Menu
Your Cart

Smaržas

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā jaunu smaržu līniju no populārā zīmola Chopard sievietēm un vīriešiem. Labākā izvēle pašpārliecinātiem cilvēkiem - ikdienai un īpašiem notikumiem.

Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Casmir EDP 30 ml Chopard's Casmir piedāvā svaigu, jaunu aromātu ar persiku, aprikožu, upeņu, aveņu notīm. Kopš 1992. gada Casmir ir labāka izvēle sievietēm ar nevainojamu gaumi. Casmir ir pietiekami viegls, lai to lietotu vasarā, un pietiekami drosmīgs, lai piesaistītu uzmanību va..
50,00€
Bez nodokļa:41,32€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Casmir EDP 100 ml Chopard's Casmir piedāvā svaigu, jaunu aromātu ar persiku, aprikožu, upeņu, aveņu notīm. Kopš 1992. gada Casmir ir labāka izvēle sievietēm ar nevainojamu gaumi. Casmir ir pietiekami viegls, lai to lietotu vasarā, un pietiekami drosmīgs, lai piesaistītu uzmanību vak..
75,00€
Bez nodokļa:61,98€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Wish EDP 30 ml Saldā krēma un gardēžu nošu savienojums Wish no Chopard liek Jums justies mūžīgi jaunam. Šis aromāts izplatās, pārvēršoties par kaut ko jaunu pēc tam, kad Jūs to esat lietojis kādu laiku. Izlaists 1999. gadā Wish savieno sevī saldus, pūdera un balzamiko toņus ar vil..
50,00€
Bez nodokļa:41,32€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Happy Spirit EDP 75 ml Chopard 2007. gadā izstrādātais spilgtais, svaigais un bezrūpīgais Happy Spirit aromāts piepilda gaisu ar seksīgām sarkano augļu notīm. Sulīgi sarkano apelsīnu smarža izraisa satraukumu, ko pastiprina jauna, sievišķīga un bezrūpības sausserža nots. Saskaroti..
100,00€
Bez nodokļa:82,64€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Brilliant Wish EDP 30 ml Chopard 2010. gadā izstrādātais aromāts Brilliant Wish ir domāts pašpārliecinātām sievietēm, kuras izstaro eleganci. Tas ietver smalku pikantu, saldu un ziedu nošu savienojumu, kas Jūsu klātbūtnē piesaistīs ikviena uzmanību un atstās neizdzēšamu iespaidu. ..
50,00€
Bez nodokļa:41,32€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard 1000 Miglia EDT 50 ml Iedvesmojoties no leģendārā rallija un savas pulksteņu kolekcijas, Chopard atver jaunu parfimērijas nodaļu ar vīriešu aromātu Mille Miglia. Aromāts uzreiz izvirzās uz priekšu, apskauj ar lavandas ziedu notīm un apvieno to ar bergamota un kadiķa ogu spilgtu svai..
60,00€
Bez nodokļa:49,59€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard 1000 Miglia Extreme EDT 80 ml Iedvesmots no sacensību spriedzes, ātruma sajūtas un adrenalīna pieplūduma, šis aromāts atspoguļo visu konkurences intensitāti un satraukumu. Chopard 1000 Miglia Extreme - tas ir spilgts un aizraujošs austrumniecisks mežonīgums. Parfimērs Bruno Jovano..
100,00€
Bez nodokļa:82,64€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard 1000 Miglia Vintage EDT 80 ml Chopard Vintage kolekcijas izstrādājums ir sarežģīts teksturēts aromāts ar juteklisku kompozīciju, kuras pamatā ir visretākās notis un kuras iedvesmojusi vintage automašīnu sacīkstes. Pamata notīs var atminēt slaveno Connolly ādas smaržu, kas tiek izm..
100,00€
Bez nodokļa:82,64€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard The Gardens Of Tropics Magnolia Au Vetiver D'Haiti EDP 100 ml Chopard Haute Parfumerie darbi ir jauna nodaļa Chopard virzībai uz noturīgo greznību. Ceļojuma centrā ir filozofija, kas ētiku izvirza estētikas centrā. Šis greznais, tīrais un dabīgais ilgstošais aromāts tiek saņemts u..
250,00€
Bez nodokļa:206,61€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard The Gardens Of Tropics Neroli A La Cardamome Du Guatemala EDP 100 ml Chopard Haute Parfumerie darbi ir jauna nodaļa Chopard virzībai uz noturīgo greznību. Ceļojuma centrā ir filozofija, kas ētiku izvirza estētikas centrā. Šis greznais, tīrais un dabīgais ilgstošais aromāts tiek sa..
250,00€
Bez nodokļa:206,61€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard The Gardens Of Paradise Orange Mauresque EDP 100 ml Chopard piedāvā jaunu kolekciju no četriem, grezniem austrumu aromātiem sievietēm un vīriešiem. Jaunā kolekcija tika veidota iedvesmojoties no arābu Paradise dārziem un ir veltījums visvairāk mītiskiem un mistiskiem dārziem Austr..
285,00€
Bez nodokļa:235,54€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard The Gardens Of Paradise Jasmin Mohgold EDP 100 ml Chopard piedāvā jaunu kolekciju no četriem, grezniem austrumu aromātiem sievietēm un vīriešiem. Jaunā kolekcija tika veidota iedvesmojoties no arābu Paradise dārziem un ir veltījums visvairāk mītiskiem un mistiskiem dārziem Austrum..
