Grozs

Mugursomas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas Montblanc mugursomas, kas ir neatņemams mūsdienu aksesuārs. Katra Montblanc mugursomu kolekcija ir izgatavota no kvalitatīviem materiāliem, lai nodrošinātu izstrādājumu izturību un uzticamību. Izvēlieties iecienītāku Montblanc mugursomu no mūsu plašas kolekcijas.


Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 liela izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 liela izmēra

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 liela izmēra Šī mugursoma dziļi melnā krāsā, no gludas ādas, ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu, un matētiem, melniem, metāliskiem elementiem. Šis modelis ir ideāls pavadonis jauniem pilsētas džungļu pētniekiem, kas dzīvo notikumiem bagātu dzīvi. Lielajai mugursomai ir trīs galvenie nodalījumi un viens atvērts priekšējais nodalījums. Modelis ir aprīkots arī ar praktisku sistēmu piestiprināšanai pie kofera, un tam ir 2 regulējamas plecu siksnas. Artikuls: 123938 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 liels atvērts nodalījums, 2 nodalījumi mobilajiem tālruņiem, stiprinājumi 2 rakstīšanas instrumentiem un 1 nodalījums ar rāvējslēdzi Izmēri: 32 x 46 x 17 cm..

965.00€ Bez nodokļa: 797.52€

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 maza izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 maza izmēra

Mugursoma Montblanc Extreme 2.0 maza izmēra Šī mugursoma dziļi melnā krāsā, no gludas ādas, ir kombinēta ar ādu ar oglekļa šķiedras motīvu, un matētiem, melniem, metāliskiem elementiem. Šis modelis ir ideāls pavadonis jauniem pilsētas džungļu pētniekiem, kas dzīvo notikumiem bagātu dzīvi. Maza izmēra mugursomai ir trīs galvenie nodalījumi un viens atvērts priekšējais nodalījums. Mugursoma izgatavota no Itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas, ar kokvilnas oderi, ar piestiprināšanas sistēmu čemodānam un divām regulējamām plecu siksnām. Artikuls: 123937 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts klēpjdatora nodalījums, 2 mobilo tālruņu kabatas, 1 polsterēta atvērta kabata, 1 rāvējslēdzēja kabata, 3 rakstīšanas instrumentu cilpas Izmēri: 27.5 x 14 x 40 cm..

885.00€ Bez nodokļa: 731.41€

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium
SALE
MONTBLANC

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium Sērija My Montblanc Nightflight ir īpaši izstrādāta mūsdienu ceļotājiem, kuri ceļojuma aksesuārus vērtē pēc viegluma un to elegances. Vidēja izmēra mugursomai ir divi galvenie nodalījumi un daudz citu: nodalījums ar mīkstām sienām klēpjdatoram, papildu nodalījums dokumentu un piederumu glabāšanai, divi nodalījumi mobilajiem tālruņiem, stiprinājumi trim rakstīšanas instrumentiem un vairāki ārējie un iekšējie nodalījumi, no kuriem viens ir aprīkots ar Montblanc Shield tehnoloģiju (oderējums ar RFID bloķēšanas funkciju). Modeli papildina arī sistēma mugursomas piestiprināšanai pie kofera un neilona pārklājums, lai pasargātu to no lietus. Modeli var personalizēt, izmantojot iegravētus iniciāļus uz tam pievienotajām vārda birkām melnā, sarkanā vai zilā krāsā. Izturīgs, rievots neilona audums, izturīgs pret mitrumu, traipiem un bojājumiem, mīksta āda miecēta, caurkrāsota. Artikuls: 124147 Dokumentu soma Krāsa: Zila Materiāls: Audums un āda Izmeri..

OFF -20%

544.00€ 680.00€ Bez nodokļa: 449.59€

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium
MONTBLANC

Mugursoma My Montblanc Nightflight Medium

Mugursoma My Montblanc Nightflight vidēja izmēra Sērija My Montblanc Nightflight izveidota speciāli ceļotājiem, kuri novērtē ceļa piederumu vieglumu un eleganci. Vidēja lieluma mugursoma ar 1 galveno nodalījumu un daudziem papildus nodalījumiem. Nodalījums ar polsterētām sienām klēpjdatoram, papildus uzglabāšanas nodalījums dokumentiem un aksesuāriem, divi nodalījumi mobilajam tālrunim, trīs cilpas rakstāmpiederumiem un vairāki ārējie un iekšējie nodalījumi, viens no kuriem ir izveidots ar Montblanc Shield tehnoloģiju (bloķēšanas funkcija RFID). Somu papildina satelīta sistēma, kas dod iespēju somu uzvilkt uz kofera. Somai mugurpusē ir neliela kabata ar rāvējslēdzi, kurā uzglabājas neilona pārklājs, kas aizsargā pret lietu. Somu var personalizēt, izmantojot daudzkrāsainus ādas žetonus, uz kuriem var iespiest iniciāļus, žetonu krāsas: melna, sarkana vai zila. Artikuls: 119048 Mugursoma Krāsa: melna Kabatu izkārtojums: 1 galvenais nodalījums, 1iekšējais nodalījums ar rāvējslēdzi, 2 ..

