Grozs

Ekskluzīvas pildspalvas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas ierobežotas tirāžas kolekcionāru ekskluzīvas pildspalvas Montblanc - lodīšu pildspalvas, tintes, rolleru pildspalvas - unikālas pildspalvas unikālai personībai. Izvēlieties sev vai kā dāvanu biznesa partnerim ekskluzīvas pildspalvas Montblanc.


Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119836 Lodīšu..

OFF -28%

520.00€ 720.00€ Bez nodokļa: 429.75€

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Pildspalva rolleris Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119835 Pild..

OFF -28%

565.00€ 785.00€ Bez nodokļa: 466.94€

Lodīšu pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition Rakstāmpiederumu kolekcija Montblanc Donation Pen godina pasaules slavenos klasikas mūziķus. Kolekcijas Donation Pen mērķis ir atbalstīt rūpīgi atlasītus avangarda kultūras projektus no visas pasaules: tie saņem 20 eiro no katras tintes pildspalvas pārdošanas un 10 eiro no katra rollera vai lodīšu pildspalvas pārdošanas. Šoreiz īpaša sērija ir veltīta Džordžam Geršvinam, amerikāņu komponistam un pianistam. Klarnetes formas klips ir simboliska atsauce uz izpildījuma sākotnējo daļu, kas atskaņots filmā “Rhapsody in Blue”. Vēl viens atgādinājums par "Rhapsody in Blue" ir lodziņš tintes līmeņa noteikšanai, kas izcelts zilā krāsā. Vāciņa gredzens, kas izrotāts ar Bruklinas tilta attēlu, simbolizē Džordža Geršvina ciešās attiecības ar viņa dzimto pilsētu - Ņujorku. Vāciņu un korpusu, kas izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem, papildina elementi ar platīna pārklājumu. Papildus tintes pildspalvai, īpašā dāvanu ..

510.00€ Bez nodokļa: 421.49€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Īpašā sērija James Byron Dean (1931-1955) bija amerikāņu aktieris un kultūras ikona, kas bija pusaudžu izmisuma un sociālās atsvešinātības simbols, ko apliecina viņa slavenākās filmas "Rebel Without a Cause" (1955) nosaukums, kurā viņš attēloja rūpju nomākto pusaudzi Jim Stark. Šīs kolekcijas rakstāmrīki ir izgatavoti no vērtīgajiem, sarkanajiem sveķiem, kas simboliski ataino sarkano ādas jaku, ko Dean nēsā filmas gaitā, bet tekstūra ir iedvesmota no džinsiem, kas arī tika nēsāti filmas laikā. Klips ir izveidots šaujamieroča formā par godu 1956. gada filmai “Giant”.Vāciņa gredzenā ir iegravēta viena no visu laiku slavenākajām Dean frāzēm: “Sapņo, it kā tu dzīvotu mūžīgi. Dzīvo, it kā tu mirtu šodien”. Kods: 117891 Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

720.00€ Bez nodokļa: 595.04€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters The Beatles Special Edition
SALE
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters The Beatles Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters The Beatles Special Edition “Beatles” tiek uzskatīta par vienu no visu laiku slavenākajām rokgrupām. Grupa, ar tās biedriem John Lennon, Paul McCartney, George Harrison un Ringo Starr, kļuva par visietekmīgāko rokenrola ēras pārstāvi. 20. gs. 60. gadu sākumā viņu izteikti lielā popularitāte pirmo reizi tika nosaukta par “Bītlumāniju”. Tā kā grupas mūzika ar laiku kļuva izsmalcinātāka, ko paveica grupas dziesmu autori Lennons un Makartnijs, “Bītli” tika uztverti kā ideju kopums, kas bija kopīgs 20. gs. 60. gadu pretkultūrai (subkultūrai).Korpusa dizains ir veidots iedvesmojoties no miksēšanas pults slavenajā Abbey Road studijā, bet vāciņš no studijas mikrofona. Klips simbolizē leģendārās “Bītlu” ūsas. Krāsainas svītras uz lakotā vāciņa un korpusa ir cieņa pret tērpiem, kurus viņi vilka, fotografējoties albumiem Pepper's Lonely Hearts Club Band un “Love Me Do”. Kods: 116258 Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Myste..

