Menu
Your Cart

Saderināšanās gredzeni

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentēti ekskluzīvi laulību gredzeni un saderināšanās gredzeni Chopard. Klasiskie un jaunie, unikālie Chopard gredzenu modeļi uz visiem laikiem atstās neaizmirstamu iespaidu Jūsu kāzās. Saderināšanās gredzeni un laulību gredzeni Chopard - ir mūžīgās mīlestības simbols! Izvēlieties savu iecienīto Chopard saderināšanās vai laulību gredzenu no mūsu plašas kolekcijas.

Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Dzeltenais Zelts Šī 18 karātu dzeltenā zelta Ice Cube gredzena slavenais un urbanistiskais, ģeometriskais dizains apvieno eleganci un modernitāti. Gaismas zibspuldze iemirdzas uz rūpīgi izstrādātajām kvadrātveida malām, kā svaiga ledus spīdums, un dzirkstošie 4 centrālie briljanti d..
1 670,00€
Bez nodokļa:1 380,17€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Baltais Zelts Liela izmēra, bet harmoniskas proporcijas, kliedzošs dizains, bet smalks stils - Chopardissimo tās ir izsmalcinātas rotaslietas katrai dienai. Šis vidēja izmēra 750 proves baltā zelta gredzens ir rotāts ar iegravētu kaligrāfisko logotipu Chopard. Mūžīgi moderns un..
3 240,00€
Bez nodokļa:2 677,69€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Baltais Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no baltā zelta 750 proves ir daļa no spilgtas rotu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šis gredzens ir i..
995,00€
Bez nodokļa:822,31€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no rozā zelta 750 proves ir daļa no spilgtas rotu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šis gredzens ir izgat..
995,00€
Bez nodokļa:822,31€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no rozā zelta 750 proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām, kas daļēji inkrustētas ar izsmalcinātiem briljantiem, kas izstaro noslēpumainu mirdzumu. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet ..
2 200,00€
Bez nodokļa:1 818,18€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Rozā Zelts Pilnīgi unikāla un nevainojami izcila Chopardissimo kolekcija - tā ir Chopard vizītkarte. Šis 18 karātu rozā zelta gredzens ir rotāts ar zīmola kaligrāfisko logotipa gravējumu. Mūsdienīgais un aktuālais produkts atšķiras ar smalkām un prasmīgi izpildītām detaļām. A..
1 760,00€
Bez nodokļa:1 454,55€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Baltais Zelts Viegli atpazīstama un izsmalcināta Chopardissimo kolekcija - ir Chopard vizītkarte. 750 proves baltā zelta gredzenu aptver gravējums ar zīmola kaligrāfisko logotipu, kas graciozi akcentē spožo apaļā briljanta krāšņumu. Mūžīga elegance mūsdienīgā interpretācijā. ..
1 870,00€
Bez nodokļa:1 545,45€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Rozā Zelts Viegli atpazīstama un izsmalcināta Chopardissimo kolekcija ir Chopard vizītkarte. 750 proves rozā zelta gredzenu aptver gravējums ar zīmola kaligrāfisko logotipu, kas graciozi akcentē spožo apaļā briljanta krāšņumu. Mūžīga elegance mūsdienīgā interpretācijā. Artiku..
1 950,00€
Bez nodokļa:1 611,57€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Dzeltenais Zelts Brīnišķīgais Ice Cube gredzens no 750 proves dzeltenā zelta pievērš uzmanību ar ģeometrisku unisex dizainu un vieglu eleganci mūsdienu pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida malas spīd kā ledus gabaliņi, kas atstaro gaismu. Modē - vairāku gredzen..
1 720,00€
Bez nodokļa:1 421,49€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Baltais Zelts Brīnišķīgais Ice Cube gredzens no 750 proves baltā zelta pievērš uzmanību ar ģeometrisku unisex dizainu un vieglu eleganci mūsdienu pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida malas spīd kā ledus gabaliņi, kas atstaro gaismu. Modē - vairāku gredzenu kombin..
