Menu
Your Cart

Atmaksas politika


Ja neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat to apmainīt vai atgriezt 30 dienu laikā pēc preces piegādes (preces atgriešana neattiecas uz juvelierizstrādājumiem un precēm ar briljantiem). Lai varētu notikt preces atgriešana, tai jābūt nelietotai, jāatrodas oriģinālā iepakojumā ar pievienotiem dokumentiem un garantijas sertifikātu. Precei jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā Jūs to saņēmāt. Atgriežot preci, Jums ir jāsedz sūtīšanas izdevumus. Piegādes izmaksas nav atmaksājamas. Ja Jūs saņemsiet naudas atmaksu, piegādes izmaksas tiks ieturētas no šīs atmaksas.

Naudas līdzekļu atmaksa


Kad Jūsu atgrieztā prece ir saņemta un pārbaudīta, mēs Jums nosūtīsim e-pastu, lai paziņotu, ka esam saņēmuši Jūsu atgriezto preci. Vēstulē mēs arī informēsim Jūs par naudas atmaksas apstiprināšanu vai noraidīšanu.


Ja esat apstiprināts, tad Jūsu atmaksa tiks apstrādāta, un nauda tiks automātiski atgriezta uz Jūsu kredītkarti vai alternatīvo, pirkuma brīdī veikto metodi.

Kavēta vai trūkstoša naudas līdzekļu atmaksa


Ja pēc apstiprinājuma vēstules 5-7 darba dienu laikā neesat saņēmis naudas atgriešanu, vispirms pārbaudiet savu bankas kontu.


Vēlāk sazinieties ar savu banku. Bieži vien paiet zināms apstrādes laiks, pirms nauda tiek pārskaitīta.


Ja esat to visu izdarījis un joprojām neesat saņēmis naudas atmaksu, lūdzu, sazinieties ar mums: online@mobius-luxury.eu

Izpārdošanas / akcijas prece


Preču atgriešana ir iespējama tikai precēm bez atlaides. Izpārdošanā vai ar atlaidi nopirktai precei atmaksa, diemžēl, nav piemērojama.

Preces apmaiņa


Preces apmaiņa notiek brīdī, ja prece ir bojāta. Lūdzu nosūtiet mums e-pastu par bojāto preci uz adresi online@mobius-luxury.eu un preci uz sekojošu adresi:

SIA Mobius, Elizabetes iela 69 - 10, Rīga, Latvija, LV-1050.

Dāvanas atgriešana


Ja prece tika atzīmēta kā dāvana, kad tā tika iegādāta un nosūtīta tieši Jums, pēc preču atgriešanas apstiprinājuma, Jums tiks nosūtīts dāvanu sertifikāts ar atgrieztās preces kopsummu.


Ja prece netika atzīmēta kā dāvana, kad tā tika iegādāta, vai dāvinātājs šo sūtījumu bija noformējis uz sevi, mēs nosūtīsim atmaksu dāvinātājam un viņš uzzinās par Jūsu dāvanas atgriešanu.

Preces atgriešanas adrese


Prece ir jāatgriež uz sekojošu adresi:

SIA Mobius, Elizabetes iela 69 - 10, Rīga, Latvija, LV-1050.

Ja sūtat preci virs EUR 75, iesakam izmantot piegādes izsekošanas pakalpojumu, kā arī apdrošināt sūtījumu. Mēs negarantējam, ka saņemsim Jūsu atgriezto preci.

Noformējot preču atgriešanu, lūdzu sekojiet norādei:  https://mobius-luxury.eu/atgriesanas-pieprasijums