Grozs

Atslēgu piekariņi & maki

Chopard

Atslēgu piekariņš Chopard Classic Racing

Atslēgu piekariņš Chopard Classic Racing Nodemonstrējiet savu aizraušanos ar sacīkšu automašīnu pasauli ar šo vīriešu sporta stila atslēgu piekariņu. No izturīga nerūsējošā tērauda izgatavots praktisks un izsmalcināts aksesuārs piesaista uzmanību ar melnu kaučuka ielaidumu, kas atgādina Dunlop riepas protektora zīmējumu. Artikuls: 95016-0227 Atslēgu piekariņš Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ rozā zelta PVD pārklājums/ melnais kaučuks ar protektora zīmējumu Krāsa: Melna Izmērs: M (plauksta diametrs 21 cm)..

530.00€ Bez nodokļa: 438.02€

Chopard

Atslēgu piekariņš Chopard Classic Racing

Atslēgu piekariņš Chopard Classic Racing Superfast Racing Superfast no Chopard ir ne tikai īpašs stils, bet arī noteikts domāšanas veids. Šis neparastais atslēgu piekariņš sportiskam vīrietim liks smaidīt katru reizi, kad tas izņem automašīnas atslēgas. Melnā alumīnija un pallādija pārklājums ir lieliski piemērots šim atturīgam aksesuāram, kas izstaro mierīgu pašpārliecinātību un vīrišķīgu eleganci. Artikuls: 95016-0223 Atslēgu piekariņš Metāls: Melnais alumīnijs/ Pallādija pārklājums Krāsa: Melns Izmērs: Garums 11 cm..

280.00€ Bez nodokļa: 231.41€

Chopard

Atslēgu piekariņš Chopard L.U.C

Atslēgu piekariņš Chopard L.U.C L.U.C atslēgu piekariņu ir patīkami sajust uz tausti dēļ tās gludas, noapaļotas formas un virsmas ar gravējumu. Eleganto rozā zelta pārklājumu pasvītro sarežģīts iegravēts šūnveida raksts. Atstarodams krītošo gaismu, tas rada iespaidīgu gaismas staru spēli un pārvērš ikdienas aksesuāru par luksusa priekšmetu. Artikuls: 95016-0203 Atslēgu piekariņš Metāls: Misiņš ar rozā zelta pārklājumu Izmērs: Garums 11 cm..

375.00€ Bez nodokļa: 309.92€

Chopard

Atslēgu piekariņš Chopard Round Logo

Atslēgu piekariņš Chopard Round Logo Izrotājiet savas mājas atslēgas ar šo stilīgo teļa ādas atslēgu piekariņu. Šo eleganto atslēgu piekariņu rotā Chopard "C" logotips. Artikuls: 95016-0052 Atslēgu piekariņš Metāls: Misiņš / Āda Krāsa: Melns Izmērs: Garums 15,2 cm..

170.00€ Bez nodokļa: 140.50€

Montblanc

Atslēgu piekariņš Montblanc Sartorial ar šarnīra sistēmu

Atslēgu piekariņš Montblanc Sartorial ar šarnīra sistēmu Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Piekariņš ar šarnīra sistēmu izgatavots no ādas ar safjāna iespiedumu, ar vienu gredzenu vairākām atslēgām un iegravētu vārdu Montblanc. Artikuls118694 Atslēgu piekariņš Krāsa: Sarkans Iekšējais nodalījums: Gredzens vairākām atslēgām Izmēri: 3 x 9 cm..

175.00€ Bez nodokļa: 144.63€

Montblanc

Atslēgu piekariņš Montblanc Sartorial Pivot System

Atslēgu piekariņš Montblanc Sartorial ar pagrieziena sistēmu, Dzeltens Montblanc Sartorial kolekcija ir mūsdienu elegances iemiesojums. Izgatavots no ikoniskas ādas ar Saffiano printu, šim atslēgu piekariņam ir lakonisks un viegls dizains. Malas ir krāsotas, metāla gredzens ir noformēts ar Montblanc logotipu. Kods: 118695 Atslēgu piekariņš Krāsa: Dzeltena Izmēri: 3 x 9 x 0.5 cm..

175.00€ Bez nodokļa: 144.63€

Chopard

Atslēgu/ Somu piekariņš Chopard All Day

Atslēgu/ Somu piekariņš Chopard All Day Melnas teļa ādas un rozā zelta pārklājuma kombinācija piešķir tēlam eleganci. Izrotā savas mājas atslēgas ar šo stilīgo teļa ādas atslēgu piekariņu. Piekariņš var kalpot kā somas dekors. Artikuls: 95016-0066 Atslēgu/ Somu piekariņš Metāls: Misiņš ar rozā zelta pārklājumu / Melna teļa āda Izmērs: Garums 14,5 cm..

190.00€ Bez nodokļa: 157.02€

Chopard

Atslēgu/ Somu piekariņš Chopard Ice Cube

Atslēgu/ Somu piekariņš Chopard Ice Cube Rock Līdzīgi kā dārga rota, Ice Cube Rock atslēgu piekariņš var kalpot kā somas kulons, ienesot brīvību mīlošu un rotaļīgo greznuma pieskārienu ikdienas dzīvē. Tiek atjaunināta ikoniskā Chopard Ice Cube kolekcija: tās oriģinālais un lielā mērā stilīgais dizains, ar rozā zelta pārklājumu, piepilda ikdienas dzīvi ar burvību un izsmalcinātību. Artikuls: 95016-0213 Atslēgu/ Somu piekariņš Metāls: Misiņš ar rozā zelta pārklājumu Izmērs: Garums 15 cm..

310.00€ Bez nodokļa: 256.20€

Chopard

Somu piekariņš / Turētājs Chopard Icon

Somu piekariņš / Turētājs Chopard Icon Vai plānojat biznesa tikšanos, romantisku randiņu vai ballīti ar draugiem? Atcerieties paņemt līdzi somas turētāju. Šis jaunais, stilīgais aksesuārs palīdzēs novietot rokassomu tā, lai tā būtu tuvu, bet tajā pašā laikā Jums netraucētu. Somas turētājs ir saliekams āķis. Tās augšējā daļa tiek piestiprināta pie jebkuras horizontālas virsmas, un uz apakšējo noapaļoto galu var uzkarināt somas rokturus. Jūsu soma ir labi nostiprināta un atrodas drošībā! Jūs varat arī izrotāt savu somu un izmantot turētāju kā somas piekariņu. Artikuls: 95016-0059 Somu piekariņš/ Turētājs Metāls: Misiņš ar pallādija un rozā zelta pārklājumu Izmērs: Garums 12,5 cm..

160.00€ Bez nodokļa: 132.23€

Rāda:9 no 9