1 740,00€
Bez nodokļa:1 438,02€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Baltais Zelts Brīnišķīgais Ice Cube 18K baltā zelta gredzens pievērš uzmanību ar savu ģeometrisko unisex dizainu un ikdienas eleganci mūsdienu pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida līnijas ir dekorētas ar vienpadsmit briljantiem, kas spīd kā ledus gabaliņi, atmeto..
3 910,00€
Bez nodokļa:3 231,41€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no rozā zelta 750 proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja asas līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Esiet trendā: apvienojiet vairākus izstrādājumus vienā Ice Cube simfonijā. Šis gredzens ir izga..
1 740,00€
Bez nodokļa:1 438,02€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Brīnišķīgais Ice Cube 18K rozā zelta gredzens pievērš uzmanību ar savu ģeometrisko unisex dizainu un ikdienas eleganci mūsdienu pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida līnijas ir dekorētas ar vienpadsmit briljantiem, kas spīd kā ledus gabaliņi, atmetot ga..
3 910,00€
Bez nodokļa:3 231,41€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Rozā Zelts Brīnišķīgs Ice Cube gredzens ar 18 karātu rozā zeltu piesaista uzmanību ar ģeometrisku unisex dizainu un ikdienas eleganci mūsdienīgā pilsētas stilā. Tās mākslinieciski veidotās kvadrātveida malas spīd kā ledus gabaliņi, kas atstaro gaismu. Dzirkstošais briljants centrā p..
1 930,00€
Bez nodokļa:1 595,04€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Chopardissimo Baltais Zelts Viegli atpazīstama un izsmalcināta Chopardissimo kolekcija - ir Chopard vizītkarte. 750. proves baltā zelta gredzenu aptver gravējums ar zīmola kaligrāfisko logotipu, kas graciozi izceļ briljantu starojošo greznības krāšņumu. Mūžīga elegance mūsdienīgā interpretāc..
9 760,00€
Bez nodokļa:8 066,12€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Pure Dzeltenais Zelts Kopš Ice Cube kolekcijas izlaišanas 1999. gadā tā nepārtraukti pārsteidz ar vismodernāko miniatūru ledus kubiņu formas interpretācijas plašumu. Kuba forma, kas iemieso ģeometrijas pilnību un burvību, iedvesmo visu virzienu dizainerus. Izvēloties šo figūru par p..
1 100,00€
Bez nodokļa:909,09€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Baltais Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība un elegance padara to par pilnīgu mūžīgās mīlestības iemiesojumu. Tīras, noapaļotas, 5 mm platas gredzena līnijas, kas izgatavots no baltā zelta, izceļas ar izsmalcinātu eleganci. Ilgstošas ​​mīlestības savienības..
1 820,00€
Bez nodokļa:1 504,13€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Rozā Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība un elegance padara to par pilnīgu mūžīgās mīlestības iemiesojumu. Tīras, noapaļotas, 5 mm platas gredzena līnijas, kas izgatavots no rozā zelta, izceļas ar izsmalcinātu eleganci. Ilgstošas ​​mīlestības savienības sim..
1 820,00€
Bez nodokļa:1 504,13€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Dzeltenais Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no dzeltenā zelta 750. proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām, kas daļēji inkrustētas ar izsmalcinātiem briljantiem, izstarojot noslēpumainu spožumu. Tā stilu iedvesmoja stingras līnijas un vēss ledus kubiku mir..
2 150,00€
Bez nodokļa:1 776,86€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Baltais Zelts Šis daudzveidīgs gredzens no baltā zelta 750. proves ir no spilgtas rotaslietu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām, kas daļēji inkrustētas ar izsmalcinātiem briljantiem, izstarojot noslēpumainu spožumu. Tā stilu iedvesmoja stingras līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums...
2 200,00€
Bez nodokļa:1 818,18€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard For Ever Engagement Baltais Zelts Chopard For Ever saderināšanās gredzens ar briljantu būs nepārejošās ​​mīlestības simbols. Gredzena līnijas, no baltā zelta, ar žilbinošo mirdzumu, lieliski sader ar smaragda griezuma briljantu, kas sver 0,72 karātu. Klasiskā stila gredzens, ir rotāts ar Cho..