680.00€ Bez nodokļa: 561.98€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain liela izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain liela izmēra

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Liela izmēra Liela mugursoma no Meisterstück mīkstas graudainas teļādas zilā krāsā. Soma ērta nēsāšanā, pateicoties divām regulējamām siksnām. Neticami ērts modelis ir ideāli piemērots vīriešiem, kuri vienmēr ir kustībā. Galvenajam nodalījumam ir divi metāla rāvējslēdzēji ar īpašu slēdzeni. Priekšpusē ir kabata ar rāvējslēdzi. Iekšpusē ir polsterēts nodalījums klēpjdatoram, ādas cilpas diviem rakstāmpiederumiem, viens nodalījums ar rāvējslēdzi. Artikuls: 116737 Mugursoma Krāsa: Zila Iekšējais nodalījums: Nodalījums ar mīkstām sienām klēpjdatoram, 1 nodalījums ar rāvējslēdzēju, cilpas 2 rakstāmpiederumiem, nodalījums ar rāvējslēdzi Izmēri: 31 x 43 x 11 cm..

785.00€ Bez nodokļa: 648.76€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain liela izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain liela izmēra

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain liela izmēra Liela izmēra mugursoma no kolekcijas Meisterstück Soft Grain, kas izgatavota no mīkstas un patīkamas pieskārienam graudaini melnās ādas, piemērota aktīvā darījumu stila cienītājiem. Modelis ir ļoti ērts lietošanai, pateicoties divām regulējamām plecu siksnām. Galvenais nodalījums tiek aizvērts ar diviem īpaša dizaina metāla rāvējslēdzējiem, kas aprīkoti ar speciāliem gredzeniem un slēdzeni. Modeļa ārpusē atrodas pa vienam lielam rāvējslēdzējam no priekšpuses un aizmugures. Iekšpusē ir nodalījums ar mīkstām sienām klēpjdatoram, ādas cilpas 2 rakstāmpiederumiem, divi nodalījumi ar rāvējslēdzēju dokumentiem. Artikuls: 113950 Mugursoma Krāsa: melna Iekšpuses nodalījums: mīksts klēpjdatora nodalījums (33 x 22 cm, līdz 13 collām), 1 rāvējslēdzēja nodalījums, stiprinājumi 2 rakstāmpiederumiem, nodalījums ar rāvējslēdzēju Izmēri: 31 x 43 x 11 cm..

785.00€ Bez nodokļa: 648.76€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Mix Tapes
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Mix Tapes

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Mix Tapes Meisterstück Soft Grain kolekcija ar motīvu “mixtape” iedvesmu smeļas no 80. gadu kasešu vākiem. Klasiskā mugursoma no Meisterstück kolekcijas ir dekorēta ar izsmalcinātiem grafiskiem motīviem, piešķirot tai spilgtu neparastu stilu. Modelim ir galvenais nodalījums ar rāvējslēdzēju, kurā ir nodalījums ar mīkstām sienām klēpjdatoram, viens nodalījums-atdalītājs ar rāvējslēdzēju, cilpas diviem rakstīšanas instrumentiem un papildu nodalījums ar rāvējslēdzēju. Ārējie nodalījumi ļauj ātri izņemt nepieciešamas lietas, piemēram, atslēgas vai biļetes. Mugursoma izgatavota no graudainas vēršādas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas. Artikuls: 123732 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 33 x 12 x 43 cm..

