Grozs

Ekskluzīvas pildspalvas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas ierobežotas tirāžas kolekcionāru ekskluzīvas pildspalvas Montblanc - lodīšu pildspalvas, tintes, rolleru pildspalvas - unikālas pildspalvas unikālai personībai. Izvēlieties sev vai kā dāvanu biznesa partnerim ekskluzīvas pildspalvas Montblanc.


Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition Merlina Monro (1926-1962) ir kļuvusi par amerikāņu kulta ikonu, kuru atpazīst visā pasaulē. Aktrisi uzskata par Lī Strasberga brīnumu un vienu no populārākajiem 1950. gadu seksa simboliem. Līdz pat šai dienai viņa turpina iedvesmot sievietes visā pasaulē, uzsverot savu kultūras un stila ikonas statusu. Mūzas Merlinas Monro rakstāmrīka dizains veidots iedvesmojoties no Ferragamo augstapapēžu kurpēm, kuras Monro valkāja, atspoguļojot savu sievišķību un jutekliskumu.Rakstāmpiederuma krāsa attiecināma uz viņai raksturīgo lūpu krāsas toni (Ruby Tuesday no Max Factor). Klipa forma ar pērli atgādina viņas rotaslietas un mīlestību uz pērlēm. Kods: 116068Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalva Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

710.00€ Bez nodokļa: 586.78€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119835 Pild..

OFF -20%

648.00€ 810.00€ Bez nodokļa: 535.54€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley Special Edition Elviss Preslijs joprojām tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajām 20. gadsimta kulta figūrām, par “rokenrola karali”, kurš izveidoja veselu paaudzi. Elviss Preslijs dzimis Tupelo, Misisipi 1935. gadā un pārcēlies uz Memfisu, Tenesī, kļuvis par vienu no pasaules slavenākajiem mūziķiem. Šī rakstīšanas instrumenta korpuss ir veidots kā automašīnas dzinēja aizdedzes svece, kas līdzās klipa formai, atgādina Elvisa aizraušanos ar V8 motoriem. Raksts uz korpusa un vāciņa atveido zelta gredzenu, ko viņš nēsāja slavenā "Hello from Hawaii" koncerta laikā. "V" klips atgādina Elvisa aizraušanos ar Cadillac V8 motoriem, un iniciāļi "EP" atspoguļo viņa raksturīgo saulesbriļļu stilu. Artikuls: 125506 Lodīšu pildspalva Krāsa: Melna Klips: Klips ar dzeltena zelta pārklājumu..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition Montblanc Special Edition pildspalva rolleris no kolekcijas Donation Pen, kas godina slaveno mūziķi Johannu Štrausu. Vāciņš un korpuss izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem. Klips-vijole un detaļas ir ar platīna pārklājumu un Johanna Štrausa paraksts ar Montblanc gravējumu. Artikuls: 119874 Lodīšu pildspalva Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

560.00€ Bez nodokļa: 462.81€

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy Īpašā Džona F. Kenedija sērija godina vienas no mūsdienu vēstures leģendārākajām personībām piemiņu un ar neuzkrītošām detaļām pastāsta par Džona F. Kenedija dzīvi. Vērtīgo sveķu bordo krāsa atgādina slaveno Efeju līgas stilu, kuram Kenedijs bija uzticīgs, kā arī viņa studenta gadus Hārvarda universitātē. JFK iniciāļi ir iegravēti uz klipa ar šampanieša krāsas zelta pārklājumu, un trīs šampanieša krāsas zelta gredzeni uz vāciņa simbolizē trīs Kenedija brāļus. Rakstīšanas līdzeklis no īpašas sērijas tiek kronēts ar Montblanc dārgo sveķu emblēmu. Artikuls: 118083 Lodīšu pildspalva Klips ar šampanieša krāsas zelta pārklājumu Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc Writers Edition Honoré de Balzac
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Writers Edition Honoré de Balzac

Lodīšu pildspalva Montblanc Writers Edition Honoré de Balzac, Limited Edition Montblanc Writers Edition 2013. sērija ir veltīta Honoré de Balzac, franču rakstniekam un dramaturgam, aptuveni simts romānu un īsu stāstu autoram, kam bija būtiska ietekme uz 19. gadsimta literatūras attīstību. Cenšoties atspoguļot 19. gadsimta dendiju stilu un izsmalcināto gaumi, kas raksturīga Balzakam, dizaineri izvēlējās melnus, vērtīgus sveķus un pelēko laku. Izsmalcinātais guilloché raksts atveido saīsināto bikšu siluetu, ko nēsāja cēlie parīzieši. Palielinātais korpuss atgādina Balzaka ķermeni ar lieko svaru. Klips ar tirkīza krāsas lakas ieliktni simbolizē slavenā rakstnieka spieķi, un gredzeni ar platīna un zelta pārklājumu - dažādus 19. gadsimta sākuma Francijas sabiedrības slāņus, kas bija viena no centrālajām tēmām Balzaka darbā. Artikuls: 109296 Lodīšu pildspalva Krāsa: Melna Uzmanību: Lodīšu pildspalva no privātās kolekcijas, lietota..

