Menu
Your Cart

Kaklarotas

Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Hearts Rose Gold with MOP Līnija Happy Hearts aizņemas sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus, oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. 18-karātu rozā zelta mirdzoša, gara kaklarota ir dekorēta ar sirdīm, kas eleganti apvieno sevī izturību un vi..
8 980,00€
Bez nodokļa:7 421,49€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Ice Cube White Gold Šī daudzpusīgā kaklarota no baltā zelta 750 proves ir daļa no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šī k..
1 850,00€
Bez nodokļa:1 528,93€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Ice Cube Rose Gold Šī daudzpusīgā kaklarota no rozā zelta 750 proves ir daļa no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šī k..
1 850,00€
Bez nodokļa:1 528,93€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Ice Cube Rose Gold Šī daudzveidīgā kaklarota rozā zelta 750 proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām, kas daļēji inkrustētas ar izsmalcinātiem briljantiem, izstarojot noslēpumainu spožumu. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums...
2 460,00€
Bez nodokļa:2 033,06€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard L`heure du diamant Heart Šī pārsteidzošā kaklarota no Heure du Diamant kolekcijas, kas izgatavota no 18 karātu baltā zelta ar dimantiem un safīriem, ir lieliska sievišķības izpausme. Mīkstas, noapaļotas mirdzoša dimanta kulona līnijas, ar dubultu sirds safīru, kalpo kā lielisks Ch..
9 450,00€
Bez nodokļa:7 809,92€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Diamonds Rose Gold Stilīgs dizains un lieliska greznība ir apvienoti šajā Happy Diamonds kaklarotā no 18k rozā zelta. Ar maigām, sievišķīgām līnijām dimantu ziedu vainags ieskauj kustīgu briljantu, kas kustās izsmalcinātas sirds iekšpusē žilbinošā gaismas un mīlestības dejā...
9 350,00€
Bez nodokļa:7 727,27€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Ice Cube Rock Rihanna Rose Gold RIHANNA LOVE CHOPARD ierobežotā izdevuma kolekcija, ko iedvesmojusi neierobežota uzticība un visaptverošā enerģija, piedāvā minimālisma ģeometriju un skaidras tīras līnijas. Pilsētas modernisma un tīra dizaina sinerģija sniedz klasiskai Chopard Ice ..
10 670,00€
Bez nodokļa:8 818,18€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Hearts Rose Gold with Malachite Chopard, zīmols ar plašu sirdi, par savām pamatvērtībām vienmēr uzskatīja cēlsirdību un dāsnumu. Kolekcija Happy Hearts, kas sevī ietver sirds motīvu ar leģendāriem kustīgiem briljantiem Chopard, apvieno sievietes ar plašu sirdi visā pasaulē. ..
3 720,00€
Bez nodokļa:3 074,38€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Hearts Rose Gold with MOP Chopard, zīmols ar plašu sirdi, par savām pamatvērtībām vienmēr uzskatīja cēlsirdību un dāsnumu. Kolekcija Happy Hearts, kas sevī ietver sirds motīvu ar leģendāriem kustīgiem briljantiem Chopard, apvieno sievietes ar plašu sirdi visā pasaulē. Mazi b..
3 390,00€
Bez nodokļa:2 801,65€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Hearts Wings Rose Gold with MOP Divas perlamutra sirdis, kas atgādina tauriņu, ir piestiprinātas pie sirds, kuras iekšpusē dejo kustīgs briljants. Tā spārnu graciozās līknes zīmē gaisā sirsniņu. Happy Hearts Wings tie ir ir izstrādājumi-talismani, ko nēsā tieši uz ādas. Mazi..
2 560,00€
Bez nodokļa:2 115,70€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Diamonds Icons Heart White Gold Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī ir unikāla un rotaļīga kolekcija Icons Heart. Gluži kā dzirkstoša ūdenskrituma pilieni, 3 kustīgie briljanti brīvi pārvietojas rotaļīgā dejā starp diviem safīra stikliem šajā sirds formas kaklarotā ..
3 000,00€
Bez nodokļa:2 479,34€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Hearts Rose Gold with Onyx Chopard, zīmols ar plašu sirdi, par savām pamatvērtībām vienmēr uzskatīja cēlsirdību un dāsnumu. Kolekcija Happy Hearts, kas sevī ietver sirds motīvu ar leģendāriem kustīgiem briljantiem Chopard, apvieno sievietes ar plašu sirdi visā pasaulē. Mazi ..
3 390,00€
Bez nodokļa:2 801,65€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Ice Cube White Gold Šī daudzveidīgā, 750. proves baltā zelta kaklarota ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām, kas daļēji inkrustētas ar izsmalcinātiem briljantiem, izstarojot noslēpumainu mirdzumu. Tā stilu iedvesmoja stingras līnijas un vēss ledus kubiku ..
2 460,00€
Bez nodokļa:2 033,06€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Hearts Rose Gold with Onyx Līnija Happy Hearts aizņemas nozīmīgu Happy Diamonds kolekcijas sirds motīvu, piedāvājot jaunas, oriģinālas un rotaļīgas šī simbola interpretācijas. 18-karātu rozā zelta mirdzoša, gara kaklarota ir dekorēta ar sirdīm, kas eleganti apvieno sevī iztu..
