Menu
Your Cart

Atslēgu piekariņi & maki

Zīmols: Chopard
Somu piekariņš / Turētājs Chopard Icon Vai plānojat biznesa tikšanos, romantisku randiņu vai ballīti ar draugiem? Atcerieties paņemt līdzi somas turētāju. Šis jaunais, stilīgais aksesuārs palīdzēs novietot rokassomu tā, lai tā būtu tuvu, bet tajā pašā laikā Jums netraucētu. Somas turētājs ir saliek..
170,00€
Bez nodokļa:140,50€
Zīmols: Chopard
Atslēgu piekariņš Chopard Classic Racing Stainless Steel Veidojot Chopard aksesuārus, amatnieki demonstrē tradicionālo amatniecības virtuozitāti un pievērš stingru uzmanību detaļām. Viņu greznie darbi ir izgatavoti no klasiskiem, mūžīgiem izcilas kvalitātes materiāliem, kas iemieso zīmola estētisko..
272,00€
Bez nodokļa:224,79€
Zīmols: Chopard
Atslēgu piekariņš Chopard L.U.C, Sudrabkrāsas L.U.C atslēgu piekariņu ir patīkami sajust uz tausti dēļ tās gludas, noapaļotas formas un virsmas ar gravējumu. Eleganto pallādija pārklājumu pasvītro sarežģīts iegravēts šūnveida raksts. Atstarodams krītošo gaismu, tas rada iespaidīgu gaismas staru spē..
358,00€
Bez nodokļa:295,87€
Zīmols: Chopard
Atslēgu piekariņš Chopard Round Logo Izrotājiet savas mājas atslēgas ar šo stilīgo teļa ādas atslēgu piekariņu. Šo eleganto atslēgu piekariņu rotā Chopard "C" logotips. Artikuls: 95016-0052 Atslēgu piekariņš Metāls: Misiņš / Āda Krāsa: Melns Izmērs: Garums 15,2 cm..
170,00€
Bez nodokļa:140,50€
Zīmols: Chopard
Atslēgu/ Somu piekariņš Chopard All Day Melnas teļa ādas un rozā zelta pārklājuma kombinācija piešķir tēlam eleganci. Izrotā savas mājas atslēgas ar šo stilīgo teļa ādas atslēgu piekariņu. Piekariņš var kalpot kā somas dekors. Artikuls: 95016-0066 Atslēgu/ Somu piekariņš Metāls: Misiņš ar rozā ze..
190,00€
Bez nodokļa:157,02€
Zīmols: Chopard
Atslēgu piekariņš Chopard L.U.C L.U.C atslēgu piekariņu ir patīkami sajust uz tausti dēļ tās gludas, noapaļotas formas un virsmas ar gravējumu. Eleganto rozā zelta pārklājumu pasvītro sarežģīts iegravēts šūnveida raksts. Atstarodams krītošo gaismu, tas rada iespaidīgu gaismas staru spēli un pārvērš..
385,00€
Bez nodokļa:318,18€
Zīmols: Chopard
Atslēgu/ Somu piekariņš Chopard Ice Cube Rock Līdzīgi kā dārga rota, Ice Cube Rock atslēgu piekariņš var kalpot kā somas kulons, ienesot brīvību mīlošu un rotaļīgo greznuma pieskārienu ikdienas dzīvē. Tiek atjaunināta ikoniskā Chopard Ice Cube kolekcija: tās oriģinālais un lielā mērā stilīgais diza..
326,00€
Bez nodokļa:269,42€
Zīmols: Chopard
Atslēgu piekariņš Chopard Classic Racing Superfast Racing Superfast no Chopard ir ne tikai īpašs stils, bet arī noteikts domāšanas veids. Šis neparastais atslēgu piekariņš sportiskam vīrietim liks smaidīt katru reizi, kad tas izņem automašīnas atslēgas. Melnā alumīnija un pallādija pārklājums ir li..
280,00€
Bez nodokļa:231,41€
Zīmols: Chopard
Atslēgu piekariņš Chopard Classic Racing Nodemonstrējiet savu aizraušanos ar sacīkšu automašīnu pasauli ar šo vīriešu sporta stila atslēgu piekariņu. No izturīga nerūsējošā tērauda izgatavots praktisks un izsmalcināts aksesuārs piesaista uzmanību ar melnu kaučuka ielaidumu, kas atgādina Dunlop riep..
317,00€
Bez nodokļa:261,98€
Rāda 9 no 9 (Kopā lapu - 1)