825.00€ Bez nodokļa: 681.82€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Limited Edition 1931
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Limited Edition 1931

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters James Dean Limited Edition 1931 Slavenais amerikāņu aktieris Džeimss Bairons Dīns (1931. - 1955. gads) kļuva par jauniešu vilšanās un sociālās atstumtības simbolu, pateicoties grūta pusaudža Džima Starka lomai viņa slavenākajā filmā "Dumpinieks bez iemesla" (1955). Šī rakstīšanas rīka forma ir paredzēta, lai atgādinātu kabatas nazi, ko Džeimsa Dīna varonis izmanto filmā "Dumpinieks bez iemesla".Cēlkoka vāciņš arī atgādina sižetu ar nazi. 925 sterliņu sudraba korpusa raksts bija iedvesmots no aktiera gravēšanas uz viņa iecienītākās sporta mašīnas un viņa slavenais teiciens “Sapņo tā, it kā tu dzīvosi mūžīgi. Dzīvo tā, it kā tev ir palikusi viena diena". Kopiju skaits šajā sērijā ir ierobežots - 1931, par godu aktiera dzimšanas gadam. Artikuls: 117893 Pildspalva rolleris Korpuss: sudraba korpuss ar tematisku gravēšanu Montblan tinte: Montblanc pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue..

OFF -28%

2 268.00€ 3 150.00€ Bez nodokļa: 1 874.38€

Pildspalva rolleris Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition Montblanc Special Edition pildspalva rolleris no kolekcijas Donation Pen, kas godina slaveno mūziķi Johannu Štrausu. Vāciņš un korpuss izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem. Klips-vijole un detaļas ir ar platīna pārklājumu un Johanna Štrausa paraksts ar Montblanc gravējumu. Artikuls: 119873 Pildspalva rolleris Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

660.00€ Bez nodokļa: 545.45€

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Pieminot vienu no izcilākajām mūsdienu vēstures figūrām, īpašais John F. Kennedy kolekcijas rakstāmrīks sniedz simboliskas atsauces uz Dž.F. Kenedija dzīvi izsmalcinātās dizaina detaļās. Vērtīgie, zilie sveķi simboliski attiecināmi gan uz Kenedija laiku ASV jūras kara flotē, gan slaveno Ivy League ģērbšanās stilu. Viņa iniciāļi “JFK” ir iegravēti uz ar platīnu pārklātā vāciņa. Trīs gredzeni, kas pārklāti ar platīnu, simbolizē trīs Kenedija brāļus. Īpašo dizainu noslēdz Montblanc emblēma. Kods: 111047 Pildspalva rolleris Montblanc Pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue, India Orange; Montblanc fineliner refills: Mystery Black, Pacific Blue, Amethyst Purple, Barbados Blue..

810.00€ Bez nodokļa: 669.42€

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy

Pildspalva rolleris Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy Pieminot vienu no izcilākajām mūsdienu vēstures figūrām, īpašais John F. Kennedy kolekcijas rakstāmrīks sniedz simboliskas atsauces uz Dž.F. Kenedija dzīvi izsmalcinātās dizaina detaļās. Vērtīgie bordo krāsas sveķi simboliski attiecināmi gan uz slaveno Ivy League ģērbšanās stilu, gan uz Kenedija laiku Hārvardas Universitātē. Uz šampanieša toņa klipa, kas ir pārklāts ar zeltu, ir iegravēti viņa iniciāļi “JFK”. Trīs gredzeni, kas pārklāti ar platīnu, simbolizē trīs Kenedija brāļus. Īpašo dizainu noslēdz Montblanc emblēma. Kods: 118082 Pildspalva rolleris Montblanc Pildspalvas rollera kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Chestnut Brown, Amethyst Purple, Barbados Blue, India Orange..

810.00€ Bez nodokļa: 669.42€

Pildspalva rolleris Montblanc Writers Edition Homage to Victor Hugo Limited Edition
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Writers Edition Homage to Victor Hugo Limited Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Writers Edition Homage to Victor Hugo Limited Edition, Melna Montblanc Writers Limited Edition sērija, no 1831 eksemplāriem, ir veltīta literārajam ģēnijam Viktoram Hugo, kura dzīve un darbs veicināja franču tautas identitātes veidošanos. Šī sērija ietver izstrādājumus no melniem, vērtīgiem sveķiem ar platīna pārklājumu. Šīs sērijas pamatā ir Viktora Hugo romāns "Notre Dame de Paris". Vāciņš ir dekorēts ar reljefainām gotiskām arkām, un klipa malai ir zvanu forma, kas atgādina zvanu zvanītāju Kvazimodo un Notre Dame zvaniņus. Vāciņš ir dekorēts ar Viktora Hugo parakstu. Artikuls: 125511 Pildspalva rolleris Montblanc Ink: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

815.00€ Bez nodokļa: 673.55€

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000
SALE
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000 Trillera žanra izgudrotājs un šausmu meistars saprata vairāk, nekā jebkurš cits, kā iebiedēt savu auditoriju, izvedot no komforta zonas un dziļi iegremdējot emocijās un bailēs. Ar savām sarežģītajām kinematogrāfiskajām metodēm, skaņas, spilgtas gaismas un ēnas izmantošanu Hitchcock sniedza emocijas ne tikai pēc uz ekrāna redzētā, bet arī savas auditorijas prātos. Tintes pildspalva Alfred Hitchcock Limited Edition ar 925 proves sudraba detaļām ir dekorēta ar īpašām iezīmēm, kas atgādina Hitchcock karjeras laiku: nažu formas klipu, kas atgādina „Psycho”, un izsmalcināts virsmas efekts, kas norāda uz kāpņu reibinošo efektu “Vertigo”. Hitchcock pašportrets ir iemūžināts kā smalks gravējums uz ar rodiju pārklāta 750. proves zelta spalvas. Artikuls: 106508 Tintes pildspalva Spalva izgatavota ar rokām no 750. proves zelta..

OFF -20%

2 768.00€ 3 460.00€ Bez nodokļa: 2 287.60€

Rāda:12 no 26