Menu
Your Cart

Maciņi vai penāļi rakstāmlietām

Zīmols: Montblanc
Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Maciņš ir izgatavots no dabīgas ādas ar safjāna iespiedumu. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā, piemērots vienam rakstīšanas instrum..
77,00€ 110,00€
Bez nodokļa:63,64€
Zīmols: Montblanc
Maciņš Meisterstück Sartorial vienai pildspalvai, Zils Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Maciņš ir izgatavots no dabīgas ādas ar safjāna iespiedumu. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā, piemērots vienam rakstīšanas i..
77,00€ 110,00€
Bez nodokļa:63,64€
Zīmols: Montblanc
Futrālis Montblanc Sartorial 1 pildspalvai, Zils Kolekcija Montblanc Sartorial ir modernās elegances etalons. Maciņš ir izgatavots no dabīgas ādas ar safjāna iespiedumu. Pateicoties kompaktajam izmēram (3,5 x 15 cm), tas ērti ietilpst bikšu vai žaketes kabatā, piemērots vienam rakstīšanas instrum..
77,00€ 110,00€
Bez nodokļa:63,64€
Rāda 3 no 3 (Kopā lapu - 1)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti Montblanc maciņi un penāļi rakstāmlietām. Pasaulslavenā zīmola pildspalvu maciņš, vienai vai vairākām pildspalvām, kļūs par elegantu ceļojuma pavadoni Jūsu visvērtīgākajai lodīšu vai tintes pildspalvai. Izvēlieties iecienītāku Montblanc futlāri, penāli rakstāmlietām no mūsu kolekcijas.