Grozs

Lodīšu pildspalvas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas limitēto sēriju Montblanc, Chopard lodīšu pildspalvas, kas uzsver tā īpašnieka individuālo stilu un var kalpot arī kā vērtīga dāvana Jūsu biznesa partnerim. Izvēlieties iecienītākos Chopard, Montblanc lodīšu pildspalvas no mūsu kolekcijas.


Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Classique
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Classique

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Classique ar platīna pārklājumu Lodīšu pildspalva Meisterstück Classique ir Montblanc izsmalcinātā dizaina etalons. Vāciņš un korpuss ir izgatavoti no vērtīgiem melniem sveķiem un ir dekorēti ar baltu Montblanc emblēmu. Trīs gredzeni ar platīna pārklājumu un iegravētu vārdu Montblanc kopā ar spalvu, kas ir roku darbs un izgatavota no zelta - patiess, laikam nepakļauts izsmalcināts Montblanc dizains. Mūsdienās individualitāte kļūst arvien retāk izpaužama, tāpēc lodīšu pildspalvas kodoliņi palīdzēs Jums atspoguļot rakstīšanas stilu, kas piemīt tikai Jums. Artikuls: 2866 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

380.00€ Bez nodokļa: 314.05€

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition Merlina Monro (1926-1962) ir kļuvusi par amerikāņu kulta ikonu, kuru atpazīst visā pasaulē. Aktrisi uzskata par Lī Strasberga brīnumu un vienu no populārākajiem 1950. gadu seksa simboliem. Līdz pat šai dienai viņa turpina iedvesmot sievietes visā pasaulē, uzsverot savu kultūras un stila ikonas statusu. Mūzas Merlinas Monro rakstāmrīka dizains veidots iedvesmojoties no Ferragamo augstapapēžu kurpēm, kuras Monro valkāja, atspoguļojot savu sievišķību un jutekliskumu.Rakstāmrīka krāsa attiecināma uz viņai raksturīgo lūpu krāsas toni (Ruby Tuesday no Max Factor). Klipa forma ar pērli atgādina viņas rotaslietas un mīlestību uz pērlēm. Kods: 116068Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalva Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

710.00€ Bez nodokļa: 586.78€

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker Blue Planet Doué StarWalker Blue Planet kolekcija simbolizē pastaigu starp zvaigznēm, tālo galaktiku izpēti un dalību vienā no apbrīnojamākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem - kosmosa atklāšanā. Pētot Zemeslodi tuvplānā, mēs iedvesmojamies no dzīvības avota - ūdens. StarWalker kolekcijas emblēma, kas izstrādāta, izmantojot īpašu tehnoloģiju - caurspīdīgs zils kupols ar "peldošu" zvaigzni - atgādina Zemeslodi, kas paceļas virs Mēness horizonta. StarWalker Blue Planet Doué lodīšu pildspalvai ir zils, no vērtīgiem sveķiem izstrādāts korpuss un ar platīnu apstrādāti elementi. Artikuls: 125282 Lodīšu pildspalva..

430.00€ Bez nodokļa: 355.37€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition
SALE
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Walt Disney Special Edition Volta Disneja vārds amerikāņu filmu vēsturē uz visiem laikiem ir saistīts ar multiplikācijas mākslu. Neiedomājama lieluma impērija izauga no idejas uzlabot animācijas filmu tehniku. Volts Disnejs dzimis 1901. gadā Čikāgā un kļuva par vienu no ietekmīgākajiem un ievērojamākajiem sava laika filmu veidotājiem. Viņam izdevās sasniegt šādus augstumus, pateicoties vēlmei pēc radošuma un jauninājumiem.Korpusa formu iedvesmoja leģendārais monosliežu dzelzcelš, krāsas atgādina filmas “Steamboat Willie” (1920) plakātu ar Mikiju peli.Uz korpusa un melno vērtīgo sveķu vāciņa, ar matētu apdari, ir paslēpti vairāki Mickey Mouse attēli, un vāciņa augšpusē ir Volta Disneja autogrāfs. Nozīmīgs Disneja agrīnās karjeras datums un vairākas koordinātes ir attēlotas korpusa augšpusē. Tie norāda uz Volta Disneja tēvoča piederošās garāžas atrašanās vietu, kur animators un viņa brālis izgatavoja statīvu kamerai. Artikuls: 119836 ..

OFF -20%

596.00€ 745.00€ Bez nodokļa: 492.56€

Lodīšu pildspalva Montblanc Bonheur
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Bonheur

Lodīšu pildspalva Montblanc Bonheur Bonheur Kolekcijas aizsākumi meklējami 19. gs. 20. gadu modes, neatkārtojamas elegances un brīvības alku laikmetā. Rakstāmrīka forma ir sievišķīga, tas ir veidots no vērtīgajiem melnajiem un baltajiem sveķiem, kas kombinācijā ar platīna pārklājuma detaļām, tēlaini simbolizē sieviešu atbrīvošanos no korsetēm, nomainot tās pret funkcionāliem, tomēr elegantiem ietērpiem. Melns un balts. Vīrietis un sieviete. Elegance un funkcionalitāte. Kods: 114833 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

505.00€ Bez nodokļa: 417.36€

Lodīšu pildspalva Montblanc Bonheur Nuit
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Bonheur Nuit

Lodīšu pildspalva Montblanc Bonheur Nuit Bonheur kolekcijas dizains ir 1920.gada modes revolūcijas mantojums, kas atspoguļo eleganci un brīvību. Ideāls kompanjons jebkuram gadījumam, spīdīgu un matētu vērtīgo sveķu kombinācija, apdares detaļas ar zelta pārklājumu nodrošina kolekcijai izsmalcinātu šarmu. Artikuls: 117476 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

