs. Alpine Eagle pulkstenis - tas ir prasmju un radošo meklējumu kvintesence, kurā piedalījās trīs pulksteņu meistaru paaudzes. Viņi izdomāja un izstrādāja Alpine Eagle pulksteņa dizainu, iedvesmu rodot no neizmērojamas mīlestības pret Alpiem un ērgļa, kas majestātiski valda Alpu kalnu debesīs. Grafīta melnā ciparnīca atgādina ērgļa zīlīti. Romiešu cipari un bultiņas ir pārklātas ar luminiscējošo sastāvu Super-LumiNova Grade X1. Pulkstenis ir izgatavots no augstas izturības atstarojošā ekskluzīvā Lucent A223 tērauda un ir aprīkots ar hronometra sertificētu mehānismu. Šis hronogrāfs ir trešais modelis, kas pievienojies Alpine Eagle kolekcijai, un pirmais modelis ar ļoti lielu diametru 44 mm ..

27 400.00€ Bez nodokļa: 22 644.63€

Chopard

Pulkstenis Chopard Alpine Eagle

Pulkstenis Chopard Alpine Eagle XL Chrono Graphite-black Aktuālie, izsmalcinātie un izteiksmīgie jaunie Alpine Eagle modeļi, sporta šiks stilā, ir pirmo St Moritz rokas pulksteņu mūsdienu versija, kuru 1980. gadā izveidoja Karls-Fridrihs Šoifele, pašreizējais Chopard nama līdzpriekšsēdētājs. Alpine Eagle pulkstenis - tas ir prasmju un radošo meklējumu kvintesence, kurā piedalījās trīs pulksteņu meistaru paaudzes. Viņi izdomāja un izstrādāja Alpine Eagle pulksteņa dizainu, iedvesmu rodot no neizmērojamas mīlestības pret Alpiem un ērgļa, kas majestātiski valda Alpu kalnu debesīs. Grafīta melnā ciparnīca atgādina ērgļa zīlīti. Romiešu cipari un bultiņas ir pārklātas ar luminiscējošo sastāvu Super-LumiNova Grade X1. Pulkstenis ir izgatavots no augstas izturības atstarojošā ekskluzīvā Lucent A223 tērauda un ir aprīkots ar hronometra sertificētu mehānismu. Šis hronogrāfs ir trešais modelis, kas pievienojies Alpine Eagle kolekcijai, un pirmais modelis ar ļoti lielu diametru 44 mm un 13,15 m..

19 100.00€ Bez nodokļa: 15 785.12€

Chopard

Pulkstenis Chopard Alpine Eagle

Pulkstenis Chopard Alpine Eagle XL Chrono Blue Aktuālie, izsmalcinātie un izteiksmīgie jaunie Alpine Eagle modeļi, sporta šiks stilā, ir pirmo St Moritz rokas pulksteņu mūsdienu versija, kuru 1980. gadā izveidoja Karls-Fridrihs Šoifele, pašreizējais Chopard nama līdzpriekšsēdētājs. Alpine Eagle pulkstenis - tas ir prasmju un radošo meklējumu kvintesence, kurā piedalījās trīs pulksteņu meistaru paaudzes. Viņi izdomāja un izstrādāja Alpine Eagle pulksteņa dizainu, iedvesmu rodot no neizmērojamas mīlestības pret Alpiem un ērgļa, kas majestātiski valda Alpu kalnu debesīs. "Aletsch" zilā ciparnīca atgādina lielāko ledāju Šveices Alpos. Romiešu cipari un bultiņas ir pārklātas ar luminiscējošo sastāvu Super-LumiNova Grade X1. Pulkstenis ir izgatavots no augstas izturības atstarojošā ekskluzīvā Lucent A223 tērauda un ir aprīkots ar hronometra sertificētu mehānismu. Šis hronogrāfs ir trešais modelis, kas pievienojies Alpine Eagle kolekcijai, un pirmais modelis ar ļoti lielu diametru 44 mm un ..

19 100.00€ Bez nodokļa: 15 785.12€

Chopard

Pulkstenis Chopard Happy Diamonds

Pulkstenis Chopard Happy Diamonds Rainbow Kopš 1976. gada un pirmā pulksteņa Happy Diamonds, dejojošie briljanti vienmēr ir atdzīvinājuši kolekciju ar savu dzīvespriecīgo auru. Happy Diamonds pulksteņi galvenokārt izceļas ar rotaļīgu un dzīvespriecīgu brīvības garu, aicinot uz bezgalīgām metamorfozēm. Prieka pilnie briljanti, kas riņķo starp diviem kristāldzidriem safīra stikliem, burtiki pieskaras ādai. Dejojošie briljanti uz plaukstas locītavas ir elegants rotaļīguma elements. Safīri uz pulksteņa korpusa, dzirksteļo ar visām varavīksnes krāsām. Funkcijas un specifikācijas: Stundas un minūšu bultiņas no rozā zelta Rozā perlamutra ciparnīca Bēzelis ir rotāts ar 36 Safīriem Varavīksne = 4,66 CT 1 briljants = 0,05 CT FC (Kustīgs) 1 Safīrs Pasteļ-oranžs = 0,05 CT (Kustīgs) 1 Safīrs Pasteļ-violets = 0,05 CT (Kustīgs) 1 Safīrs Pasteļ-zils = 0,05 CT (Kustīgs) 1 Safīrs Pasteļ-rozā = 0,05 CT (Kustīgs) 1 Safīrs Dzeltens = 0,05 CT (Kustīgs) 1 Safīrs Pasteļ-zaļais = 0,05 CT (Kustīgs) Rozā zelt..

23 400.00€ Bez nodokļa: 19 338.84€

Chopard

Pulkstenis Chopard L'Heure Du Diamant

Pulkstenis Chopard L'Heure Du Diamant 36 mm L'Heure du Diamant ir kolekcija, kas iemieso nesalīdzināmu pieredzes bagātību un juvelierizstrādājumu meistarību. Katrā pulksteņa kolekcijā L'Heure du diamant ir ciparnīca, kas speciāli izstrādāta no brīnumainā dārgakmeņa: perlamutra un cietiem akmeņiem, smalku Guilloché ornamentu un izsmalcinātu rakstu - visi šie materiāli un paņēmieni ir atspoguļoti ideālā, labi līdzsvarotā izpildījumā. Funkcijas un specifikācijas: Stundas un minūšu bultiņas no baltā zelta Perlamutra ciparnīca ar 12 briljantu indeksiem Bēzelis rotāts ar 166 briljantiem = 4.59 CT FC 9 briljanti = 0.16 CT (Aizdare) 1 briljants = 0.04 CT Briolette (Uzvilkšanas galviņa) Artikuls: 139423-1002 Rokas pulkstenis Kalibrs: ETA 956.032 Mehānisma Tips: Kvarca Materiāls: Baltais zelts Diametrs: 36 mm..

53 680.00€ Bez nodokļa: 44 363.64€

Rāda:12 no 71

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti luksusa klases Šveices rokas pulksteņi. To dizains piesaistīs uzmanību un piešķirs Jūsu tēlam elegances noti. Izvēlieties iecienītākās Chopard, Montblanc rokas pulksteņus no mūsu plašas kolekcijas.