Grozs

Jostas

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas Chopard, Montblanc jostas - eleganti, augstas kvalitātes aksesuāri mūsdienu vīriešiem un sievietēm. Šis izsmalcināts stila elements kļūs par uzticīgu biedru uz daudziem gadiem. Izvēlieties iecienītākās Montblanc, Chopard jostas no mūsu kolekcijām.

FILTRS


Josta Chopard Classic
CHOPARD

Josta Chopard Classic

Josta Chopard Classic Grezna divpusēja josta Racing, prasmīgi izgatavota no gludas melnas un brūnas ādas, ideāli piestāvēs dinamiskam cilvēkam, kurš dod priekšroku ekskluzīviem aksesuāriem. Izsmalcināta josta, kas kļūs par uzticīgo biedri uz daudziem gadiem. Artikuls: 95009-0224 Jostas Materiāls: Sprādze ar matētu pallādija pārklājumu ar dekorējumu no melnas lakas Mehānisms: Viegli atverams mehānisms, lai pielāgotu jostas garumu Jostas Materiāls: Divpusēja melna/brūna mīksta teļāda Jostas izmēri: Pilns garums 120 cm x 3 cm..

445.00€ Bez nodokļa: 367.77€

Josta Chopard Classic Racing
CHOPARD

Josta Chopard Classic Racing

Josta Chopard Classic Racing Grezna divpusēja josta Racing, prasmīgi izgatavota no gludas melnas un brūnas ādas, ideāli piestāvēs dinamiskam cilvēkam, kurš dod priekšroku ekskluzīviem aksesuāriem. Pilna adrenalīna Racing kolekcijas sprādze, ar rozā zelta pārklājumu, dekorēta ar neparastu Dunlop riepas protektora zīmējuma iespiedumu. Artikuls: 95009-0227 Jostas Materiāls: Sprādze ar pulētu rozā zelta pārklājumu un automobiļu Dunlop riepas protektora zīmējumu Mehānisms: Viegli atverams mehānisms, lai pielāgotu jostas garumu Jostas Materiāls: Divpusēja melna/brūna mīksta teļāda Jostas izmēri: Pilns garums 120 cm x 3 cm..

500.00€ Bez nodokļa: 413.22€

Josta Chopard Happy Dreams
CHOPARD

Josta Chopard Happy Dreams

Josta Chopard Happy Dreams Smalks aksesuārs, kas papildinās Jūsu tēlu ar greznu pieskārienu. Jostas sprādze izskatās kā mazs mākonis. Pateicoties "pārvietojamai" ādas daļai, Jūs varat mainīt jostas izmēru pret mazāku vai lielāku. Artikuls: 95009-0181 Jostas Materiāls: Sprādze ar rozā zelta pārklājumu Mehānisms: Viegli regulējams jostas garums, pateicoties "pārvietojamai" ādas daļai Jostas Materiāls: Melna teļāda ar "caviare" printu Jostas izmēri: Pilns garums 113 cm x 2 cm..

390.00€ Bez nodokļa: 322.31€

Josta Chopard Ice Cube
CHOPARD

Josta Chopard Ice Cube

Josta Chopard Ice Cube Šī greznā ādas jostas sprādze ir Ice Cube motīva jauna interpretācija, kas nezaudē savu aktualitāti. Miniatūrie metāla kubiciņi, ar rozā zelta pārklājumu, eleganti kontrastē ar jostu no smalkas graudainas teļa ādas bēšā krāsā. Regulējams garums. Artikuls: 95009-0211 Jostas Materiāls: Sprādze ar rozā zelta pārklājumu Mehānisms: Viegli regulējams garums, pateicoties caurumiem jostā Jostas Materiāls: Bēša, mīksta, smalka, graudaina teļāda Jostas izmēri: Pilns garums 115 cm x 2 cm..

280.00€ Bez nodokļa: 231.41€

Josta Chopard Ice Cube
CHOPARD

Josta Chopard Ice Cube

Josta Chopard Ice Cube Šī greznā ādas jostas sprādze ir Ice Cube motīva jauna interpretācija, kas nezaudē savu aktualitāti. Miniatūrie metāla kubiciņi, ar rozā zelta pārklājumu, eleganti kontrastē ar jostu no smalkas, graudainas teļa ādas bordo krāsā. Regulējams garums. Artikuls: 95009-0212 Jostas Materiāls: Sprādze ar rozā zelta pārklājumu Mehānisms: Viegli regulējams garums, pateicoties caurumiem jostā Jostas Materiāls: Bordo, mīksta, smalka, graudaina teļāda Jostas izmēri: Pilns garums 115 cm x 2 cm..

280.00€ Bez nodokļa: 231.41€

Josta Chopard Ice Cube
CHOPARD

Josta Chopard Ice Cube

Josta Chopard Ice Cube Šīs greznās ādas jostas sprādze ir jauna Ice Cube motīva interpretācija, kas nezaudē savu aktualitāti. Miniatūrie metāla kubiciņi, ar rozā zelta pārklājumu, eleganti kontrastē ar bēšas krāsas teļa ādas jostu ar "caviare" printu. Regulējams garums. Artikuls: 95009-0230 Jostas Materiāls: Sprādze ar rozā zelta pārklājumu Mehānisms: Viegli regulējams jostas garums, pateicoties "pārvietojamai" ādas daļai Jostas Materiāls: Bēša teļāda ar "caviare" printu Jostas izmēri: Pilns garums 113 cm x 1 cm..

