Menu
Your Cart

Aproces

Zīmols: Roberto Coin
Aproce Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Rubīnu Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcijas Princess Flo..
1 600,00€
Bez nodokļa:1 322,31€
Zīmols: Chopard
Rokassprādze Chopard Happy Hearts with Malachite Rose Gold Happy Hearts sirdžu savienojums, kas kronē šo 18 karātu zelta rokassprādzi, rada papildu eleganci, radošumu un entuziasmu Happy Diamonds kolekcijai. Starp dažāda lieluma dabīgā malahīta sirdīm ir viens, kas spīd daudz vairāk nekā jebkurš ci..
5 090,00€
Bez nodokļa:4 206,61€
Zīmols: Chopard
Rokassprādze Chopard Happy Hearts with Tahitian MOP Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šīs simbola skaidrojumus. Uz modernas 18 karātu zelta rokassprādzes eleganti spīd sirdis no dabīgas, melnās Tahiti pērles u..
8 410,00€
Bez nodokļa:6 950,41€
Zīmols: Chopard
Rokassprādze Chopard Happy Hearts with Red Stone Rose Gold Happy Hearts sirdžu savienojums, kas kronē šo 18 karātu zelta rokassprādzi, rada papildu eleganci, radošumu un entuziasmu Happy Diamonds kolekcijai. Starp dažāda lieluma sirdīm no sarkana akmens ir viens, kas spīd daudz vairāk nekā jebkurš ..
3 100,00€
Bez nodokļa:2 561,98€
Zīmols: Chopard
Ķēdīte (kājai) Chopard Ice Cube with Diamonds Yellow Gold Šī daudzpusīgā potīšu ķēdīte, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves dzeltenā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ar uz pusi iestrādātiem briljantiem, tas piesaista uzmanību ar nevainoja..
2 170,00€
Bez nodokļa:1 793,39€
Zīmols: Chopard
Ķēdīte (kājai) Chopard Ice Cube with Diamonds White Gold Šī daudzpusīgā potīšu ķēdīte, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves baltā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ar uz pusi iestrādātiem briljantiem, tas piesaista uzmanību ar nevainojamu a..
2 240,00€
Bez nodokļa:1 851,24€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Ice Cube with Diamonds Rose Gold Šī daudzpusīgā aproce, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves rozā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ar uz pusi iestrādātiem briljantiem, tas piesaista uzmanību ar nevainojamu akmeņu tīrību un c..
2 290,00€
Bez nodokļa:1 892,56€
Zīmols: Chopard
Ķēdīte (kājai) Chopard Ice Cube Rose Gold Šī daudzpusīgā potīšu ķēdīte, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves rozā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ķēdītes stilu iedvesmojušas asas līnijas un vēss ledus kubiņu spīdums. Esiet moderna: apvien..
1 290,00€
Bez nodokļa:1 066,12€
Zīmols: Chopard
Ķēdīte (kājai) Chopard Ice Cube with Diamonds Rose Gold Šī daudzpusīgā potīšu ķēdīte, kas izgatavota no Fairmined® sertifikācijas 750 proves rozā zelta, ir daļa no iespaidīgas kolekcijas ar neparastu ģeometrisko dizainu. Ar uz pusi iestrādātiem briljantiem, tas piesaista uzmanību ar nevainojamu akm..
2 240,00€
Bez nodokļa:1 851,24€
Zīmols: Chopard
Rokassprādze Chopard Happy Diamonds Good Luck Charms Rose Gold Juvelierizstrādājumu Good Luck Charms līnijā kustīgie briljanti ir harmoniski apvienoti ar veiksmes simbolu. Šajā aproces elegantajā, sievišķīgajā 18 karātu rozā zelta ķēdītē ir ievietots dekoratīvs plaukstas formas elements, kur iekšpu..
1 655,00€
Bez nodokļa:1 367,77€
Zīmols: Chopard
Rokasspradze Chopard Imperiale with Amethyst Rose Gold Smalka Imperiale rokassprādze, ko rotā karaliskais ametists: akmens spilgti izceļas uz 750 proves spīdīgā rozā zelta fona. Brīnišķīgā, karaliskā, violeta ametista rāmējums, ko iedvesmojuši seno izšuvumu raksti, izstaro izsmalcinātu majestātis..
3 570,00€
Bez nodokļa:2 950,41€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts "Petra Nemcova" with Red Stone Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šī moderna aproce no rozā zelta 750 proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā p..