505.00€ Bez nodokļa: 417.36€

Lodīšu pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition Rakstāmpiederumu kolekcija Montblanc Donation Pen godina pasaules slavenos klasikas mūziķus. Kolekcijas Donation Pen mērķis ir atbalstīt rūpīgi atlasītus avangarda kultūras projektus no visas pasaules: tie saņem 20 eiro no katras tintes pildspalvas pārdošanas un 10 eiro no katra rollera vai lodīšu pildspalvas pārdošanas. Šoreiz īpaša sērija ir veltīta Džordžam Geršvinam, amerikāņu komponistam un pianistam. Klarnetes formas klips ir simboliska atsauce uz izpildījuma sākotnējo daļu, kas atskaņots filmā “Rhapsody in Blue”. Vēl viens atgādinājums par "Rhapsody in Blue" ir lodziņš tintes līmeņa noteikšanai, kas izcelts zilā krāsā. Vāciņa gredzens, kas izrotāts ar Bruklinas tilta attēlu, simbolizē Džordža Geršvina ciešās attiecības ar viņa dzimto pilsētu - Ņujorku. Vāciņu un korpusu, kas izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem, papildina elementi ar platīna pārklājumu. Papildus tintes pildspalvai, īpašā dāvanu ..

520.00€ Bez nodokļa: 429.75€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley Special Edition Elviss Preslijs joprojām tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajām 20. gadsimta kulta figūrām, par “rokenrola karali”, kurš izveidoja veselu paaudzi. Elviss Preslijs dzimis Tupelo, Misisipi 1935. gadā un pārcēlies uz Memfisu, Tenesī, kļuvis par vienu no pasaules slavenākajiem mūziķiem. Šī rakstīšanas instrumenta korpuss ir veidots kā automašīnas dzinēja aizdedzes svece, kas līdzās klipa formai, atgādina Elvisa aizraušanos ar V8 motoriem. Raksts uz korpusa un vāciņa atveido zelta gredzenu, ko viņš nēsāja slavenā "Hello from Hawaii" koncerta laikā. "V" klips atgādina Elvisa aizraušanos ar Cadillac V8 motoriem, un iniciāļi "EP" atspoguļo viņa raksturīgo saulesbriļļu stilu. Artikuls: 125506 Lodīšu pildspalva Krāsa: Melna Klips: Klips ar dzeltena zelta pārklājumu..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Īpašā sērija James Byron Dean (1931-1955) bija amerikāņu aktieris un kultūras ikona, kas bija pusaudžu izmisuma un sociālās atsvešinātības simbols, ko apliecina viņa slavenākās filmas "Rebel Without a Cause" (1955) nosaukums, kurā viņš attēloja rūpju nomākto pusaudzi Jim Stark. Šīs kolekcijas rakstāmrīki ir izgatavoti no vērtīgajiem, sarkanajiem sveķiem, kas simboliski ataino sarkano ādas jaku, ko Dean nēsā filmas gaitā, bet tekstūra ir iedvesmota no džinsiem, kas arī tika nēsāti filmas laikā. Klips ir izveidots šaujamieroča formā par godu 1956. gada filmai “Giant”.Vāciņa gredzenā ir iegravēta viena no visu laiku slavenākajām Dean frāzēm: “Sapņo, it kā tu dzīvotu mūžīgi. Dzīvo, it kā tu mirtu šodien”. Kods: 117891 Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble Special Edition Vērtīga melnā un koraļļu krāsas laka ar marmora rakstu un Montblanc emblēmu no koraļļu un ziloņkaula krāsas sveķiem. Gara, izsmalcināta forma. Sarkanā marmora raksts atgādina krāsu, ko 1920. gados izmantoja Montblanc. Artikuls: 119854 Lodīšu pildspalva Dizains: Vintage izskats Klips: Čūskas klips vintage izskatā..

660.00€ Bez nodokļa: 545.45€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Egyptomania Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Egyptomania Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Egyptomania Special Edition Melna Montblanc Heritage Egyptomania kolekcija godina Montblanc novatorisko garu. Jaunā rakstīšanas instrumenta interpretācija ietver iegarenu un izsmalcinātu siluetu, kas lieliski atbilst vairāku speciālistu paaudžu noslīpētajai meistarībai. Astoņstūru rakstīšanas instrumenti atgādina 1920. gadu Montblanc rakstīšanas instrumentus, kas tika gravēti ēģiptiešu stilā, tā saucamās "Ēģiptes pildspalvas". Izgatavoti no melniem vērtīgiem sveķiem, to korpusu rotā “Montblanc” nosaukums Ēģiptes hieroglifu formā, kā arī skarabeļa vabole uz klipa. Artikuls: 125494 Lodīšu pildspalva Krāsa: Melna Klipa apraksts: vintage klips ar skarabeja vaboli..

490.00€ Bez nodokļa: 404.96€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Black Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Black Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Black Special EditionIzstrādāta 1906.gadā ekskluzīva pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gada jubilejai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Vintāžas stilā spirālveida formas klipsis kas piestāv modelīm. Klipsis ir izgatavots no īpašas metāla sakausējuma ar unikālu galvanizācijaas pārklājumu kas piešķir vintāžas izskatu. Artikuls: 114724 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

420.00€ Bez nodokļa: 347.11€

Rāda:12 no 64