Grozs

RAKSTĀMPIEDERUMI

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti ekskluzīvi rakstāmpiederumi Chopard, Montblanc - kolekcionāru pildspalvas, lodīšu pildspalvas, kapilāra, tintes, rolleru pildspalvas, zīmuļi un biroja piederumi. Populārākās kolekcijas ir tādas kā StarWalker, Meisterstuck, PIX, Great Characters un citas. Izvēlieties iecienītākos Chopard, Montblanc rakstāmpiederumus no mūsu plašas kolekcijas.


Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119836 Lodīšu..

OFF -28%

520.00€ 720.00€ Bez nodokļa: 429.75€

Piezīmju grāmata #146 Montblanc Great Characters, Walt Disney
MONTBLANC

Piezīmju grāmata #146 Montblanc Great Characters, Walt Disney

Piezīmju grāmata #146 Montblanc Great Characters, Walt Disney, līniju Augsta rakstīšanas kultūra un bauda no rakstīšanas instrumenta slīdēšanas pa papīru ir jaunās Montblanc Fine Stationery kolekcijas galvenās sastāvdaļas, apvienojot zīmola iezīmes, izcilības tradīcijas un mūsdienu tendences. Īpaša sērija “Izcilās personības” ir veltīta slavenajam amerikāņu uzņēmējam. Zilo vāciņu rotā Mickey Mouse attēls un dzeltens Volta Disneja autogrāfs. Vāka iekšpuse ir veidota melnā krāsā ar sudraba stūriem un zelta grāmatzīmi. Visi Fine Stationery līnijas modeļi ir izgatavoti Itālijā no Saffiano ādas un 85 g / m² papīra (96 lapas / 192 lappuses) ar Montblanc zīmola emblēmu. Artikuls: 119505 Piezīmju grāmata Krāsa: Zila Izmēri: 150 x 210 mm..

85.00€ Bez nodokļa: 70.25€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119835 Pild..

OFF -28%

565.00€ 785.00€ Bez nodokļa: 466.94€

Ādas iebūvētais modulis Montblanc
SALE
MONTBLANC

Ādas iebūvētais modulis Montblanc

Ādas iebūvētais modulis Montblanc rakstāmpiederumiem Jaunais iebūvētais modulis ir izgatavots no mīkstas melnas teļa ādas, un to papildina pelēka zamšādas odere. Tajā var ietilpst līdz 8 rakstīšanas instrumentiem, un to var izmantot arī kā prezentācijas paliktni. Moduli var pievienot citam korpusam, lai palielinātu to ietilpību, un ko izmanto kolekcionāri. Artikuls: 124027 Iebūvētais modulis Materiāls: Āda Krāsa: Melna..

OFF -20%

405.00€ 505.00€ Bez nodokļa: 334.71€

Dāvanu komplekts Montblanc Meisterstück Gold Classique Rolleris un 6 cc maks
MONTBLANC

Dāvanu komplekts Montblanc Meisterstück Gold Classique Rolleris un 6 cc maks

Dāvanu komplekts Montblanc Meisterstück Gold Classique Rolleris un 6 cc maks Modelis Meisterstück Classique no vērtīgiem melniem sveķiem, ir rotāts ar smalkām detaļām ar zelta pārklājumu un baltu Montblanc emblēmu, un kļuva par ikoniska dizaina paraugu. Tas ietilpst ekskluzīvā komplektā ar 6 cc maku, no melnas Eiropas teļa ādas. Artikuls: 123752 Dāvanu komplekts..

450.00€ Bez nodokļa: 371.90€

Dāvanu komplekts Montblanc Meisterstück Le Petit Prince Happy Holiday
MONTBLANC

Dāvanu komplekts Montblanc Meisterstück Le Petit Prince Happy Holiday

Dāvanu komplekts Montblanc Meisterstück Le Petit Prince Happy Holiday Le Petit Prince dāvanu komplekts ir ekskluzīvs un universāls, pieejams četrās valodās, rediģēts ar kopīgi Gallimard, St. Exupéry's izdevniecību. Rakstāmrīks izgatavots no vērtīgajiem, tumši zilajiem sveķiem, iedvesmojoties no tumšzilajām nakts debesīm. Uz vāciņa ir iegravēts īpašs raksts – lapsas veidols, kas simboliski attēlo populāro tēlu no grāmatas “Mazais princis”. Tāpat uz vāciņa ir iegravēta arī leģendārā grāmatas frāze. Rakstāmrīka dizainu papildina trīs ar zeltu pārklāti gredzeni, uz vidējā no tiem ir iegravēts Montblanc zīmols. Uz klipa ir lakota, dzeltena zvaigzne. Spalva ir veidota no 18K zelta, rotāta ar Mazā Prinča un lapsas veidoliem. Kods: 118837 Komplekts Spalva ir veidota no 18K zelta, ar īpašu dizainu Montblanc tintes krāsas: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Gray, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

905.00€ Bez nodokļa: 747.93€

Dāvanu komplekts Montblanc PIX Black Rolleris un 4810 Westside vizītkaršu turētājs
MONTBLANC

Dāvanu komplekts Montblanc PIX Black Rolleris un 4810 Westside vizītkaršu turētājs

Dāvanu komplekts Montblanc PIX Black Rolleris un 4810 Westside vizītkaršu turētājs Rolleris no Montblanc Pix kolekcijas no vērtīgiem melniem sveķiem, elementi ar platīna pārklājumu, uz vāciņa augšpusē - Montblanc emblēma. Tiek piedāvāts ekskluzīvā dāvanu iepakojumā ar jauno 4810 Westside vizītkaršu maciņu no teļa ādas, ar leģendāro Montblanc printu un elementiem ar rutēnija pārklājumu. Maciņa iekšpusē ir ergonomiski izvietoti plaši nodalījumi kartēm, vizītkartēm un čekiem. Artikuls: 123757 Dāvanu komplekts..

