Menu
Your Cart

Maki ar monētu kabatām

Zīmols: Montblanc
Maks 8cc Montblanc Meisterstück Soft Grain, ar rāvējslēdzēju, Bešs Maks izgatavots no graudainas un gludas govs ādas kombinācijas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas un ar Montblanc emblēmu un gredzenu, kas pārklāts ar pallādiju. Artikuls: 111218 Maks Materiāls: Āda Krāsa: Beša Iekšēja..
380,00€ 540,00€
Bez nodokļa:314,05€
Zīmols: Montblanc
Maks maza izmēra Montblanc Starisma Pamina Maks izgatavots no itāļu auduma ar teļa ādas apdari, žakarda odere ar Montblanc emblēmu. Artikuls: 106079 Maks Krāsa: Melns Iekšējais nodalījums: 2 galvenie nodalījumi, viens nodalījums ar rāvējslēdzi, papildu nodalījums Izmēri: 8 x 11,5 cm..
105,00€ 175,00€
Bez nodokļa:86,78€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Il Classico Brown Printed Leather-Palladium Izsmalcinātas līnijas un neticama ādas kvalitāte padara Chopard IL Classico maku no brūnas ar printu teļādas par etalonu ikdienas stilā. Itāļu meistarība, elastīga ādas teksturēta virsma un augstākā kvalitāte rada izsmalcinātu un saprotamu gr..
365,00€
Bez nodokļa:301,65€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Il Classico Brown Printed Leather-Palladium Eleganta forma un materiālu izcila kvalitāte padara vidējā izmēra maku IL Classico, ar caurspīdīgo ID lodziņu, no brūnas ar tekstūru teļādas, par Chopard ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, ..
365,00€
Bez nodokļa:301,65€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Classic Racing Black Smooth Leather Maks Racing Small ar caurspīdīgo lodziņu priekš ID kartes, kuru prasmīgi izstrādāja Chopard meistari no augstas kvalitātes melnas teļādas, ir klasiskās elegances mūsdienu interpretācijas modelis. Spīdīga, gluda āda kontrastē ar iestrādātu dizaina ele..
450,00€
Bez nodokļa:371,90€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Il Classico Blue Printed Leather-Palladium Eleganta forma un materiālu izcila kvalitāte padara maza izmēra maku Chopard II Classico, ar nodalījumu monētām un no zilas teļādas ar tekstūru, par ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārš..
313,00€
Bez nodokļa:258,68€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Il Classico Black Printed Leather-Rose Gold Eleganta forma un materiālu izcila kvalitāte padara maza izmēra maku Chopard Il Classico, ar nodalījumu monētām un no melnas teļādas ar tekstūru, par ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkā..
345,00€
Bez nodokļa:285,12€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Il Classico Black Printed Leather-Palladium Eleganta forma un materiālu izcila kvalitāte padara maza izmēra maku Chopard II Classico, ar nodalījumu monētām un no melnas teļādas ar tekstūru, par ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkā..
313,00€
Bez nodokļa:258,68€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Il Classico Dark Blue Grid Pattern-Palladium Ādas maks Il Classico ar monētu nodalījumu ir klasiskā stila iemiesojums. Augstas kvalitātes teļa ādu, tumši zilā krāsā, ar iespiesto "režģa" rakstu, uzsver plāksne ar pallādija pārklājumu un iegravēto Chopard logo. Artikuls: 95012-0279 M..
313,00€
Bez nodokļa:258,68€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Caroline Medium Izsmalcinātas līnijas un materiālu neticama kvalitāte padara šo Caroline Medium maku, no teļa ādas ar "caviare" printu melnā krāsā, par Chopard ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma un izsmalcināta kvalitāt..
570,00€
Bez nodokļa:471,07€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Caroline Izsmalcinātas līnijas un materiālu neticama kvalitāte padara šo Caroline Medium maku, no teļa ādas ar "caviare" printu bēšīgi pelēkā krāsā, par Chopard ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma un izsmalcināta kvalitā..
570,00€
Bez nodokļa:471,07€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Miss Happy Mini Continental Izsmalcinātas līnijas un materiālu neticama kvalitāte padara šo Miss Happy maku, no graudainas teļa ādas melnā krāsā, par Chopard ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma un izsmalcināta kvalitāt..
380,00€
Bez nodokļa:314,05€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Miss Happy Mini Continental Izsmalcinātas līnijas un materiālu neticama kvalitāte padara šo Miss Happy maku, no graudainas teļa ādas tumši zilā krāsā, par Chopard ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma un izsmalcināta kva..
