Menu
Your Cart

Kuloni

Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower lielā izmērā no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Rubīnu Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcijas P..
1 330,00€
Bez nodokļa:1 099,17€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower vidējā izmērā no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Rubīnu un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķ..
1 820,00€
Bez nodokļa:1 504,13€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Baltā Zelta ar Tsavorītu, Rubīnu un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – ko..
3 975,00€
Bez nodokļa:3 285,12€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower mazā izmērā no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcij..
2 725,00€
Bez nodokļa:2 252,07€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Dzeltenā Zelta ar Briljantiem un Rubīnu Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcijas..
3 105,00€
Bez nodokļa:2 566,12€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower mazā izmērā no 18 karātu Rozā Zelta ar Malahītu, Rubīnu un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autor..
2 920,00€
Bez nodokļa:2 413,22€
Zīmols: Roberto Coin
Kulons Roberto Coin Princess Flower no 18 karātu Baltā Zelta ar Rubīnu un Briljantiem Roberto Coina radošais visums nebūtu pilnīgs bez kolekcijas, kas veltīta pirmatnējam simbolam, kas mums sniedz skaistumu – ziedam. Dekorācijā iemiesotais zieds ir daļa no nepārspējamas autora pušķa – kolekcijas ..
1 835,00€
Bez nodokļa:1 516,53€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Icons Round Yellow Gold Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī atrodas atpazīstama Happy Diamonds Icons līnija ar unikālām un izaicinošām rotaslietām. Līdzīgie dzirkstošiem ūdenskrituma pilieniem, 3 kustīgie briljanti brīvi griežas un dejo jautrā dejā starp divie..
3 940,00€
Bez nodokļa:3 256,20€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Icons Round Rose Gold Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas sirdī atrodas atpazīstama Happy Diamonds Icons līnija ar unikālām un izaicinošām rotaslietām. Līdzīgie dzirkstošiem ūdenskrituma pilieniem, 3 kustīgie briljanti brīvi griežas un dejo jautrā dejā starp diviem ..
4 010,00€
Bez nodokļa:3 314,05€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Themes - Bow Tie White Gold Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas īpašo vietu aizņem unikālā līnija Happy Diamonds ar mūžīgām rotaslietām. Līdzīgie dzirkstošiem ūdenskrituma pilieniem, 5 kustīgie briljanti brīvi griežas starp diviem safīra stikliem šajā apaļajā kulonā..
10 055,00€
Bez nodokļa:8 309,92€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Hearts White Gold with Onyx Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas galveno sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šis vienmēr aktuāls kulons no baltā 750 proves zelta ir elegantas sirds formas no dabīga melna oniksa, k..
2 720,00€
Bez nodokļa:2 247,93€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Hearts White Gold with Turquoise Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas galveno sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šis vienmēr aktuāls kulons no baltā zelta 750 proves ir elegantas sirds formas no tirkīza akmens, kas..
2 720,00€
Bez nodokļa:2 247,93€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Hearts White Gold with Lapis Lazuli Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas galveno sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šis vienmēr aktuāls kulons no baltā zelta 750 proves ir elegantas sirds formas no lazurita akmens,..
2 720,00€
Bez nodokļa:2 247,93€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Hearts Rose Gold with Onyx Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas galveno sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šis vienmēr aktuāls kulons no rozā zelta 750 proves ir elegantas sirds formas no dabīgā melna oniksa, novie..
2 720,00€
Bez nodokļa:2 247,93€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Hearts Rose Gold with MOP Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas galveno sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šis vienmēr aktuāls kulons no rozā zelta 750 proves ir elegantas sirds formas no dabīgā perlamutra, novietot..
2 720,00€
Bez nodokļa:2 247,93€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Hearts Rose Gold with Rose Stone Happy Hearts līnija aizņemas no Happy Diamonds kolekcijas galveno sirds tēmu, piedāvājot jaunu, oriģinālu un rotaļīgu šī motīva interpretāciju. Šis vienmēr aktuāls kulons no rozā zelta 750 proves ir elegantas sirds formas no rozā akmens, novieto..
