Menu
Your Cart

Galda pulkstenis

Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Happy Sport Chopard Happy Sport pulkstenis, kas pārveidots kā galda pulkstenis. Sarkana priekšējā virsma piesaistīs to cilvēku uzmanību, kuri jau novērtē košo un eleganto dizainu, ko akcentē izsmalcināti rozā zelta krāsas elementi. Kompozīciju efektīvi papildina zils kabo..
1 370,00€
Bez nodokļa:1 132,23€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Happy Sport Chopard Happy Sport pulkstenis, kas pārveidots kā galda pulkstenis. Zelta krāsas priekšējā virsma piesaistīs to cilvēku uzmanību, kuri jau novērtē košo un eleganto dizainu, ko akcentē izsmalcināti sudraba krāsas un rozā zelta krāsas elementi. Kompozīciju efekt..
1 220,00€
Bez nodokļa:1 008,26€
Zīmols: Chopard
Pulkstenis Modinātājs Chopard Imperiale Palladium Finish Imperiale kolekcijas majestātisks un elegants nerūsējošā tērauda modinātājs ar pallādija pārklājumu ir grezns aksesuārs ar praktisku labumu. Veidots ampīra stilā tas ir dekorēts ar trim ziliem kabošoniem, uz ciparnīcas attēloti klasiskie ro..
1 810,00€
Bez nodokļa:1 495,87€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Happy Sport Chopard Happy Sport pulkstenis, kas pārveidots kā galda pulkstenis. Rozā zelta krāsas ciparnīca piesaistīs tos, kuri jau ir novērtējuši košo un eleganto dizainu, ko akcentē izsmalcinātas sudraba krāsas elementi. Kompozīciju efektīvi papildina zils kabošons. ..
1 090,00€
Bez nodokļa:900,83€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Happy Sport Chopard Happy Sport galda pulkstenis ar noapaļotām kontūrām ir mūžīgas pilnības iemiesojums. Izgatavots no nerūsējošā tērauda ar greznu dzeltenā zelta pārklājumu, šis izturīgais kvarca pulkstenis ir izstrādāts, rūpīgi pievēršot uzmanību detaļām, padarot to par..
1 040,00€
Bez nodokļa:859,50€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Classic Chopard klasiskie galda pulksteņi atšķiras ar nevainojamo līniju izsmalcinātību. Balta ciparnīca ar elegantiem romiešu cipariem ir ierāmēta tērauda korpusā, kas pārklāts ar rozā zeltu. Laika izteiksme vēl nekad nav bijusi tik izsmalcināta! Indikācija(s): stunda..
775,00€
Bez nodokļa:640,50€
Zīmols: Chopard
Pulkstenis Modinātājs Chopard Imperiale Rose Gold Finish Imperiale kolekcijas majestātisks un elegants nerūsējošā tērauda modinātājs ar rozā zelta pārklājumu ir grezns aksesuārs ar praktisku labumu. Veidots ampīra stilā tas ir dekorēts ar trim violetiem kabošoniem, uz ciparnīcas attēloti klasiskie ..
2 190,00€
Bez nodokļa:1 809,92€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Classic Racing Dashboard Iedvesmojoties no paneļa dizaina, šis galda pulkstenis ne tikai rāda stundas, minūtes, bet arī kalpo kā termometrs un higrometrs. Uz gluda nerūsējošā tērauda korpusa ar pallādija pārklājumu un antracīta pelēko ādas apdari, efektīvi izceļas piesātinā..
2 380,00€
Bez nodokļa:1 966,94€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Happy Ocean Lai radītu šo galda pulksteni, Chopard meistari tika iedvesmoti no Happy Ocean pulksteņa kolekcijas dziļūdens niršanas motīva. Galda pulkstenim piemīt zila, tirkīza krāsa un asprātīgs dizains. Atgādinot plašas debesis un zemūdens piedzīvojumus okeāna bezgalīgos ..
1 220,00€
Bez nodokļa:1 008,26€
Zīmols: Chopard
Pulkstenis modinātājs Chopard L.U.C XP Elegantas, gludas L.U.C XP modinātāja līnijas, ar rozā zelta pārklājumu, ir aizgūtas no klasiskā Chopard pulksteņa modeļa ar tādu pašu nosaukumu. Elegantas bultas, ar rozā zelta pārklājumu, rada laiku uz stingras ciparnīcas ar satīna apdari un neuzkrītošiem st..
1 940,00€
Bez nodokļa:1 603,31€
Zīmols: Chopard
Pulkstenis modinātājs Chopard L.U.C XP Elegantas, gludas L.U.C XP modinātāja līnijas, ar pallādija pārklājumu, ir aizgūtas no klasiskā Chopard pulksteņa modeļa ar tādu pašu nosaukumu. Elegantas, zilas bultas rāda laiku uz stingras ciparnīcas ar satīna apdari un neuzkrītošiem stundu indeksiem. Modin..
1 730,00€
Bez nodokļa:1 429,75€
Zīmols: Chopard
Pulkstenis modinātājs Chopard L.U.C Elegants kvarca pulkstenis-modinātājs ar pallādija pārklājumu, ko iedvesmojuši augstas precizitātes modeļi no greznas L.U.C pulksteņu kolekcijas, ir moderna džentlmeņa obligāts aksesuārs. Ciparnīcas stingrais, klasiskais dizains un stundu indekss, Romiešu ciparu ..
1 830,00€
Bez nodokļa:1 512,40€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Mille Miglia Šī kvarca pulksteņa adrenalīnu izraisošais dizains, kas izskatās kā spidometrs uz sacīkšu automobiļa paneļa, godina leģendāras, klasiskas itāļu sacīkstes Mille Miglia. Pulēts bēzelis ar pallādija apdari, melnā matēta ciparnīca, kaučuka apmales un spilgts sporti..
1 590,00€
Bez nodokļa:1 314,05€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Vintage Racing Grey Šis galda pulkstenis, ko Chopard velta vintage sacīkšu automašīnām, ienes ikdienas dzīvē daļu no augstas oktāna enerģijas. Šis stilīgais vīriešu aksesuārs ar elegantu melnu ciparnīcu, kas ierāmēta pallādija apdarē, atgādina klasisku paneļa displeju. Pelē..
1 090,00€
Bez nodokļa:900,83€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Vintage Racing Red Šis galda pulkstenis, ko Chopard velta vintage sacīkšu automašīnām, ienes ikdienas dzīvē daļu no augstas oktāna enerģijas. Šis stilīgais vīriešu aksesuārs ar elegantu melnu ciparnīcu, kas ierāmēta pallādija apdarē, atgādina klasisku paneļa displeju. Sarka..
1 090,00€
Bez nodokļa:900,83€
Zīmols: Chopard
Galda Pulkstenis Chopard Classic Šis klasiskais Chopard galda pulkstenis ir mūžīgas elegances iemiesojums. Eleganta brūna ciparnīca ar radiālu satīna apdari, korpusam un detaļām ir rozā zelta pārklājums. Laiks vēl nekad nav bijis tik pievilcīgs. Indikācija(s): stundas un minūtes Artikuls: 9502..
775,00€
Bez nodokļa:640,50€
Rāda 16 no 16 (Kopā lapu - 1)

Galda pulksteņu, modinātāju dizains papildinās Jūsu interjeru ar pārdomātu elegances noti un stila elementu. Izvēlieties iecienītākus Chopard galda pulksteņus no mūsu kolekcijas.