Grozs

Par Mums


Laipni lūgti mūsu interneta veikalā MOBIUS LUXURY ONLINE STORE!


Uzņēmums Mobius pārstāv oficiālo interneta veikalu – MOBIUS LUXURY ONLINE STORE, kurš apvieno ekskluzīvus zīmolus – CHOPARD, MONTBLANC, BANG & OLUFSEN un piedāvā citas augstvērtīgas preces tiem, kas vēlas veidot savu imidžu un sagādāt brīnišķīgas dāvanas tuviniekiem, draugiem un partneriem.

Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties pasaules vadošo zīmolu sezonas un limitētās kolekcijas. Rakstāmpiederumus, ādas izstrādājumus, somas, Šveices pulksteņus, juvelierizstrādājumus un augstvērtīgas skaņas ierīces – to visu Jūs atradīsiet mūsu interneta veikalā.

Mūsu misija – padarīt Jūsu dzīvi brīnišķīgāku!


Mūsdienu steidzīgajā pasaulē kļūst aizvien neiespējamāk izbrīvēt laiku veikalu apmeklējumiem.

Tieši tāpēc mēs nolēmām atvērt interneta veikalu, lai Jums būtu iespēja nesteidzīgi iepazīties ar mūsu sortimentu, saņemt informāciju par tā atjaunināšanu un ar dažu klikšķu palīdzību veikt pirkumu.

Mēs garantējam, ka veicot pirkumus MOBIUS LUXURY ONLINE STORE, Jūs saņemsiet:

  • 100% oriģinālas vadošo zīmolu preces
  • Bezmaksas piegādi pirkumiem virs 250 eiro
  • Kvalitatīvu iepakojumu
  • Izdevīgas cenas
  • Akcijas un speciālus piedāvājumus
  • Iespēju sev ērtā veidā apmaksāt pirkumu
  • Preču garantijas un pēc garantijas apkalpošanu
  • Beznodokļu noformējumu


Mēs cenšamies sniegt saviem klientiem drošu un ekskluzīvu servisu!

! Izstrādājumus, kam ir statuss “Iepriekšpasūtījums”, ir iespējams pasūtīt. Parasti šāda pasūtījuma izpilde ilgst no 2 līdz 3 nedēļām. Precīzs piegādes laiks katram pasūtījumam ar statusu "Iepriekšpasūtījums" individuāli tiks nosūtīts uz e-pastu.

Visu MOBIUS LUXURY ONLINE STORE piedāvāto preču sortimentu Jūs varat iegādāties arī mūsu veikalā, kas atrodas Rīgā, Elizabetes ielā 69.


Kompānija Mobius dibināta 2009. gadā un savas darbības laikā ir kļuvusi par lielāko ekskluzīvo zīmolu tirdzniecības platformu 1000 km rādiusā Baltijas valstīs, var lepoties ar teicamu reputāciju to pircēju aprindās, kas novērtē kvalitāti un augstu klasi.


Mēs pārstāvam vienīgos oficiālos veikalus Baltijas valstīs ar kopējo platību virs 400 m2. Te ir atrodami tādi pasaules zīmoli kā Chopard, Montblanс, B&O u.c.. Mūsu veikalos Jūs atradīsiet tikai oriģinālas slavenu zīmolu preces – ekskluzīvas pildspalvas, ādas izstrādājumus, somas, mugursomas, siksnas, naudasmakus, portmonejus, aproču pogas, rokassprādzes, atslēgu piekariņus, Šveices pulksteņus, juvelierizstrādājumus, smaržas un augstas kvalitātes skaņas iekārtas no austiņām līdz premium klases OLED televizoriem.


Jauno kolekciju regulāras piegādes neatstās vienaldzīgu nevienu.


Pilsētas labākie stilisti un mūsu konsultanti nodrošinās individuālu pieeju katram klientam un augstu apkalpošanas kultūru.


Jūs varat pasūtīt un iegādāties preces, kas izgatavotas ierobežotās sērijās.


Bet, lai piešķirtu īpašu vērtību pasūtītajai precei, dažiem Jūsu izvēlētiem izstrādājumiem mēs piedāvājam vārda vai iniciāļu iegravēšanas pakalpojumu (par papildu samaksu), ko veicam vienas darba dienas laikā, kā arī dāvanu iesaiņošanu.


Mūsu klientu ērtībai pie veikaliem vienmēr rezervēta autostāvvieta.

Gaidām Jūs un vēlam jaukus pirkumus!

Ar cieņu,

MOBIUS LUXURY ONLINE STORE


MONTBLANC

CHOPARD

BANG & OLUFSEN