Grozs

Ekskluzīvas pildspalvas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas ierobežotas tirāžas kolekcionāru ekskluzīvas pildspalvas Montblanc - lodīšu pildspalvas, tintes, rolleru pildspalvas - unikālas pildspalvas unikālai personībai. Izvēlieties sev vai kā dāvanu biznesa partnerim ekskluzīvas pildspalvas Montblanc.


Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition Merlina Monro (1926-1962) ir kļuvusi par amerikāņu kulta ikonu, kuru atpazīst visā pasaulē. Aktrisi uzskata par Lī Strasberga brīnumu un vienu no populārākajiem 1950. gadu seksa simboliem. Līdz pat šai dienai viņa turpina iedvesmot sievietes visā pasaulē, uzsverot savu kultūras un stila ikonas statusu. Mūzas Merlinas Monro rakstāmrīka dizains veidots iedvesmojoties no Ferragamo augstapapēžu kurpēm, kuras Monro valkāja, atspoguļojot savu sievišķību un jutekliskumu.Rakstāmrīka krāsa attiecināma uz viņai raksturīgo lūpu krāsas toni (Ruby Tuesday no Max Factor). Klipa forma ar pērli atgādina viņas rotaslietas un mīlestību uz pērlēm. Kods: 116068Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalva Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

710.00€ Bez nodokļa: 586.78€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119836 ..

OFF -20%

596.00€ 745.00€ Bez nodokļa: 492.56€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119835..

OFF -20%

648.00€ 810.00€ Bez nodokļa: 535.54€

Lodīšu pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition Rakstāmpiederumu kolekcija Montblanc Donation Pen godina pasaules slavenos klasikas mūziķus. Kolekcijas Donation Pen mērķis ir atbalstīt rūpīgi atlasītus avangarda kultūras projektus no visas pasaules: tie saņem 20 eiro no katras tintes pildspalvas pārdošanas un 10 eiro no katra rollera vai lodīšu pildspalvas pārdošanas. Šoreiz īpaša sērija ir veltīta Džordžam Geršvinam, amerikāņu komponistam un pianistam. Klarnetes formas klips ir simboliska atsauce uz izpildījuma sākotnējo daļu, kas atskaņots filmā “Rhapsody in Blue”. Vēl viens atgādinājums par "Rhapsody in Blue" ir lodziņš tintes līmeņa noteikšanai, kas izcelts zilā krāsā. Vāciņa gredzens, kas izrotāts ar Bruklinas tilta attēlu, simbolizē Džordža Geršvina ciešās attiecības ar viņa dzimto pilsētu - Ņujorku. Vāciņu un korpusu, kas izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem, papildina elementi ar platīna pārklājumu. Papildus tintes pildspalvai, īpašā dāvanu ..

520.00€ Bez nodokļa: 429.75€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley Special Edition Elviss Preslijs joprojām tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajām 20. gadsimta kulta figūrām, par “rokenrola karali”, kurš izveidoja veselu paaudzi. Elviss Preslijs dzimis Tupelo, Misisipi 1935. gadā un pārcēlies uz Memfisu, Tenesī, kļuvis par vienu no pasaules slavenākajiem mūziķiem. Šī rakstīšanas instrumenta korpuss ir veidots kā automašīnas dzinēja aizdedzes svece, kas līdzās klipa formai, atgādina Elvisa aizraušanos ar V8 motoriem. Raksts uz korpusa un vāciņa atveido zelta gredzenu, ko viņš nēsāja slavenā "Hello from Hawaii" koncerta laikā. "V" klips atgādina Elvisa aizraušanos ar Cadillac V8 motoriem, un iniciāļi "EP" atspoguļo viņa raksturīgo saulesbriļļu stilu. Artikuls: 125506 Lodīšu pildspalva Krāsa: Melna Klips: Klips ar dzeltena zelta pārklājumu..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Īpašā sērija James Byron Dean (1931-1955) bija amerikāņu aktieris un kultūras ikona, kas bija pusaudžu izmisuma un sociālās atsvešinātības simbols, ko apliecina viņa slavenākās filmas "Rebel Without a Cause" (1955) nosaukums, kurā viņš attēloja rūpju nomākto pusaudzi Jim Stark. Šīs kolekcijas rakstāmrīki ir izgatavoti no vērtīgajiem, sarkanajiem sveķiem, kas simboliski ataino sarkano ādas jaku, ko Dean nēsā filmas gaitā, bet tekstūra ir iedvesmota no džinsiem, kas arī tika nēsāti filmas laikā. Klips ir izveidots šaujamieroča formā par godu 1956. gada filmai “Giant”.Vāciņa gredzenā ir iegravēta viena no visu laiku slavenākajām Dean frāzēm: “Sapņo, it kā tu dzīvotu mūžīgi. Dzīvo, it kā tu mirtu šodien”. Kods: 117891 Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Black Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Black Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Black Special EditionIzstrādāta 1906.gadā ekskluzīva pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gada jubilejai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Vintāžas stilā spirālveida formas klipsis kas piestāv modelīm. Klipsis ir izgatavots no īpašas metāla sakausējuma ar unikālu galvanizācijaas pārklājumu kas piešķir vintāžas izskatu. Artikuls: 114724 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

