Grozs

Pildspalvas rolleri

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas limitēto sēriju pildspalvas rolleri Montblanc, Chopard ar zelta elementiem, kas ir īsts izsmalcinātā dizaina etalons. Izvēlieties sev vai dāvanā iecienītākos Montblanc, Chopard pildspalvas rollerus no mūsu plašas kolekcijas.


Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur

Pildspalva rolleris Montblanc Bonheur Boyfriend Montblanc Bonheur kolekcijas dizainu iedvesmoja 20. gadsimta 20. gadu modes revolūcija, kas iemieso eleganci un brīvību. Sievišķīgi kontūrētus modeļus raksturo lakoniska melnā vērtīgo sveķu kombinācija ar rutēnija apdares elementiem, kas izsaka sieviešu eleganci un brīvību. Šis rakstīšanas instruments, gluži kā melna kleita, ir nepieciešams katrai sievietei. Artikuls: 118498 Pildspalva rolleris..

595.00€ Bez nodokļa: 491.74€

Pildspalva rolleris Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble

Pildspalva rolleris Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble Special Edition Vērtīga melnā un koraļļu krāsas laka ar marmora rakstu un Montblanc emblēmu no koraļļu un ziloņkaula krāsas sveķiem. Gara, izsmalcināta forma. Sarkanā marmora raksts atgādina krāsu, ko 1920. gados izmantoja Montblanc. Artikuls: 119853 Pildspalva rolleris Dizains: Vintage izskats Klips: Čūskas klips vintage izskatā..

755.00€ Bez nodokļa: 623.97€

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Red Gold-Coated Classique
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Red Gold-Coated Classique

Pildspalva rolleris Montblanc Meisterstück Red Gold-Coated Classique Rolleru pildspalva The Meisterstück Red Gold Classique, kuras korpuss ar uzgali ir izgatvots no vērtīgajiem sveķiem dziļi melnā krāsā ir ne tikai rakstīšanas instruments, bet arī elegants luksusa etalons. Ekskluzīvās apdares detaļas noformējums ar sarkanā zelta pārklājumu un Montblanc balto zvaigzni nosaka izsmalcinātu estētikas paraugu. Artikuls: 112678 Rolleris Montblanc rolleru kodoļiņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue, India Orange. Montblanc kapilāra kodoļiņi: Mystery Black, Pacific Blue, Amethyst Purple, Barbados Blue..

430.00€ Bez nodokļa: 355.37€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119835..

OFF -20%

648.00€ 810.00€ Bez nodokļa: 535.54€

Pildspalva rolleris Meisterstück Great Masters James Purdey and Sons
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Meisterstück Great Masters James Purdey and Sons

Pildspalva rolleris Meisterstück Great Masters James Purdey and Sons "Meisterstück Great Masters James Purdey & Sons" Pildspalva rolleris apvieno Montblanc pieredzi izsmalcinātu rakstāmrīku izgatavošanā ar James Purdey & Sons izcilajiem medību un sporta spēļu ieročiem. James Purdey & Sons apkalpo pasaules visprasīgākos klientus, kuri lūkojas pēc funkcionalitātes, pievilcīga dizaina un ilgmūžības. James Purdey & Sons kokgriezumi un metāla gravējumi ir sevišķi unikāli. Meisterstück Pildspalva rolleris ir izgatavota no Kaukāzā augoša riekstkoka ar padziļināti iegravētu rūtotu rakstu. Kods: 118105 Pildspalva rolleris Montblanc LeGrand Pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue..

2 950.00€ Bez nodokļa: 2 438.02€

Pildspalva rolleris Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition Rakstāmpiederumu kolekcija Montblanc Donation Pen godina pasaules slavenos klasikas mūziķus. Kolekcijas Donation Pen mērķis ir atbalstīt rūpīgi atlasītus avangarda kultūras projektus no visas pasaules: tie saņem 20 eiro no katras tintes pildspalvas pārdošanas un 10 eiro no katra rollera vai lodīšu pildspalvas pārdošanas. Šoreiz īpaša sērija ir veltīta Džordžam Geršvinam, amerikāņu komponistam un pianistam.Klarnetes formas klips ir simboliska atsauce uz izpildījuma sākotnējo daļu, kas atskaņots filmā “Rhapsody in Blue”. Vēl viens atgādinājums par "Rhapsody in Blue" ir lodziņš tintes līmeņa noteikšanai, kas izcelts zilā krāsā. Vāciņa gredzens, kas izrotāts ar Bruklinas tilta attēlu, simbolizē Džordža Geršvina ciešās attiecības ar viņa dzimto pilsētu - Ņujorku. Vāciņu un korpusu, kas izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem, papildina elementi ar platīna pārklājumu. Papildus tintes pildspalvai, īpašā dāvanu..

640.00€ Bez nodokļa: 528.93€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Limited Edition 1931
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Limited Edition 1931

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Limited Edition 1931 Slavenais amerikāņu aktieris Džeimss Bairons Dīns (1931. - 1955. gads) kļuva par jauniešu vilšanās un sociālās atstumtības simbolu, pateicoties grūta pusaudža Džima Starka lomai viņa slavenākajā filmā "Dumpinieks bez iemesla" (1955). Šī rakstīšanas rīka forma ir paredzēta, lai atgādinātu kabatas nazi, ko Džeimsa Dīna varonis izmanto filmā "Dumpinieks bez iemesla".Cēlkoka vāciņš arī atgādina sižetu ar nazi. 925 sterliņu sudraba korpusa raksts bija iedvesmots no aktiera gravēšanas uz viņa iecienītākās sporta mašīnas un viņa slavenais teiciens “Sapņo tā, it kā tu dzīvosi mūžīgi. Dzīvo tā, it kā tev ir palikusi viena diena". Kopiju skaits šajā sērijā ir ierobežots - 1931, par godu aktiera dzimšanas gadam. Artikuls: 117893 Pildspalva rolleris Korpuss: sudraba korpuss ar tematisku gravēšanu Montblan tinte: Montblanc pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue..