285,00€
Bez nodokļa:235,54€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard The Gardens Of Paradise Rose Seijuke EDP 100 ml Chopard piedāvā jaunu kolekciju no četriem, grezniem austrumu aromātiem sievietēm un vīriešiem. Jaunā kolekcija tika veidota iedvesmojoties no arābu Paradise dārziem un ir veltījums visvairāk mītiskiem un mistiskiem dārziem Austrumos..
285,00€
Bez nodokļa:235,54€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Happy Chopard Lemon Dulci EDP 100 ml Happy Chopard eau de Parfum Collection pamatā ir divas jaunas smaržas - Lemon Dulci un Felicia Rose. Smaržas izveidoja daudzsološa parfimēre Dora Bagrich, tās izvēlējās Karolīna, lai izteiktu savu svaigu vīziju uz luksusa klases parfimēriju, īs..
140,00€
Bez nodokļa:115,70€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Happy Chopard Felicia Roses EDP 100 ml Happy Chopard eau de Parfum Collection pamatā ir divas jaunas smaržas - Lemon Dulci un Felicia Rose. Smaržas izveidoja daudzsološa parfimēre Dora Bagrich, tās izvēlējās Karolīna, lai izteiktu savu svaigu vīziju uz luksusa klases parfimēriju, ..
140,00€
Bez nodokļa:115,70€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard The Gardens Of Tropics Vanille De Madagascar EDP 100 ml Chopard Haute Parfumerie darbi ir jauna nodaļa Chopard ceļojumā uz ilgtspējīgu greznību. Ceļojuma centrā ir filozofija, kas ētiku izvirza estētikas centrā. Šis greznais, tīrais un dabīgais ilgstošais aromāts tiek saņemts un a..
250,00€
Bez nodokļa:206,61€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard The Gardens Of Tropics Vetiver D'Haiti Au The Vert EDP 100 ml Chopard Haute Parfumerie darbi ir jauna nodaļa Chopard ceļojumā uz ilgtspējīgu greznību. Ceļojuma centrā ir filozofija, kas ētiku izvirza estētikas centrā. Šis greznais, tīrais un dabīgais ilgstošais aromāts tiek saņemt..
250,00€
Bez nodokļa:206,61€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard The Gardens Of Paradise Miel D'Arabie EDP 100 ml Chopard piedāvā jaunu četru greznu austrumu smaržas kolekciju sievietēm un vīriešiem. Jaunā kolekcija tika veidota iedvesmojoties no arābu Paradise dārziem un ir veltījums mītiskiem un mistiskiem dārziem Austrumos. Šīs unikālās smar..
285,00€
Bez nodokļa:235,54€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Happy Chopard Felicia Roses EDP 40 ml Happy Chopard eau de Parfum Collection pamatā ir divas jaunas smaržas-Felicia Roses un Lemon Dulci. Smaržas izveidoja daudzsološa parfimēre Dora Bagrich, un tās izvēlējās Carolina, lai izteikt savu svaigu vīziju uz luksusa klases parfimēriju, ..
80,00€
Bez nodokļa:66,12€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Wish EDP 75 ml Saldā krēma un gardēžu nošu savienojums Wish no Chopard liek Jums justies mūžīgi jaunam. Šis aromāts izplatās, pārvēršoties par kaut ko jaunu pēctam, kad Jūs to esat nēsājusi kādu laiku. Izlaists 1999. gadā Wish savieno sevī saldus, pūdera un balzamiko toņus ar vili..
75,00€
Bez nodokļa:61,98€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Amber Malaki EDP 80 ml Amber Malaki ir noslēpumainas un siltas vīriešu austrumu smaržas, kas izlaistas 2015. gadā. Spilgtas, enerģijas un mistikas piesātinātas, savstarpēji saplūstošie aromātiskie akcenti, tiek apvienoti greznās smaržās, sniedzot patiesi maģisku juteklisku pieredzi...
130,00€
Bez nodokļa:107,44€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Happy Chopard Bigaradia EDP 100 ml Bigaradia ir Happy Chopard kolekcijas jaunais aromāts, patiess svaiguma un salduma iemiesojums. Ir zināms, ka rūgtā apelsīna (Bigaradia) smarža ir relaksējoša un pacilājoša. Izgatavota no visdārgākajām un cēlākajām dabīgajām sastāvdaļām, Happy Chop..
140,00€
Bez nodokļa:115,70€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Happy Chopard Bigaradia EDP 40 ml Bigaradia ir Happy Chopard kolekcijas jaunais aromāts, patiess svaiguma un salduma iemiesojums. Ir zināms, ka rūgtā apelsīna (Bigaradia) smarža ir relaksējoša un pacilājoša. Izgatavota no visdārgākajām un cēlākajām dabīgajām sastāvdaļām, Happy Chopa..
60,00€
Bez nodokļa:49,59€
Zīmols: Chopard
Smaržas Chopard Love EDP 30 ml Sarkanā paklāja aromāts, kas saviļņo sirdis un piesaista satraukumu pilnus skatienus, iemieso Chopard greznības un sievišķības garu. Eau de Parfum Chopard Love no zīmola Chopard liek iemīlēties no pirmās tā ieelpas un piesaista acis ar oriģinālo pudelītes dizainu, ka..
60,00€
Bez nodokļa:49,59€
Rāda 24 no 28 (Kopā lapu - 2)