Menu
Your Cart

Aproces vīriešiem

Zīmols: Montblanc
Rokassprādze Montblanc Wrap Me Sarkana ar nerūsējošā tērauda āķi Vīriešu aproce ir mūsdienu laika atspoguļojums. No nerūsējošā tērauda izgatavotā Wrap Me rokassprādze no sarkanas ādas ar lielu karabīna aizdari rada izstrādājumu ar vairākām iespējām uzsvērt Jūsu stilu un personību. Kods: 1238..
205,00€ 290,00€
Bez nodokļa:169,42€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Mille Miglia Stainless Steel/ Red Rubber Sporta aproce Mille Miglia aicina uz sacīkšu trases ātruma un rēcošo motoru pasauli. Aproces dizains piedāvā asprātīgu motosporta pasaules estētisko kodu interpretāciju. Sarkans kaučuks, ar riepu protektoru zīmējuma rakstu, pulēta pallādija ai..
299,00€
Bez nodokļa:247,11€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Mille Miglia Rose Gold Plated/ Black Rubber Sporta aproce Mille Miglia aicina uz sacīkšu trases ātruma un rēcošo motoru pasauli. Aproces dizains piedāvā asprātīgu motosporta pasaules estētisko kodu interpretāciju. Melns kaučuks, ar riepu protektoru zīmējuma rakstu, pulēta aizdare ar ..
326,00€
Bez nodokļa:269,42€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Mille Miglia Black Rubber Sporta aproce Mille Miglia aicina uz sacīkšu trases ātruma un rēcošo motoru pasauli. Aproces dizains piedāvā asprātīgu motosporta pasaules estētisko kodu interpretāciju. Melns kaučuks, ar riepu protektoru zīmējuma rakstu, pulēta pallādija aizdare un melns, l..
299,00€
Bez nodokļa:247,11€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Classic Racing Silver Tone/ Black Minimālisma stila Classic Racing melna, pītā aproce ar pallādija apdari ir gatava eleganti apskaut džentlmeņa plaukstas locītavu, lai piešķirtu tam nevainojama šika pieskārienu. Racing līnijas simbols - slavenais zīmējums 1960. gadu Dunlop automašī..
300,00€
Bez nodokļa:247,93€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Classic Racing Rose Gold Tone/ Black Minimālisma stila Classic Racing melna, pītā aproce ar rozā zelta apdari ir gatava eleganti apskaut džentlmeņa plaukstas locītavu, lai piešķirtu tam nevainojama šika pieskārienu. Racing līnijas simbols - slavenais zīmējums 1960. gadu Dunlop automa..
320,00€
Bez nodokļa:264,46€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Classic Racing Black Tone/ Red Minimālisma stila Classic Racing melna, pītā aproce no misiņa ar PVD pārklājumu, ir gatava eleganti apskaut džentlmeņa plaukstas locītavu, lai piešķirtu tam nevainojama šika pieskārienu. Racing līnijas simbols - slavenais zīmējums 1960. gadu Dunlop auto..
285,00€
Bez nodokļa:235,54€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Classic Racing, Sarkana Minimālisma stila Classic Racing pītā, sarkana aproce ar pallādija apdari ir gatava eleganti apskaut džentlmeņa plaukstas locītavu, lai piešķirtu tam nevainojama šika pieskārienu. Racing līnijas simbols - 1960. gadu Dunlop automašīnu riepu protektoru stila ..
285,00€
Bez nodokļa:235,54€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Classic Racing, Zila Minimālisma stila Classic Racing pītā, zila aproce ar pallādija apdari ir gatava eleganti apskaut džentlmeņa plaukstas locītavu, lai piešķirtu tam nevainojama šika pieskārienu. Racing līnijas simbols - 1960. gadu Dunlop automašīnu riepu protektoru stila slavena..
300,00€
Bez nodokļa:247,93€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Classic Racing PVD Lieliskās vīriešu sacīkšu kolekcijas nerūsējošā tērauda aprocē ir melnas gumijas detaļas (kas atgādina Dunlop riepu protektora rakstu) un rozā zelta PVD apstrāde. Apvilkts ap plaukstu, tas Jūsu izskatu papildinās ar izsmalcinātību. Artikuls: 95016-0228 Aproce Mat..
570,00€
Bez nodokļa:471,07€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Classic Racing Aproce, ko iedvesmojusi leģendārā Classic Racing kolekcija, attēlo slaveno automašīnu riepu Dunlop 1960. gadu zīmējumu. Oriģinālais aksesuāra dizains ir kombinēts no nerūsejoša tērauda un melna kaučuka. Aksesuārs “Sporta šiks” stilā ir ideāli piemērots vīrietim, kurš m..
489,00€
Bez nodokļa:404,13€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Mille Miglia Black Rubber with Black PVD finish Sporta aproce Mille Miglia aicina Jūs uz ātruma un rēcošo motoru pasauli sacīkšu trasē. Aproces dizains piedāvā asprātīgu motosporta pasaules estētisko kodu interpretāciju. Melnais kaučuks, kas atveido riepu protektoru rakstu, aizdare, ..
358,00€
Bez nodokļa:295,87€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Classic Racing Black Rubber Lieliskās vīriešu sacīkšu kolekcijas nerūsējošā tērauda aproce ar melna kaučuka detaļām (kas atgādina Dunlop riepu protektora rakstu) un spīdīga sudraba metāla aizdare ar Chopard logotipu. Aptverot plaukstas locītavu, tā Jūsu izskatu papildinās ar izsmalci..
367,00€
Bez nodokļa:303,31€
Zīmols: Chopard
Aproce Chopard Classic Racing Melna Šī sportiskā luksusa melnā kaučuka aproce - ir izsmalcināta cieņa motosportam. Tam ir spīdīga rozā zelta toņa metāla aizdare ar Chopard logotipu un slaveno Dunlop riepu protektora rakstu no 1960. gada, kas ir kļuvis par Racing līnijas simbolu. Simbolisks aksesuār..
405,00€
Bez nodokļa:334,71€
Rāda 14 no 14 (Kopā lapu - 1)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas ekskluzīvas Chopard aproces sievietēm un vīriešiem. Izsmalcinātas un elegantas mūsdienu rokassprādzes, kas izgatavotas no augstas kvalitātes ādas un nerūsējošā tērauda. Izvēlieties savu iecienītāko kolekcijas izstrādājumu Chopard.