OFF -28%

2 268.00€ 3 150.00€ Bez nodokļa: 1 874.38€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Special Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Special Edition James Byron Dean (1931 - 1955) bija amerikāņu aktieris un kultūras ikona, kas izpauda pusaudžu izmisumu un sociālo atsvešināšanos, ko apliecina viņa slavenākās filmas "Rebel Without a Cause" (1955) nosaukums, kurā viņš attēloja rūpju nomākto pusaudzi Jim Stark. Šīs kolekcijas rakstāmrīki ir izgatavoti no vērtīgajiem sarkanajiem sveķiem, kas simboliski ataino sarkano ādas jaku, ko Dean nēsā filmas gaitā, bet tekstūra ir iedvesmota no džinsiem, kas arī tika nēsāti filmas laikā. Klips ir izveidots šaujamieroča formā par godu 1956. gada filmai “Giant”.Vāciņa gredzenā ir iegravēta viena no visu laiku slavenākajām Dean frāzēm: “Sapņo, it kā tu dzīvotu mūžīgi. Dzīvo, it kā tu mirtu šodien”. Korpusā ir iegravētas James Dean memoriāla koordināte. Kods: 117890 Pildspalva rolleris Montblanc Pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Chestnut Brown, Amethyst Purple, Barba..

810.00€ Bez nodokļa: 669.42€

Pildspalva rolleris Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition Montblanc Special Edition pildspalva rolleris no kolekcijas Donation Pen, kas godina slaveno mūziķi Johannu Štrausu. Vāciņš un korpuss izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem. Klips-vijole un detaļas ir ar platīna pārklājumu un Johanna Štrausa paraksts ar Montblanc gravējumu. Artikuls: 119873 Pildspalva rolleris Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

660.00€ Bez nodokļa: 545.45€

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Pieminot vienu no izcilākajām mūsdienu vēstures figūrām, īpašais John F. Kennedy kolekcijas rakstāmrīks sniedz simboliskas atsauces uz Dž.F. Kenedija dzīvi izsmalcinātās dizaina detaļās. Vērtīgie, zilie sveķi simboliski attiecināmi gan uz Kenedija laiku ASV jūras kara flotē, gan slaveno Ivy League ģērbšanās stilu. Viņa iniciāļi “JFK” ir iegravēti uz ar platīnu pārklātā vāciņa. Trīs gredzeni, kas pārklāti ar platīnu, simbolizē trīs Kenedija brāļus. Īpašo dizainu noslēdz Montblanc emblēma. Kods: 111047 Pildspalva rolleris Montblanc Pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue, India Orange; Montblanc fineliner refills: Mystery Black, Pacific Blue, Amethyst Purple, Barbados Blue..

810.00€ Bez nodokļa: 669.42€

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy Pieminot vienu no izcilākajām mūsdienu vēstures figūrām, īpašais John F. Kennedy kolekcijas rakstāmrīks sniedz simboliskas atsauces uz Dž.F. Kenedija dzīvi izsmalcinātās dizaina detaļās. Vērtīgie bordo krāsas sveķi simboliski attiecināmi gan uz slaveno Ivy League ģērbšanās stilu, gan uz Kenedija laiku Hārvardas Universitātē. Uz šampanieša toņa klipa, kas ir pārklāts ar zeltu, ir iegravēti viņa iniciāļi “JFK”. Trīs gredzeni, kas pārklāti ar platīnu, simbolizē trīs Kenedija brāļus. Īpašo dizainu noslēdz Montblanc emblēma. Kods: 118082 Pildspalva rolleris Montblanc Pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Chestnut Brown, Amethyst Purple, Barbados Blue, India Orange..

810.00€ Bez nodokļa: 669.42€

Pildspalva rolleris Montblanc M, RED
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc M, RED

Pildspalva rolleris Montblanc M, RED Sadarbībā ar Mac Newson, mēs iepazīstinām Jūs ar pildspalvu rolleri (Montblanc M) RED. No katras (Montblanc M) RED iegādātās kolekcijas preces, 5$ tiks ziedoti globālajai HIV/AIDS atbalsta programmai, kas cīnās ar to, lai HIV+ inficētās mātes nenodotu vīrusu saviem bērniem.Izgatavots no vērtīgajiem sveķiem, kurus personīgi izvēlējies Marc Newson, rakstāmrīka vilktās līnijas viegli ieplūst viena otrā. Ar īpašu magnētisku vāciņu (ieskaitot klikšķa mehānismu), kā arī papildu magnētu, kas notur vāciņu rakstīšanas laikā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis produkts satur magnētus. Ja Jums rodas šaubas par tā ietekmi uz Jūsu veselību, lūdzu, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu. Kods: 117599 Pildspalva rolleris Montblanc Pildspalvas rollera (bez vāciņa) kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue; Montblanc Artfineliner refills: Mystery Black..

OFF -21%

345.00€ 435.00€ Bez nodokļa: 285.12€

Rāda:12 no 38