Grozs

Lodīšu pildspalvas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas limitēto sēriju Montblanc, Chopard lodīšu pildspalvas, kas uzsver tā īpašnieka individuālo stilu un var kalpot arī kā vērtīga dāvana Jūsu biznesa partnerim. Izvēlieties iecienītākos Chopard, Montblanc lodīšu pildspalvas no mūsu kolekcijas.


Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Muses Marilyn Monroe Special Edition Merlina Monro (1926-1962) ir kļuvusi par amerikāņu kulta ikonu, kuru atpazīst visā pasaulē. Aktrisi uzskata par Lī Strasberga brīnumu un vienu no populārākajiem 1950. gadu seksa simboliem. Līdz pat šai dienai viņa turpina iedvesmot sievietes visā pasaulē, uzsverot savu kultūras un stila ikonas statusu. Mūzas Merlinas Monro rakstāmrīka dizains veidots iedvesmojoties no Ferragamo augstapapēžu kurpēm, kuras Monro valkāja, atspoguļojot savu sievišķību un jutekliskumu.Rakstāmpiederuma krāsa attiecināma uz viņai raksturīgo lūpu krāsas toni (Ruby Tuesday no Max Factor). Klipa forma ar pērli atgādina viņas rotaslietas un mīlestību uz pērlēm. Kods: 116068Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalva Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

710.00€ Bez nodokļa: 586.78€

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker Blue Planet Doué StarWalker Blue Planet kolekcija simbolizē pastaigu starp zvaigznēm, tālo galaktiku izpēti un dalību vienā no apbrīnojamākajiem un ikoniskākajiem cilvēces sasniegumiem - kosmosa atklāšanā. Pētot Zemeslodi tuvplānā, mēs iedvesmojamies no dzīvības avota - ūdens. StarWalker kolekcijas emblēma, kas izstrādāta, izmantojot īpašu tehnoloģiju - caurspīdīgs zils kupols ar "peldošu" zvaigzni - atgādina Zemeslodi, kas paceļas virs Mēness horizonta. StarWalker Blue Planet Doué lodīšu pildspalvai ir zils, no vērtīgiem sveķiem izstrādāts korpuss un ar platīnu apstrādāti elementi. Artikuls: 125282 Lodīšu pildspalva..

430.00€ Bez nodokļa: 355.37€

Lodīšu pildspalva Montblanc Bonheur Nuit
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Bonheur Nuit

Lodīšu pildspalva Montblanc Bonheur Nuit Bonheur kolekcijas dizains ir 1920.gada modes revolūcijas mantojums, kas atspoguļo eleganci un brīvību. Ideāls kompanjons jebkuram gadījumam, spīdīgu un matētu vērtīgo sveķu kombinācija, apdares detaļas ar zelta pārklājumu nodrošina kolekcijai izsmalcinātu šarmu. Artikuls: 117476 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

505.00€ Bez nodokļa: 417.36€

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley

Lodīšu pildspalva Montblanc Great Characters Elvis Presley Special Edition Elviss Preslijs joprojām tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajām 20. gadsimta kulta figūrām, par “rokenrola karali”, kurš izveidoja veselu paaudzi. Elviss Preslijs dzimis Tupelo, Misisipi 1935. gadā un pārcēlies uz Memfisu, Tenesī, kļuvis par vienu no pasaules slavenākajiem mūziķiem. Šī rakstīšanas instrumenta korpuss ir veidots kā automašīnas dzinēja aizdedzes svece, kas līdzās klipa formai, atgādina Elvisa aizraušanos ar V8 motoriem. Raksts uz korpusa un vāciņa atveido zelta gredzenu, ko viņš nēsāja slavenā "Hello from Hawaii" koncerta laikā. "V" klips atgādina Elvisa aizraušanos ar Cadillac V8 motoriem, un iniciāļi "EP" atspoguļo viņa raksturīgo saulesbriļļu stilu. Artikuls: 125506 Lodīšu pildspalva Krāsa: Melna Klips: Klips ar dzeltena zelta pārklājumu..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Serpent Marble Special Edition Vērtīga melnā un koraļļu krāsas laka ar marmora rakstu un Montblanc emblēmu no koraļļu un ziloņkaula krāsas sveķiem. Gara, izsmalcināta forma. Sarkanā marmora raksts atgādina krāsu, ko 1920. gados izmantoja Montblanc. Artikuls: 119854 Lodīšu pildspalva Dizains: Vintage izskats Klips: Čūskas klips vintage izskatā..

660.00€ Bez nodokļa: 545.45€

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Egyptomania Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Egyptomania Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Heritage Egyptomania Special Edition Melna Montblanc Heritage Egyptomania kolekcija godina Montblanc novatorisko garu. Jaunā rakstīšanas instrumenta interpretācija ietver iegarenu un izsmalcinātu siluetu, kas lieliski atbilst vairāku speciālistu paaudžu noslīpētajai meistarībai. Astoņstūru rakstīšanas instrumenti atgādina 1920. gadu Montblanc rakstīšanas instrumentus, kas tika gravēti ēģiptiešu stilā, tā saucamās "Ēģiptes pildspalvas". Izgatavoti no melniem vērtīgiem sveķiem, to korpusu rotā “Montblanc” nosaukums Ēģiptes hieroglifu formā, kā arī skarabeļa vabole uz klipa. Artikuls: 125494 Lodīšu pildspalva Krāsa: Melna Klipa apraksts: vintage klips ar skarabeja vaboli..

