Grozs

Mugursomas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas Montblanc mugursomas, kas ir neatņemams mūsdienu aksesuārs. Katra Montblanc mugursomu kolekcija ir izgatavota no kvalitatīviem materiāliem, lai nodrošinātu izstrādājumu izturību un uzticamību. Izvēlieties iecienītāku Montblanc mugursomu no mūsu plašas kolekcijas.

FILTRS


Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 maza izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 maza izmēra

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 maza izmēra Šī mugursoma dziļi melnā krāsā, no gludas ādas, ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu, un matētiem, melniem, metāliskiem elementiem. Šis modelis ir ideāls pavadonis jauniem pilsētas džungļu pētniekiem, kas dzīvo notikumiem bagātu dzīvi. Maza izmēra mugursomai ir trīs galvenie nodalījumi un viens atvērts priekšējais nodalījums. Mugursoma izgatavota no Itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas, ar kokvilnas oderi, ar piestiprināšanas sistēmu čemodānam un divām regulējamām plecu siksnām. Artikuls: 123937 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts klēpjdatora nodalījums, 2 mobilo tālruņu kabatas, 1 polsterēta atvērta kabata, 1 rāvējslēdzēja kabata, 3 rakstīšanas instrumentu cilpas Izmēri: 27.5 x 14 x 40 cm..

905.00€ Bez nodokļa: 747.93€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Slim
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Slim

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Slim Cenšoties izpildīt aktīvo mūsdienu klientu vēlmes, stila cienītājiem Montblanc piedāvā modernu modeli ikdienai. Kompakto mugursomu raksturo nepārspējamais tā izmēram praktiskums, un tā būs neaizstājama biznesa tikšanās laikā aktīvā pilsētas dzīvē. Tam ir viens galvenais nodalījums ar rāvējslēdzēju, viens priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju un neliels nodalījums aizmugurē ar neilona pārvalku no lietus. Modelis ir aprīkots arī ar praktisku sistēmu somas piestiprināšanai pie kofera. Mugursoma izgatavota no Itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Artikuls: 124086 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts nodalījums klēpjdatoriem līdz 13" (L 33 x H 22 cm), 2 kabatas mobilajam telefonam, 2 rakstāmpiederumu cilpas un 1 kabata ar rāvējslēdzēju Izmēri: 27.5 x 9.5 x 38.5 cm..

1 110.00€ Bez nodokļa: 917.36€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Slim
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Slim

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Slim, Melna Šai kompaktajai mugursomai no mīkstas ādas ir priekšējā kabata ar rāvējslēdzēju, kas ir lieliski piemērota ikdienas priekšmetiem, un divas polsterētas plecu siksnas, kas padara ērtu mugursomas nēsāšanu. Mugursoma no graudainas un gludas govs ādas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas. Mugursoma ar piestiprināšanas sistēmu pie kofera. Artikuls: 126235 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 30 x 9 x 43 cm..

1 010.00€ Bez nodokļa: 834.71€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra Vidēja izmēra mugursoma no kolekcijas Meisterstück Soft Grain, kas izgatavota no gludas un dabīgas melnas, graudainas ādas, patiks biznesa stila cienītājiem. To var nēsāt uz viena pleca, kā arī parastajā veidā, pateicoties praktiskai rāvējslēdzēja siksnai, ko var pārveidot divās atsevišķās siksnās. Artikuls: 118737 Mugursoma Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 nodalījums ar rāvējslēdzi Izmēri: 27 x 36 x 15.5 cm..

700.00€ Bez nodokļa: 578.51€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain, vidēja izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain, vidēja izmēra

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra, Melna Montblanc Meisterstuck mugursoma no mīkstas, graudainas ādas - ir stilīgs un ērts aksesuārs. Modelis, ar priekšējo nodalījumu ar rāvējslēdzēju un ērtām amortizējošām siksnām, ietvers sevī visu nepieciešamo ikdienas dzīvei. Tā ir lieliski piemērota gan darījuma izbraucieniem, gan atpūtai. Mugursoma no graudainas un gludas govs ādas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas. Mugursoma ar piestiprināšanas sistēmu pie kofera. Artikuls: 126234 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 30 x 13 x 43 cm..

1 110.00€ Bez nodokļa: 917.36€

Mugursoma Montblanc Sartorial liela izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Sartorial liela izmēra

Mugursoma Montblanc Sartorial Large ar trīs nodalījumiem Itāļu teļāda, hroma miecēta, caurkrāsota ar Saffiano tekstūru. Žakarda odere ar Montblanc zīmola nosaukumu, ērtas, regulējamas ādas siksnas. Montblanc emblēma ar pallādija pārklājuma gredzenu. Artikuls: 114586 Mugursoma Krāsa: Melna Materiāls: Āda Kabatas: 3 galvenie nodalījumi, 1 prieksējā kabata ar rāvējslēdzi Iekšējais nodalījums: nodalījums klēpjdatoram, 2 mobilo telefonu kabatas, 2 polsterēti vaļēji nodalījumi, 1 kabata ar rāvējslēdzi, 2 cilpas rakstāmpiederumiem Izmēri: 32 x 46 x 20 cm..

965.00€ Bez nodokļa: 797.52€

Mugursoma Urban Racing Spirit ar āķa aizdari
MONTBLANC

Mugursoma Urban Racing Spirit ar āķa aizdari

Mugursoma Urban Racing Spirit ar āķa aizdari Mugursoma, ar savu vintāžas sacīkšu iedvesmu un jauno, dinamisko pilsētas izskatu un āķa aizdari apvieno gludu un perforētu mīkstu ādu. Piedāvājot perfektu pilsētas un biznesa vajadzību savienojumu cilvēkam, kas vienmēr pārvietojas, tajā ir 1 galvenais nodalījums, 1 priekšējā kabata ar rāvējslēdzi, 1 sānu kabata ar spiedpogām pudelei, 1 papildus sānu kabata un 1 nodalījums ar rāvējslēdzi apaviem, somas apakšā. Artikuls: 118709 Mugursoma Krāsa: Melna Ieksejais nodalījums: 1 galvenais nodalījums, 1 priekšējā kabata ar rāvējslēdzi, 1 sānu kabata ar spiedpogām pudelei, 1 papildus sānu kabata un 1 nodalījums ar rāvējslēdzi apaviem, somas apakšā Izmēri: 35 x 38 x 16 cm..

1 210.00€ Bez nodokļa: 1 000.00€

Rāda:7 no 7