Grozs

Tintes pildspalvas

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000

Tintes pildspalva Montblanc Alfred Hitchcock Limited Edition 3000 Trillera žanra izgudrotājs un šausmu meistars saprata vairāk, nekā jebkurš cits, kā iebiedēt savu auditoriju, izvedot no komforta zonas un dziļi iegremdējot emocijās un bailēs. Ar savām sarežģītajām kinematogrāfiskajām metodēm, skaņas, spilgtas gaismas un ēnas izmantošanu Hitchcock sniedza emocijas ne tikai pēc uz ekrāna redzētā, bet arī savas auditorijas prātos. Tintes pildspalva Alfred Hitchcock Limited Edition ar 925 proves sudraba detaļām ir dekorēta ar īpašām iezīmēm, kas atgādina Hitchcock karjeras laiku: nažu formas klipu, kas atgādina „Psycho”, un izsmalcināts virsmas efekts, kas norāda uz kāpņu reibinošo efektu “Vertigo”. Hitchcock pašportrets ir iemūžināts kā smalks gravējums uz ar rodiju pārklāta 750. proves zelta spalvas. Artikuls: 106508 Tintes pildspalva Spalva izgatavota ar rokām no 750. proves zelta..

3 460.00€ Bez nodokļa: 2 859.50€

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur Boyfrien, Izmērs F
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur Boyfrien, Izmērs F

Tintes pildspalva Montblanc Bonheur Boyfrien, Spalvas Izmērs F Montblanc Bonheur kolekcijas dizainu iedvesmoja 20. gadsimta 20. gadu modes revolūcija, kas iemieso eleganci un brīvību. Sievišķīgi kontūrētus modeļus raksturo lakoniska melnā dārgakmeņu sveķu kombinācija ar rutēnija pārklājuma elementiem, kas izsaka sieviešu eleganci un brīvību. Šis rakstīšanas instruments, gluži kā melnā kleita, ir nepieciešama katrai sievietei. Spalva ir dekorēta ar krītošas ​​zvaigznes attēlu, kas paredz laimi. Tādējādi kolekcijas nosaukums - Bonheur (kas nozīmē "laime"). Artikuls: 118492 Tintes pildspalva Krāsa: Melna Spalva: ar rokām darināta zelta spalva Au585 / 14 K ar rodija pārklājumu..

735.00€ Bez nodokļa: 607.44€

Tintes pildspalva Montblanc Great Characters Leonardo, Limited Edition 3000
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Great Characters Leonardo, Limited Edition 3000

Tintes pildspalva Montblanc Great Characters Leonardo, Limited Edition 3000, Sudrabota krāsa Leonardo da Vinči, kas pazīstams kā gleznu "Mona Liza" un "Pēdējās vakariņas" autors, bija arī talantīgs inženieris un izgudrotājs. Rakstāmo instrumentu sērija, kas veltīta izgudrojuma ģēnijam, tika izlaista 3000 eksemplāros. Anodēts sudraba vāciņš un korpuss ir papildināti ar detaļām at platīna pārklājumu. Katrs klipa un vāciņa elements ir iedvesmots no dažādiem Leonardo tehniskajiem izgudrojumiem un robainiem mehānismiem, savukārt korpusa priekšpusē un uz 750. proves zelta spalvas iegravētie attēli liecina par mākslinieka veikto lidojuma izpēti. Spogulis vāciņa augšdaļā, kura iekšpusē ir Montblanc emblēmas atspulgs, atgādina par viņa spoguļu izpēti. Artikuls: 109250 Tintes pildspalva Krāsa: Sudrabota Spalva: ar rokām darināta 750. proves zelta spalva..

6 500.00€ Bez nodokļa: 5 371.90€

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Special Edition
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Special Edition

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Special Edition Izstrādāta 1906.gadā ekskluzīva tintes pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gadadienai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Tintes pildspalvas korpuss un uzgalis ir izpildīts no vērtīgajiem melniem sveķiem un lakots. Vintāžas stilā spirālveida formas klipsis kas piestāv modelīm. Klipsis ir izgatavots no īpašas metāla sakausējuma ar unikālu galvanizācijaas pārklājumu kas piešķir vitāžas izskatu. Artikuls: 114722 Spalvas pildspalva ar virzuļa mehānismu Spalva izgatavota ar rokām no 585. proves zelta (14K), ieliktnis ar rodija pārklājumu, spirālveida dizains Montblanc tintes: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, B..