405.00€ Bez nodokļa: 334.71€

Josta Chopard L.U.C
CHOPARD

Josta Chopard L.U.C

Josta Chopard L.U.C Viena grezna josta - divi unikāli tēli. Šo abpusējo jostu var nēsāt, lai izveidotu attēlus visdažādākajos stilos. Jostas viena puse ir izgatavota no krāšņas gludas melnas ādas, bet otra ir no teļa ādas tumši zilā krāsā ar tekstūru. Sprādze ar pallādija pārklājumu izstrādājumam piešķir izsmalcinātību. Artikuls: 95009-0247 Jostas Materiāls: Matēta sprādze ar pallādija pārklājumu Mehānisms: Viegli atverams mehānisms jostas garuma pielāgošanai Jostas Materiāls: Zila teļa āda ar tekstūru/ gluda melna teļa āda Jostas izmēri: 120 cm x 3 cm..

450.00€ Bez nodokļa: 371.90€

Josta Chopard Logo
CHOPARD

Josta Chopard Logo

Josta Chopard Logo Divpusēja josta iemieso daudzpusību un eleganci - īpašības, kas raksturo Chopard vīrišķīgo stilu. Izsmalcināts aksesuārs, kas kļūs par uzticīgo biedru uz daudziem gadiem. Prasmīgi izgatavots no divām ādas loksnēm melnā un brūnā krāsā, sprādze tainstūrveida formas ar matētu pallādija pārklājumu, kas tikpat iespaidīgi izskatās no abām pusēm. Artikuls: 95009-0135 Jostas Materiāls: Sprādze ar matētu pallādija pārklājumu Mehānisms: Viegli atverams mehānisms, lai pielāgotu jostas garumu Jostas Materiāls: Divpusēja melna/brūna mīksta teļāda Jostas izmēri: 120 cm x 3,5 cm..

355.00€ Bez nodokļa: 293.39€

Josta Chopard Londra
CHOPARD

Josta Chopard Londra

Josta Chopard Londra Divpusēja josta iemieso daudzpusību un eleganci - īpašības, kas raksturo Chopard vīrišķīgo stilu. Izsmalcināts aksesuārs, kas kļūs par uzticīgo biedru uz daudziem gadiem. Prasmīgi izgatavots no divām ādas loksnēm melnā un brūnā krāsā, sprādze tainstūrveida formas ar matētu pallādija pārklājumu, kas tikpat iespaidīgi izskatās no abām pusēm. Artikuls: 95009-0169 Jostas Materiāls: Sprādze ar matētu pallādija pārklājumu Mehānisms: Viegli atverams mehānisms, lai pielāgotu jostas garumu Jostas Materiāls: Divpusēja melna/brūna mīksta teļāda Jostas izmēri: 120 cm x 3,5 cm..

370.00€ Bez nodokļa: 305.79€

Josta Montblanc biznesa stilā
MONTBLANC

Josta Montblanc biznesa stilā

Josta Montblanc biznesa stilā. Josta ar regulējamu izmēru Standarta, taisnstūra, nerūsējošā tērauda sprādze ar pulētu apdari un ādas jostu. Regulējama josta 3 cm x 120 cm gluda, brūna āda. Artikuls: 118420 Biznesa stila josta Materiāls: nerūsējošais tērauds Mehānisms: viegli lietojama jostas garuma regulēšanas sistēma Jostas materiāls: gluda āda Josta izmērs: 120 x 3 cm..

275.00€ Bez nodokļa: 227.27€

Josta Montblanc biznesa stilā
MONTBLANC

Josta Montblanc biznesa stilā

Josta Montblanc biznesa stilā. Josta ar regulējamu izmēru Taisnstūrveida, nerūsējošā tērauda, pulēta sprādze. Siksnas garuma regulēšanas sistēma; 3,5 x 120 cm; melna ādas josta Westside. Artikuls: 114435 Biznesa stila josta Materiāls: nerūsējošais tērauds Mehānisms: viegli atverams mehānisms jostas garuma regulēšanai Jostas materiāls: melna āda Westside Jostas izmēri: 120 x 3,5 cm..

255.00€ Bez nodokļa: 210.74€

Josta Montblanc biznesa stilā
MONTBLANC

Josta Montblanc biznesa stilā

Josta Montblanc biznesa stilā. Josta ar regulējamu izmēru Taisnstūra spīdīga nerūsējošā tērauda sprādze. Pašregulējama, 3 cm x 120 cm, melna ķirzakas ādas raksta ādas siksna. Artikuls: 116580 Biznesa stila josta Materiāls: nerūsējošais tērauds Mehānisms: viegli atverams mehānisms siksnas garuma pielāgošanai Jostas materiāls: divpusēja melna/brūna Teļādas josta, hromēta-miecēta Jostas izmēri: 120 x 3 cm..

255.00€ Bez nodokļa: 210.74€

Rāda:12 no 40