2 720,00€
Bez nodokļa:2 247,93€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Happy Emotions White Gold Happy Emotion juvelierizstrādājumu spirālveida dizains apvieno nepārspējamo greznību ar izsmalcinātu skaistumu. Šajā 18 karātu baltā zelta kulonā dārgmetāls veido elegantus viļņus elipses formā, kas savīti spirālē, it kā pēc ritma, ko nosaka k..
3 750,00€
Bez nodokļa:3 099,17€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Imperiale Coctail Jewellery White Gold Krāsaina akmens spožums un 18 karātu baltā zelta skaistums: šis Imperiale kulons ar ametistu un smalku ķēdi ir karaliskas elegances izpausme. Šis kulons ir iedvesmots ar seniem izšuvumiem, ko papildina krāšņa, karaliskā purpura ametista forma, i..
3 920,00€
Bez nodokļa:3 239,67€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Icons Round White Gold Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas īpašo vietu aizņem unikālā līnija Happy Diamonds ar mūžīgām rotaslietām. Līdzīgie dzirkstošiem ūdenskrituma pilieniem, 5 kustīgie briljanti brīvi kustas starp diviem safīra stikliem, šajā apaļajā kulonā no b..
5 280,00€
Bez nodokļa:4 363,64€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Icons Round White Gold Chopard sieviešu rotaslietu kolekcijas īpašo vietu aizņem unikālā līnija Happy Diamonds ar mūžīgām rotaslietām. Līdzīgie dzirkstošiem ūdenskrituma pilieniem, 5 kūstīgie briljanti brīvi kustas starp diviem safīra stikliem, šajā apaļajā kulonā ar i..
8 450,00€
Bez nodokļa:6 983,47€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Joaillerie Rose Gold Chopard pārsteigumiem rotaslietu pasaulē nav gala. Happy Diamonds Joaillerie līnija ir burvīgs šī fakta piemērs. Skaistās daļiņas, kas atrodas šajā ziedu "pušķī", izstaro pavasara prieka un jaunības svētkus. Modelis par sevi pārstāv pārsteidzošu ku..
11 190,00€
Bez nodokļa:9 247,93€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Rose Gold Ikoniskais kulons Happy Diamonds no Chopard ir iestrādāts 18 karātu apaļās formas rozā zelta rāmī. Iekšējā mala ir dekorēta ar daudziem līkumainiem kruzuļiem. Apburošā skaistuma vidū pieci kustīgie briljanti brīvi dejo gaismas staros un rada pārsteidzošu mird..
8 880,00€
Bez nodokļa:7 338,84€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Happy Curves Rose Gold Chopard sieviešu līnijas sirdī atrodas oriģināla, mūžīgā Happy Curves līnija, kas apvieno sievišķīgo stilu ar juvelierizstrādājumu pilnību. Šis 18 karātu rozā zelta apaļās formas kulons ar briljantiem izsmalcināti ierāmē brīvi kustošus briljant..
5 130,00€
Bez nodokļa:4 239,67€
Zīmols: Chopard
Kulons Chopard Happy Diamonds Happy Dreams Rose Gold Jaunā Happy Diamonds līnija aizrauj leģendārus Chopard kustīgus briljantus elpu aizraujošā prieka un gaismas pilnā sapņu zemes ceļojumā. Šis elegantais kulons sastāv no četriem dažāda izmēra 18 karātu rozā zelta gredzeniem. To asimetriskā kombinā..
10 700,00€
Bez nodokļa:8 842,98€
Rāda 24 no 110 (Kopā lapu - 5)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti izsmalcināti un krāšņi Roberto Coin, Boucheron, Chaumet un Chopard kuloni. Šie elegantie Roberto Coin, Boucheron, Chaumet un Chopard kuloni apvieno sevī sievišķīgo stilu ar gadu gaitā slīpētu juvelierizstrādājumu pilnību, pārsteidzot ar radošas uzdrīkstēšanas un rotaļīguma kombināciju. Iepazīstieties ar tādām populārām sieviešu kulonu kolekcijām kā Happy Diamonds, Happy Spirit, Happy Hearts, Imperiale, Ava, Pensee, Princess Flower un atrodiet savu elegances simbolu. Izvēlieties iecienītāku kulonu no mūsu plašas kolekcijas.