385,00€
Bez nodokļa:318,18€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Caroline Izsmalcinātas līnijas un materiālu neticama kvalitāte padara šo Caroline Medium maku, no teļa ādas ar "caviare" printu pērļu pelēkā krāsā, par Chopard ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma un izsmalcināta kvalitāt..
570,00€
Bez nodokļa:471,07€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Happy Continental Garas formas maks, ar apburošu teļa ādu ar "caviara" printu, kas atgādina smalkus burbulīšus, izstaro bezrūpīgu dzīvesprieku. Melnas krāsas ādas izsmalcināto skaistumu pasvītro metāliskas detaļas ar rozā zelta pārklājumu siltā tonī. Aiztaisāms ar podziņu. 12 nodalīju..
420,00€
Bez nodokļa:347,11€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Ice Cube Continental Gara maka Ice Cube smalkas proporcijas padara to par absolūti neaizvietojamu aksesuāru. Augstas kvalitātes hromēta teļāda piešķir eleganci šim aksesuāram un to pasvītro kontrasts starp melnas krāsas materiālu un metāla detaļām ar rozā zelta pārklājumu siltā tonī. P..
445,00€
Bez nodokļa:367,77€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Ice Cube Continental Gara maka Ice Cube smalkas proporcijas padara to par absolūti neaizvietojamu aksesuāru. Augstas kvalitātes hromēta teļāda piešķir eleganci šim aksesuāram un to pasvītro kontrasts starp violetas krāsas materiālu un metāla detaļām ar rozā zelta pārklājumu siltā tonī...
445,00€
Bez nodokļa:367,77€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Ice Cube Continental Gara maka Ice Cube smalkas proporcijas padara to par absolūti neaizvietojamu aksesuāru. Augstas kvalitātes hromēta teļāda piešķir eleganci šim aksesuāram un to pasvītro kontrasts starp tumši zilas krāsas materiālu un metāla detaļām ar rozā zelta pārklājumu siltā to..
445,00€
Bez nodokļa:367,77€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Caroline Cipria Caviare Calfskin Izsmalcinātas līnijas un materiālu neticama kvalitāte padara šo Caroline Medium maku, no teļa ādas ar "caviare" printu, miesas-rozā krāsā, par Chopard ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma ..
620,00€
Bez nodokļa:512,40€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Caroline Black Caviare Calfskin Izsmalcinātas līnijas un materiālu neticama kvalitāte padara šo Caroline Medium maku, no teļa ādas ar "caviare" printu, melnā krāsā, par Chopard ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma un izsm..
620,00€
Bez nodokļa:512,40€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Caroline Red Calfskin Izsmalcinātas līnijas un materiālu neticama kvalitāte padara šo Caroline maku, no izsmalcinātas teļa ādas sarkanajā krāsā, par Chopard ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas gluda virsma, vienkārša forma un izcila kvalitāte pasvītro šī ..
650,00€
Bez nodokļa:537,19€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Classic Racing Small Coins Carbon Black Izgatavots pēc labākajām itāļu meistarības tradīcijām, mazs Classic Racing maks, ar praktisku kabatu monētām, izskatās neparasti elegants. Gaiša metāla plāksne, ar Chopard logotipu, kontrastē ar melnu oglekļa šķiedras teļa ādu. Elegants un izsmal..
313,00€
Bez nodokļa:258,68€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Classic Racing Small Coins Carbon Blue Izgatavots pēc labākajām itāļu meistarības tradīcijām, mazs Classic Racing maks, ar praktisku kabatu monētām, izskatās neparasti elegants. Gaiša metāla plāksne, ar Chopard logotipu, kontrastē ar zilu oglekļa šķiedras teļa ādu. Elegants un izsmalci..
325,00€
Bez nodokļa:268,60€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Continental Maks Chopard ir izgatavots no smalkas, sarkanas teļa ādas. Izsmalcinātas līnijas un neticami kvalitatīva āda padara šo Continental maku par etalonu ikdienas stīlā. Itāļu meistarība, gluda ādas virsma, vienkāršas kontūras un visaugstākā kvalitāte izstaro patīkamu greznību. C..
462,00€
Bez nodokļa:381,82€
Rāda 24 no 57 (Kopā lapu - 3)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvāti Chopard maki ar monētu kabatām, kas ir neatņemams mūsdienu sievietes un vīrieša aksesuārs. Dažiem maka modeļiem ir kompakts izmērs un tie viegli ietilpst lielākajā daļā kabatu. Izvēlieties iecienītāku Chopard maku ar monētu kabatām no mūsu plašas kolekcijas.