Menu
Your Cart

Maki bez monētu kabatām

Zīmols: Chopard
Maks Chopard Il Classico Small Blue Printed Leather-Rose Gold Eleganta forma un materiālu izcila kvalitāte padara maku IL Classico no zilas teļādas ar tekstūru par standartu ikdienas Chopard stilā. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma un izsmalcināta kvali..
290,00€
Bez nodokļa:239,67€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Classic Racing Dark Grey Smooth Leather Maks Racing Medium, kuru prasmīgi izstrādāja Chopard meistari no augstas kvalitātes pelēkās teļādas, ir klasiskās elegances mūsdienu interpretācijas modelis. Spīdīga gluda āda kontrastē ar apdari, kas līdzinās automašīnas riepas protektora zīmēju..
510,00€
Bez nodokļa:421,49€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Classic Racing Black Smooth Leather Maks Racing Medium, kuru prasmīgi izstrādāja Chopard meistari no augstas kvalitātes melnas teļādas, ir klasiskās elegances mūsdienu interpretācijas modelis. Spīdīga, gluda āda kontrastē ar iestrādātu dizaina elementu, kas līdzinās automašīnas riepas ..
510,00€
Bez nodokļa:421,49€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Classic Racing Black Smooth Leather Maks Racing Large, kuru prasmīgi izstrādāja Chopard meistari no augstas kvalitātes melnas teļādas, ir klasiskās elegances mūsdienu interpretācijas modelis. Spīdīga, gluda āda kontrastē ar iestrādātu dizaina elementu, kas līdzinās automašīnas riepas p..
535,00€
Bez nodokļa:442,15€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Il Classico Navy Blue Printed Leather-Palladium Eleganta forma un materiālu izcila kvalitāte padara vidēja izmēra maku Chopard II Classico no zilas teļādas ar tekstūru par ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma un izsmalcin..
376,00€
Bez nodokļa:310,74€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Classic Small Blue Izteikti elegants Chopard Classic maza izmēra maks no rūpīgi izstrādātas teļa ādas. Efektīgu dizainu lieliski noslēdz Chopard logotips no sudrabkrāsas metāla, kas lieliski kontrastē ar zilu ādu. Artikuls: 95012-0354 Maki Krāsa: Zila Materiāls: Teļa āda Iekšējais no..
315,00€
Bez nodokļa:260,33€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Classic Small Black Izteikti elegants Chopard Classic maza izmēra maks no rūpīgi izstrādātas teļa ādas. Efektīgu dizainu lieliski noslēdz Chopard logotips no sudrabkrāsas metāla, kas lieliski kontrastē ar melnu ādu. Artikuls: 95012-0345 Maki Krāsa: Melna Materiāls: Teļa āda Iekšējais..
315,00€
Bez nodokļa:260,33€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Classic Mini Blue Makam Classic ir elegants, izsmalcināts stils, kas iemiesots zilā rievotā teļa ādā, uz kuras ir sudraba metāla Chopard logotips. Pateicoties ļoti ērtajai miniatūrai formai, tas viegli ietilps kabatā un visur pavadīs savu īpašnieku. Artikuls: 95012-0232 Maki Krāsa: Z..
200,00€
Bez nodokļa:165,29€
Zīmols: Chopard
Maks Chopard Il Classico, Melns Eleganta forma un materiālu izcila kvalitāte padara maza izmēra maku Chopard II Classico no melnas teļādas ar tekstūru, par ikdienas stila etalonu. Itāļu amatnieku smalks darbs, mīkstas ādas teksturēta virsma, vienkārša forma un izsmalcināta kvalitāte pasvītro šī aks..
267,00€
Bez nodokļa:220,66€
Rāda 9 no 9 (Kopā lapu - 1)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvāti Chopard maki bez monētu kabatām, kas ir neatņemams mūsdienu sievietes un vīrieša aksesuārs. Dažiem maka modeļiem ir kompakts izmērs un tie viegli ietilpst lielākajā daļā kabatu. Izvēlieties iecienītāku Chopard maku bez monētu kabatām no mūsu kolekcijas.