Grozs

Pildspalvas rolleri

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas limitēto sēriju pildspalvas rolleri Montblanc, Chopard ar zelta elementiem, kas ir īsts izsmalcinātā dizaina etalons. Izvēlieties sev vai dāvanā iecienītākos Montblanc, Chopard pildspalvas rollerus no mūsu plašas kolekcijas.


Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur Boyfriend Montblanc Bonheur kolekcijas dizainu iedvesmoja 20. gadsimta 20. gadu modes revolūcija, kas iemieso eleganci un brīvību. Sievišķīgi kontūrētus modeļus raksturo lakoniska melnā vērtīgo sveķu kombinācija ar rutēnija apdares elementiem, kas izsaka sieviešu eleganci un brīvību. Šis rakstīšanas instruments, gluži kā melna kleita, ir nepieciešams katrai sievietei. Artikuls: 118498 Pildspalva rolleris..

595.00€ Bez nodokļa: 491.74€

Pildspalva rolleris Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble

Pildspalva rolleris Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble Special Edition Vērtīga melnā un koraļļu krāsas laka ar marmora rakstu un Montblanc emblēmu no koraļļu un ziloņkaula krāsas sveķiem. Gara, izsmalcināta forma. Sarkanā marmora raksts atgādina krāsu, ko 1920. gados izmantoja Montblanc. Artikuls: 119853 Pildspalva rolleris Dizains: Vintage izskats Klips: Čūskas klips vintage izskatā..

755.00€ Bez nodokļa: 623.97€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119835 Pild..

OFF -20%

648.00€ 810.00€ Bez nodokļa: 535.54€

Pildspalva Rolleris Chopard Brescia
CHOPARD

Pildspalva Rolleris Chopard Brescia

Pildspalva Rolleris Chopard Brescia Carbon Fiber Palladium Plated Šī pildspalva rolleris ar gludām oglekļa šķiedras korpusa līnijām melnā krāsā, šķiet, tiek radīta pēc klasiska automobiļa dizaina likumiem. Klasisku pildspalvas dizainu stilīgai rakstīšanai papildina vāciņš un apdares elementi ar pallādija pārklājumu. Melnais lakots sākotnējais “C” nodrošina pildspalvai īpašu Chopard akcentu. Artikuls: 95013-0392 Pildspalva Rolleris Korpuss: melna karbona oglekļa šķiedra Vāciņš: pallādija pārklājums Apdare: pallādija pārklājums Izmērs: garums 14,6 cm Kodoliņi: 95013-0029 (zils), 95013-0086 (melns)..

570.00€ Bez nodokļa: 471.07€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Limited Edition 1931
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Limited Edition 1931

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Limited Edition 1931 Slavenais amerikāņu aktieris Džeimss Bairons Dīns (1931. - 1955. gads) kļuva par jauniešu vilšanās un sociālās atstumtības simbolu, pateicoties grūta pusaudža Džima Starka lomai viņa slavenākajā filmā "Dumpinieks bez iemesla" (1955). Šī rakstīšanas rīka forma ir paredzēta, lai atgādinātu kabatas nazi, ko Džeimsa Dīna varonis izmanto filmā "Dumpinieks bez iemesla".Cēlkoka vāciņš arī atgādina sižetu ar nazi. 925 sterliņu sudraba korpusa raksts bija iedvesmots no aktiera gravēšanas uz viņa iecienītākās sporta mašīnas un viņa slavenais teiciens “Sapņo tā, it kā tu dzīvosi mūžīgi. Dzīvo tā, it kā tev ir palikusi viena diena". Kopiju skaits šajā sērijā ir ierobežots - 1931, par godu aktiera dzimšanas gadam. Artikuls: 117893 Pildspalva rolleris Korpuss: sudraba korpuss ar tematisku gravēšanu Montblan tinte: Montblanc pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue..

OFF -28%

2 268.00€ 3 150.00€ Bez nodokļa: 1 874.38€

Pildspalva rolleris Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition Montblanc Special Edition pildspalva rolleris no kolekcijas Donation Pen, kas godina slaveno mūziķi Johannu Štrausu. Vāciņš un korpuss izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem. Klips-vijole un detaļas ir ar platīna pārklājumu un Johanna Štrausa paraksts ar Montblanc gravējumu. Artikuls: 119873 Pildspalva rolleris Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

660.00€ Bez nodokļa: 545.45€

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Pieminot vienu no izcilākajām mūsdienu vēstures figūrām, īpašais John F. Kennedy kolekcijas rakstāmrīks sniedz simboliskas atsauces uz Dž.F. Kenedija dzīvi izsmalcinātās dizaina detaļās. Vērtīgie, zilie sveķi simboliski attiecināmi gan uz Kenedija laiku ASV jūras kara flotē, gan slaveno Ivy League ģērbšanās stilu. Viņa iniciāļi “JFK” ir iegravēti uz ar platīnu pārklātā vāciņa. Trīs gredzeni, kas pārklāti ar platīnu, simbolizē trīs Kenedija brāļus. Īpašo dizainu noslēdz Montblanc emblēma. Kods: 111047 Pildspalva rolleris Montblanc Pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue, India Orange; Montblanc fineliner refills: Mystery Black, Pacific Blue, Amethyst Purple, Barbados Blue..

