Grozs

Tintes pildspalvas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas limitēto sēriju Montblanc, Chopard tintes pildspalvas, ar roku darba izgatavotu spalvu no zelta, kas ir īsts Montblanc izsmalcinātā dizaina etalons. Izvēlieties iecienītākos Montblanc, Chopard tintes pildspalvas no mūsu kolekcijas.


Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000
SALE
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000 Trillera žanra izgudrotājs un šausmu meistars saprata vairāk, nekā jebkurš cits, kā iebiedēt savu auditoriju, izvedot no komforta zonas un dziļi iegremdējot emocijās un bailēs. Ar savām sarežģītajām kinematogrāfiskajām metodēm, skaņas, spilgtas gaismas un ēnas izmantošanu Hitchcock sniedza emocijas ne tikai pēc uz ekrāna redzētā, bet arī savas auditorijas prātos. Tintes pildspalva Alfred Hitchcock Limited Edition ar 925 proves sudraba detaļām ir dekorēta ar īpašām iezīmēm, kas atgādina Hitchcock karjeras laiku: nažu formas klipu, kas atgādina „Psycho”, un izsmalcināts virsmas efekts, kas norāda uz kāpņu reibinošo efektu “Vertigo”. Hitchcock pašportrets ir iemūžināts kā smalks gravējums uz ar rodiju pārklāta 750. proves zelta spalvas. Artikuls: 106508 Tintes pildspalva Spalva izgatavota ar rokām no 750. proves zelta..

OFF -30%

2 422.00€ 3 460.00€ Bez nodokļa: 2 001.65€

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur Bonheur Kolekcijas aizsākumi meklējami 1920. g. modes, neatkārtojamas elegances un brīvības alku laikmetā. Melnie un baltie sveķi, kas kombinācijā ar platīna pārklājuma detaļām, tēlaini simbolizē sieviešu atbrīvošanos no korsetēm, nomainot tās pret funkcionāliem, tomēr elegantiem ietērpiem. Melns un balts. Vīrietis un sieviete. Elegance un funkcionalitāte. Kods: 114833 Tintes pildspalvaRoku darbs: balta zelta spalva 585. proves / 14 K ar rodija pārklājumu, ar krītošo zvaigzni Montblanc tintes pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

755.00€ Bez nodokļa: 623.97€

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur Boyfrien, Izmērs F
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur Boyfrien, Izmērs F

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur Boyfrien, Spalvas Izmērs F Montblanc Bonheur kolekcijas dizainu iedvesmoja 20. gadsimta 20. gadu modes revolūcija, kas iemieso eleganci un brīvību. Sievišķīgi kontūrētus modeļus raksturo lakoniska melnā dārgakmeņu sveķu kombinācija ar rutēnija pārklājuma elementiem, kas izsaka sieviešu eleganci un brīvību. Šis rakstīšanas instruments, gluži kā melnā kleita, ir nepieciešama katrai sievietei. Spalva ir dekorēta ar krītošas ​​zvaigznes attēlu, kas paredz laimi. Tādējādi kolekcijas nosaukums - Bonheur (kas nozīmē "laime"). Artikuls: 118492 Tintes pildspalva Krāsa: Melna Spalva: ar rokām darināta zelta spalva Au585 / 14 K ar rodija pārklājumu..

735.00€ Bez nodokļa: 607.44€

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur Night
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur Night

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur NightBonheur kolekcijas dizains ir 1920.gada modes revolūcijas mantojums, kas atspoguļo eleganci un brīvību. Ideāls kompanjons jebkuram gadījumam, spīdīgu un matētu vērtīgo sveķu kombinācija, apdares detaļas ar zelta pārklājumu nodrošina kolekcijai izsmalcinātu šarmu. Krītošas zvaigznes dizains ideāli atspoguļo BONHEUR kolekcijas garu. Artikuls: 117473 Spalvas pildspalva ar kārtridžu Spalva izgatavota ar rokām no 585. proves zelta (14K) ar rodija pārklājumu, krītošas zvaigznes dizains Montblanc tintes: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