325.00€ Bez nodokļa: 268.60€

Galda paliktnis Montblanc no mīkstas ādas
MONTBLANC

Galda paliktnis Montblanc no mīkstas ādas

Galda paliktnis Montblanc no mīkstas ādas Jaunais Montblanc galda paliktnis ir izgatavots no mīkstas teļa ādas un papildināts ar pelēku zamšādas oderi. Pateicoties elastīgam dizainam, to var viegli saliekt un salocīt. Izmērs ļaus to izmantot uz jebkuras darba virsmas. Artikuls: 124024 Galda paliktnis Izmērs: 55 x 42 cm..

605.00€ Bez nodokļa: 500.00€

Galda piederumu komplekts Montblanc no ādas
MONTBLANC

Galda piederumu komplekts Montblanc no ādas

Galda daudzfunkcionāls piederumu komplekts Montblanc no ādas Jaunajā kompaktajā četru galda piederumu aksesuāru komplektācijā ietilpst: iedalījums maziem priekšmetiem, rakstāmpiederumiem, galda kaste un dokumentu plaukts. Tie ir izgatavoti no mīkstas melnas teļa ādas ar pelēku zamšādas oderi. Šis ergonomiskais galda piederumu komplekts atspoguļo augošo darbvietas aksesuāru piederumu popularitāti. Pateicoties tam, galds vienmēr būs pilnīgā kārtībā. Katru galda piederuma komplekta sastāvdaļu var izmantot atsevišķi. Elementi, kas salikti kopā, veido komplektu. Artikuls: 124029 Galda daudzfunkcionāls piederumu komplekts Materiāls: Āda Krāsa: Melna..

1 010.00€ Bez nodokļa: 834.71€

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Precious Resin Jaunā StarWalker kolekcija simbolizē tiekšanos pēc zvaigznēm. Tā ir veltītījums kosmosa izpētei un tālām galaktikām, kas kļuva par vienu no pārsteidzošākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem. Jaunais kolekcijas dizains simbolizē visu astronautu aprakstītās intensīvās emocijas, raugoties uz zemeslodi, kas planē kosmosa telpā kā koši zila bumba. Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, tika izstrādāta StarWalker kolekcijas emblēma: caurspīdīgais zilais kupols zem Montblanc emblēmas, kas atgādina Zemi, kas parādās virs Mēness horizonta. Pildspalvai StarWalker Precious Resin korpuss un vāciņš izgatavoti no melniem, vērtīgiem sveķiem, ar elementiem ar platīna pārklājumu. Artikuls: 118847 Kapilāru pildspalva Montblanc tintes: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green..

365.00€ Bez nodokļa: 301.65€

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Blue Planet Precious Resin StarWalker Blue Planet kolekcija simbolizē pastaigu starp zvaigznēm, tālo galaktiku izpēti un dalību vienā no apbrīnojamākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem - kosmosa atklāšanā. Pētot Zemeslodi tuvplānā, mēs iedvesmojamies no dzīvības avota - ūdens. StarWalker kolekcijas emblēma, kas izstrādāta, izmantojot īpašu tehnoloģiju - caurspīdīgs zils kupols ar "peldošu" zvaigzni - atgādina Zemeslodi, kas paceļas virs Mēness horizonta. StarWalker Precious Resin rakstīšanas instrumentam ir zils, no vērtīgiem sveķiem izstrādāts korpuss un vāciņš un ar platīnu apstrādāti elementi. Artikuls: 125291 Kapilāru pildspalva..

385.00€ Bez nodokļa: 318.18€

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker

Kapilāru pildspalva Montblanc StarWalker Blue Planet Doué StarWalker Blue Planet kolekcija simbolizē pastaigu starp zvaigznēm, tālo galaktiku izpēti un dalību vienā no apbrīnojamākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem - kosmosa atklāšanā. Pētot Zemeslodi tuvplānā, mēs iedvesmojamies no dzīvības avota - ūdens. StarWalker kolekcijas emblēma, kas izstrādāta, izmantojot īpašu tehnoloģiju - caurspīdīgs zils kupols ar "peldošu" zvaigzni - atgādina Zemeslodi, kas paceļas virs Mēness horizonta. StarWalker Blue Planet Doué rakstīšanas instrumentam ir zils, no vērtīgiem sveķiem izstrādāts, korpuss, vāciņš un elementi apstrādāti ar platīnu. Artikuls: 125260 Kapilāru pildspalva..

480.00€ Bez nodokļa: 396.69€

Rāda:12 no 188