9 870,00€
Bez nodokļa:8 157,02€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Engagement, Platīns Mīlestība staro ar Ice Cube briljanta saderināšanās gredzenu. Žilbinošs, apaļš briljants, kas sver 0,31 karātu ieņem centrālo vietu, kur moderna elegance satiekas ar mūžīgu pievilcību. Izgatavots no spīdīga platīna, gredzens ir izcils bezgalīgas mīlestības simbol..
4 620,00€
Bez nodokļa:3 818,18€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Engagement Platīns Mīlestība staro ar Ice Cube saderināšanās gredzenu ar iestrādātiem briljantiem. Žilbinošs, apaļš briljants, kas sver 0,51 karātu, ieņem centrālo vietu, kur moderna elegance satiekas ar mūžīgu pievilcību. Izgatavots no spīdīga platīna, gredzens ir izcils bezgalīgas..
7 250,00€
Bez nodokļa:5 991,74€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Baltais Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība un elegance padara to par pilnīgu mūžīgās mīlestības iemiesojumu. Tīras, noapaļotas, 3 mm platas gredzena līnijas, kas izgatavots no baltā zelta, izceļas ar izsmalcinātu eleganci. Ilgstošas ​​mīlestības savienības..
1 090,00€
Bez nodokļa:900,83€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Rozā Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība un elegance padara to par pilnīgu mūžīgās mīlestības iemiesojumu. Tīras, noapaļotas, 4 mm platas gredzena līnijas, kas izgatavots no rozā zelta, izceļas ar izsmalcinātu eleganci. Ilgstošas ​​mīlestības savienības sim..
1 220,00€
Bez nodokļa:1 008,26€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard For Ever Engagement Baltais Zelts Chopard For Ever saderināšanās gredzens ar briljantu kļūs par nepārejošās ​​mīlestības simbolu. Stingrās gredzena līnijas ir no baltā zelta ar žilbinošo spīdumu un lieliski sader ar briljantu, kas sver 0,51 karātu. Klasiskā stila gredzens, kas rotāts ar Chop..
7 200,00€
Bez nodokļa:5 950,41€
Zīmols: Boucheron
Gredzens Boucheron Double Godron Laulības 18kt Dzeltenais Zelts "Double Godron" laulības gredzena ideālais aplis simbolizē mūžīgo mīlestību, kas vieno divas būtnes. Tverot un laužot gaismu starus, šis laulības gredzens atklāj nepārspējamu spožumu. Materiāla veidošanā tiek panākta zināma precizitāte un izsmal..
1 610,00€
Bez nodokļa:1 330,58€
Zīmols: Boucheron
Gredzens Boucheron Facette 950 pt no Platīnas Laulības Grafiskā kvalitāte. Elegance. Nozīme. Facette kolekcijas dimanta formas platīna kāzu gredzens pārsteidzoši atstaro gaismu. Šajā versijā viss Boucheron juvelieru meistaru talants parāda, ka rotaslieta ar savu spožumu var sacensties ar dimantu. Varat to ko..
2 030,00€
Bez nodokļa:1 677,69€
Zīmols: Boucheron
Gredzens Boucheron Clou de Paris 950 pt no Platīna Laulības Clou de Paris, Boucheron nama simbols, ir apvienots ar briljantu, mūžīgās mīlestības simbolu, ar nepārspējamu mirdzumu. Platīns ir prasmīgi veidots, lai nodrošinātu perfektu harmoniju starp malām un šķautnēm. Grafisks veidojums, ko var nēsāt kā sade..
3 575,00€
Bez nodokļa:2 954,55€
Zīmols: Boucheron
Gredzens Boucheron Beloved 950 pt no Platīns Laulības Smalki izstrādāts pēc labākajām juvelierizstrādājumu tradīcijām, Beloved platīnas laulības gredzenam ir iestrādāti izsmalcināti 39 briljanti. Dārgmetāla un akmeņu savienojums piešķir šim gredzenam daudz gaismas un elegances. Eleganta izvēle autentiskuma c..