OFF -30%

505.00€ 720.00€ Bez nodokļa: 417.36€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge and Noir Tropic Brown Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge and Noir Tropic Brown Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge and Noir Tropic Brown Special Edition Izstrādāta 1906.gadā ekskluzīva lodīšu pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gada jubilejai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Tintes pildspalvas brūns korpuss un uzgalis izpildīts no vērtīgajiem sveķiem un lakots, dekorēts ar vēsturisko gravējumu. Tropic ir krāsu nosaukums kas nozīme patinu, kas iegūta materiāla dabīgā novecošanas rezultātā (saule un mitrums). Šī krāsa tiek izmantota arī Montblanc rakstīšanas instrumentiem ar organisko materiālu ebonītu. Artikuls:116553 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Bl..

505.00€ Bez nodokļa: 417.36€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Black Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Black Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Black Special EditionIzstrādāta 1906.gadā ekskluzīva pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gada jubilejai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Vintāžas stilā spirālveida formas klipsis kas piestāv modelīm. Klipsis ir izgatavots no īpašas metāla sakausējuma ar unikālu galvanizācijaas pārklājumu kas piešķir vintāžas izskatu. Artikuls: 114724 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

415.00€ Bez nodokļa: 342.98€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Coral Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Coral Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Coral Special Edition Izstrādāta 1906.gadā ekskluzīva pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gadadienai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Tintes pildspalvas korpuss un uzgalis ir izpildīts no koraļļu krāsas vērtīgajiem sveķiem un lakots. Vintāžas stilā spirālveida formas klipsis kas piestāv modelīm. Klipsis ir izgatavots no īpašas metāla sakausējuma ar unikālu galvanizācijaas pārklājumu kas piešķir vintāžas izskatu. Artikuls: 114727 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

495.00€ Bez nodokļa: 409.09€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special EditionIzstrādāta 1906.gadā ekskluzīva lodīšu pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gada jubilejai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā.Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Lodīšu pildspalvas melns korpuss un uzgalis izpildīts no vērtīgajiem sveķiem un lakots. Klips ir dekorēts vintage stilā ar zirnekļa emblēmu. Artikuls: 117848 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

455.00€ Bez nodokļa: 376.03€

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition Montblanc Special Edition pildspalva rolleris no kolekcijas Donation Pen, kas godina slaveno mūziķi Johannu Štrausu. Vāciņš un korpuss izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem. Klips-vijole un detaļas ir ar platīna pārklājumu un Johanna Štrausa paraksts ar Montblanc gravējumu. Artikuls: 119874 Lodīšu pildspalva Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

560.00€ Bez nodokļa: 462.81€

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition Pieminot vienu no izcilākajām mūsdienu vēstures figūrām, īpašais John F. Kennedy kolekcijas rakstāmrīks sniedz simboliskas atsauces uz Dž.F. Kenedija dzīvi izsmalcinātās dizaina detaļās. Vērtīgie, zilie sveķi simboliski attiecināmi gan uz Kenedija laiku ASV jūras kara flotē, gan slaveno Ivy League ģērbšanās stilu. Viņa iniciāļi “JFK” ir iegravēti uz ar platīnu pārklātā vāciņa. Trīs gredzeni, kas pārklāti ar platīnu, simbolizē trīs Kenedija brāļus. Īpašo dizainu noslēdz Montblanc emblēma. Kods: 111046 Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

720.00€ Bez nodokļa: 595.04€

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy Īpašā Džona F. Kenedija sērija godina vienas no mūsdienu vēstures leģendārākajām personībām piemiņu un ar neuzkrītošām detaļām pastāsta par Džona F. Kenedija dzīvi. Vērtīgo sveķu bordo krāsa atgādina slaveno Efeju līgas stilu, kuram Kenedijs bija uzticīgs, kā arī viņa studenta gadus Hārvarda universitātē. JFK iniciāļi ir iegravēti uz klipa ar šampanieša krāsas zelta pārklājumu, un trīs šampanieša krāsas zelta gredzeni uz vāciņa simbolizē trīs Kenedija brāļus. Rakstīšanas līdzeklis no īpašas sērijas tiek kronēts ar Montblanc dārgo sveķu emblēmu. Artikuls: 118083 Lodīšu pildspalva Klips ar šampanieša krāsas zelta pārklājumu Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple..

720.00€ Bez nodokļa: 595.04€

Rāda:12 no 43