810.00€ Bez nodokļa: 669.42€

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy Pieminot vienu no izcilākajām mūsdienu vēstures figūrām, īpašais John F. Kennedy kolekcijas rakstāmrīks sniedz simboliskas atsauces uz Dž.F. Kenedija dzīvi izsmalcinātās dizaina detaļās. Vērtīgie bordo krāsas sveķi simboliski attiecināmi gan uz slaveno Ivy League ģērbšanās stilu, gan uz Kenedija laiku Hārvardas Universitātē. Uz šampanieša toņa klipa, kas ir pārklāts ar zeltu, ir iegravēti viņa iniciāļi “JFK”. Trīs gredzeni, kas pārklāti ar platīnu, simbolizē trīs Kenedija brāļus. Īpašo dizainu noslēdz Montblanc emblēma. Kods: 118082 Pildspalva rolleris Montblanc Pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Chestnut Brown, Amethyst Purple, Barbados Blue, India Orange..

810.00€ Bez nodokļa: 669.42€

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Doué Geometry Classique
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Doué Geometry Classique

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Doué Geometry Classique Champagne Gold-Coated The Meisterstück Solitaire Geometric Dimension dizaina idejas pamatā ir vēlme apvienot Montblanc klasisko dizainu ar unikāliem materiāliem. Šis elegantais rakstāmrīks ir izgatavots no vērtīgajiem, melnajiem sveķiem. Rakstāmrīka vāciņš ir ar iegravētu 3-dimensionālu ģeometrisku rakstu, izsmalcinātā šampanieša tonī. Pildspalvas izskatu papildina klips ar zelta pārklājumu šampanieša tonī un trīs gredzeni ar uzrakstu Montblanc, kompozīciju noslēdz Montblanc emblēma, kas uzsver tā īpašnieka individuālo stilu. Artikuls: 118093 Pildspalva rolleris Krāsa: Melna Šampanieša krāsas apzeltīts klips ar individuālu sērijas numuru..

665.00€ Bez nodokļa: 549.59€

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Platinum-Coated Classique
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Platinum-Coated Classique

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Platinum-Coated Classique Rolleris Meisterstück Classique ir patiess Montblanc izsmalcinātā dizaina etalons. Vāciņš un korpuss ir izgatavots no melnā cēlsveķa un ir dekorēts ar baltu Montblanc emblēmu. Trīs gredzeni ar platīna pārklājumu un iegravētu vārdu Montblanc kopā ar spalvu, kas ir izgatavota ar rokām no zelta - patiess Montblanc laikam nepakļauts izsmalcinātā dizaina etalons. Mūsdienās individualitāte kļūst arvien rētāka un tādēļ lai izpaustu Jūsu individualitati rolleru kodoļiņi Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple un Barbados Blue palīdzēs Jums atspoguļot rakstīšanas stilu, kas piemīt tikai Jums. Artikuls: 2865 Rolleris Montblanc rolleru kodoļiņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue, India Orange. Montblanc kapilāra kodoļiņi: Mystery Black, Pacific Blue, Amethyst Purple, Barbados Blue..

445.00€ Bez nodokļa: 367.77€

Pildspalva rolleris Montblanc Writers Edition Homage to Victor Hugo Limited Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Writers Edition Homage to Victor Hugo Limited Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Writers Edition Homage to Victor Hugo Limited Edition, Melna Montblanc Writers Limited Edition sērija, no 1831 eksemplāriem, ir veltīta literārajam ģēnijam Viktoram Hugo, kura dzīve un darbs veicināja franču tautas identitātes veidošanos. Šī sērija ietver izstrādājumus no melniem, vērtīgiem sveķiem ar platīna pārklājumu. Šīs sērijas pamatā ir Viktora Hugo romāns "Notre Dame de Paris". Vāciņš ir dekorēts ar reljefainām gotiskām arkām, un klipa malai ir zvanu forma, kas atgādina zvanu zvanītāju Kvazimodo un Notre Dame zvaniņus. Vāciņš ir dekorēts ar Viktora Hugo parakstu. Artikuls: 125511 Pildspalva rolleris Montblanc Ink: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

815.00€ Bez nodokļa: 673.55€

Pildspalva Rolleris Chopard Brescia
CHOPARD

Pildspalva Rolleris Chopard Brescia

Pildspalva Rolleris Chopard Brescia Carbon Fiber Palladium Plated Šī pildspalva rolleris ar gludām oglekļa šķiedras korpusa līnijām dziļi zilā krāsā, šķiet, tiek radīta pēc klasiska automobiļa dizaina likumiem. Klasisku pildspalvas dizainu, stilīgai rakstīšanai, papildina vāciņš un elementi ar pallādija pārklājumu. Melns, lakots iniciāls “C” piešķir pildspalvai īpašu Chopard akcentu. Artikuls: 95013-0439 Pildspalva Rolleris Korpuss: zila karbona oglekļa šķiedra Vāciņš: pallādija pārklājums Apdare: pallādija pārklājums Izmērs: garums 14,6 cm Kodoliņi: 95013-0029 (zils), 95013-0086 (melns)..

590.00€ Bez nodokļa: 487.60€

Rāda:12 no 20