Menu
Your Cart

Saderināšanās gredzeni

Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Dzeltenais Zelts Šī 18 karātu dzeltenā zelta Ice Cube gredzena slavenais un urbanistiskais, ģeometriskais dizains apvieno eleganci un modernitāti. Gaismas zibspuldze iemirdzas uz rūpīgi izstrādātajām kvadrātveida malām, kā svaiga ledus spīdums, un dzirkstošie 4 centrālie..
1 670,00€
Bez nodokļa:1 380,17€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Baltais Zelts Liela izmēra, bet harmoniskas proporcijas, kliedzošs dizains, bet smalks stils - Chopardissimo tās ir izsmalcinātas rotaslietas katrai dienai. Šis vidēja izmēra 750 proves baltā zelta gredzens ir rotāts ar iegravētu kaligrāfisko logotipu Chopard. Mūžīg..
3 240,00€
Bez nodokļa:2 677,69€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Baltais Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no baltā zelta 750 proves ir daļa no spilgtas rotu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šis g..
955,00€
Bez nodokļa:789,26€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no rozā zelta 750 proves ir daļa no spilgtas rotu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šis gredz..
955,00€
Bez nodokļa:789,26€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no rozā zelta 750 proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām, kas daļēji inkrustētas ar izsmalcinātiem briljantiem, kas izstaro noslēpumainu mirdzumu. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mird..
2 120,00€
Bez nodokļa:1 752,07€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Rozā Zelts Pilnīgi unikāla un nevainojami izcila Chopardissimo kolekcija - tā ir Chopard vizītkarte. Šis 18 karātu rozā zelta gredzens ir rotāts ar zīmola kaligrāfisko logotipa gravējumu. Mūsdienīgais un aktuālais produkts atšķiras ar smalkām un prasmīgi izpildītām ..
1 680,00€
Bez nodokļa:1 388,43€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Baltais Zelts Viegli atpazīstama un izsmalcināta Chopardissimo kolekcija - ir Chopard vizītkarte. 750 proves baltā zelta gredzenu aptver gravējums ar zīmola kaligrāfisko logotipu, kas graciozi akcentē spožo apaļā briljanta krāšņumu. Mūžīga elegance mūsdienīgā interp..
1 870,00€
Bez nodokļa:1 545,45€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Rozā Zelts Viegli atpazīstama un izsmalcināta Chopardissimo kolekcija ir Chopard vizītkarte. 750 proves rozā zelta gredzenu aptver gravējums ar zīmola kaligrāfisko logotipu, kas graciozi akcentē spožo apaļā briljanta krāšņumu. Mūžīga elegance mūsdienīgā interpretāci..
1 870,00€
Bez nodokļa:1 545,45€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Dzeltenais Zelts Brīnišķīgais Ice Cube gredzens no 750 proves dzeltenā zelta pievērš uzmanību ar ģeometrisku unisex dizainu un vieglu eleganci mūsdienu pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida malas spīd kā ledus gabaliņi, kas atstaro gaismu. Modē - vairā..
1 480,00€
Bez nodokļa:1 223,14€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Baltais Zelts Brīnišķīgais Ice Cube gredzens no 750 proves baltā zelta pievērš uzmanību ar ģeometrisku unisex dizainu un vieglu eleganci mūsdienu pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida malas spīd kā ledus gabaliņi, kas atstaro gaismu. Modē - vairāku gre..
1 660,00€
Bez nodokļa:1 371,90€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Baltais Zelts Brīnišķīgais Ice Cube 18K baltā zelta gredzens pievērš uzmanību ar savu ģeometrisko unisex dizainu un ikdienas eleganci mūsdienu pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida līnijas ir dekorētas ar vienpadsmit briljantiem, kas spīd kā ledus gaba..
3 750,00€
Bez nodokļa:3 099,17€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no rozā zelta 750 proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šis gred..
1 660,00€
Bez nodokļa:1 371,90€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Brīnišķīgais Ice Cube 18K rozā zelta gredzens pievērš uzmanību ar savu ģeometrisko unisex dizainu un ikdienas eleganci mūsdienu pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida līnijas ir dekorētas ar vienpadsmit briljantiem, kas spīd kā ledus gabaliņi..
3 750,00€
