Grozs

Piegādes informācija

Mēs piegādājam visus pasūtījumus, izmantojot TNT, UPS, DHL vai pasta pakalpojumus.

Katram pasūtījumam tiks piešķirts identifikācijas numurs, kas būs pieejams klientam.

Mēs piedāvājam 2 piegādes iespējas:

Standarta starptautiskā piegāde
- Bezmaksas standarta piegāde ES valstīs pasūtījumiem virs 250 Eur;

Express starptautiskā piegāde - Ātra piegāde ES valstīs un citās valstīs ar fiksētām piegādes izmaksām.


Piegādes izmaksas Jūs varat apskatīt Pirkumu grozā.Piegādes laiks:

* TNT, UPS, DHL STANDARD: Piegāde ES valstīs. Aizņem 5-7 darba dienas*. Baltijas valstīs - 2-3 darba dienas*.

* TNT, UPS, DHL EXPRESS: ES valstīs piegādes laiks aizņem 3-5 darba dienas*. Citās pasaules valstīs - 5-10 darba dienas*.


* ! Izstrādājumus, kam ir statuss “IEPRIEKŠPASŪTĪJUMS”, ir iespējams pasūtīt. Parasti šāda pasūtījuma izpilde ilgst no 2 līdz 3 nedēļām. Precīzs piegādes laiks katram pasūtījumam ar statusu "IEPRIEKŠPASŪTĪJUMS" individuāli tiks nosūtīts uz e-pastu.


* Norādītais piegādes laiks ir aptuvens. Mobius Store nevar uzņemties atbildību par muitas formalitāšu aizkavēšanos vai neveiksmīgu maksājumu apstiprināšanu, lai gan mēs centīsimies samazināt jebkuru iespējamo aizkavēšanos. Lūdzu ņemiet vērā, ka mūsu piegādes laikus var izmantot tikai kā aptuvenus un tie ir balstīti uz periodu pēc preces izsūtīšanas.

Standarta sūtījuma svars ir līdz pieciem (5,00) kg.

Pasūtījumiem no 250 Eur ES valstīs ir pieejama bezmaksas standarta piegāde. Kopējai pasūtījuma summai, pēc atlaižu piemērošanas, jābūt vismaz 250 Eur. Iepriekšējie pirkumi nav piemēroti korekcijām. Ja pasūtījums ir mazāks par 250 Eur, papildus maksa par piegādi ir 20 Eur.PASŪTĪJUMA IZSEKOŠANA


Drīz pēc pasūtījuma apmaksas, Jūs saņemsiet e-pastu, kur tiks norādīts, ka mēs esam sākuši apstrādāt Jūsu pasūtījuma pieprasījumu. Kad visi pasūtījuma un maksājuma dati tiks apstiprināti, mēs vēlreiz nosūtīsim apstiprinājumu uz Jūsu e-pasta adresi.

Retos gadījumos, ja mums radīsies grūtības pie pasūtījuma pārbaudes, Jūs saņemsiet e-pastu ar visu neskaidrību detaļām un iespējamo papildus informācijas pieprasījumu.

Jūs saņemsiet regulārus atjauninājumus uz e-pastu par Jūsu pasūtījuma piegādes statusu. Pasūtījumu varat pārbaudīt jebkurā laikā sadaļā Mans konts. Jūs varat arī apmeklēt TNT, UPS vai DHL vietnes, lai pārbaudītu sava pasūtījuma piegādes statusu:

TNT

UPS

DHL


Lai to izdarītu, Jums būs nepieciešams izsekošanas numurs, kas Jums tiks izsniegts pēc pasūtījuma nosūtīšanas.


Preču atgriešanas noformēšanai, lūdzu, klikšķiniet šeit.