Grozs

Pildspalvas rolleri

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas limitēto sēriju pildspalvas rolleri Montblanc, Chopard ar zelta elementiem, kas ir īsts izsmalcinātā dizaina etalons. Izvēlieties sev vai dāvanā iecienītākos Montblanc, Chopard pildspalvas rollerus no mūsu plašas kolekcijas.


Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119835 Pild..

OFF -28%

565.00€ 785.00€ Bez nodokļa: 466.94€

Pildspalva Rolleris Chopard Classic Superfast
CHOPARD

Pildspalva Rolleris Chopard Classic Superfast

Pildspalva Rolleris Chopard Classic Superfast Black Resin-Palladium Plated Vīriešu sporta un dizaina faniem pildspalva rolleris Chopard’s Superfast kalpo kā vizītkarte. Šajā izcilajā rakstīšanas piederumā tā apvieno spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Izsmalcināts, spīdīgs, melns akrila cēlsveķis nodrošina elegantu kontrastu ar elementiem pārklātiem ar pallādiju, pildspalvas augšēja daļa dekorēta ar Chopard logo. Klips ir rotāts ar Chopard logo sarkanā krāsā. Artikuls: 95013-0402 Pildspalva Rolleris Korpuss: melns pulēts akrila cēlsveķis, sudraba līnijas Vāciņš: melns pulēts akrila cēlsveķis, sudraba līnijas Apdare: pallādija pārklājums Izmērs: garums 13,9 cm Kodoliņi: 95013-0183 (zils), 95013-0184 (melns)..

680.00€ Bez nodokļa: 561.98€

Pildspalva Rolleris Chopard Imperiale
CHOPARD

Pildspalva Rolleris Chopard Imperiale

Pildspalva Rolleris Chopard Imperiale Black Resin Nepārspējama savā sievišķībā pildspalva Imperiale kļūst par uzticīgu tās īpašnieces pavadoni un padara rakstīšanu par mākslas veidu. Izsmalcināto korpusu no melnajiem sveķiem papildina vāciņš un dekoratīvie elementi ar rozā zelta pārklājumu. Kā dekoratīvais elements ir smalks grāvējums ar zīmola CHOPARD uzrakstu. Artikuls: 95013-0308 Pildspalva Rolleris Korpuss: melnais cēlsveķis Vāciņš: melnais cēlsveķis Apdare: rozā zelta pārklājums Izmērs: garums 13,5 cm Kodoliņi: 95013-0183 (zils), 95013-0184 (melns)..

380.00€ Bez nodokļa: 314.05€

Pildspalva Rolleris Chopard Impero
CHOPARD

Pildspalva Rolleris Chopard Impero

Pildspalva Rolleris Chopard Impero Black Rubber-Palladium Plated Pildspalva no Impero kolekcijas veidota klasiskā stilā, tajā tiek atspoguļota brenda izsmalcinātība. Elegantas, gludas formas tiek veidotas no mūsdienu matēta, melna kaučuka, ar pallādiju pārklāti elementi padara pildspalvas dizainu par mūsdienīgu un ieturētu vienlaicīgi, kā arī padara rakstīšanu par mākslas veidu. Kā dekoratīvais elements ir smalks grāvējums ar zīmola CHOPARD uzrakstu. Artikuls: 95013-0334 Pildspalva Rolleris Korpuss: melnais matētais kaučuks Vāciņš: melnais matētais kaučuks Apdare: pallādija pārklājums Izmērs: garums 14,5 cm Kodoliņi: 95013-0183 (zils), 95013-0184 (melns)..

450.00€ Bez nodokļa: 371.90€

Pildspalva Rolleris Chopard Racer
CHOPARD

Pildspalva Rolleris Chopard Racer

Pildspalva Rolleris Chopard Racer Black Resin-Palladium Plated Chopard Racer rolleru pildspalvā ir apvienotas spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Tā godā vintage automašīnas un sacīkstes. Izgatavota no pulēta melna cēlsveķa ar pallādija pārklājumu un detaļām no sarkanā cēlsveķa. Pildspalvas augšējo daļu rotā stūres motīvs vintage stilā. Klips ir dekorēts ar logotipu Chopard. Artikuls: 95013-0374 Pildspalva Rolleris Korpuss: melns cēlsveķis Vāciņš: melns cēlsveķis Apdare: pallādija pārklājums Izmērs: garums 13,7 cm Kodoliņi: 95013-0183 (zils), 95013-0184 (melns)..

575.00€ Bez nodokļa: 475.21€

Pildspalva Rolleris Chopard Racer
CHOPARD

Pildspalva Rolleris Chopard Racer

Pildspalva Rolleris Chopard Racer Grey Resin-Palladium Plated Chopard Racer rolleru pildspalvā ir apvienotas spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Tā godā vintage automašīnas un sacīkstes. Izgatavota no pulēta pelēka cēlsveķa ar pallādija pārklājumu un detaļām no sarkanā cēlsveķa. Pildspalvas augšējo daļu rotā stūres motīvs vintage stilā. Klips ir dekorēts ar logotipu Chopard. Artikuls: 95013-0378 Pildspalva Rolleris Korpuss: pelēks cēlsveķis Vāciņš: pelēks cēlsveķis Apdare: pallādija pārklājums Izmērs: garums 13,7 cm Kodoliņi: 95013-0183 (zils), 95013-0184 (melns)..

