Grozs

Ekskluzīvas pildspalvas

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000
SALE
Montblanc

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000 Trillera žanra izgudrotājs un šausmu meistars saprata vairāk, nekā jebkurš cits, kā iebiedēt savu auditoriju, izvedot no komforta zonas un dziļi iegremdējot emocijās un bailēs. Ar savām sarežģītajām kinematogrāfiskajām metodēm, skaņas, spilgtas gaismas un ēnas izmantošanu Hitchcock sniedza emocijas ne tikai pēc uz ekrāna redzētā, bet arī savas auditorijas prātos. Tintes pildspalva Alfred Hitchcock Limited Edition ar 925 proves sudraba detaļām ir dekorēta ar īpašām iezīmēm, kas atgādina Hitchcock karjeras laiku: nažu formas klipu, kas atgādina „Psycho”, un izsmalcināts virsmas efekts, kas norāda uz kāpņu reibinošo efektu “Vertigo”. Hitchcock pašportrets ir iemūžināts kā smalks gravējums uz ar rodiju pārklāta 750. proves zelta spalvas. Artikuls: 106508 Tintes pildspalva Spalva izgatavota ar rokām no 750. proves zelta..

OFF -15%

2 940.00€ 3 460.00€ Bez nodokļa: 2 429.75€

Montblanc

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Special Edition

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Special Edition Izstrādāta 1906.gadā ekskluzīva tintes pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gadadienai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Tintes pildspalvas korpuss un uzgalis ir izpildīts no vērtīgajiem melniem sveķiem un lakots. Vintāžas stilā spirālveida formas klipsis kas piestāv modelīm. Klipsis ir izgatavots no īpašas metāla sakausējuma ar unikālu galvanizācijaas pārklājumu kas piešķir vitāžas izskatu. Artikuls: 114722 Spalvas pildspalva ar virzuļa mehānismu Spalva izgatavota ar rokām no 585. proves zelta (14K), ieliktnis ar rodija pārklājumu, spirālveida dizains Montblanc tintes: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, B..

670.00€ Bez nodokļa: 553.72€

Montblanc

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs EF

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, Spalvas izmērs EF Kolekcija Rouge et Noir veidota svinot Montblanc novatorisko garu un 110. gada dienu. Šī jaunā leģendārā rakstāmrīka interpretācija ir veidota garāka un ar plānāku siluetu, simboliski attēlojot meistarību, kas tikusi pilnveidota paaudžu paaudzēs. Pildspalva veidota no vērtīgajiem koraļļu krāsas sveķiem. Klips veidots no šampanieša krāsas zelta zirnekļa formā. Kods: 119344 Tintes pildspalva 585 proves zelta spalva ar īpašu reljefu. Montblanc tintes krāsa: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

910.00€ Bez nodokļa: 752.07€

Montblanc

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs M

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, Spalvas izmērs M Kolekcija Rouge et Noir veidota svinot Montblanc novatorisko garu un 110. gada dienu. Šī jaunā leģendārā rakstāmrīka interpretācija ir veidota garāka un ar plānāku siluetu, simboliski attēlojot meistarību, kas tikusi pilnveidota paaudžu paaudzēs. Pildspalva veidota no vērtīgajiem koraļļu krāsas sveķiem. Klips veidots no šampanieša krāsas zelta zirnekļa formā. Kods: 118232 Tintes pildspalva 585 proves zelta spalva ar īpašu reljefu. Montblanc tintes krāsa: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

910.00€ Bez nodokļa: 752.07€

Montblanc

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition, izmērs M

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition, Spalvas izmērs M Izstrādāta 1906.gadā ekskluzīva pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gada jubilejai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Tintes pildspalvas melns korpuss un uzgalis izpildīts no vērtīgajiem sveķiem un lakots. Klips ir dekorēts vintage stilā ar zirnekļa emblēmu. Artikuls: 117846 Spalvas pildspalva ar virzuļa mehānismu Spalva izgatavota ar rokām no 585. proves zelta Montblanc tintes: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Tintes pildspalva Montblanc Miyamoto Musashi Limited Edition 77 FP
SALE
Montblanc

Tintes pildspalva Montblanc Miyamoto Musashi Limited Edition 77 FP

Tintes pildspalva Montblanc Miyamoto Musashi Limited Edition 77 FP Tintes pildspalva Montblanc Miyamoto Musashi ir radusies no vēlmes godināt Miyamoto Musashi kā pasaules pazīstamo samuraju. Ierobežojums ir cieņas apliecinājums samuraja septiņiem tikumiem. Šī dārgmetāla rakstāmpiederuma forma atveido samuraja zobena rakstu. 5 gredzeni atgādina piecus kanji simbolus, kas arī ir iegravēti uz korpusa. Arī mākslinieciski modelēts klips atveido zobenu, ko Musashi izmantoja labāk, nekā jebkurš cits. Ierobežots izdevums: 55/77.Brīdinājums: izstrādājumam ir mikro skrāpējumi. Cena ir ar atlaidi. Artikuls: 102122 Tintes pildspalva18K zelta spalva..

OFF -49%

12 430.00€ 24 200.00€ Bez nodokļa: 10 272.73€

Tintes pildspalva Montblanc Peggy Guggenheim Limited Edition 888
SALE
Montblanc

Tintes pildspalva Montblanc Peggy Guggenheim Limited Edition 888

Tintes pildspalva Montblanc Peggy Guggenheim Limited Edition 888 Dzimusi Ņujorkā 1898. gadā, Pegija Gugenheima bija amerikāņu galeriste, kā arī bohēmiskās un smalko aprindu pasaules pārstāve. Viņa radīja slaveno Eiropas un Amerikas mākslas kolekciju un drīz vien pārcēlās uz dzīvi Venēcijā, kur darbus viņa izstādīja apskatei. Korpuss, vāciņš un pildspalvas spīles daļa izceļas, pateicoties skaidrām, taisnām līnijām. Skeletveida korpusa dizains, kas izgatavots no viengabala 750. proves zelta šampanieša krāsā, ārējā veidola ziņā saskan ar Gugenheimas muzeja ieejas vārtiem Venēcijā. Izrakstītais metāla raksts, kas vijas pa venēciešu stiklu uz korpusa, iemieso brīnumainu meistarību. Lauvas galvas tēls uz pildspalvas spīļu daļas – alūzija par svētā Marka lauvu, kas kalpo kā apbrīnojamas pilsētas simbols, kurā Pegija Gugenheima nolēma izvietot savu kolekciju. Artikuls: 113928 Tintes pildspalva ar virzuļa mehānismu Izgatavota ar rokām, spalvas daļa tapusi no 750. proves rozā zelta (18 K)..

OFF -25%

6 600.00€ 8 800.00€ Bez nodokļa: 5 454.55€

Rāda:7 no 7

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas ierobežotas tirāžas kolekcionāru ekskluzīvas pildspalvas Montblanc - lodīšu pildspalvas, tintes, rolleru pildspalvas - unikālas pildspalvas unikālai personībai. Izvēlieties sev vai kā dāvanu biznesa partnerim ekskluzīvas pildspalvas Montblanc.