Grozs

Ofisa piederumi

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti Montblanc, Chopard ofisa piederumi - galda aksesuāri, galda piederumu komplekti, ādas galda paliktņi. Izvēlieties sev vai kā dāvanu biznesa partnerim iecienītākos Chopard, Montblanc ofisa piederumus no mūsu kolekcijas.

FILTRS


Ādas iebūvētais modulis Montblanc
SALE
MONTBLANC

Ādas iebūvētais modulis Montblanc

Ādas iebūvētais modulis Montblanc rakstāmpiederumiem Jaunais iebūvētais modulis ir izgatavots no mīkstas melnas teļa ādas, un to papildina pelēka zamšādas odere. Tajā var ietilpst līdz 8 rakstīšanas instrumentiem, un to var izmantot arī kā prezentācijas paliktni. Moduli var pievienot citam korpusam, lai palielinātu to ietilpību, un ko izmanto kolekcionāri. Artikuls: 124027 Iebūvētais modulis Materiāls: Āda Krāsa: Melna..

OFF -20%

408.00€ 510.00€ Bez nodokļa: 337.19€

Galda paliktnis Montblanc no mīkstas ādas
MONTBLANC

Galda paliktnis Montblanc no mīkstas ādas

Galda paliktnis Montblanc no mīkstas ādas Jaunais Montblanc galda paliktnis ir izgatavots no mīkstas teļa ādas un papildināts ar pelēku zamšādas oderi. Pateicoties elastīgam dizainam, to var viegli saliekt un salocīt. Izmērs ļaus to izmantot uz jebkuras darba virsmas. Artikuls: 124024 Galda paliktnis Izmērs: 55 x 42 cm..

620.00€ Bez nodokļa: 512.40€

Galda piederumu komplekts Montblanc no ādas
MONTBLANC

Galda piederumu komplekts Montblanc no ādas

Galda daudzfunkcionāls piederumu komplekts Montblanc no ādas Jaunajā kompaktajā četru galda piederumu aksesuāru komplektācijā ietilpst: iedalījums maziem priekšmetiem, rakstāmpiederumiem, galda kaste un dokumentu plaukts. Tie ir izgatavoti no mīkstas melnas teļa ādas ar pelēku zamšādas oderi. Šis ergonomiskais galda piederumu komplekts atspoguļo augošo darbvietas aksesuāru piederumu popularitāti. Pateicoties tam, galds vienmēr būs pilnīgā kārtībā. Katru galda piederuma komplekta sastāvdaļu var izmantot atsevišķi. Elementi, kas salikti kopā, veido komplektu. Artikuls: 124029 Galda daudzfunkcionāls piederumu komplekts Materiāls: Āda Krāsa: Melna..

1 030.00€ Bez nodokļa: 851.24€

Komplekts Chopard Black Leather Small
CHOPARD

Komplekts Chopard Black Leather Small

Komplekts Chopard Black Leather Small dāvanu iesaiņojumā Komplekts ofisa galdam no melnas teļa ādas ar pallādiju. Laba ideja biznesa dāvanai. Komplektā ietilpst: Maza ādas galda virsma Pildspalvu turētājs Paplāte pildspalvai Paplāte papīriem Papīra turētājs Artikuls: 95012-0188 Dāvanu komplekts Krāsa: Melns Galda mazās virsmas izmērs: 35 x 40 cm..

2 815.00€ Bez nodokļa: 2 326.45€

Rāda:4 no 4