420.00€ Bez nodokļa: 347.11€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special EditionIzstrādāta 1906.gadā ekskluzīva lodīšu pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gada jubilejai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā.Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Lodīšu pildspalvas melns korpuss un uzgalis izpildīts no vērtīgajiem sveķiem un lakots. Klips ir dekorēts vintage stilā ar zirnekļa emblēmu. Artikuls: 117848 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

460.00€ Bez nodokļa: 380.17€

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition Montblanc Special Edition pildspalva rolleris no kolekcijas Donation Pen, kas godina slaveno mūziķi Johannu Štrausu. Vāciņš un korpuss izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem. Klips-vijole un detaļas ir ar platīna pārklājumu un Johanna Štrausa paraksts ar Montblanc gravējumu. Artikuls: 119874 Lodīšu pildspalva Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

560.00€ Bez nodokļa: 462.81€

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy Īpašā Džona F. Kenedija sērija godina vienas no mūsdienu vēstures leģendārākajām personībām piemiņu un ar neuzkrītošām detaļām pastāsta par Džona F. Kenedija dzīvi. Vērtīgo sveķu bordo krāsa atgādina slaveno Efeju līgas stilu, kuram Kenedijs bija uzticīgs, kā arī viņa studenta gadus Hārvarda universitātē. JFK iniciāļi ir iegravēti uz klipa ar šampanieša krāsas zelta pārklājumu, un trīs šampanieša krāsas zelta gredzeni uz vāciņa simbolizē trīs Kenedija brāļus. Rakstīšanas līdzeklis no īpašas sērijas tiek kronēts ar Montblanc dārgo sveķu emblēmu. Artikuls: 118083 Lodīšu pildspalva Klips ar šampanieša krāsas zelta pārklājumu Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition Pieminot vienu no izcilākajām mūsdienu vēstures figūrām, īpašais John F. Kennedy kolekcijas rakstāmrīks sniedz simboliskas atsauces uz Dž.F. Kenedija dzīvi izsmalcinātās dizaina detaļās. Vērtīgie, zilie sveķi simboliski attiecināmi gan uz Kenedija laiku ASV jūras kara flotē, gan slaveno Ivy League ģērbšanās stilu. Viņa iniciāļi “JFK” ir iegravēti uz ar platīnu pārklātā vāciņa. Trīs gredzeni, kas pārklāti ar platīnu, simbolizē trīs Kenedija brāļus. Īpašo dizainu noslēdz Montblanc emblēma. Kods: 111046 Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition Pearl
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition Pearl

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition Pearl Marilina Monro (1926 - 1962) kļuva par Amerikas kultūras ikonu, viņa tiek cildināta visā pasaulē. Aktrise bija viena no populārākajām sešdesmito gadu seksa simboliem. Līdz šai dienai viņa turpina iedvesmot sievietes visā pasaulē, kas nodrošina viņai kultūras un stila statusu. Mūzas Merlinas Monroe dizains tika iedvesmots no ikoniskajiem Ferragamo papēžiem, ko Merlina valkāja, un kas atspoguļoja viņas sievišķību un juteklīgumu.Rakstāmpiederuma krāsa norāda uz leģendāro balto kleitu, ko viņa valkāja filmā “The Seven Year Itch”. Klipa forma ar pērlēm atgādina viņas rotaslietas un mīlestību pret pērlēm. Artikuls: 117886 Lodīšu pildspalva Klips no rozā zelta ar pērli Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Nightfire Red..

710.00€ Bez nodokļa: 586.78€

Rāda:12 no 37