Bez nodokļa:3 099,17€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Brīnišķīgs Ice Cube gredzens ar 18 karātu rozā zeltu piesaista uzmanību ar ģeometrisku unisex dizainu un ikdienas eleganci mūsdienīgā pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida malas spīd kā ledus gabaliņi, kas atstaro gaismu. Dzirkstošais brilja..
1 850,00€
Bez nodokļa:1 528,93€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Baltais Zelts Viegli atpazīstama un izsmalcināta Chopardissimo kolekcija - ir Chopard vizītkarte. 750. proves baltā zelta gredzenu aptver gravējums ar zīmola kaligrāfisko logotipu, kas graciozi izceļ briljantu starojošo greznības krāšņumu. Mūžīga elegance mūsdienīgā..
9 760,00€
Bez nodokļa:8 066,12€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Pure Dzeltenais Zelts Kopš Ice Cube kolekcijas izlaišanas 1999. gadā tā nepārtraukti pārsteidz ar vismodernāko miniatūru ledus kubiņu formas interpretācijas plašumu. Kuba forma, kas iemieso ģeometrijas pilnību un burvību, iedvesmo visu virzienu dizainerus. Izvēloties šo ..
900,00€
Bez nodokļa:743,80€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Baltais Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība un elegance padara to par pilnīgu mūžīgās mīlestības iemiesojumu. Tīras, noapaļotas, 5 mm platas gredzena līnijas, kas izgatavots no baltā zelta, izceļas ar izsmalcinātu eleganci. Ilgstošas ​​mīlestība..
1 510,00€
Bez nodokļa:1 247,93€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Rozā Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība un elegance padara to par pilnīgu mūžīgās mīlestības iemiesojumu. Tīras, noapaļotas, 5 mm platas gredzena līnijas, kas izgatavots no rozā zelta, izceļas ar izsmalcinātu eleganci. Ilgstošas ​​mīlestības sa..
1 510,00€
Bez nodokļa:1 247,93€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Dzeltenais Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no dzeltenā zelta 750. proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām, kas daļēji inkrustētas ar izsmalcinātiem briljantiem, izstarojot noslēpumainu spožumu. Tā stilu iedvesmoja stingras līnijas un vēss ledu..
2 060,00€
Bez nodokļa:1 702,48€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Baltais Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no baltā zelta 750. proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām, kas daļēji inkrustētas ar izsmalcinātiem briljantiem, izstarojot noslēpumainu spožumu. Tā stilu iedvesmoja stingras līnijas un vēss ledus kubi..
2 120,00€
Bez nodokļa:1 752,07€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard For Ever Engagement Baltais Zelts Chopard For Ever saderināšanās gredzens ar briljantu būs nepārejošās ​​mīlestības simbols. Gredzena līnijas, no baltā zelta, ar žilbinošo mirdzumu, lieliski sader ar smaragda griezuma briljantu, kas sver 0,72 karātu. Klasiskā stila gredzens, ir rot..
9 870,00€
Bez nodokļa:8 157,02€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Engagement, Platīns Mīlestība staro ar Ice Cube briljanta saderināšanās gredzenu. Žilbinošs, apaļš briljants, kas sver 0,31 karātu ieņem centrālo vietu, kur moderna elegance satiekas ar mūžīgu pievilcību. Izgatavots no spīdīga platīna, gredzens ir izcils bezgalīgas mīlestī..
4 620,00€
Bez nodokļa:3 818,18€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Engagement Platīns Mīlestība staro ar Ice Cube saderināšanās gredzenu ar iestrādātiem briljantiem. Žilbinošs, apaļš briljants, kas sver 0,51 karātu, ieņem centrālo vietu, kur moderna elegance satiekas ar mūžīgu pievilcību. Izgatavots no spīdīga platīna, gredzens ir izcil..
7 250,00€
Bez nodokļa:5 991,74€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Baltais Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība un elegance padara to par pilnīgu mūžīgās mīlestības iemiesojumu. Tīras, noapaļotas, 3 mm platas gredzena līnijas, kas izgatavots no baltā zelta, izceļas ar izsmalcinātu eleganci. Ilgstošas ​​mīlestība..
1 050,00€
Bez nodokļa:867,77€
Rāda 24 no 33 (Kopā lapu - 2)

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti ekskluzīvi laulību gredzeni un saderināšanās gredzeni Chopard. Klasiskie un jaunie, unikālie Chopard gredzenu modeļi uz visiem laikiem atstās neaizmirstamu iespaidu Jūsu kāzās. Saderināšanās gredzeni un laulību gredzeni Chopard - ir mūžīgās mīlestības simbols! Izvēlieties savu iecienīto Chopard saderināšanās vai laulību gredzenu no mūsu plašas kolekcijas.