Menu
Your Cart

Chopard


LAIPNI LŪDZAM OFICIĀLAJĀ INTERNETA VEIKALĀ CHOPARD!Ar pilnu CHOPARD ™ sortimenta klāstu Jūs varat iepazīties mūsu veikalā Elizabetes ielā 69, Rīgā, kā arī mūsu jaunajā interneta veikalā, kuru mēs atvērām Jūsu ērtībām, un kur ar dažiem klikšķiem Jūs varat iegādāties sev vēlamos izstrādājumus.

CHOPARD kolekcijas – īsts atradums cilvēkiem ar izsmalcinātu gaumi! Chopard jau 150 gadus rada rokas pulksteņus un rotas, šajā laikā kļūstot par vienu no lielākajiem juvelieru un pulksteņu zīmoliem pasaulē. Chopard Šveices pulksteņi ir iecienīti, pateicoties to smalkajam dizainam un nevainojamajai precizitātei. Lai nodrošinātu augstas kvalitātes produktus, Chopard pastāvīgi uzlabo ražošanas procesus un nodod amatniecības noslēpumus nākamajai amatnieku paaudzei. Juvelierizstrādājumu kolekcijas tiek veidotas sadarbībā ar izcilākajiem mūsdienu dizaineriem un pasaules slavenībām.

Novērtējiet jaunākās Chopard pulksteņu, juvelierizstrādājumu, somu un rakstāmpiederumu kolekcijas jaunajā interneta veikalā, kur ātri un ērti Jūs varat izvēlēties sev tīkamo izstrādājumu, kā arī apskatīt šīs kolekcijas uz vietas Chopard Boutique Rīga, kur, izvēloties sev vai sev tuvam cilvēkam dāvanu, būs iespēja patīkamā gaisotnē iemalkot glāzi šampanieša.

Izvēloties juvelierizstrādājumus interneta veikalā, ir iespējams pasūtīt Online nepieciešama izmēra noskatīto un tīkamo saderināšanas un laulību gredzenus.

Chopard kolekcijas izstrādājumi piemēroti gan trauslām mākslinieciska lidojuma personībām, gan praktiska rakstura lietišķiem cilvēkiem. Tie uzsver tā īpašnieka individuālo stilu un izcilo gaumi!

Gaidīsim Jūs Chopard Greznības Pasaulē!