3 050,00€
Bez nodokļa:2 520,66€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts with Diamonds Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šī moderna aproce no rozā zelta 750 proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielāka sirds i..
6 140,00€
Bez nodokļa:5 074,38€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts with Turquoise Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šī moderna aproce no rozā zelta 750 proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielāka sirds ..
3 050,00€
Bez nodokļa:2 520,66€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts with Mother-of-Pearl Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņemās sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šī simbola skaidrojumus. Šī moderna aproce no rozā zelta 750 proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielāk..
3 050,00€
Bez nodokļa:2 520,66€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts with Onyx Rose Gold Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas centrālu sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šī moderna aproce no rozā zelta 750 proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielāka sir..
3 050,00€
Bez nodokļa:2 520,66€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts with Tiger Eye Rose Gold Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas centrālu sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šī moderna aproce no rozā zelta 750 proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielāka ..
3 300,00€
Bez nodokļa:2 727,27€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Chopardissimo White and Rose Gold Chopardissimo kolekcija no Chopard ir unikāla rotaslietu šedevru pasaule. Aproces pārsteidz ar visdažādākajām formām un idejām. Šis modelis ir ļoti izsmalcināts, pateicoties 18 karātu baltā un rozā zelta kombinācijai. Divi šo dārgmetālu riņķi ir deko..
2 230,00€
Bez nodokļa:1 842,98€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts with Malachite Rose Gold Līnija Happy Hearts aizņem sirds motīvu no Happy Diamonds kolekcijas, piedāvājot jaunus oriģinālus un rotaļīgus šīs simbola skaidrojumus. Uz modernas 18 karātu zelta rokassprādzes eleganti spīd sirdis no dabīga malahīta un sirdis ar briljantu aps..
9 260,00€
Bez nodokļa:7 652,89€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Imperiale with Pink Opal Cienīga rotaslieta mūsdienu karalienei ir izsmalcināta rozā zelta IMPERIALE rokassprādze, kas pievilina skatienu ar neparastu formu. Filigrāns ar rokām darināts dārgmetāla izstrādājums izceļ smalko rozā opāla krāsu, kas atplaukst gluži kā zieds. Veltījums mod..
5 305,00€
Bez nodokļa:4 384,30€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts with Malachite Rose Gold Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas centrālu sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šī moderna aproce no rozā zelta 750. proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielā..
3 370,00€
Bez nodokļa:2 785,12€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Spirit Dārglietas no Happy Spirit kolekcijas priecē aci ar atkārtotu koncentrisku apļu motīvu, kas novirzās ap dejojošu briljantu, atgādina vieglus viļņus uz ūdens. Gredzeni - no mazākā līdz lielākajam - lieliski ietilpst viens otrā. Mazie briljanti paveic lielas lietas. Arti..
4 610,00€
Bez nodokļa:3 809,92€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts Wings Divas perlamutra sirdis, kas atgādina tauriņu, ir piestiprinātas pie sirds, kuras iekšpusē dejo kustīgs briljants. Tā spārnu graciozās līknes zīmē gaisā sirsniņu. Happy Hearts Wings tie ir izstrādājumi-talismani, ko nēsā tieši uz ādas. Mazi briljanti paveic lielas ..
3 110,00€
Bez nodokļa:2 570,25€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Happy Hearts with Onyx White Gold Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas centrālu sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šī moderna aproce no baltā zelta 750. proves ir dekorēta ar divām elegantām sirdīm: vienā pusē lielākā si..
3 050,00€
Bez nodokļa:2 520,66€
Rāda 24 no 72 (Kopā lapu - 3)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas izsmalcinātas Boucheron, Chopard, Pasquale Bruni, Roberto Coin un Chaumet aproces no zelta un sudraba ar dimantiem. Happy Hearts, Happy Spirit, Happy Diamonds, Bon Ton, Petit Garden, Ton Joli vai Princess Flower aproču kolekcijas iemieso mūsdienu sievietei raksturīgo brīvību mīlošo raksturu un dzīvesprieku. Šīs izsmalcinātās Boucheron, Chopard, Pasquale Bruni, Roberto Coin un Chaumet aproces kļūs par lielisku ideju dāvanai un vienmēr kalpos par iedvesmas avotu katrai sievietei. Izvēlieties iecienītāku aproci no mūsu plašas kolekcijas.