670.00€ Bez nodokļa: 553.72€

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs EF
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs EF

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, Spalvas izmērs EF Kolekcija Rouge et Noir veidota svinot Montblanc novatorisko garu un 110. gada dienu. Šī jaunā leģendārā rakstāmrīka interpretācija ir veidota garāka un ar plānāku siluetu, simboliski attēlojot meistarību, kas tikusi pilnveidota paaudžu paaudzēs. Pildspalva veidota no vērtīgajiem koraļļu krāsas sveķiem. Klips veidots no šampanieša krāsas zelta zirnekļa formā. Kods: 119344 Tintes pildspalva 585 proves zelta spalva ar īpašu reljefu. Montblanc tintes krāsa: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

910.00€ Bez nodokļa: 752.07€

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs M
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, izmērs M

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Collection Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition Coral, Spalvas izmērs M Kolekcija Rouge et Noir veidota svinot Montblanc novatorisko garu un 110. gada dienu. Šī jaunā leģendārā rakstāmrīka interpretācija ir veidota garāka un ar plānāku siluetu, simboliski attēlojot meistarību, kas tikusi pilnveidota paaudžu paaudzēs. Pildspalva veidota no vērtīgajiem koraļļu krāsas sveķiem. Klips veidots no šampanieša krāsas zelta zirnekļa formā. Kods: 118232 Tintes pildspalva 585 proves zelta spalva ar īpašu reljefu. Montblanc tintes krāsa: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

910.00€ Bez nodokļa: 752.07€

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition, izmērs M
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition, izmērs M

Tintes pildspalva Montblanc Heritage Rouge et Noir Spider Metamorphosis Special Edition, Spalvas izmērs M Izstrādāta 1906.gadā ekskluzīva pildspalva Rouge et Noir tika uzskatīta par izcilu tehnisko sasniegumu, kas atcela nepieciešamību iemērcēt spalvu tintē. Heritage Rouge et Noir kolekcija ir veltīta kompānijas Montblanc 110.gada jubilejai. Jauna tintes pildspalvas interpretācija parādās plānākā un garākā korpussā. Moderna virzuļa mehanizma tehnoloģija ir apvienota ar vairākas speciālistu paaudzes pieredzi. Tintes pildspalvas melns korpuss un uzgalis izpildīts no vērtīgajiem sveķiem un lakots. Klips ir dekorēts vintage stilā ar zirnekļa emblēmu. Artikuls: 117846 Spalvas pildspalva ar virzuļa mehānismu Spalva izgatavota ar rokām no 585. proves zelta Montblanc tintes: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

745.00€ Bez nodokļa: 615.70€

Tintes pildspalva Montblanc Luciano Pavarotti Limited Edition 4810
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Luciano Pavarotti Limited Edition 4810

Tintes pildspalva Montblanc Luciano Pavarotti Limited Edition 4810 Tāpat kā Pavarotti valkāja uz skatuves melno smokingu ar baltu tauriņu un kreklu, Limited Edition 4810 ir arī no melnas un baltas lakas. Smalki ziedu raksti uz sarkanā lakas vāciņa atgādina krāsainus Havaju kreklus, ko parasti lietoja Pavarotti. 750. proves zelta konusu rotā smalki raksti, kas attēlo operas ornamentus. Smalks gravējums ar Pavarotti netradicionālo veiksmes simbolu - saliekto naglu, rotā abu ierobežoto izlaidumu sērijas no 750. proves zelta.Arī abos ierobežotos izdevumos ir zelta pārklājuma klips, kas atgādina Pavarotti ekstravagantās šalles, priekšpuse ir izrotāta ar pieciem iegravētiem gredzeniem, kas simbolizē piecus līmeņus operā „Teatro Comunale Luciano Pavarotti”.Brīdinājums: izstrādājumam ir mikro skrāpējumi. Cena ir ar atlaidi. Artikuls: 111672 Tintes pildspalvaRoku darbs: spalva no zelta 750. proves..