575.00€ Bez nodokļa: 475.21€

Pildspalva Rolleris Chopard Racing Slick
CHOPARD

Pildspalva Rolleris Chopard Racing Slick

Pildspalva Rolleris Chopard Racing Slick Black Resin Šīs stilīgas Racing pildspalvas maldinoši vienkāršs dizains ir speciāli izstrādāts, lai iegūtu maksimālu estētisko un fizisko baudījumu no rakstīšanas procesa. Gluds, melns pildspalvas korpuss ir ārkārtīgi ērts un apdares elementi, ar pallādija pārklājumu, pievieno īpašu šarmu šim aksesuāram. Artikuls: 95013-0302 Pildspalva Rolleris Korpuss: melnais cēlsveķis Vāciņš: melnais cēlsveķis Apdare: pallādija pārklājums Izmērs: garums 14,4 cm Kodoliņi: 95013-0183 (zils), 95013-0184 (melns)..

440.00€ Bez nodokļa: 363.64€

Pildspalva Rolleris Chopard Superfast
CHOPARD

Pildspalva Rolleris Chopard Superfast

Pildspalva Rolleris Chopard Superfast Black Matt Lacquer-Palladium Plated Vīriešu sporta un dizaina faniem pildspalva rolleris Chopard’s Superfast kalpo kā vizītkarte. Šajā izcilajā rakstīšanas piederumā tā apvieno spēcīgas vīriešu līnijas ar klasisko auto elementiem. Izsmalcināta, matēta, melna laka nodrošina elegantu kontrastu ar pallādiju pārklātiem elementiem, pildspalvas augšējo daļu dekorē zīmējums, kas atgādina veco stūri. Klips ir rotāts ar Chopard logo. Artikuls: 95013-0349 Pildspalva Rolleris Korpuss: melna matēta laka Vāciņš: melna matēta laka Apdare: pallādija pārklājums Izmērs: garums 14 cm Kodoliņi: 95013-0183 (zils), 95013-0184 (melns)..

765.00€ Bez nodokļa: 632.23€

Pildspalva rolleris Meisterstück Great Masters James Purdey and Sons
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Meisterstück Great Masters James Purdey and Sons

Pildspalva rolleris Meisterstück Great Masters James Purdey and Sons "Meisterstück Great Masters James Purdey & Sons" Pildspalva rolleris apvieno Montblanc pieredzi izsmalcinātu rakstāmrīku izgatavošanā ar James Purdey & Sons izcilajiem medību un sporta spēļu ieročiem. James Purdey & Sons apkalpo pasaules visprasīgākos klientus, kuri lūkojas pēc funkcionalitātes, pievilcīga dizaina un ilgmūžības. James Purdey & Sons kokgriezumi un metāla gravējumi ir sevišķi unikāli. Meisterstück Pildspalva rolleris ir izgatavota no Kaukāzā augoša riekstkoka ar padziļināti iegravētu rūtotu rakstu. Kods: 118105 Pildspalva rolleris Montblanc LeGrand Pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue..

2 950.00€ Bez nodokļa: 2 438.02€

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur Bonheur kolekcijas dizains ir 1920.gada modes revolūcijas mantojums, kas atspoguļo eleganci un brīvību. Ideāls kompanjons jebkuram gadījumam, melno un balto vērtīgo sveķu kombinācija, apdares detaļas ar zelta pārklājumu simbolizē sieviešu atbrīvošanos no korsetēm, ko aizstāja eleganti un tajā pašā laikā funkcionāli un brīvāki apģērbi. Melns un balts, sieviete un vīrietis, elegance un funkcionalitāte ... Artikuls: 114832 Rolleris Montblanc Meisterstück "Hommage à W.A. Mozart” maza izmēra rolleru kodoļiņi: Mystery Black, Pacific Blue..

600.00€ Bez nodokļa: 495.87€

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur Nuit
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur Nuit

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur Nuit Bonheur Kolekcijas aizsākumi meklējami 19. gs. 20. gadu modes, neatkārtojamas elegances un brīvības alku laikmetā. Vērtīgo melno sveķu kombinācija ar detaļām, kas pārklātas ar zeltu – izsmalcināta kolekcija, kas būs lieliska sabiedrotā visos dzīves apstākļos. Kods: 117474 Montblanc Meisterstück "Hommage à W.A. Mozart" kodoli: Mystery Black, Pacific Blue..

600.00€ Bez nodokļa: 495.87€

Pildspalva rolleris Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition Rakstāmpiederumu kolekcija Montblanc Donation Pen godina pasaules slavenos klasikas mūziķus. Kolekcijas Donation Pen mērķis ir atbalstīt rūpīgi atlasītus avangarda kultūras projektus no visas pasaules: tie saņem 20 eiro no katras tintes pildspalvas pārdošanas un 10 eiro no katra rollera vai lodīšu pildspalvas pārdošanas. Šoreiz īpaša sērija ir veltīta Džordžam Geršvinam, amerikāņu komponistam un pianistam.Klarnetes formas klips ir simboliska atsauce uz izpildījuma sākotnējo daļu, kas atskaņots filmā “Rhapsody in Blue”. Vēl viens atgādinājums par "Rhapsody in Blue" ir lodziņš tintes līmeņa noteikšanai, kas izcelts zilā krāsā. Vāciņa gredzens, kas izrotāts ar Bruklinas tilta attēlu, simbolizē Džordža Geršvina ciešās attiecības ar viņa dzimto pilsētu - Ņujorku. Vāciņu un korpusu, kas izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem, papildina elementi ar platīna pārklājumu. Papildus tintes pildspalvai, īpašā dāvanu..

625.00€ Bez nodokļa: 516.53€

Rāda:12 no 44