490.00€ Bez nodokļa: 404.96€

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc Johann Strauss Donation Special Edition Montblanc Special Edition pildspalva rolleris no kolekcijas Donation Pen, kas godina slaveno mūziķi Johannu Štrausu. Vāciņš un korpuss izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem. Klips-vijole un detaļas ir ar platīna pārklājumu un Johanna Štrausa paraksts ar Montblanc gravējumu. Artikuls: 119874 Lodīšu pildspalva Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

560.00€ Bez nodokļa: 462.81€

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition

Lodīšu pildspalva Montblanc John F. Kennedy Special Edition Burgundy Īpašā Džona F. Kenedija sērija godina vienas no mūsdienu vēstures leģendārākajām personībām piemiņu un ar neuzkrītošām detaļām pastāsta par Džona F. Kenedija dzīvi. Vērtīgo sveķu bordo krāsa atgādina slaveno Efeju līgas stilu, kuram Kenedijs bija uzticīgs, kā arī viņa studenta gadus Hārvarda universitātē. JFK iniciāļi ir iegravēti uz klipa ar šampanieša krāsas zelta pārklājumu, un trīs šampanieša krāsas zelta gredzeni uz vāciņa simbolizē trīs Kenedija brāļus. Rakstīšanas līdzeklis no īpašas sērijas tiek kronēts ar Montblanc dārgo sveķu emblēmu. Artikuls: 118083 Lodīšu pildspalva Klips ar šampanieša krāsas zelta pārklājumu Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Doué Geometry Champagne Gold-Coated Classique
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Doué Geometry Champagne Gold-Coated Classique

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Doué Geometry Champagne Gold-Coated Classique The Meisterstück Solitaire Geometric Dimension dizaina idejas pamatā ir vēlme apvienot Montblanc klasisko dizainu ar unikāliem materiāliem. Šis rakstāmrīks ir izgatavots no vērtīgajiem, melnajiem sveķiem. Rakstāmrīka vāciņš ir ar iegravētu 3-dimensionālu ģeometrisku rakstu, izsmalcinātā platīna tonī. Pildspalvas izskatu papildina ar platīnu pārklāts klips un trīs gredzeni ar uzrakstu Montblanc, kompozīciju noslēdz Montblanc emblēma, kas uzsver tā īpašnieka individuālo stilu. Kods: 118095 Lodīšu pildspalva Montblanc Lodīšu pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

570.00€ Bez nodokļa: 471.07€

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Gold-Coated LeGrand
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Gold-Coated LeGrand

Lodīšu pildspalva Montblanc Meisterstück Gold-Coated LeGrand Modelis Meisterstück LeGrand, kas ir izgatavots no vērtīgajiem sveķiem melnā krāsā, kā arī elementi, ar zelta pārklājumu, un Montblanc baltā zvaigzne ir kļuvuši par izsmalcinātu dizaina etalonu. Artikuls: 10456 Lodīšu pildspalva Montblanc lodīšu pildspalvas kodoliņi: Lucky Orange, Mystery Black, Mystery Black, Mystery Black, Pacific Blue Klips: Apzeltīts klips ar individuālu sērijas numuru..

400.00€ Bez nodokļa: 330.58€

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker Doué
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker Doué

Lodīšu pildspalva Montblanc StarWalker Doué Jaunā StarWalker kolekcija simbolizē tiekšanos pie zvaigznēm. Tā ir veltīta kosmosa izpētei un tālām galaktikām, kas ir kļuvušas par vienu no pārsteidzošākajiem un zīmīgākajiem cilvēces sasniegumiem. Jaunais kolekcijas dizains simbolizē visu astronautu aprakstītās intensīvās emocijas, raugoties uz Zemi, kas planē kosmosā kā koši zila bumba. Pateicoties unikālajai tehnoloģijai, tika izstrādāta StarWalker kolekcijas emblēma: caurspīdīgais zilais kupols zem Montblanc emblēmas atgādina Zemi, kas paceļas virs Mēness horizonta. Rakstīšanas instrumentam StarWalker Doué ir melns dārgo sveķu korpuss un vāciņš, kā arī elementi ar platīna pārklājumu. Artikuls: 118873 Lodīšu pildspalva Klips ar platīna pārklājumu un Montblanc gravējumu Montblanc Ink: Lucky Orange, Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple..

405.00€ Bez nodokļa: 334.71€

Lodīšu pildspalva Montblanc Writers Edition Honoré de Balzac
MONTBLANC

Lodīšu pildspalva Montblanc Writers Edition Honoré de Balzac

Lodīšu pildspalva Montblanc Writers Edition Honoré de Balzac, Limited Edition Montblanc Writers Edition 2013. sērija ir veltīta Honoré de Balzac, franču rakstniekam un dramaturgam, aptuveni simts romānu un īsu stāstu autoram, kam bija būtiska ietekme uz 19. gadsimta literatūras attīstību. Cenšoties atspoguļot 19. gadsimta dendiju stilu un izsmalcināto gaumi, kas raksturīga Balzakam, dizaineri izvēlējās melnus, vērtīgus sveķus un pelēko laku. Izsmalcinātais guilloché raksts atveido saīsināto bikšu siluetu, ko nēsāja cēlie parīzieši. Palielinātais korpuss atgādina Balzaka ķermeni ar lieko svaru. Klips ar tirkīza krāsas lakas ieliktni simbolizē slavenā rakstnieka spieķi, un gredzeni ar platīna un zelta pārklājumu - dažādus 19. gadsimta sākuma Francijas sabiedrības slāņus, kas bija viena no centrālajām tēmām Balzaka darbā. Artikuls: 109296 Lodīšu pildspalva Krāsa: Melna Uzmanību: Lodīšu pildspalva no privātās kolekcijas, lietota..

825.00€ Bez nodokļa: 681.82€

Rāda:12 no 34