Grozs

Galda pulkstenis

CHOPARD

Galda Pulkstenis Chopard Classic

Galda Pulkstenis Chopard Classic Chopard klasiskie galda pulksteņi atšķiras ar nevainojamo līniju izsmalcinātību. Balta ciparnīca ar elegantiem romiešu cipariem ir ierāmēta tērauda korpusā, kas pārklāts ar rozā zeltu. Laika izteiksme vēl nekad nav bijusi tik izsmalcināta! Indikācija(s): stundas un minūtes Artikuls: 95020-0121 Galda Pulkstenis Mehānisma Tips: kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ rozā zelta pārklājums Diametrs: 8 cm..

750.00€ Bez nodokļa: 619.83€

CHOPARD

Pulkstenis Modinātājs Chopard Imperiale

Pulkstenis Modinātājs Chopard Imperiale Rose Gold Finish Imperiale kolekcijas majestātisks un elegants nerūsējošā tērauda modinātājs ar rozā zelta pārklājumu ir grezns aksesuārs ar praktisku labumu. Veidots ampīra stilā tas ir dekorēts ar trim violetiem kabošoniem, uz ciparnīcas attēloti klasiskie romiešu cipari un bultiņas ir zobenu formā. Bultiņas ir pārklātas ar luminscējošo sastāvu Superluminova. Indikācija(s): stundas un minūtes Citas īpašības: 3 violetie kabošoni Artikuls: 95020-0078 Pulkstenis / Modinātājs Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ Rozā zelta pārklājums Diametrs: 12 cm..

2 110.00€ Bez nodokļa: 1 743.80€

CHOPARD

Galda Pulkstenis Modinātājs Chopard Classic Racing Mille Miglia

Galda Pulkstenis Chopard Classic Racing Mille Miglia GMT Šī kvarca galda pulksteņa adrenalīnu izraisošais dizains, kas izskatās kā spidometrs uz sacīkšu automobiļa paneļa, godina leģendāras, klasisko automobiļu itāļu sacīkstes Mille Miglia. Pulēts bēzelis ar pallādija apdari, melnā matēta ciparnīca, kaučuka apmales un spilgts, sportisks, sarkans akcents rada iespaidīgu vīriešu aksesuāru atpazīstamā vintage stilā. Indikācija(s): stundas un minūtes, otra laika josla Citas īpašības: melna ciparnīca Artikuls: 95020-0077 Modinātājs Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ pallādija pārklājums/ kaučuka apdare Diametrs: 12,5 cm Augstums: 7,2 cm..

955.00€ Bez nodokļa: 789.26€

CHOPARD

Galda Pulkstenis Chopard Classic Racing

Galda Pulkstenis Chopard Classic Racing Dashboard Iedvesmojoties no paneļa dizaina, šis galda pulkstenis ne tikai rāda stundas, minūtes, bet arī kalpo kā termometrs un higrometrs. Uz gluda nerūsējošā tērauda korpusa ar pallādija pārklājumu un antracīta pelēko ādas apdari, efektīvi izceļas piesātinātas zilās krāsas ciparnīcas. Indikācija(s): stundas, minūtes, termometrs un higrometrs Ciparnīcas: zilas Artikuls: 95020-0111 Galda Pulkstenis Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ pallādija pārklājums/ tumši pelēka āda Augstums: 6 cm Platums: 20 cm..

2 300.00€ Bez nodokļa: 1 900.83€

CHOPARD

Galda Pulkstenis Chopard Happy Ocean

Galda Pulkstenis Chopard Happy Ocean Lai radītu šo galda pulksteni, Chopard meistari tika iedvesmoti no Happy Ocean pulksteņa kolekcijas dziļūdens niršanas motīva. Galda pulkstenim piemīt zila, tirkīza krāsa un asprātīgs dizains. Atgādinot plašas debesis un zemūdens piedzīvojumus okeāna bezgalīgos dziļumos, tie paaugstina noskaņojumu visai dienai. Gluda pallādija apdare sniedz pulkstenim modernu izskatu, un kvarca mehānisms nodrošina mierīgu burāšanu. Indikācija(s): stundas un minūtes Citas īpašības: zila tirkīza krāsa Artikuls: 95020-0108 Galda Pulkstenis Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ pallādija pārklājums Diametrs: 8 cm..

1 170.00€ Bez nodokļa: 966.94€

CHOPARD

Pulkstenis Modinātājs Chopard L.U.C XP

Pulkstenis modinātājs Chopard L.U.C XP Elegantas, gludas L.U.C XP modinātāja līnijas, ar rozā zelta pārklājumu, ir aizgūtas no klasiskā Chopard pulksteņa modeļa ar tādu pašu nosaukumu. Elegantas bultas, ar rozā zelta pārklājumu, rada laiku uz stingras ciparnīcas ar satīna apdari un neuzkrītošiem stundu indeksiem. Modinātāja harmonisko izskatu papildina tumši zilas ādas korpusa apdare. Funkcija(s): modinātājs Indikācija(s): stundas un minūtes Artikuls: 95020-0107 Pulkstenis Modinātājs Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ rozā zelta pārklājums/ tumši zila āda ar krokodila printu Diametrs: 10,2 cm Biezums: 3,5 cm..