5 250,00€
Bez nodokļa:4 338,84€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Band Baltais Zelts Šī Chopard laulības gredzena līniju tīrība simbolizē patiesas mīlestības autentiskumu. Pārliecināts 3 mm kvadrātveida gredzens no pulēta 18 karātu zelta vai platīna ar klasisku un uzreiz atpazīstamu Chopard dizainu. Oda mīlestības savienībai uz visiem laik..
1 500,00€
Bez nodokļa:1 239,67€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Band Baltais Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība ir ideāls bezgalīgas mīlestības akcents. Šo 2,5 mm gredzenu no satriecoša, balta zelta, raksturo elegance un izsmalcinātība ar tīrām, noapaļotām līnijām. Nemainīgs mīlestības savienības simbols. Artikuls: 8..
995,00€
Bez nodokļa:822,31€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Band Rozā Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība ir ideāls bezgalīgas mīlestības akcents. Šo 2,5 mm gredzenu no satriecoša, rozā zelta, raksturo elegance un izsmalcinātība ar tīrām, noapaļotām līnijām. Nemainīgs mīlestības savienības simbols. Artikuls: 82733..
995,00€
Bez nodokļa:822,31€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Timeless Wedding Band Rozā Zelts Šī Chopard laulības gredzena mūžīgā vienkāršība ir ideāls bezgalīgas mīlestības akcents. Šo 3,0 mm gredzenu no satriecoša, rozā zelta, raksturo elegance un izsmalcinātība ar tīrām, noapaļotām līnijām. Nemainīgs mīlestības savienības simbols. Artikuls: 82732..
1 420,00€
Bez nodokļa:1 173,55€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard For Ever Engagement Baltais Zelts Chopard For Ever saderināšanās gredzens ar briljantu kļūs par nepārejošās ​​mīlestības simbolu. Stingrās gredzena līnijas ir no baltā zelta ar žilbinošo spīdumu un lieliski sader ar briljantu, kas sver 0,50 karātu. Klasiskā stila gredzens, kas rotāts ar Chop..
6 300,00€
Bez nodokļa:5 206,61€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Ice Cube Baltais Zelts ar 1 Briljantu Šis daudzveidīgs gredzens no 750. proves baltā zelta ir daļa no spilgtas rotu kolekcijas ar ģeometriskām līnijām. Tā stilu iedvesmoja stingras līnijas un vēss ledus kubiku mirdzums. Vienu no gredzena virsmām rotā briljants. Esiet trendā: apvienojiet vair..
1 100,00€
Bez nodokļa:909,09€
Zīmols: Chopard
Gredzens Chopard Solitaire For Ever Engagement Platinum Chopard Solitaire For Ever saderināšanās gredzens ar briljantu būs nepārejošās ​​mīlestības simbols. Tīras gredzena līnijas, no platīna ar žilbinošo spīdumu, lieliski sader ar apaļa griezuma briljantu, kas sver 0,30 karātu. Klasiskā stila gredzens, kas ..
5 460,00€
Bez nodokļa:4 512,40€
Zīmols: Boucheron
Gredzens Boucheron Quatre Radiant Edition, Laulības gredzens, 18kt Baltais Zelts Šajā Boucheron Quatre Radiant Edition laulības gredzenā ir apvienoti divi no Quatre kolekcijas zīmola kodiem, nevainojami un dzirkstoši. Divas dārgakmeņu līnijas, pilnībā klātas ar apaļiem briljantiem, ir kā mūžīgs apliecinājums..
6 500,00€
Bez nodokļa:5 371,90€
Zīmols: Boucheron
Gredzens Boucheron Vendôme Liseré 18kt Baltais Zelts Liseré darbi atspoguļo arhitektūras kodus, ko Boucheron Nams vienmēr ir cienījis, jo īpaši Place Vendôme laukuma astoņstūra formu no augšas. Gredzens no baltā zelta ar briljantiem un melnās lakas pārklājumu, mirdzēs uz Jūsu rokas kā Parīzes elegances un iz..
6 750,00€
Bez nodokļa:5 578,51€
Rāda 39 no 39 (Kopā lapu - 1)