805.00€ Bez nodokļa: 665.29€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Small
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Small

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Small Neliela mugursoma no kolekcijas Meisterstück Soft Grain, kas izgatavota no gludas un dabiski granulētas sarkanas ādas, patiks biznesa stila cienītājiem. Jaunais kompaktais modelis atveido lielāka modeļa kontūras, kas veidots tādā pašā stilā. Mugursomu var nēsāt, pateicoties divām regulējamām plecu siksnām vai aiz ērta ādas roktura. Galvenais nodalījums tiek aizvērts ar metāla rāvējslēdzēju ar īpaša dizaina slēdzeni un aprīkots ar nelielu metāla cilpu ar slēdzeni. Ārpus modeļa ir liels nodalījums ar rāvējslēdzēju. Iekšpusē - nodalījums ar mīkstām sienām klēpjdatoram, cilpas 2 rakstīšanas instrumentiem un nodalījums ar rāvējslēdzēju. Komplektā ietilpst arī praktisks lietus pārvalks. Artikuls: 116958 Mugursoma Krāsa: Sarkana Materiāls: Āda Nodalījumi: 1 galvenais nodalījums, priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju, mazs aizmugures nodalījums ar rāvējslēdzēju Iekšējais nodalījums: polsterēts nodalījums elektroniskai ierīcei, cilpas 2 rak..

720.00€ Bez nodokļa: 595.04€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Large
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Large

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Large Cenšoties izpildīt aktīvo mūsdienu klientu vēlmes, stila cienītājiem Montblanc piedāvā modernu modeli ikdienai. Mugursomu raksturo nepārspējamais tā izmēram praktiskums, un tā būs neaizstājama biznesa tikšanās laikā aktīvā pilsētas dzīvē. Lielajai mugursomai ir divi galvenie nodalījumi, viens priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju un neliels nodalījums aizmugurē ar neilona pārvalku no lietus. Modelis ir aprīkots arī ar praktisku sistēmu somas piestiprināšanai pie kofera. Mugursoma izgatavota no Itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Artikuls: 124088 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts klēpjdatora nodalījums, 2 mobilo tālruņu kabatas, 2 rakstīšanas instrumentu cilpas, kā arī kabatas ar rāvējslēdzēju un atvērtas Izmēri: 28.5 x 13 x 39.5 cm..

1 290.00€ Bez nodokļa: 1 066.12€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Slim
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Slim

Mugursoma Montblanc Meisterstück Urban Slim Cenšoties izpildīt aktīvo mūsdienu klientu vēlmes, stila cienītājiem Montblanc piedāvā modernu modeli ikdienai. Kompakto mugursomu raksturo nepārspējamais tā izmēram praktiskums, un tā būs neaizstājama biznesa tikšanās laikā aktīvā pilsētas dzīvē. Tam ir viens galvenais nodalījums ar rāvējslēdzēju, viens priekšējais nodalījums ar rāvējslēdzēju un neliels nodalījums aizmugurē ar neilona pārvalku no lietus. Modelis ir aprīkots arī ar praktisku sistēmu somas piestiprināšanai pie kofera. Mugursoma izgatavota no Itāļu teļa ādas, miecētas, caurkrāsotas. Artikuls: 124086 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 polsterēts nodalījums klēpjdatoriem līdz 13" (L 33 x H 22 cm), 2 kabatas mobilajam telefonam, 2 rakstāmpiederumu cilpas un 1 kabata ar rāvējslēdzēju Izmēri: 27.5 x 9.5 x 38.5 cm..

1 090.00€ Bez nodokļa: 900.83€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Slim
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Slim

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain Slim, Melna Šai kompaktajai mugursomai no mīkstas ādas ir priekšējā kabata ar rāvējslēdzēju, kas ir lieliski piemērota ikdienas priekšmetiem, un divas polsterētas plecu siksnas, kas padara ērtu mugursomas nēsāšanu. Mugursoma no graudainas un gludas govs ādas, hroma miecētas, pilnībā caurkrāsotas. Mugursoma ar piestiprināšanas sistēmu pie kofera. Artikuls: 126235 Mugursoma Materiāls: Āda Krāsa: Melna Izmēri: 30 x 9 x 43 cm..

965.00€ Bez nodokļa: 797.52€

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra
MONTBLANC

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra

Mugursoma Montblanc Meisterstück Soft Grain vidēja izmēra Vidēja izmēra mugursoma no kolekcijas Meisterstück Soft Grain, kas izgatavota no gludas un dabīgas melnas, graudainas ādas, patiks biznesa stila cienītājiem. To var nēsāt uz viena pleca, kā arī parastajā veidā, pateicoties praktiskai rāvējslēdzēja siksnai, ko var pārveidot divās atsevišķās siksnās. Artikuls: 118737 Mugursoma Krāsa: Melna Iekšējais nodalījums: 1 nodalījums ar rāvējslēdzi Izmēri: 27 x 36 x 15.5 cm..

700.00€ Bez nodokļa: 578.51€

Rāda:12 no 23