Menu
Your Cart

Pulkstenis Chopard Alpine Eagle 44 mm

Pulkstenis Chopard Alpine Eagle XL Chrono Graphite-black

Aktuālie, izsmalcinātie un izteiksmīgie jaunie Alpine Eagle modeļi, sporta šiks stilā, ir pirmo St Moritz rokas pulksteņu mūsdienu versija, kuru 1980. gadā izveidoja Karls-Fridrihs Šoifele, pašreizējais Chopard nama līdzpriekšsēdētājs. Alpine Eagle pulkstenis - tas ir prasmju un radošo meklējumu kvintesence, kurā piedalījās trīs pulksteņu meistaru paaudzes. Viņi izdomāja un izstrādāja Alpine Eagle pulksteņa dizainu, iedvesmu rodot no neizmērojamas mīlestības pret Alpiem un ērgļa, kas majestātiski valda Alpu kalnu debesīs. Grafīta melnā ciparnīca atgādina ērgļa zīlīti. Romiešu cipari un bultiņas ir pārklātas ar luminiscējošo sastāvu Super-LumiNova Grade X1. Pulkstenis ir izgatavots no augstas izturības atstarojošā ekskluzīvā Lucent A223 tērauda un ir aprīkots ar hronometra sertificētu mehānismu.


Šis hronogrāfs ir trešais modelis, kas pievienojies Alpine Eagle kolekcijai, un pirmais modelis ar ļoti lielu diametru 44 mm un 13,15 mm augstumu - izmērs, kas vajadzīgs sarežģīta mehānisma novietošanai.


Atjauninātais mehānisms ir aprīkots ar vienvirziena zobratu vilcienu, kas ļauj izvairīties no enerģijas zudumiem un nodrošina ātru tinumu, kā arī tūlītēju starta laiku. Jaunā flyback funkcija ļauj izmērīt īsus laika periodus, nepārtraucot pulksteņa darbību.


Alpine Eagle ir veltījums mūsdienu ērgļiem, mērķtiecīgiem cilvēkiem, kuri katru dienu pārspēj sevi un iedvesmo ar savu pasaules redzējumu. Apveltīti ar ārkārtīgu drosmi un apņēmību, tie atvērti izaicinājumiem, dziļi apzinoties nepieciešamību cīnīties, lai saglabātu mūsu planētu.


Funkcijas un Specifikācijas:
Stundas, minūtes un sekunžu bultiņas (atrodas uz diska uz pulkstens 6)
Datuma lodziņš atrodas uz pulkstens 4:30
Hronogrāfa funkcijas tiek atspoguļotas uz 30 minūšu skaitītājā uz pulkstens 3, 12 stundu skaitītājs atrodas uz pulkstens 9 un centrālā sekunžu bultiņa ir hronogrāfa rādītājs
Flyback funkcija
Ciparnīcas krāsa melnais grafīts
Stundu apzīmējumi, bultiņas pārklātas ar luminiscējošo sastāvu Super-LumiNova X1 C1
Ieskrūvējama uzvilkšanas galviņa
Laika rezerve 60 stundas

  • Artikuls: 298609-3002
  • Rokas pulkstenis
  • Kalibrs: Chopard 03.05-C
  • Mehānisma Tips: Mehānika ar automātisku uzvilkšanu
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
  • Diametrs: 44 mm
  • Ūdensnecaurlaidība: 100 m
Pulksteiņi
Rokas Pulksteiņi *
Kolekcija
Alpine Eagle *
Mehānisma tips
Automātiska *
Diametrs
44 mm *
Korpusa materiāls
Nerūsējošais tērauds *
Ūdensizturība
10 bar (100 m) *