8 980,00€
Bez nodokļa:7 421,49€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Diamonds Icons Heart Rose Gold Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī ir unikāla un rotaļīga kolekcija Icons Heart. Gluži kā dzirkstoša ūdenskrituma pilieni, 3 kustīgie briljanti brīvi pārvietojas rotaļīgā dejā starp diviem safīra stikliem šajā sirds formas kaklarotā a..
5 040,00€
Bez nodokļa:4 165,29€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Hearts White Gold with MOP Chopard, zīmols ar plašu sirdi, par savām pamatvērtībām vienmēr uzskatīja cēlsirdību un dāsnumu. Kolekcija Happy Hearts, kas sevī ietver sirds motīvu ar leģendāriem kustīgiem briljantiem Chopard, apvieno sievietes ar plašu sirdi visā pasaulē. Mazi ..
3 390,00€
Bez nodokļa:2 801,65€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Happy Hearts Wings White Gold with diamonds Divas sirdis no balta zelta ar briljantu inkrustāciju, kas atgādina tauriņu, ir piestiprinātas pie sirds, kuras iekšpusē dejo kustīgs briljants. Tā spārnu graciozās līknes zīmē gaisā sirsniņu. Happy Hearts Wings tie ir izstrādājumi-talis..
5 120,00€
Bez nodokļa:4 231,41€
Zīmols: Chopard
Kaklarota Chopard Imperiale Coctail Jewellery Rose Gold Izcili sievišķīga, perfekti līdzsvarota un spēcīga kolekcija IMPERIALE aizrauj ar detaļu bagātību un izsmalcinātību. Dažādas izsmalcinātas rotaslietas papildina šo kolekciju ar elegantām līnijām. Dārgakmeņi, kas graciozi atklāti izsmalcinātā..
15 800,00€
Bez nodokļa:13 057,85€
Zīmols: Pasquale Bruni
Kaklarota Pasquale Bruni Ton Joli XL no 18 karātu rozā zelta ar oniksu, baltiem un šampanieša krāsas dimantiem "Laimi var atrast rozā zelta ziedā, dārgakmens raksturā, sievišķību - lapiņas maigajā gaismā, Ton Joli!" Jevgenija Bruni. Ton Joli saglabā taglio Bon Tone, smalko ekskluzīvu griezumu,..
3 390,00€ 4 520,00€
Bez nodokļa:2 801,65€
Zīmols: Pasquale Bruni
Sotuārs Pasquale Bruni Bon Ton no 18 karātu rozā zelta ar rozā kvarcu un dimantiem Bon Ton ir zieds, kas iemieso mātes-dabas sirdi. Nama ikoniskā kolekcija ir skaidra, eleganta un brīva dzīvesveida simbols, kas pielāgojas pārmaiņām sabiedrībā, nenododot savu būtību, pateicoties zieda vienkāršībai..
3 070,00€ 3 610,00€
Bez nodokļa:2 537,19€
Zīmols: Pasquale Bruni
Kaklarota Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu rozā zelta ar zaļu ahātu, baltiem un šampanieša krāsas dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz Jūsu ādas. Kolekcija paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgu saikni starp dabu un sievieti. Ziedi, kas mirdz d..
1 350,00€
Bez nodokļa:1 115,70€
Zīmols: Pasquale Bruni
Kaklarota Pasquale Bruni Je T'aime no 18 karātu Baltā Zelta ar Londonas Zilo Topāzu un and Dimantiem "Lapas apskāvienā mīlestība uzplaukst zieda veidolā" Eugenia Bruni Atzīšanās mīlestībā starp sievieti un dabu, gluži kā zieds, kas apskauj savu lapu un mīl sevi. Šoreiz zieds parādās visā savā ..
2 330,00€
Bez nodokļa:1 925,62€
Zīmols: Pasquale Bruni
Kaklarota Pasquale Bruni Petit Garden no 18 karātu Baltā Zelta ar Dimantiem, Vidēja izmēra zieds Smalkā dārzā, starp brīnišķīgās dabas skaistumu, ar rokām atlasīti mazi tīra prieka noslēpumi. Baltā zelta dzeja iziet cauri briljantu gaismai, kā ziedu un to lapu deja, tikmēr baltā zelta aura izp..
4 130,00€
Bez nodokļa:3 413,22€
Zīmols: Pasquale Bruni
Kaklarota Pasquale Bruni Petit Joli no 18 karātu Rozā Zelta ar Oniksu, Baltiem un Šampanieša krāsas Dimantiem Petit Joli ir ziedu sapnis uz Jūsu ādas. Kolekcija paredzēta sievietēm, kuras vienmēr zied brīvā dvēselē. Šī kolekcija iemieso mūžīgu saikni starp dabu un sievieti. Ziedi, kas mirdz debes..
1 350,00€
Bez nodokļa:1 115,70€
Rāda 24 no 38 (Kopā lapu - 2)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas izsmalcinātas Boucheron, Chopard, Chaumet un Pasquale Bruni kaklarotas no rozā, dzeltenā un baltā zelta ar dimantiem un dārgakmeņiem un juvelierizstrādājumu kolekcijas ar limitētu izlaidumu. Brīnišķīgas Boucheron, Chopard, Chaumet un Pasquale Bruni kaklarotas piešķirs elegances noti jebkuram sievišķīgam tēlam. Izvēlieties iecienītāku kaklarotu no mūsu plašas kolekcijas.