1 875.00€ Bez nodokļa: 1 549.59€

CHOPARD

Pulkstenis Modinātājs Chopard L.U.C XP

Pulkstenis modinātājs Chopard L.U.C XP Elegantas, gludas L.U.C XP modinātāja līnijas, ar pallādija pārklājumu, ir aizgūtas no klasiskā Chopard pulksteņa modeļa ar tādu pašu nosaukumu. Elegantas, zilas bultas rāda laiku uz stingras ciparnīcas ar satīna apdari un neuzkrītošiem stundu indeksiem. Modinātāja harmonisko izskatu papildina tumši zilas ādas korpusa apdare. Funkcija(s): modinātājs Indikācija(s): stundas un minūtes Artikuls: 95020-0106 Pulkstenis Modinātājs Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ pallādija pārklājums/ tumši zila āda ar krokodila printu Diametrs: 10,2 cm Biezums: 3,5 cm..

1 675.00€ Bez nodokļa: 1 384.30€

CHOPARD

Pulkstenis Modinātājs Chopard L.U.C

Pulkstenis modinātājs Chopard L.U.C Elegants kvarca pulkstenis-modinātājs ar pallādija pārklājumu, ko iedvesmojuši augstas precizitātes modeļi no greznas L.U.C pulksteņu kolekcijas, ir moderna džentlmeņa obligāts aksesuārs. Ciparnīcas stingrais, klasiskais dizains un stundu indekss, Romiešu ciparu formā, uzsver neatkārtojamo Chopard eleganci. Funkcija(s): modinātājs Indikācija(s): stundas un minūtes Artikuls: 95020-0105 Pulkstenis Modinātājs Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ pallādija pārklājums Diametrs: 14 cm..

1 665.00€ Bez nodokļa: 1 376.03€

CHOPARD

Galda Pulkstenis Chopard Mille Miglia

Galda Pulkstenis Chopard Mille Miglia Šī kvarca pulksteņa adrenalīnu izraisošais dizains, kas izskatās kā spidometrs uz sacīkšu automobiļa paneļa, godina leģendāras, klasiskas itāļu sacīkstes Mille Miglia. Pulēts bēzelis ar pallādija apdari, melnā matēta ciparnīca, kaučuka apmales un spilgts sportisks sarkans akcents rada iespaidīgu vīriešu aksesuāru atpazīstamā vintage stilā. Indikācija(s): stundas, minūtes, sekundes Artikuls: 95020-0102 Galda Pulkstenis Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Misiņš/ pallādija pārklājums/ melnais kaučuks Diametrs: 13 cm..

1 535.00€ Bez nodokļa: 1 268.60€

CHOPARD

Galda Pulkstenis Chopard Vintage Racing

Galda Pulkstenis Chopard Vintage Racing Grey Šis galda pulkstenis, ko Chopard velta vintage sacīkšu automašīnām, ienes ikdienas dzīvē daļu no augstas oktāna enerģijas. Šis stilīgais vīriešu aksesuārs ar elegantu melnu ciparnīcu, kas ierāmēta pallādija apdarē, atgādina klasisku paneļa displeju. Pelēks korpuss ir saistīts ar Vāciju, kur arī vintage automobiļi piedalās sacensību rallijā. Nacionālās sacīkšu krāsas tika pirmo reizi reģistrētas 1910. gadā. Viena krāsa atbillst vienai valstij - dalībniecei. Indikācija(s): stundas un minūtes Artikuls: 95020-0099 Galda Pulkstenis Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ pelēks alumīnijs/ pallādija pārklājums Diametrs: 8,3 cm Augstums: 13,9 cm..

1 060.00€ Bez nodokļa: 876.03€

CHOPARD

Galda Pulkstenis Chopard Vintage Racing

Galda Pulkstenis Chopard Vintage Racing Red Šis galda pulkstenis, ko Chopard velta vintage sacīkšu automašīnām, ienes ikdienas dzīvē daļu no augstas oktāna enerģijas. Šis stilīgais vīriešu aksesuārs ar elegantu melnu ciparnīcu, kas ierāmēta pallādija apdarē, atgādina klasisku paneļa displeju. Sarkanais korpuss simbolizē elpu aizraujošu ātrumu. Šī krāsa asociējas ar Itāliju, kur arī vintage automobiļi piedalās sacensību rallijā. Nacionālās sacīkšu krāsas tika pirmo reizi reģistrētas 1910. gadā. Viena krāsa atbillst vienai valstij - dalībniecei. Indikācija(s): stundas un minūtes Artikuls: 95020-0095 Galda Pulkstenis Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds/ sarkanais alumīnijs/ pallādija pārklājums Diametrs: 8,3 cm Augstums: 13,9 cm..

1 060.00€ Bez nodokļa: 876.03€

CHOPARD

Galda Pulkstenis Chopard Classic

Galda Pulkstenis Chopard Classic Šis klasiskais Chopard galda pulkstenis ir mūžīgas elegances iemiesojums. Eleganta brūna ciparnīca ar radiālu satīna apdari, korpusam un detaļām ir rozā zelta pārklājums. Laiks vēl nekad nav bijis tik pievilcīgs. Indikācija(s): stundas un minūtes Artikuls: 95020-0094 Galda Pulkstenis Mehānisma Tips: Kvarcs Materiāls: Nerūsējošais tērauds / pārklājums ar rozā zeltu Diametrs: 8 cm..

750.00€ Bez nodokļa: 619.83€

Rāda:12 no 12

Galda pulksteņu, modinātāju dizains papildinās Jūsu interjeru ar pārdomātu elegances noti un stila elementu. Izvēlieties iecienītākus Chopard galda pulksteņus no mūsu kolekcijas.