755.00€ Bez nodokļa: 623.97€

Tintes pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition

Tintes pildspalva Montblanc Donation Pen Homage to George Gershwin Special Edition Rakstāmpiederumu kolekcija Montblanc Donation Pen godina pasaules slavenos klasikas mūziķus. Kolekcijas Donation Pen mērķis ir atbalstīt rūpīgi atlasītus avangarda kultūras projektus no visas pasaules: tie saņem 20 eiro no katras tintes pildspalvas pārdošanas un 10 eiro no katra rollera vai lodīšu pildspalvas pārdošanas. Šoreiz īpaša sērija ir veltīta Džordžam Geršvinam, amerikāņu komponistam un pianistam. Klarnetes formas klips ir simboliska atsauce uz izpildījuma sākotnējo daļu, kas atskaņots filmā “Rhapsody in Blue”.Vēl viens atgādinājums par "Rhapsody in Blue" ir lodziņš tintes līmeņa noteikšanai, kas izcelts zilā krāsā. Vāciņa gredzens, kas izrotāts ar Bruklinas tilta attēlu, simbolizē Džordža Geršvina ciešās attiecības ar viņa dzimto pilsētu - Ņujorku. Vāciņu un korpusu, kas izgatavoti no melniem dārgiem sveķiem, papildina elementi ar platīna pārklājumu. Papildus tintes pildspalvai, īpašā dāvanu k..

770.00€ Bez nodokļa: 636.36€

Tintes pildspalva Montblanc Gold-Coated LeGrand
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Gold-Coated LeGrand

Tintes pildspalva Montblanc Gold-Coated LeGrand Elegantā tintes pildspalva Meisterstück LeGrand, kuras korpuss ar uzgali ir izgatvots no vērtīgajiem sveķiem dziļi melnā krāsā ir ne tikai rakstīšanas instruments, bet arī elegants luksusa etalons. Ekskluzīvās apdares detaļas noformējums ar zelta pārklājumu un Montblanc balto zvaigzni nosaka izsmalcinātu estētikas paraugu. Artikuls: 13661 Spalvas pildspalva ar virzuļa mehānismu Spalva izgatavota ar rokām no 585. proves zelta (14 K), ieliktnis ar rodija pārklājumu Montblanc tintes: : Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

610.00€ Bez nodokļa: 504.13€

Tintes pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Special Edition
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Special Edition

Tintes pildspalva Montblanc Great Characters James Dean Special Edition James Byron Dean (1931 - 1955) bija amerikāņu aktieris un kultūras ikona, kas izpauda pusaudžu izmisumu un sociālo atsvešināšanos, ko apliecina viņa slavenākās filmas "Rebel Without a Cause" (1955) nosaukums, kurā viņš attēloja rūpju nomākto pusaudzi Jim Stark. Šīs kolekcijas rakstāmpiederumi ir izgatavoti no vērtīgajiem sarkanajiem sveķiem, kas simboliski ataino sarkano ādas jaku, ko Dean nēsā filmas gaitā, bet tekstūra ir iedvesmota no džinsiem, kas arī tika valkāti filmas laikā.Klips ir izveidots šaujamieroča formā par godu 1956. gada filmai “Giant”.Vāciņa gredzenā ir iegravēta viena no visu laiku slavenākajām Dean frāzēm: “Sapņo, it kā tu dzīvotu mūžīgi. Dzīvo, it kā tu mirtu šodien”. Korpusā ir iegravētas James Dean memoriāla koordinātes. Artikuls: 117889 Tintes pildspalva Zelta spalva 585 proves ar rodija pārklājumu Montblanc tintes: Oyster Gray, Toffee Brown, Mystery Black, Royal blue, Lavender Purple, Bu..