2 850.00€ Bez nodokļa: 2 355.37€

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück 149 Gold-Coated, Izmērs M
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück 149 Gold-Coated, Izmērs M

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück 149 Gold-Coated, Spalvas Izmērs M Modelis Meisterstück 149 jau ir kļuvis par vēstures daļu. Korpuss no vērtīgajiem sveķiem dzīļi melnā krāsā, elementi ar zelta pārklājumu, Montblanc baltā zvaigzne, ar rokām izgatavotā spalva no 750. proves zelta — īsts Montblanc izsmalcinātā dizaina etalons. Artikuls: 115384 Tintes pildspalva Krāsa: Melna Spalva: ar rokām darināta 18K zelta spalva, ielaidums ar rodija pārklājumu Apzeltīts klips ar individuālu sērijas numuru Montblanc Ink: Mystery Black, Pacific Blue, Nightfire Red, Fortune Green, Amethyst Purple, Barbados Blue..

810.00€ Bez nodokļa: 669.42€

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück Doué Geometry Classique
SALE
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück Doué Geometry Classique

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück Doué Geometry Classique The Meisterstück Doué Geometry Classique dizaina idejas pamatā ir vēlme apvienot Montblanc klasisko dizainu ar unikāliem materiāliem. Šis rakstāmrīks ir izgatavots no vērtīgajiem, melnajiem sveķiem. Rakstāmrīka vāciņš ir ar iegravētu 3-dimensionālu ģeometrisku rakstu, izsmalcinātā platīna tonī. Pildspalvas izskatu papildina 18K zelta spalva ar divu krāsu dizainu un īpašu apdari, kā arī klips ar platīna pārklājumu, trīs gredzeni ar platīna pārklājumu un iegravētu nosaukumu Montblanc. Modelis ar Montblanc emblēmu uzsver tā īpašnieka individuālo stilu. Kods: 118078 Tintes pildspalva Montblanc Tintes pildspalvas kārtridžu un tintes pudelītes krāsas: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

OFF -20%

676.00€ 845.00€ Bez nodokļa: 558.68€

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück Geometry Solitaire LeGrand
SALE
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück Geometry Solitaire LeGrand

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück Geometry Solitaire LeGrand The Meisterstück Solitaire Geometric Dimension dizaina idejas pamatā ir vēlme apvienot Montblanc klasisko dizainu ar unikāliem materiāliem. Rakstāmrīks ir ar iegravētu 3-dimensionālu ģeometrisku rakstu, izsmalcinātā platīna tonī. Pildspalvas izskatu papildina ar platīnu pārklāts klips un trīs gredzeni ar uzrakstu Montblanc, kompozīciju noslēdz Montblanc emblēma, kas uzsver tā īpašnieka individuālo stilu. Kods: 118096 Tintes pildspalva Montblanc Tintes pildspalvas kodolu krāsas: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red, Lavender Purple, Oyster Grey, Toffee Brown, Irish Green, Corn Poppy Red..

OFF -20%

1 152.00€ 1 440.00€ Bez nodokļa: 952.07€

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück Le Petit Prince Classique
MONTBLANC

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück Le Petit Prince Classique

Tintes pildspalva Montblanc Meisterstück Le Petit Prince Classique, F Nib Tintes pildspalva Meisterstück Le Petit Prince Classique no tumši brūniem vērtīgiem sveķiem. Uz vāciņa attēlots teikums no grāmatas “Le Petit Prince” un slavenā emblēma. Centrālais gredzens, no trim ar platīnu pārklātiem gredzeniem, ar Montblanc zīmola nosaukumu, un klipu rotā dzeltena, lakota zvaigzne. Rakstāmpiederumu rotā ar rokām darināts klips no zelta Au585 / 14 K, kā arī Mazā Prinča aitu zīmējums, kas ir savienojuma simbols starp personām. Artikuls: 119663 Tintes pildspalva Ar rokām darināta spalva no zeta Au585 / 14 K ar rodija pārklājumu un Mazo prinča aitu dizainu Montblanc Ink: Mystery Black, Royal Blue, Midnight Blue, Burgundy Red..

620.00€ Bez nodokļa: 512.40€

Rāda:12 no 23

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek prezentētas limitēto sēriju Montblanc, Chopard tintes pildspalvas, ar roku darba izgatavotu spalvu no zelta, kas ir īsts Montblanc izsmalcinātā dizaina etalons. Izvēlieties iecienītākos Montblanc, Chopard tintes pildspalvas no mūsu kolekcijas.