Menu
Your Cart

Pulkstenis Chopard Classic Racing Mille Miglia 44 mm

Pulkstenis Chopard Classic Racing Mille Miglia Race Edition 2017

Kā oficiālais laika hronometrists un pasaules sponsors Mille Miglia, pašu slavenāko klasisko automobiļu sacīkšu pārstāvis pasaulē kopš 1988, Chopard ik gadu piedāvā jaunu interpretāciju savām unikālām un uzreiz atpazīstamām dizaina kolekcijām. "Race Edition" ir ierobežota pulksteņu kolekcija, kas ir izgatavota no tērauda, un kas apliecina cieņu automobiļu pasaulei kā instrumentam, kas ir kļuvis par neaizvietojamu pavadoni visiem, kas joprojām ir lojāli pret izciliem mehānismiem.


Visa autosacīkšu pasaule ietilpst uz plaukstas locītavas ar Mille Miglia GTS Chrono. Ievietotam 44 mm nerūsējošā tērauda korpusā hronogrāfa mehānismam, ar automātisku uzvilkšanu, tiek piešķirts COSC hronometra sertifikāts. Pie tā funkcijām ir attiecināma stundu, minūšu un datumu indekācija, 12 stundu skaitītājs uz "pulkstens 6", sekunžu bultiņa uz "pulkstens 9" un 30 minūšu skaitītājs uz "pulkstens 12". Bultas un indeksi ir pārklāti ar Super-LumiNova luminiscējošo sastāvu. Ciparnīca ir sudraba krāsā ar sarkano strīpiņu uz iekšējas bēzela malas. Tahometra skala ar apzīmējumiem no 60 līdz 400 km/h ir iegravēta uz bezela. Ciparnīcas indeksi ir plaši, vīrišķīgi un labi salasāmi vintage stilā ar tīrām itāļu līnijām. Liela Mille Miglia bultiņa ietver sevī lodziņu ar datumu, kas ir sacīkšu automašīnu numuru stilā.


Brīnišķīgs modelis pārsteidz ar savu nesalīdzināmo ārējo noformējumu. Pulkstenis piesaista uzmanību ar slaveniem sarkaniem akcentiem un ar alūziju pret sacīkšu automašīnām Mille Miglia: līdzīgi virzulim no motora pogas, virsma atgādina bremžu pedāļa aizsargu pret slīdēšanu, kur hronogrāfa apzīmējumi izskatās kā vēsturisko automobiļu panelis. Pateicoties slavenajai gumijas siksniņai ar Dunlop riepu protektora zīmējumu no 1960. gadiem, modelis perfekti piekļaujas plaukstas locītavai.


Funkcijas un Specifikācijas:
Stundas, minūtes un maza sekunžu bultiņa (atrodas uz diska uz "pulkstens 9")
Datuma lodziņš atrodas uz "pulkstens 3"
Hronogrāfa funkcijas ir redzamas uz 30 minūšu skaitītāja uz "pulkstens 12" pozīcijas, 12 stundu skaitītāja uz "pulkstens 6" un centrālās hronogrāfa sekunžu bultiņas
Tahometra skala ar apzīmējumiem no 60 līdz 400 km/h ir iegravēta uz bezela
Bultas un indeksi ir pārklāti ar Super-LumiNova luminiscējošo sastāvu
Ieskrūvējama uzvilkšanas galviņa
Laika rezerve ir 48 stundas
Ūdensnecaurlaidība līdz 100 m
Limitēta tirāža: 1000 eksemplāri


  • Artikuls: 168571-3002
  • Rokas pulkstenis
  • Kalibrs: Valjoux 7750
  • Mehānisma Tips: Mehānika ar automātisku uzvilkšanu
  • Materiāls: Nerūsējošais tērauds
  • Diametrs: 44 mm
  • Ūdensnecaurlaidība: 100 m
Pulksteiņi
Rokas Pulksteiņi *
Kolekcija
Classic Racing Mille Miglia *
Mehānisma tips
Automātiska *
Diametrs
44 mm *
Korpusa materiāls
Nerūsējošais tērauds *
Ūdensizturība
10 bar (100 m) *

Rakstīt atsauksmi

Lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties lai rakstītu atsauksmi