Menu
Your Cart

Piegādes informācija


Mēs piegādājam visus pasūtījumus, izmantojot TNT, UPS, DHL, VENIPAK vai pasta pakalpojumus.

Katram pasūtījumam tiks piešķirts identifikācijas numurs, kas būs pieejams klientam.

Mēs piedāvājam 2 piegādes iespējas:


Standarta starptautiskā piegāde - Bezmaksas standarta piegāde ES valstīs pasūtījumiem virs 250 Eur;

Express starptautiskā piegāde
- piegāde uz ES valstīm ar fiksētu maksu.

Uz citām valstīm piegādes maksa tiek aprēķināta, pamatojoties uz svaru.


Piegādes izmaksas Jūs varat apskatīt Pirkumu grozā.


Piegādes laiks:


Produkta pieejamības statuss — Ir pieejams

* TNT, UPS, DHL STANDARD: Piegāde ES valstīs aizņem 5-7 darba dienas*. Baltijas valstīs - 2-3 darba dienas*.

* TNT, UPS, DHL EXPRESS: Piegāde ES valstīs aizņem 3-5 darba dienas*. Citās pasaules valstīs - 5-10 darba dienas*.Produkta pieejamības statuss —
Iepriekšpasūtījums


Preces ar statusu Iepriekšpasūtījums piegādes laiks uz veikala noliktavu parasti sastāda no 10 līdz 30 darba dienām, tad prece tiks nosūtīta pircējam atbilstoši augstāk norādītajam piegādes laikam.Precīzs piegādes laiks katram pasūtījumam individuāli tiks nosūtīts uz e-pastu.


* Norādītais piegādes laiks ir aptuvens.  Tiešsaistes veikals neuzņemas atbildību par muitas formalitāšu aizkavēšanos vai neveiksmīgu maksājumu apstiprināšanu, lai gan mēs centīsimies samazināt jebkuru iespējamo aizkavēšanos. Lūdzu ņemiet vērā, ka mūsu piegādes laikus var izmantot tikai kā aptuvenus un tie ir balstīti uz periodu pēc preces izsūtīšanas.

Standarta sūtījuma svars ir līdz pieciem (5,00) kg.

Pasūtījumiem no 250 Eur ES valstīs ir pieejama bezmaksas standarta piegāde. Kopējai pasūtījuma summai, pēc atlaižu piemērošanas, jābūt vismaz 250 Eur. Iepriekšējie pirkumi nav piemēroti korekcijām. Ja pasūtījums ir mazāks par 250 Eur, papildus maksa par piegādi ir 30 Eur.Pasūtījuma izsekošana


Drīz pēc pasūtījuma apmaksas, Jūs saņemsiet e-pastu, kur tiks norādīts, ka mēs esam sākuši apstrādāt Jūsu pasūtījuma pieprasījumu. Kad visi pasūtījuma un maksājuma dati tiks apstiprināti, mēs vēlreiz nosūtīsim apstiprinājumu uz Jūsu e-pasta adresi.

Retos gadījumos, ja mums radīsies grūtības pie pasūtījuma pārbaudes, Jūs saņemsiet e-pastu ar visu neskaidrību detaļām un iespējamo papildus informācijas pieprasījumu.

Jūs saņemsiet regulārus atjauninājumus uz e-pastu par Jūsu pasūtījuma piegādes statusu. Pasūtījumu varat pārbaudīt jebkurā laikā sadaļā Mans konts. Jūs varat arī apmeklēt TNT, UPS, VENIPAK vai DHL vietnes, lai pārbaudītu sava pasūtījuma piegādes statusu:

TNT

UPS

DHL

VENIPAK

Lai to izdarītu, Jums būs nepieciešams izsekošanas numurs, kas Jums tiks izsniegts pēc pasūtījuma nosūtīšanas.