950.00€ Bez nodokļa: 785.12€

Tintes pildspalva Montblanc Great Characters John F. Kennedy, Izmērs M
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Great Characters John F. Kennedy, Izmērs M

Tintes pildspalva Montblanc Great Characters John F. Kennedy, Special Edition, Spalvas Izmērs M Pieminot vienu no izcilākajām mūsdienu vēstures figūrām, īpašais John F. Kennedy kolekcijas rakstāmrīks sniedz simboliskas atsauces uz Dž.F. Kenedija dzīvi izsmalcinātās dizaina detaļās. Vērtīgie, zilie sveķi simboliski attiecināmi gan uz Kenedija laiku ASV jūras kara flotē, gan slaveno Ivy League ģērbšanās stilu. Viņa iniciāļi “JFK” ir iegravēti uz ar platīnu pārklātā vāciņa. Trīs gredzeni, kas pārklāti ar platīnu, simbolizē trīs Kenedija brāļus. Piemiņai par "Apollo" pilotēto kosmosa lidojumu programmu, kas ir Džona F. Kenedija dzīves vissvarīgākais projekts, kas iemiesoja amerikāņu tautas cerības un vēlmes - uz ar rokām darinātas 585. proves zelta spalvas ir Mēness moduļa gravējums, kas 1969. gadā nolaidās uz Mēness. Īpašo dizainu noslēdz Montblanc emblēma. Artikuls: 111045 Tintes pildspalva Krāsa: Zila Spalva: Ar rokām darināta Au585 / 14K zelta spalva ar rodija pārklājumu Montblanc I..

950.00€ Bez nodokļa: 785.12€

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Special Edition
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Special Edition

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Special Edition Izstrādāta 1906.gadā ekskluzīva tintes pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gadadienai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Tintes pildspalvas korpuss un uzgalis ir izpildīts no vērtīgajiem melniem sveķiem un lakots. Vintāžas stilā spirālveida formas klipsis kas piestāv modelīm. Klipsis ir izgatavots no īpašas metāla sakausējuma ar unikālu galvanizācijaas pārklājumu kas piešķir vitāžas izskatu. Artikuls: 114722 Spalvas pildspalva ar virzuļa mehānismu Spalva izgatavota ar rokām no 585. proves zelta (14K), ieliktnis ar rodija pārklājumu, spirālveida dizains Montblanc tintes: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, B..

670.00€ Bez nodokļa: 553.72€

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs EF
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs EF

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, Spalvas izmērs EF Kolekcija Rouge et Noir veidota svinot Montblanc novatorisko garu un 110. gada dienu. Šī jaunā leģendārā rakstāmrīka interpretācija ir veidota garāka un ar plānāku siluetu, simboliski attēlojot meistarību, kas tikusi pilnveidota paaudžu paaudzēs. Pildspalva veidota no vērtīgajiem koraļļu krāsas sveķiem. Klips veidots no šampanieša krāsas zelta zirnekļa formā. Kods: 119344 Tintes pildspalva 585 proves zelta spalva ar īpašu reljefu. Montblanc tintes krāsa: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

910.00€ Bez nodokļa: 752.07€

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs M
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs M

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, Spalvas izmērs M Kolekcija Rouge et Noir veidota svinot Montblanc novatorisko garu un 110. gada dienu. Šī jaunā leģendārā rakstāmrīka interpretācija ir veidota garāka un ar plānāku siluetu, simboliski attēlojot meistarību, kas tikusi pilnveidota paaudžu paaudzēs. Pildspalva veidota no vērtīgajiem koraļļu krāsas sveķiem. Klips veidots no šampanieša krāsas zelta zirnekļa formā. Kods: 118232 Tintes pildspalva 585 proves zelta spalva ar īpašu reljefu. Montblanc tintes krāsa: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

910.00€ Bez nodokļa: 752.07€

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition, izmērs F
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition, izmērs F

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition, Spalvas izmērs F Izstrādāta 1906.gadā ekskluzīva pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gada jubilejai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Tintes pildspalvas melns korpuss un uzgalis izpildīts no vērtīgajiem sveķiem un lakots. Klips ir dekorēts vintage stilā ar zirnekļa emblēmu. Artikuls: 117845 Spalvas pildspalva ar virzuļa mehānismu Spalva izgatavota ar rokām no 585. proves zelta Montblanc tintes: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Rāda:12 no 48