Menu
Your Cart

Par mums


MOBIUS LUXURY ONLINE STORE, kurš apvieno ekskluzīvus zīmolus – BOUCHERON, CHOPARD, CHAUMET, PASQUALE BRUNI, ROBERTO COIN, BANG&OLUFSEN un piedāvā citas augstvērtīgas preces tiem, kas vēlas veidot savu imidžu un sagādāt brīnišķīgas dāvanas tuviniekiem, draugiem un partneriem.

Mobius Luxury ir iespaidīgais Trustpilot vērtējums 4,7 no vairāk nekā 50 vērtējumiem.
Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties pasaules vadošo zīmolu sezonas un limitētās kolekcijas. Juvelierizstrādājumus, Šveices pulksteņus, rakstāmpiederumus, aksesuārus no dabīgās ādas, somas un augstvērtīgas skaņas ierīces – šo visu Jūs atradīsiet mūsu interneta veikalā.
98% apmierinātības vērtējums no mūsu vairāk nekā 2000 klientiem.
Mūsu misija – padarīt Jūsu dzīvi brīnišķīgāku!

Mūsdienu steidzīgajā pasaulē kļūst aizvien neiespējamāk izbrīvēt laiku veikalu apmeklējumiem.

Tieši tāpēc mēs nolēmām atvērt interneta veikalu, lai Jums būtu iespēja nesteidzīgi iepazīties ar mūsu sortimentu, saņemt informāciju par tā atjaunināšanu un ar dažu klikšķu palīdzību veikt pirkumus.

Mēs garantējam, ka veicot pirkumus MOBIUS LUXURY ONLINE STORE, Jūs saņemsiet:

    100% oriģinālas vadošo zīmolu preces
    Bezmaksas piegādi pirkumiem virs 250 eiro
    Kvalitatīvu iepakojumu
    Izdevīgas cenas
    Akcijas un speciālus piedāvājumus
    Iespēju sev ērtā veidā apmaksāt pirkumu
    Preču garantijas un pēc garantijas apkalpošanu
    Beznodokļu noformējumu

Mēs cenšamies sniegt saviem klientiem drošu un ekskluzīvu servisu!

Mūsu labākie konsultanti nodrošinās individuālu pieeju katram klientam un augstu apkalpošanas servisu.

Regulāras jauno kolekciju piegādes neatstās vienaldzīgus patiesus pasaules zīmolu cienītājus.

Jūs varat pasūtīt un iegādāties preces, kas izgatavotas ierobežotās sērijās.

Bet, lai piešķirtu īpašu vērtību pasūtītajai precei, dažiem Jūsu izvēlētiem izstrādājumiem mēs piedāvājam vārda vai iniciāļu iegravēšanas pakalpojumu (par papildu samaksu), kā arī dāvanu iesaiņošanu.

Kompānija Mobius dibināta 2009. gadā un savas darbības laikā ir kļuvusi par lielāko ekskluzīvo zīmolu tirdzniecības platformu 1000 km rādiusā Baltijas valstīs un var lepoties ar teicamu reputāciju to pircēju aprindās, kas novērtē kvalitāti un augstu klasi.

Mēs pārstāvam vienīgos oficiālos veikalus Baltijas valstīs ar kopējo platību virs 400 m2. Te ir atrodami tādi pasaules zīmoli kā Chopard, Montblanс, B&O u.c. Mūsu veikalos Jūs atradīsiet tikai oriģinālas slavenu zīmolu preces – ekskluzīvas pildspalvas, ādas izstrādājumus, somas, mugursomas, siksnas, naudasmakus, portmone, aproču pogas, rokassprādzes, atslēgu piekariņus, Šveices pulksteņus, juvelierizstrādājumus, smaržas un augstas kvalitātes skaņas iekārtas no austiņām līdz premium klases OLED televizoriem.

Gaidām Jūs un vēlam jaukus pirkumus!

Ar cieņu,

MOBIUS LUXURY ONLINE STORE